Ma jasno.Ali treba biti iskren i reci da ni Amerima a ni svim ostalim nije strana propaganda i laganje.Opetja033 wrote:Sami sebe gadjali, postavljali lutke, to su zapravo mrtvi vojnici, krili se u civilnim objektima poput bolnice ili porodolista.Co0l wrote: A cuj,prateci RT tokom rata u Siriji i Ukrajini,imao bih puno pravo da ih ne prihvatim kao objektivne.
Poznato ti? Sve je to isti mentalni sklop, ista matrica, isti modus operandi, isti obavjestajni centri. A Boga mi cesto i isti ljudi.
RUSIJA
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5476 Re: RUSIJA
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5477 Re: RUSIJA
Također. Zato hajmo biti malo strpljivi, pa cemo vidjeti na sta ce ovo izaci.Co0l wrote:
To sto kazem da ne vjerujem RT-u ne znaci da vjerujem CNN-u.Ili Al Džaziri.
Ali,nisam ja taj koji ubija glasnika
Jos jednom izvinjenje za onakav nastup na pocetku.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5478 Re: RUSIJA
kakvi bolan ne bio izbori u libiji i siriji
da li ste za DA ili ste za NE
izbori gdje na glasaćke listiće upišu tvoje ime i broj lične karte
pravo su pošteni regularni
da li ste za DA ili ste za NE
izbori gdje na glasaćke listiće upišu tvoje ime i broj lične karte
pravo su pošteni regularni
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5479 Re: RUSIJA
Ma nije frka,ne shvatam ja ovo nista licno_BataZiv_0809 wrote:Također. Zato hajmo biti malo strpljivi, pa cemo vidjeti na sta ce ovo izaci.Co0l wrote:
To sto kazem da ne vjerujem RT-u ne znaci da vjerujem CNN-u.Ili Al Džaziri.
Ali,nisam ja taj koji ubija glasnika
Jos jednom izvinjenje za onakav nastup na pocetku.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5480 Re: RUSIJA
Stvarno? Guza gace zvace. Sta je jos nudio prije nego sto je primio metlu? Sve bi dao, ali kasno._BataZiv_0809 wrote:Gadafi je sve vrijeme krize nudio izbore u zamjenu za prestanak NATO intervencije. Sirija je imala izbore 2012 i 2014.General War wrote: prvo moras sebi postaviti jedno bitno pitanje, zbog cega Assasd, Sadam, ili Gadafi nisu svojevoljno odustali od vlasti, raspisali izbore i ponovo se kandidovali za to mjesto ako su toliko popularni kad su pocele demonstracije niti intervencija, nije se odmah potezalo za oruzje.
- mirsek
- Posts: 12949
- Joined: 07/05/2010 15:40
#5481 Re: RUSIJA
Evo ga.jefferson wrote:Vidjeli smo prvog dana._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
Proximity expert direktno sa strucnog vojnog kursa wiki & new york times.
Ladies and dameee velikim pljeskom pozdravimo naseg jednog i jedinog jeffersonaaaaaaaaaa
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#5482 Re: RUSIJA
ja ga ocekujem na siriji svaki trenmirsek wrote: Evo ga.
Proximity expert direktno sa strucnog vojnog kursa wiki & new york times.
Ladies and dameee velikim pljeskom pozdravimo naseg jednog i jedinog jeffersonaaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#5483 Re: RUSIJA
Sta ces, za NYT ljudi culi, za HV tesko!mirsek wrote:Evo ga.jefferson wrote:Vidjeli smo prvog dana._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
Proximity expert direktno sa strucnog vojnog kursa wiki & new york times.
Ladies and dameee velikim pljeskom pozdravimo naseg jednog i jedinog jeffersonaaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5484 Re: RUSIJA
Sta je Libija dobila od toga sto su bolesnici sjebali Gadafija...? Vracena je unazad, unistena, nestala... Nema kretena koga to nije obradovalo...Avetinho wrote:Stvarno? Guza gace zvace. Sta je jos nudio prije nego sto je primio metlu? Sve bi dao, ali kasno._BataZiv_0809 wrote:Gadafi je sve vrijeme krize nudio izbore u zamjenu za prestanak NATO intervencije. Sirija je imala izbore 2012 i 2014.General War wrote: prvo moras sebi postaviti jedno bitno pitanje, zbog cega Assasd, Sadam, ili Gadafi nisu svojevoljno odustali od vlasti, raspisali izbore i ponovo se kandidovali za to mjesto ako su toliko popularni kad su pocele demonstracije niti intervencija, nije se odmah potezalo za oruzje.
- Putnik ali stvarno
- Posts: 842
- Joined: 12/02/2015 14:57
- Location: on the ride
#5485 Re: RUSIJA
KleptomaniDrvenija87 wrote:Tako to radi iskusni politicar...pravi saveznike od muslimana,a ne kao vasi velikosrpski kleptomani ,koji su sve radili kontra ,gdje su od susjeda napravili zestoke neprijatelje.KUZNETSOV wrote:Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama."
I da se jedna ovakva ,na koncu, sagradi i u Beogradu.
Nebi imali protiv nisto... hmmm?!
Dobra referenca, mabruk.
Nego kad smo vec kod toga ima li u Beogradu ijedne stare Dzamije, a da su ostatci dostupni ? Lepse bi bilo koju staru obnoviti nego neka bezvezna novogradnja, nije Islam u danasnju Srbiju dosao juce .....
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#5486 Re: RUSIJA
Kako došlo tako i otišlo...Putnik ali stvarno wrote:Nego kad smo vec kod toga ima li u Beogradu ijedne stare Dzamije, a da su ostatci dostupni ? Lepse bi bilo koju staru obnoviti nego neka bezvezna novogradnja, nije Islam u danasnju Srbiju dosao juce .....
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#5487 Re: RUSIJA
ZanimljIva opaska,istu rabe i serpski fasisti u Banja Luci,npr.breuer wrote:Kako došlo tako i otišlo...Putnik ali stvarno wrote:Nego kad smo vec kod toga ima li u Beogradu ijedne stare Dzamije, a da su ostatci dostupni ? Lepse bi bilo koju staru obnoviti nego neka bezvezna novogradnja, nije Islam u danasnju Srbiju dosao juce .....
Samo ti nikako ne spadas u tu skupinu,i ne samo to,nego si "neopterecen" nacionalnim
pitanjem,sto bi se reklo gradani svijeta, na bosanskom antitoras, s malom primjesom islamofobije,al' sta ces,niko nije savrsen.
Btw.,Beograd je inace drevna prijestolnica serpstva i pravosljavlja jos od ameba.
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#5488 Re: RUSIJA
Poštujem tvoje mišljenje, ali ti moram reći da griješiš. Banja Luka u 21. vijeku i njeno "turbo srpstvo" nije isto što i Beograd 19. stoljeća, kad su Srbi formirali svoju nacionalnu državu u skladu sa tadašnjim romantičarskim pokretima u Evropi. Zašto se osnovne historijske činjenice ovdje moraju filtrirati kroz nacionalističku prizmu?! Zaista nepotrebno. Na kraju krajeva, post koji sam citirao je toliko izvan konteksta teme "RUSIJA" i to sam učinio kao ironiju na taj post. Sa islamom nemam nikakav problem, sa islamizmom ogroman.LBVIEW wrote:ZanimljIva opaska,istu rabe i serpski fasisti u Banja Luci,npr.
Samo ti nikako ne spadas u tu skupinu,i ne samo to,nego si "neopterecen" nacionalnim
pitanjem,sto bi se reklo gradani svijeta, na bosanskom antitoras, s malom primjesom islamofobije,al' sta ces,niko nije savrsen.
Btw.,Beograd je inace drevna prijestolnica serpstva i pravosljavlja jos od ameba.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5489 Re: RUSIJA
U Minsku protest zbog ruske baze u Bjelorusiji
...Protesti su organizovali lideri opozicije, među kojima i Nikolaj Statkević, bivši predsjednički kandidat koji je u augustu pušten iz zatvora, gdje je proveo pet godina.
...
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-min ... /151004097
...Protesti su organizovali lideri opozicije, među kojima i Nikolaj Statkević, bivši predsjednički kandidat koji je u augustu pušten iz zatvora, gdje je proveo pet godina.
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-min ... /151004097
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5490 Re: RUSIJA
Je li ovo on jedini na protestuGeneral War wrote:U Minsku protest zbog ruske baze u Bjelorusiji
...Protesti su organizovali lideri opozicije, među kojima i Nikolaj Statkević, bivši predsjednički kandidat koji je u augustu pušten iz zatvora, gdje je proveo pet godina....
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-min ... /151004097
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5491 Re: RUSIJA
gdje protestvuju, dobro je i jedan da se pojavio...od silne ljepote i predsjednicke kandidate salju u corku...demokratija._BataZiv_0809 wrote:Je li ovo on jedini na protestuGeneral War wrote:U Minsku protest zbog ruske baze u Bjelorusiji
...Protesti su organizovali lideri opozicije, među kojima i Nikolaj Statkević, bivši predsjednički kandidat koji je u augustu pušten iz zatvora, gdje je proveo pet godina....
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-min ... /151004097
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5492 Re: RUSIJA
Normalno, vidjeli ljudi sta se desava u UkrajiniGeneral War wrote: gdje protestvuju, dobro je i jedan da se pojavio...od silne ljepote i predsjednicke kandidate salju u corku...demokratija.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5493 Re: RUSIJA
...dok je u siriji sasvim drugaciji arsin_BataZiv_0809 wrote:Normalno, vidjeli ljudi sta se desava u UkrajiniGeneral War wrote: gdje protestvuju, dobro je i jedan da se pojavio...od silne ljepote i predsjednicke kandidate salju u corku...demokratija.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5494 Re: RUSIJA
Zbog?General War wrote: ...dok je u siriji sasvim drugaciji arsin
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5495 Re: RUSIJA
Uporedi, pricali smo o tome x puta._BataZiv_0809 wrote:Zbog?General War wrote: ...dok je u siriji sasvim drugaciji arsin
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5496 Re: RUSIJA
O podrsci legitmnim vladama medjunarodno priznatih i suverenih drzava?General War wrote: Uporedi, pricali smo o tome x puta.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5497 Re: RUSIJA
Sjoo bato...to ukrajinska vlada nije, i sasvim je prirodno da se ocapari od nje dio teritorije i pripoji matici? Ko to daje legitimitet i kakve veze ima teritorija sa politickim stanjem?_BataZiv_0809 wrote:O podrsci legitmnim vladama medjunarodno priznatih i suverenih drzava?General War wrote: Uporedi, pricali smo o tome x puta.
Vlade i rezimi padaju i novi se stvaraju...ali niko ne mjenja teritoriju i pripaja je drugoj...nemoj titati samo spominjat kosovo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5498 Re: RUSIJA
Govorio sam o vladi Mikole Azarova i predsjedniku Viktoru Janukovicu. Ko izabra Jacenjuka?General War wrote: Sjoo bato...to ukrajinska vlada nije, i sasvim je prirodno da se ocapari od nje dio teritorije i pripoji matici? Ko to daje legitimitet i kakve veze ima teritorija sa politickim stanjem?
Vlade i rezimi padaju i novi se stvaraju...ali niko ne mjenja teritoriju i pripaja je drugoj...nemoj titati samo spominjat kosovo
Slazem se da bi granice morale biti nepovredive
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5499 Re: RUSIJA
isti oni koji izabrase assada u po rata...pa ga ameri ne izbombardovase radi toga...rusima su patriote koji se bore u ukrajini a teroristi koji se bore protiv assada bez obzira..._BataZiv_0809 wrote:Govorio sam o vladi Mikole Azarova i predsjedniku Viktoru Janukovicu. Ko izabra Jacenjuka?General War wrote: Sjoo bato...to ukrajinska vlada nije, i sasvim je prirodno da se ocapari od nje dio teritorije i pripoji matici? Ko to daje legitimitet i kakve veze ima teritorija sa politickim stanjem?
Vlade i rezimi padaju i novi se stvaraju...ali niko ne mjenja teritoriju i pripaja je drugoj...nemoj titati samo spominjat kosovo
Slazem se da bi granice morale biti nepovredive
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5500 Re: RUSIJA
Sa tom razlikom da je Asad i prije krize bio legitimni nosilac izvrsne vlasti. Kao sto je sad i Porosenko, to je valjda jasno. Jacenjuk nije. Oni su suspendovali ustav Ukrajine rusenjem Janukovica.General War wrote: isti oni koji izabrase assada u po rata...pa ga ameri ne izbombardovase radi toga...rusima su patriote koji se bore u ukrajini a teroristi koji se bore protiv assada bez obzira...
A za ruska tumacenja, obrati se njihovoj vladi, ne meni

