
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5477 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
singl ko kuca (od karataMilloni wrote: Bice to sjajno valentinovojedva cekam krevet, Francis Underwood i ja
![]()
- W0LVERINE
- Posts: 173
- Joined: 21/12/2013 17:46
#5478 Re: Gledate seriju - preporucite je

Preporuka!
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5479 Re: Gledate seriju - preporucite je
Za nesto sto traje 1. sezonu?
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5480 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mislim da je promašio temu, to treba da ide na ''Toplo ne preporučujem ni najgorem dušmaninu''.Pitarrr82 wrote:Za nesto sto traje 1. sezonu?
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5481 Re: Gledate seriju - preporucite je
irac300 wrote:Mislim da je promašio temu, to treba da ide na ''Toplo ne preporučujem ni najgorem dušmaninu''.Pitarrr82 wrote:Za nesto sto traje 1. sezonu?
Ja sam pogledao 2 epizode i...
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5482 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja pogledao mozda 10-15 minuta prve epizode.
jeli ukinuta?
jeli ukinuta?
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#5483 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šerlok!
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5484 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:ja pogledao mozda 10-15 minuta prve epizode.
jeli ukinuta?
On May 11, 2012, ABC officially canceled the series.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5485 Re: Gledate seriju - preporucite je
Revenge tunajt. 
- W0LVERINE
- Posts: 173
- Joined: 21/12/2013 17:46
#5486 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pitarrr82 wrote:irac300 wrote:Mislim da je promašio temu, to treba da ide na ''Toplo ne preporučujem ni najgorem dušmaninu''.Pitarrr82 wrote:Za nesto sto traje 1. sezonu?
Ja sam pogledao 2 epizode i...
Vaš problem!
Stvar ukusa,meni je sasvim solidna,slazem da je je daleko od odlicnog ali za jednom pogledati sasvim uredu!
-
bierkof
- Posts: 564
- Joined: 27/08/2005 14:51
#5487 Re: Gledate seriju - preporucite je
Grimm je najbolja serija koja trenutno izlazi.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5488 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
Ma 'nako vala, zato iduću jedva čekam.Milloni wrote:Kakva je bila ep?Woole Triwunovich wrote:Revenge tunajt.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#5489 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa zasto nema SLeepy Hollow na FOX?

- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5490 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma šta imaš čekati jbtskafiskafsnjak wrote:Pa zasto nema SLeepy Hollow na FOX?![]()
![]()
http://www.couchtuner.eu/watch-sleepy-hollow-online-2/
Sent from my LT26i using Tapatalk
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5491 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
Milloni wrote:Kakva je bila ep?Woole Triwunovich wrote:Revenge tunajt.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
solidna... malo smo previse ocekivali zbog proma
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#5492 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja ne znam kako ovog Sherlocka održavaju ovako dobrim, ali je to takav užitak da je za ne povjerovati... 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5493 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ova epizoda Revenge-a loša skroz. Naprave dobar promo i na kraju ništa. Svaka epizoda u zadnje vrijeme ista, Victoria i njene nebulozne šeme i šemice.
I da, Nolanova gluma u ovoj zadnjoj epizodi je bila OČAJNA.
Sherlock vrh.
Sherlock vrh.
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5494 Re: Gledate seriju - preporucite je
Neka komedija slična "Rasing Hope"? (My Name is Earl,sam gledao) 
Ah da,nemoj te molim vas Always Sunny in Philadelphia,Arested Development etc.. :bljak:
Sent from my LT26i using Tapatalk
Ah da,nemoj te molim vas Always Sunny in Philadelphia,Arested Development etc.. :bljak:
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#5495 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
ZAr nije večeras ta prva epizoda ?!?VenomousV wrote:Milloni wrote:Kakva je bila ep?Woole Triwunovich wrote:Revenge tunajt.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
solidna... malo smo previse ocekivali zbog proma
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#5496 Re: Gledate seriju - preporucite je
Onaj Elementary je naspram BBC Sherloka povraćotina teška....darius_maximus wrote:Ja ne znam kako ovog Sherlocka održavaju ovako dobrim, ali je to takav užitak da je za ne povjerovati...
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5497 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
vjerovatno mislis na tv, ja sve gledam na netu, tv ne palimzamzija wrote:ZAr nije večeras ta prva epizoda ?!?VenomousV wrote:Milloni wrote: Kakva je bila ep?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
solidna... malo smo previse ocekivali zbog proma
- Vsvp
- Posts: 463
- Joined: 13/06/2013 00:46
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5500 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ovi na forumu kažu da je niđe veze
A ja lično sam ljubitelj DC-a a ne ovog Marvela...
Smallville, Arrow
Sent from my LT26i using Tapatalk
Smallville, Arrow
Sent from my LT26i using Tapatalk
