SDP

User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54701 Re: SDP

Post by malakh »

kmirsad wrote:
Ma baš me briga i za PDA i za koaliciju s njima... generalno, zajebavam se... ono što me stvarno zanima je NS i formiranje Bh bloka na Tk... sve ostalo meni nije predmet interesovanja...ni federalna, ni drćavna vlast ni predsjedništvo... bit će šta će bit i ni u jednoj varijanti u ovom odnosu snaga, nema šanse da se u ćivotu običnog čovjeka nešto popravi... nama je biti jeban, i gače će nam same spasti... boli me uvce i za df-om i SDP-om, zanimljivi su mi i spreman sam da ih branim onoliko, koliko imaju interesovanja da se taj Blok napravi ...
A ono što sam pričao za Mirsada Kukiča kao osobi , sve je istina...
Nema živaca da više vodim ovu pomalo glupavu diskusiju...
ne sporim ja da je on prema ljudima iz banovića najbolji, ali banovići nisu tk. to je činjenica.

a ne može biti glupava rasprava, kada nekoga okriviš da laže, a nemaš dokaze za to. ja se strunih da ti dokažem da je pda nacionalna stranka, odnosno da ju tako gledaju ljudi iz naše stranke i jedan dio sdpa, a ti meni da lažem. ne može se juha viljuškom jesti moj mirsaga.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54702 Re: SDP

Post by JThomas »

daj meni javno dobro k'o da je moje pa ću i ja biti najbolji po našem. bez ikakvog elitizma - u tom dijelu narod stvarno jeste i glup i primitivan u prosjeku. i doživljava dijeljenje sa budžeta i iz javnih preduzeća k'o da ovaj iz svog kuhinjskog kredenca dijeli.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#54703 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Najveći domet našeg naroda je prati švapske guzice u minhenu
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54704 Re: SDP

Post by JThomas »

one koji lično imaju korist i razumijem. ali pod ovaj rezon potpadaju i oni koji nemaju. kažu jeste lopov, ali daje i narodu. a on daje narodu od narodnog. ne ni od onoga što je hapio sebi - to nećete dočekati. nego isključivo na opštinu, na rudnik, na elektroprivreedu...
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54705 Re: SDP

Post by Leverage »

putokaz1 wrote:Najveći domet našeg naroda je prati švapske guzice u minhenu
Nije problem u tome da li neko pere guzice ili je nuklearni inženjer.

Naš problem je što su i perač guzica i nuklearni inženjer u prosjeku politički nepismeni i k tome ubijeđeni u suprotno. Naglašeno insistiranje na ličnom interesu uglavnom je posljedica političke nepismenosti i nemogućnosti sagledavanja šire slike, a u tome i vlastite propasti na srednji i dugi rok.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54706 Re: SDP

Post by kmirsad »

JThomas wrote:one koji lično imaju korist i razumijem. ali pod ovaj rezon potpadaju i oni koji nemaju. kažu jeste lopov, ali daje i narodu. a on daje narodu od narodnog. ne ni od onoga što je hapio sebi - to nećete dočekati. nego isključivo na opštinu, na rudnik, na elektroprivreedu...
Daje narodu ono što ih pripada... zaposlenje u narodnoj firmi, bez stranačke i etničke diskriminicaje...sad i to mana...kad to krene u Elektroprivredi , Telekomu, Cestama, Šumama, Vodama, Fondovima, Zdravstvu... pojam stranačkog zapošljavanja bit će arhaizam...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54707 Re: SDP

Post by JThomas »

ko?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54708 Re: SDP

Post by kmirsad »

Valjda Kuka... Bakir, Dodik, čović...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54709 Re: SDP

Post by kmirsad »

Valjda Kuka... Bakir, Dodik, čović... valjda su svi isti
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54710 Re: SDP

Post by kmirsad »

Image
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#54711 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

kmirsad wrote:Image
I tad mu rece: "Samo me uzmi u vlast necu nijedno ministarsko mjesto. Jedino sto trazim je da predlozimo dva zajednicka ministra."
"A koja su to dvojica?"- upita ga Bake.
I on ih odade :D A obojica nominalno SDA.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#54712 Re: SDP

Post by jefff »

Bez Genjca ne mere
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54713 Re: SDP

Post by Leverage »

Genjac voli podvarak. Provjeren info.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54714 Re: SDP

Post by JThomas »

a podvarak je najbolji sa svinjskom koljenicom, isto provjeren info.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54715 Re: SDP

Post by Leverage »

JThomas wrote:a podvarak je najbolji sa svinjskom koljenicom, isto provjeren info.
Družiš se s krmojedima :oops:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54716 Re: SDP

Post by Banksy »

Leverage wrote:
JThomas wrote:a podvarak je najbolji sa svinjskom koljenicom, isto provjeren info.
Družiš se s krmojedima :oops:
nominalno su SDA :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54717 Re: SDP

Post by JThomas »

ne bih ovakve informacije pisao iz druge ruke.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54718 Re: SDP

Post by Leverage »

JThomas wrote:ne bih ovakve informacije pisao iz druge ruke.
Tiše malo, šta hoćeš da neko čuje da si krmojed :oops: Ja pokušavam da te izvučem a ti tako :run:
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#54719 Re: SDP

Post by zbiljovski »

Hajmo crveni, ko su kandidati za Predsjednika stranke ? Možel Tuzla pobjedit Nikšića ?
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54720 Re: SDP

Post by Leverage »

Priželjkujem da se ide sa Bećirovićem.

Znam da sam podržavao kandidaturu Edina Delića neposredno nakon izbora, ali nakon što se svrstao na Bijedićevu stranu izgubio je svaki kredibilitet. Veliko razočarenje.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#54721 Re: SDP

Post by putokaz1 »

Neznam ko su sve kandidati Edin Delić bi mogao biti jedan od njih,pošto je kratko u stranci nisam siguran da ima podršku članova,ja bih dao prednost nekim Tuzlacima Denis ili tako nešto
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#54722 Re: SDP

Post by cadburry »

Ja bih volio Denisa Becirovica vidjeti na celu SDP-a.
kurtasevic
Posts: 88
Joined: 19/03/2019 09:42

#54723 Re: SDP

Post by kurtasevic »

Leverage wrote:
putokaz1 wrote:Najveći domet našeg naroda je prati švapske guzice u minhenu
Nije problem u tome da li neko pere guzice ili je nuklearni inženjer.

Naš problem je što su i perač guzica i nuklearni inženjer u prosjeku politički nepismeni i k tome ubijeđeni u suprotno. Naglašeno insistiranje na ličnom interesu uglavnom je posljedica političke nepismenosti i nemogućnosti sagledavanja šire slike, a u tome i vlastite propasti na srednji i dugi rok.
Zar nije PDA najgora. cccc
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#54724 Re: SDP

Post by putokaz1 »

PJEST pda PA sda
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54725 Re: SDP

Post by Leverage »

putokaz1 wrote:Neznam ko su sve kandidati Edin Delić bi mogao biti jedan od njih,pošto je kratko u stranci nisam siguran da ima podršku članova,ja bih dao prednost nekim Tuzlacima Denis ili tako nešto
Danas Hana sa N1 reče da su trenutno kandidati Nikšić, Delić, Pudarić i još jedan, ne sjećam se tačno.
Post Reply