BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#54801 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Cossack wrote:Pošto se pitanje glupih kamera forsira 24/7 samo da kažem da kamere ne spadaju u kanale.

http://www.mojatv.ba/fileadmin/template ... _paket.pdf

Za onoga koga zanimaju tu su, kome smetaju neka kanale bira po kategorijama.
'Aj nemoj i ti zajebavat. Pa jbt, kada je zadnji kvalitetan kanal ubacen? Paket kanala je misaona imenica. Normalno da je tragikomicno ovo sa ovim kamerama i jeste za sprdanje.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54802 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Cossack wrote:Pošto se pitanje glupih kamera forsira 24/7 samo da kažem da kamere ne spadaju u kanale.

http://www.mojatv.ba/fileadmin/template ... _paket.pdf

Za onoga koga zanimaju tu su, kome smetaju neka kanale bira po kategorijama.
Kako pobogu nisu kanali? Kad odeš na opciju “SVI KANALI” fino vidis i kamere! Kako nisu kanali a nalaze se u ovom direktoriju?
Ili postoji direktorij “svi kanali-bez kamera”?
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54803 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Samo čekam da FOXove i dokumentarce izbace tako da nam ostanu nadzorni centar, domaći trash i ono malo kolažnih i informativnih (Kina, Turska, Saudija i to). Vrhunska usluga!
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#54804 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

drugi profil wrote:Opet došao papirnati račun za mobitel kćerki zemaljskom poštom prije nego meni moj na e-mail.
Jbt, nevjerovatno. :-)
Racuni su bili gotovi tokom vikenda, ja juce dobio na mail racun za mojatv moj izbor. :D
Skoro.da je nemoguce da je vec postom isporucen racun, ili je vec juce bio poslan i racun za mobitel pa stigao danas :-)
User avatar
crnivrag
Posts: 13645
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#54805 Re: BHTelecom All About

Post by crnivrag »

ing-ecc wrote:
Može li se ovaj upit proslijediti dalje: bhtelecom-all-about-t78624s55600.html#p14202850
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54806 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

Evo još jedne u nizu prevara dotičnih.
Aktiviran Bonus Plus od početka za suprugu i mene.
Dobijem poruku 2 dana prije isteka da trebam aktivirati bonus plus (koja nebuloza, ko ne želi bonus, to treba biti automatski).
Jedva dobijem 1444 nakon preko 100 ukidanja (inat me tjerao da budem uporan) i kaže aktiviran je.
Zamolim da aktiviram za suprugu koja je u bolnici, kaže ne može mora nazvati sa svog broja.
Dakle pogledajte bezobrazluka i nelogičnosti. Iako se prilikom aktivacije kliknula samo opcija popust na računu opet trebaš zvati broj koji nikako ne možeš dobiti 2 dana pred kraj godine jer ti poslije nove propadaju bodovi. Svi koji možda nisu bili u zemlji tada jer je kraj godine propada im bonus i sav novac ponovo ostavljaju sebi.
Volio bih dočekati dan da propadnu jer nisu ovo jedine nebuloze i bezobrazluci, toga ima na pretek.
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54807 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

crnivrag wrote:
ing-ecc wrote:
Može li se ovaj upit proslijediti dalje: bhtelecom-all-about-t78624s55600.html#p14202850
Taj upit najbolje bi bilo da pošalješ na [email protected]
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#54808 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

ing-ecc wrote:
drugi profil wrote:Opet došao papirnati račun za mobitel kćerki zemaljskom poštom prije nego meni moj na e-mail.
Jbt, nevjerovatno. :-)
Racuni su bili gotovi tokom vikenda, ja juce dobio na mail racun za mojatv moj izbor. :D
Skoro.da je nemoguce da je vec postom isporucen racun, ili je vec juce bio poslan i racun za mobitel pa stigao danas :-)
Danas došao i ženin račun u sandučić, na moj email još ništa.
Ko vam je napravio te softwere?
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#54809 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

zateznistub wrote:
Cossack wrote:Pošto se pitanje glupih kamera forsira 24/7 samo da kažem da kamere ne spadaju u kanale.

http://www.mojatv.ba/fileadmin/template ... _paket.pdf

Za onoga koga zanimaju tu su, kome smetaju neka kanale bira po kategorijama.
Kako pobogu nisu kanali? Kad odeš na opciju “SVI KANALI” fino vidis i kamere! Kako nisu kanali a nalaze se u ovom direktoriju?
Ili postoji direktorij “svi kanali-bez kamera”?
Probaj otvoriti link pa ces vidjeti. Jedan klik, ne bi trebalo biti toliko tesko.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#54810 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

amaretto wrote:Evo još jedne u nizu prevara dotičnih.
Aktiviran Bonus Plus od početka za suprugu i mene.
Dobijem poruku 2 dana prije isteka da trebam aktivirati bonus plus (koja nebuloza, ko ne želi bonus, to treba biti automatski).
Jedva dobijem 1444 nakon preko 100 ukidanja (inat me tjerao da budem uporan) i kaže aktiviran je.
Zamolim da aktiviram za suprugu koja je u bolnici, kaže ne može mora nazvati sa svog broja.
Dakle pogledajte bezobrazluka i nelogičnosti. Iako se prilikom aktivacije kliknula samo opcija popust na računu opet trebaš zvati broj koji nikako ne možeš dobiti 2 dana pred kraj godine jer ti poslije nove propadaju bodovi. Svi koji možda nisu bili u zemlji tada jer je kraj godine propada im bonus i sav novac ponovo ostavljaju sebi.
Volio bih dočekati dan da propadnu jer nisu ovo jedine nebuloze i bezobrazluci, toga ima na pretek.
U startu je receno da se ponistava sa novom godinom, tebi bilo lijeno ili si zaboravio nazvati na vrijeme da iskoristis bonus i neko ti kriv, jos ti posalju poruku da te podsjete da iskoristis da ti ne propadne i opet ne valja, ne znam stvarno su bezobrazni
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#54811 Re: BHTelecom All About

Post by studiorum_tuzlaensis »

nemoj tako, trebali su mu poslat kurira sa prskalicama na ulazna vrata. Stvarno ovaj BH Telecom je prevarantska firma :lol: Ovakvog korisnika ni punici ne bih poželio. :D
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54813 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

sencobih wrote:
amaretto wrote:Evo još jedne u nizu prevara dotičnih.
Aktiviran Bonus Plus od početka za suprugu i mene.
Dobijem poruku 2 dana prije isteka da trebam aktivirati bonus plus (koja nebuloza, ko ne želi bonus, to treba biti automatski).
Jedva dobijem 1444 nakon preko 100 ukidanja (inat me tjerao da budem uporan) i kaže aktiviran je.
Zamolim da aktiviram za suprugu koja je u bolnici, kaže ne može mora nazvati sa svog broja.
Dakle pogledajte bezobrazluka i nelogičnosti. Iako se prilikom aktivacije kliknula samo opcija popust na računu opet trebaš zvati broj koji nikako ne možeš dobiti 2 dana pred kraj godine jer ti poslije nove propadaju bodovi. Svi koji možda nisu bili u zemlji tada jer je kraj godine propada im bonus i sav novac ponovo ostavljaju sebi.
Volio bih dočekati dan da propadnu jer nisu ovo jedine nebuloze i bezobrazluci, toga ima na pretek.
U startu je receno da se ponistava sa novom godinom, tebi bilo lijeno ili si zaboravio nazvati na vrijeme da iskoristis bonus i neko ti kriv, jos ti posalju poruku da te podsjete da iskoristis da ti ne propadne i opet ne valja, ne znam stvarno su bezobrazni
Haj sad fino ponovo procitaj sta sam napisao. Ocito si njihov uhljeb pa napises nesto a nisi ni procitao detaljno nego ovlas presao ocima i pises jer sam ti kritikovao lopovsku firmu. Ne sumnjam da ste kupili citavu temu da branite lopove.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#54814 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

amaretto wrote:
sencobih wrote:
amaretto wrote:Evo još jedne u nizu prevara dotičnih.
Aktiviran Bonus Plus od početka za suprugu i mene.
Dobijem poruku 2 dana prije isteka da trebam aktivirati bonus plus (koja nebuloza, ko ne želi bonus, to treba biti automatski).
Jedva dobijem 1444 nakon preko 100 ukidanja (inat me tjerao da budem uporan) i kaže aktiviran je.
Zamolim da aktiviram za suprugu koja je u bolnici, kaže ne može mora nazvati sa svog broja.
Dakle pogledajte bezobrazluka i nelogičnosti. Iako se prilikom aktivacije kliknula samo opcija popust na računu opet trebaš zvati broj koji nikako ne možeš dobiti 2 dana pred kraj godine jer ti poslije nove propadaju bodovi. Svi koji možda nisu bili u zemlji tada jer je kraj godine propada im bonus i sav novac ponovo ostavljaju sebi.
Volio bih dočekati dan da propadnu jer nisu ovo jedine nebuloze i bezobrazluci, toga ima na pretek.
U startu je receno da se ponistava sa novom godinom, tebi bilo lijeno ili si zaboravio nazvati na vrijeme da iskoristis bonus i neko ti kriv, jos ti posalju poruku da te podsjete da iskoristis da ti ne propadne i opet ne valja, ne znam stvarno su bezobrazni
Haj sad fino ponovo procitaj sta sam napisao. Ocito si njihov uhljeb pa napises nesto a nisi ni procitao detaljno nego ovlas presao ocima i pises jer sam ti kritikovao lopovsku firmu. Ne sumnjam da ste kupili citavu temu da branite lopove.
Uhljebu procitao sam , ne vidim sta je cudno sto si ti rekli da moras pozvati sa broja na koji trazis bonus? Jedino mi je zao ljudi koji su otisli da cekaju novi godinu diljem svijeta pa ce im propasti bonus od pet maraka. Da si procitao do kraja vidio bi da si bonus mogao iskoristiti odmah za mjesec, dva ,tri bilo kada, ali ne , ti si cekao da te podsjete dan prije nove godine i neko ti kriv.
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54815 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

U startu je receno da se ponistava sa novom godinom, tebi bilo lijeno ili si zaboravio nazvati na vrijeme da iskoristis bonus i neko ti kriv, jos ti posalju poruku da te podsjete da iskoristis da ti ne propadne i opet ne valja, ne znam stvarno su bezobrazni[/quote]

Haj sad fino ponovo procitaj sta sam napisao. Ocito si njihov uhljeb pa napises nesto a nisi ni procitao detaljno nego ovlas presao ocima i pises jer sam ti kritikovao lopovsku firmu. Ne sumnjam da ste kupili citavu temu da branite lopove.[/quote]

Uhljebu procitao sam , ne vidim sta je cudno sto si ti rekli da moras pozvati sa broja na koji trazis bonus? Jedino mi je zao ljudi koji su otisli da cekaju novi godinu diljem svijeta pa ce im propasti bonus od pet maraka. Da si procitao do kraja vidio bi da si bonus mogao iskoristiti odmah za mjesec, dva ,tri bilo kada, ali ne , ti si cekao da te podsjete dan prije nove godine i neko ti kriv.[/quote]

Nisi procitao, jer da jesi vidio bi da sam pozvao i aktivirao. Za suprugu koja lezi u bolnici nisam mogao.
Jel tebi logicno da ljudi moraju zvati da aktiviraju bonus koji su u sistemu vec naveli koju beneficiju zele. Koliko destina hiljada korisnika treba ih zvati na broj koji jedva dobijes. Zar nije logicno da to napravite automatski, sve kod vas mora na kurblu, uhljebe.
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54816 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

amaretto wrote:U startu je receno da se ponistava sa novom godinom, tebi bilo lijeno ili si zaboravio nazvati na vrijeme da iskoristis bonus i neko ti kriv, jos ti posalju poruku da te podsjete da iskoristis da ti ne propadne i opet ne valja, ne znam stvarno su bezobrazni
Haj sad fino ponovo procitaj sta sam napisao. Ocito si njihov uhljeb pa napises nesto a nisi ni procitao detaljno nego ovlas presao ocima i pises jer sam ti kritikovao lopovsku firmu. Ne sumnjam da ste kupili citavu temu da branite lopove.
Uhljebu procitao sam , ne vidim sta je cudno sto si ti rekli da moras pozvati sa broja na koji trazis bonus? Jedino mi je zao ljudi koji su otisli da cekaju novi godinu diljem svijeta pa ce im propasti bonus od pet maraka. Da si procitao do kraja vidio bi da si bonus mogao iskoristiti odmah za mjesec, dva ,tri bilo kada, ali ne , ti si cekao da te podsjete dan prije nove godine i neko ti kriv.
Nisi procitao, jer da jesi vidio bi da sam pozvao i aktivirao. Za suprugu koja lezi u bolnici nisam mogao.
Jel tebi logicno da ljudi moraju zvati da aktiviraju bonus koji su u sistemu vec naveli koju beneficiju zele. Koliko destina hiljada korisnika treba ih zvati na broj koji jedva dobijes. Zar nije logicno da to napravite automatski, sve kod vas mora na kurblu, uhljebe.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#54817 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

Taj sistem bonusa je napravljen nakaradno.
Ja sad trebam nesto ici negdje potpisivati? Pa ne uzimam kredit.
Ako me imas u bazi kao pretplatnika kojem uredno isporucujes racune koji su zatim instant i placeni, odmah mi lijepo registruje te bonuse i nagradi me na kraju godine sa obavijesti da imam mogucnost da iskoristim to na ovaj ili onaj nacin. Ako se ne izjasnim, ne odgovorim, umanji mi racun za pripadajuci bonus i kraj price. Nemam stvarno vremena da se vozam i nerviram radi 5 maraka.
To je, kao i sve u ovoj zemlji, bespotrebno zakomplikovano.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54818 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

amaretto wrote:
Nisi procitao, jer da jesi vidio bi da sam pozvao i aktivirao. Za suprugu koja lezi u bolnici nisam mogao.
Jel tebi logicno da ljudi moraju zvati da aktiviraju bonus koji su u sistemu vec naveli koju beneficiju zele. Koliko destina hiljada korisnika treba ih zvati na broj koji jedva dobijes. Zar nije logicno da to napravite automatski, sve kod vas mora na kurblu, uhljebe.
Onda je fakat do tebe! Jer ni jednu uslugu ni kod koga ni u jednoj kompaniji koja pruža neki vid usluge ne možeš ništa raditi u ime nekoga bez punomoći ovjerene makar u opštini!
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54819 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

zateznistub wrote:
amaretto wrote:
Nisi procitao, jer da jesi vidio bi da sam pozvao i aktivirao. Za suprugu koja lezi u bolnici nisam mogao.
Jel tebi logicno da ljudi moraju zvati da aktiviraju bonus koji su u sistemu vec naveli koju beneficiju zele. Koliko destina hiljada korisnika treba ih zvati na broj koji jedva dobijes. Zar nije logicno da to napravite automatski, sve kod vas mora na kurblu, uhljebe.
Onda je fakat do tebe! Jer ni jednu uslugu ni kod koga ni u jednoj kompaniji koja pruža neki vid usluge ne možeš ništa raditi u ime nekoga bez punomoći ovjerene makar u opštini!
Sve je to ok. Ali ako ja imam pristup svom portalu sa svojim pretplatnickim brojem i svojim passwordom koji dobijem na svoj mob cemu ponovo zvanje. Mozes promijeniti paket usluga ulogujuci se u svoj account i mnoge druge stvari ali ne i bonus jer ko ne nazove ili ne zna ili nema vremena nista od bonusa. Lopovluk na kvadrat.
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54820 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

Vama dvojici moram priznati da odlicno radite za kompaniju. Pazite da ko nedobog ne kritikuje lopove. Sve je med i mlijeko u bh telecomu.
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#54821 Re: BHTelecom All About

Post by Benq »

amaretto wrote:Vama dvojici moram priznati da odlicno radite za kompaniju. Pazite da ko nedobog ne kritikuje lopove. Sve je med i mlijeko u bh telecomu.
Ovo se nikako ne moze odnositi na zateznog jer je covjek objektivan a nije uposlenik.
User avatar
amaretto
Posts: 315
Joined: 28/11/2008 13:23
Location: Sarajevo

#54822 Re: BHTelecom All About

Post by amaretto »

Benq wrote:
amaretto wrote:Vama dvojici moram priznati da odlicno radite za kompaniju. Pazite da ko nedobog ne kritikuje lopove. Sve je med i mlijeko u bh telecomu.
Ovo se nikako ne moze odnositi na zateznog jer je covjek objektivan a nije uposlenik.
Ok, mozda nije uposlenik ali nije ni objektivan.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#54823 Re: BHTelecom All About

Post by studiorum_tuzlaensis »

to što si naveo su USLOVI BONUSA da bi ga uopšte iskoristio. Ne znam što jednostavno ne ispoštuješ uslove i dobiješ bonus. Isto kao što npr. imaš uslove da popuniš listić sa privatnim podacima za neku nagradnu igru ili bonuse, tako je i Telecom postavio uslove da iskoristiš bonus.

Bonus plus ima pravila, da li su ona glupa, to je drugo pitanje, ali kakve veze to ima sa lopovlukom? :)
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 10/01/2018 10:15, edited 3 times in total.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54824 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

amaretto wrote:
Sve je to ok. Ali ako ja imam pristup svom portalu sa svojim pretplatnickim brojem i svojim passwordom koji dobijem na svoj mob cemu ponovo zvanje. Mozes promijeniti paket usluga ulogujuci se u svoj account i mnoge druge stvari ali ne i bonus jer ko ne nazove ili ne zna ili nema vremena nista od bonusa. Lopovluk na kvadrat.
Za ovaj dio si upravu! Ja sam mislio da se žališ samo sto za suprugu nisi mogao.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#54825 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

amaretto wrote:
Benq wrote:
amaretto wrote:Vama dvojici moram priznati da odlicno radite za kompaniju. Pazite da ko nedobog ne kritikuje lopove. Sve je med i mlijeko u bh telecomu.
Ovo se nikako ne moze odnositi na zateznog jer je covjek objektivan a nije uposlenik.
Ok, mozda nije uposlenik ali nije ni objektivan.
E jbg
Locked