Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Hercegoviina
Posts: 2850
Joined: 14/02/2013 14:11

#54701 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

šta bi sa grijanjem?
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#54702 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Bude akBgda...
:mrgreen:
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54703 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

hagra malo vise i prdit jako da se ugrije soba eto


ah grah skup....
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54704 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

7 dan bez grijanja.

FDTRČNNPŠSĶRČN
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#54705 Re: Zeničani

Post by phillie »

Nije grah skup, grah je malo skup. Odnosno mozes ga malo manje kupiti za isto para.

Meanwhile

https://vm.tiktok.com/ZMREuub6f/

https://vm.tiktok.com/ZMREuJVLU/


Ovo je drzava za pozelit'
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54706 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Onaj istinomjer pao kako su poceli pratit krolja.

Fudo Turcine.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54707 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

imam rjesenje za grijanje

Image
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54708 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

I dalje nema grijanja :run:

FDTRČNNPŠSĶRČN
User avatar
HakanSukur
Posts: 260
Joined: 18/01/2020 20:34

#54709 Re: Zeničani

Post by HakanSukur »

Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.

Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.

Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina. :bih:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#54710 Re: Zeničani

Post by aldinjo »

HakanSukur wrote: 07/10/2021 17:10 Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.

Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.

Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina. :bih:
Nisi trebao ništa pisati. Pametniji bi bio.
oruzana_pobuna
Posts: 1756
Joined: 15/04/2021 11:24
Location: Prdimahovljani

#54711 Re: Zeničani

Post by oruzana_pobuna »

sto se mene tice Hakan je dao tacnu dijagnozu kompletnog ZE drustva, a tioican odgovor nolifera je , joj jesi glup, joj vidi mu glave, joj pametniji si kad sutis :lol: da ti nije Fuki sta u rodu pa si se uvredjenio? :lol:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#54712 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Klan Isak i A-SDA... kabadahije na kvadrat :roll: :-)
User avatar
Sanjarko
Posts: 28423
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#54713 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Alba kupi kabasti otpad od sutra narednih 10 dana.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54714 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nek pokupe onaj otpad u zgradi GU, i nek ga istovare u Vakufu.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54715 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image

Jos uvijek nema grijanja :run:

Lazove ostavka
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#54716 Re: Zeničani

Post by doff »

Nema potrebe da nas izvještavaš svaki dan o problemu sa grijanjem, i mi smo na centralnom i ništa nam ne pomažeš na ovaj način. Ako već hoćeš da postigneš, organizuj proteste, ne bil te čuli oni koji trebaju
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#54717 Re: Zeničani

Post by Sydnor »

Najžalosnija činjenica u svemu ovome je to da su sutra izbori i da se na kraju sve svede između Fuada i SDA ja bih opet morao dat glas ovom vakufskom kretenu jer toliko ne mogu one očima pogledat.

Pa vidite samo kako su dali kontrolu Rami da najboljeg komesara u državi otjera ko kera u penziju i izabere sebi ćutologa i klimača glavom.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54718 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

HakanSukur wrote: 07/10/2021 17:10 Fuad Kasumović je seoska varalica, krezubi diletant, primitivni manipulator, patološki lažov, podvojena ličnost, notorni alkoholičar, a ovo su mu vrline pored ostalih karakteristika koje ga krase.

Jedini gori od njega su zeleni štaktori okupljeni oko šlagirane etno-religijske mafijaške organizacije znane kao SDA, oni su svakako njegova matična bOOza, on je njihov učenik, izdanak i na kraju njihovo političko kopile i slika onoga što oni jesu u ideološkom i svakom drugom smislu. Tako da ga svi imaju pravo kritikovati osim njih, jer veza između njih je neraskidiva, a ono što mrze i kritikuju kod njega je samo njihova refleksija, 30 godina im to nije smetalo, štaviše, bio je ponos i dika tog parazitskog miljea.

Od mene toliko, pozdrav Zeničankama i Zeničanima od bivšeg sugrađanina. :bih:
Bravo Hakane, potpisujem svako slovo!

Nema naprijed dok se ne ugasi SDA sekta. Svako zlo je okotila SDA sekta, ukljucujuci kera Kasumovica.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54719 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Sydnor wrote: 08/10/2021 11:34 Najžalosnija činjenica u svemu ovome je to da su sutra izbori i da se na kraju sve svede između Fuada i SDA ja bih opet morao dat glas ovom vakufskom kretenu jer toliko ne mogu one očima pogledat.

Pa vidite samo kako su dali kontrolu Rami da najboljeg komesara u državi otjera ko kera u penziju i izabere sebi ćutologa i klimača glavom.
Zenica ne moze naprijed, kao ni cijela drzava, dok je SDA relevantan politicki faktor.

Ako 2022. na izborima ugasimo SDA, otvorit cemo perspektivu da 2024. uklonimo njihov okot Fuada Kasumovica.

Ako SDA 2022. izgubi izbore stranka ce se raspasti jer bez vlasti ne mogu funkcionisati.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54720 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Image

Sve da sutra se SDA sama dobrovoljno ugasi njihov okot koji je preuzeo grad prije 5 godina a ovih dana preuzima sve njegove dijelove od mjesne zajednice do domova zdravlja NIKADA NECES UKLONITI. Polagati ces račune Smajo Doglodu i takvima uskoro. Rak je metastazirao i Zenica je mrtav grad koji nije prezivio Fuada Kasumovića, covjeka koji je od 95 godine neprekidno na vlasti i čija 2 člana porodice trenutno(on i žena) uzimaju preko 20 000 KM bruto iz budzeta.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#54721 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

SDA je stanje duha i svijesti. Zato i živimo političku stvarnost u kojoj je jedina uspješna opozicija ona koja se pozicionira kao SDA poslije SDA, bilo da govorimo o Fudi ili Konakoviću. Ovdje treba nekoliko stoljeća prosvjetiteljstva da bismo zatrli DNA te stranke u svim njenim političkim mutacijama.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38005
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#54723 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Nije validan prigovor, nema slike :D.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54724 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote: 08/10/2021 14:01Sve da sutra se SDA sama dobrovoljno ugasi njihov okot koji je preuzeo grad prije 5 godina a ovih dana preuzima sve njegove dijelove od mjesne zajednice do domova zdravlja NIKADA NECES UKLONITI. Polagati ces račune Smajo Doglodu i takvima uskoro. Rak je metastazirao i Zenica je mrtav grad koji nije prezivio Fuada Kasumovića, covjeka koji je od 95 godine neprekidno na vlasti i čija 2 člana porodice trenutno(on i žena) uzimaju preko 20 000 KM bruto iz budzeta.
Ne znam gdje se nalaze Stranjani, kao ni 99% zenickih sela. Nemam ni prijatelje ni rodbinu oko grada, ta brda su mi poznata taman kao predgradja Meksiko Sitija.

Al' evo, vidimo da je vazno pitanje ko je predsjednik MZ Stranjani. Vidim da si ti narocito zainteresovan za stranjansku politicku scenu. :D

...

Procitaj komentar Syndora. To je razmisljanja vecine ljudi koji su glasali za Kasumovica. Glasili su samo zato sto je druga moguca opcija bila SDA. Sto se mene tice, neka Kasumovic sutra crkne od tumora na mozgu, eto sta mislim o njemu. Obicno govno. Ljudi su glasali za njega, ukljucujuci i mene, da grad ne bi kontrolisala IZVORNA SDA, tj. celavo govno Nezir Pivic.

Ako SDA ugasimo 2022., gradjani ce se osloboditi straha od njihovog povratka, Kasumovic ce izgubiti glavni adut u rukavu. Danas se brani jedino strahom gradjana od povratka SDA. Sva politika se na to svodi.

Ako ugasimo SDA sektu 2022., Kasumovic ce biti na tankom ledu.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#54725 Re: Zeničani

Post by Digla_da_kreci »

Gledam sad na fejsu: prica se o tome kako jos uvijek nema grijanja i bude li ih stid fakturisati uplatnice gradjana... i moj poznanik odgovara: rade na kolektivnom imunitetu, a ko prezivi zimu treba duplo da placa. :lol: :lol:
Last edited by Digla_da_kreci on 08/10/2021 14:27, edited 1 time in total.
Post Reply