malakh wrote:kmirsad wrote:
Đaba si uložio trud u pisanje ovog posta.
Ni jednom riječju nisi potvrdio i dokazao svoju tvrdnju da je GO SDP-a i GO NS-a svojim odlukama zabranio koaliranje sa PDA.
Što je babi milo, to joj se snilo.
Samo gomila tvojih ličnih utisaka,procjena, pretpostavki, percecija, zamučivanja vode...
I ogromna potreba, da bez i jednog argumenta, dokažeš da si u pravu.
Forumašenje. Isprazno.
Smisli novi fazon, širok ti je dijapazon.
Ne ide to u diskusiji sa ozbiljnim ljudima.
nigdje ne piše ni da su zabranili koaliranje sa sdsom. poučen tvojom obranom pda, očekujem da ćeš reći i da sds nije nacionalna stranka.
ja sam dokazao svoje tvrdnje onome tko želi da shvati. đaba dokazivanje osobi koja ne želi nešto da shvati i kojoj je pda građanska stranka. pa čovječe, čak i sda na svojim listama ima srba, a pda niti jednog, a dolaze sa tuzlanskog kantonta i taj kanton im je jedina baza.
i ovaj post je dokaz tvoje nemoći, na prošlom si se ispucao, pa dobio po ušima i sada skratio, samo da se što prije završi. naravno, prešlo je na ličnu osnovu.
kažem ti, ili se dobro maskiraš ili znaš nešto što ja ne znam. sve ostalo je priča za malu djecu i te dječije fore ako me napušiš, ja ću se naljutiti i neću više pričati sa tobom.
nego kolega, podforum bez cenzure i smiri se jedno dogledno vrijeme, dok se shvatiš šta si nabaljezgao u prethodnim postovima i danima.
Ovo sad što si ti sada napisao druže malakh, je prelazak diskusije na ličnu osnovu, samo sada još mnogo manje argumuntovanu,
Ali toliko više uvredljivu...
Da "baljezgam"... ja iman pravo, ali ti nemaš pravo da moje pisanje nazivaš " baljezganjem"
Nemaš pravo ni da me upučuješ na PDF Bez cenzure, nisi administrator teme, posebno zato što nisam napisao ni jednu riječ ili rečenicu koja odstupa od pravila foruma.
Nemaš pravo ni da me upučuješ na "smirivanje, jer sam veoma smiren, potpuno svjestan šta pišem...
Ako te uzbuđuje tvoja nedoumica da li znam nešto što ti ne znaš ili se samo dobro maskiram, moram ti reči... da... znam mnogo stvari koje ti ne znaš...recimo, jedna od njih je... kultura konverzacije... kao i da ti znaš mnogo stvari koje ja ne znam, recimo biti nekulturan i uvredljiv prema sagovorniku.
Da to dokažem ne treba mi nikakav link... ima evo gore tvoj post...
Druga je stvar što moje pisanje tebe uzbuđuje ili nervira... to je do tebe... ne mogu ti pomoči, imaju ljudi osposobljeni za te stvari.
I da se na kratko vratimo na temu naše diskusiju...
NISI NIŠTA OD SVOJIH LAŽI DOKAZAO... to što si napisao ostaje ono što jeste... etiketiranje i popljuvizam, što bi rekao kolega Kluz.
Da ponovim ne postoji Odjuka GO SDP i NS o zabrani koaliranja sa PDA.
Možda si ti to samo sanjao ružno... nočna mora... SDP i NS ušle u koaliciju sa SBB i PDA... BRRRRRRRRRRRRRRR...