Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54703 Re: Zeničani
hagra malo vise i prdit jako da se ugrije soba eto
ah grah skup....
ah grah skup....
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54704 Re: Zeničani
7 dan bez grijanja.
FDTRČNNPŠSĶRČN
FDTRČNNPŠSĶRČN
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#54705 Re: Zeničani
Nije grah skup, grah je malo skup. Odnosno mozes ga malo manje kupiti za isto para.
Meanwhile
https://vm.tiktok.com/ZMREuub6f/
https://vm.tiktok.com/ZMREuJVLU/
Ovo je drzava za pozelit'
Meanwhile
https://vm.tiktok.com/ZMREuub6f/
https://vm.tiktok.com/ZMREuJVLU/
Ovo je drzava za pozelit'
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54706 Re: Zeničani
Onaj istinomjer pao kako su poceli pratit krolja.
Fudo Turcine.
Fudo Turcine.
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54707 Re: Zeničani
imam rjesenje za grijanje


-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54708 Re: Zeničani
I dalje nema grijanja
FDTRČNNPŠSĶRČN
FDTRČNNPŠSĶRČN
- HakanSukur
- Posts: 260
- Joined: 18/01/2020 20:34
#54709 Re: Zeničani
Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.
Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.
Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina.
Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.
Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#54710 Re: Zeničani
Nisi trebao ništa pisati. Pametniji bi bio.HakanSukur wrote: ↑07/10/2021 17:10 Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.
Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.
Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina.![]()
-
oruzana_pobuna
- Posts: 1756
- Joined: 15/04/2021 11:24
- Location: Prdimahovljani
#54711 Re: Zeničani
sto se mene tice Hakan je dao tacnu dijagnozu kompletnog ZE drustva, a tioican odgovor nolifera je , joj jesi glup, joj vidi mu glave, joj pametniji si kad sutis
da ti nije Fuki sta u rodu pa si se uvredjenio? 
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#54712 Re: Zeničani
Klan Isak i A-SDA... kabadahije na kvadrat
- Sanjarko
- Posts: 28423
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#54713 Re: Zeničani
Alba kupi kabasti otpad od sutra narednih 10 dana.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#54714 Re: Zeničani
Nek pokupe onaj otpad u zgradi GU, i nek ga istovare u Vakufu.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54715 Re: Zeničani

Jos uvijek nema grijanja
Lazove ostavka
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#54716 Re: Zeničani
Nema potrebe da nas izvještavaš svaki dan o problemu sa grijanjem, i mi smo na centralnom i ništa nam ne pomažeš na ovaj način. Ako već hoćeš da postigneš, organizuj proteste, ne bil te čuli oni koji trebaju
-
Sydnor
- Posts: 1849
- Joined: 08/02/2019 09:04
#54717 Re: Zeničani
Najžalosnija činjenica u svemu ovome je to da su sutra izbori i da se na kraju sve svede između Fuada i SDA ja bih opet morao dat glas ovom vakufskom kretenu jer toliko ne mogu one očima pogledat.
Pa vidite samo kako su dali kontrolu Rami da najboljeg komesara u državi otjera ko kera u penziju i izabere sebi ćutologa i klimača glavom.
Pa vidite samo kako su dali kontrolu Rami da najboljeg komesara u državi otjera ko kera u penziju i izabere sebi ćutologa i klimača glavom.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54718 Re: Zeničani
Bravo Hakane, potpisujem svako slovo!HakanSukur wrote: ↑07/10/2021 17:10 Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.
Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.
Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina.![]()
Nema naprijed dok se ne ugasi SDA sekta. Svako zlo je okotila SDA sekta, ukljucujuci kera Kasumovica.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54719 Re: Zeničani
Zenica ne moze naprijed, kao ni cijela drzava, dok je SDA relevantan politicki faktor.Sydnor wrote: ↑08/10/2021 11:34 Najžalosnija činjenica u svemu ovome je to da su sutra izbori i da se na kraju sve svede između Fuada i SDA ja bih opet morao dat glas ovom vakufskom kretenu jer toliko ne mogu one očima pogledat.
Pa vidite samo kako su dali kontrolu Rami da najboljeg komesara u državi otjera ko kera u penziju i izabere sebi ćutologa i klimača glavom.
Ako 2022. na izborima ugasimo SDA, otvorit cemo perspektivu da 2024. uklonimo njihov okot Fuada Kasumovica.
Ako SDA 2022. izgubi izbore stranka ce se raspasti jer bez vlasti ne mogu funkcionisati.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#54720 Re: Zeničani

Sve da sutra se SDA sama dobrovoljno ugasi njihov okot koji je preuzeo grad prije 5 godina a ovih dana preuzima sve njegove dijelove od mjesne zajednice do domova zdravlja NIKADA NECES UKLONITI. Polagati ces račune Smajo Doglodu i takvima uskoro. Rak je metastazirao i Zenica je mrtav grad koji nije prezivio Fuada Kasumovića, covjeka koji je od 95 godine neprekidno na vlasti i čija 2 člana porodice trenutno(on i žena) uzimaju preko 20 000 KM bruto iz budzeta.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#54721 Re: Zeničani
SDA je stanje duha i svijesti. Zato i živimo političku stvarnost u kojoj je jedina uspješna opozicija ona koja se pozicionira kao SDA poslije SDA, bilo da govorimo o Fudi ili Konakoviću. Ovdje treba nekoliko stoljeća prosvjetiteljstva da bismo zatrli DNA te stranke u svim njenim političkim mutacijama.
- Mamma Mia!
- Posts: 188
- Joined: 07/09/2008 00:57
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38005
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#54723 Re: Zeničani
Nije validan prigovor, nema slikeMamma Mia! wrote: ↑08/10/2021 14:12 Nivelacija?![]()
http://centar72.ba/?q=node/8621#q=node% ... yers=000BT
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#54724 Re: Zeničani
Ne znam gdje se nalaze Stranjani, kao ni 99% zenickih sela. Nemam ni prijatelje ni rodbinu oko grada, ta brda su mi poznata taman kao predgradja Meksiko Sitija.Nivelacija wrote: ↑08/10/2021 14:01Sve da sutra se SDA sama dobrovoljno ugasi njihov okot koji je preuzeo grad prije 5 godina a ovih dana preuzima sve njegove dijelove od mjesne zajednice do domova zdravlja NIKADA NECES UKLONITI. Polagati ces račune Smajo Doglodu i takvima uskoro. Rak je metastazirao i Zenica je mrtav grad koji nije prezivio Fuada Kasumovića, covjeka koji je od 95 godine neprekidno na vlasti i čija 2 člana porodice trenutno(on i žena) uzimaju preko 20 000 KM bruto iz budzeta.
Al' evo, vidimo da je vazno pitanje ko je predsjednik MZ Stranjani. Vidim da si ti narocito zainteresovan za stranjansku politicku scenu.
...
Procitaj komentar Syndora. To je razmisljanja vecine ljudi koji su glasali za Kasumovica. Glasili su samo zato sto je druga moguca opcija bila SDA. Sto se mene tice, neka Kasumovic sutra crkne od tumora na mozgu, eto sta mislim o njemu. Obicno govno. Ljudi su glasali za njega, ukljucujuci i mene, da grad ne bi kontrolisala IZVORNA SDA, tj. celavo govno Nezir Pivic.
Ako SDA ugasimo 2022., gradjani ce se osloboditi straha od njihovog povratka, Kasumovic ce izgubiti glavni adut u rukavu. Danas se brani jedino strahom gradjana od povratka SDA. Sva politika se na to svodi.
Ako ugasimo SDA sektu 2022., Kasumovic ce biti na tankom ledu.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#54725 Re: Zeničani
Gledam sad na fejsu: prica se o tome kako jos uvijek nema grijanja i bude li ih stid fakturisati uplatnice gradjana... i moj poznanik odgovara: rade na kolektivnom imunitetu, a ko prezivi zimu treba duplo da placa.

Last edited by Digla_da_kreci on 08/10/2021 14:27, edited 1 time in total.
