BHTelecom All About
Moderator: Benq
- ala7
- Posts: 1384
- Joined: 04/03/2011 16:12
- Location: 43°52′0″N 18°25′0″E
#54676 Re: BHTelecom All About
pozdrav momci..
zna li ko od vas da li se može iz modema poslati kabal (iz jednog porta modema) ka drugom ruteru gdje bi istovremeno mogao namjestiti wifi tj internet i drugi resiver tj STB, laički da upakujem iptv i internet kroz jedan lan kabal pa da ga na kraju splitam preko rutera u stb,wifi..??
ne razumijem se pa može li pomoć! Hvala
zna li ko od vas da li se može iz modema poslati kabal (iz jednog porta modema) ka drugom ruteru gdje bi istovremeno mogao namjestiti wifi tj internet i drugi resiver tj STB, laički da upakujem iptv i internet kroz jedan lan kabal pa da ga na kraju splitam preko rutera u stb,wifi..??
ne razumijem se pa može li pomoć! Hvala
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54677 Re: BHTelecom All About
Ništa nisam editovao ali vidim da moderacija jeste.mirza_15 wrote:@escobar_
Imas li mogucnost izbora?
A procitao sam i komentar prije nego je editovan. Ako se odnosilo na mene bas ti hvala.
Nije se odnosilo na tebe već na dvojicu koji će se svakako prepoznat ovdje, a koji mi svako malo odgovaraju na temi.
Mogućnost izbora imam ali konkurenciju ne smatram ozbiljnom i zato koristim BIHnet. A pošto koristim BIHnet onda hoću i da pišem o tome šta ne valja. Na brzinu se ne žalim jer mi je aktiviran Paket 1 ali ste s kanalima odron (ne kažem to zbog SportKluba jer me fudbal kao fudbal ne zanima ni pod razno, a ono šta me zanima svakako nađem i pratim na netu).
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54678 Re: BHTelecom All About
Tesko. Morao bi imati dva uredjaja koji "razumiju" vlan taggiranje ili barem onaj drugi mora to moci. I dok bi se mozda moglo i napraviti na vdsl modemu, vjerovatno nemas drugi uredjaj koji razumije vlan taggiranje (dot1q). A mozes li tv spojiti direktno na prvi modem, pa samo internet rijesiti na taj nacin kako si zamislio?ala7 wrote:pozdrav momci..
zna li ko od vas da li se može iz modema poslati kabal (iz jednog porta modema) ka drugom ruteru gdje bi istovremeno mogao namjestiti wifi tj internet i drugi resiver tj STB, laički da upakujem iptv i internet kroz jedan lan kabal pa da ga na kraju splitam preko rutera u stb,wifi..??
ne razumijem se pa može li pomoć! Hvala
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#54679 Re: BHTelecom All About
Kod mene na listi ima taj kanal, iako trenutno ne radi, ali fali Dorcel kanal(i) iz kategorije za odrasle, ne znam jel' ih bilo jedan ili dva.escobar__ wrote:PS: Iz sheme je izletio Eurosport News, pretpostavljam da ćete nas narednih dana obradovat kamerom iz Bosanskog Petrovca?
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54680 Re: BHTelecom All About
^^ Kod mene ga na drugom STB-u prikazuje kao zaključanog, na prvom ga uopšte nema.
I da, Dorcela (oba) su izbačena.
I da, Dorcela (oba) su izbačena.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#54681 Re: BHTelecom All About
Mislim da se Eurosport News kanal ukida,prestaje sa radom,ima nova platformaDel_Boy1 wrote:Kod mene na listi ima taj kanal, iako trenutno ne radi, ali fali Dorcel kanal(i) iz kategorije za odrasle, ne znam jel' ih bilo jedan ili dva.escobar__ wrote:PS: Iz sheme je izletio Eurosport News, pretpostavljam da ćete nas narednih dana obradovat kamerom iz Bosanskog Petrovca?
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54682 Re: BHTelecom All About
Ma to realno mislim da niko nije ni gledao.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#54683 Re: BHTelecom All About
Nemoj me 100% držati za riječ,njega gase a mijenja ga internet platforma neka. Naravno sve ostaje pod Eurosportom odnosno pod Discoveryescobar__ wrote:Ma to realno mislim da niko nije ni gledao.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#54684 Re: BHTelecom All About
Eurosport player?!
On se placa cini mi se 3 eura mjesecno i imas Eurosport 1 i 2 u HD sa izborom nekoliko audio jezika. Cini mi se 6-7.
On se placa cini mi se 3 eura mjesecno i imas Eurosport 1 i 2 u HD sa izborom nekoliko audio jezika. Cini mi se 6-7.
- Hyperthalamus
- Posts: 682
- Joined: 06/11/2015 21:16
#54685 Re: BHTelecom All About
Ja narucio-potpisao ugovor u telecomu u ponedjeljak...zvali me iz kurirske sluzbe da sidjem ispred zgrade po robu sutradan....u pitanju je bio samsung gear s3 frontier smartwatch.Dioxis wrote:Jel' zna neko koliko treba vremena od kupovine da se dostavi uređaj na kucnu adresu? U pitanju je nekakva drugacija roba, samsung smartwatch, koju oni nemaju kod sebe vec dolazi brzom postom?
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#54686 Re: BHTelecom All About
Kad ste vec kod Eurosporta sta fali da ubace HD kanal istog programa.
Svakako ima bundesliga i AO, RG i US open turniri
Al doduse kome treba HD, to je markentriški trik koji prosjecan korisnik ne primjeti i dovoljan mu je SD kanal.

Svakako ima bundesliga i AO, RG i US open turniri
Al doduse kome treba HD, to je markentriški trik koji prosjecan korisnik ne primjeti i dovoljan mu je SD kanal.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#54687 Re: BHTelecom All About
I ove boje su generalno precijenjene, prosječnom korisniku dovoljna crno-bijela + internet 3GB mjesečno (10KM za svaki GB preko toga)!PlusSA wrote:Kad ste vec kod Eurosporta sta fali da ubace HD kanal istog programa.
Svakako ima bundesliga i AO, RG i US open turniri![]()
Al doduse kome treba HD, to je markentriški trik koji prosjecan korisnik ne primjeti i dovoljan mu je SD kanal.
![]()
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#54688 Re: BHTelecom All About
Pa dobro, pogledas filmove na pinku, i jesu crnobijeli 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#54689 Re: BHTelecom All About
Pitanje za telecom korisnike , podrzava li ADSL ruter/modem bridge_ing ?? 
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#54690 Re: BHTelecom All About
Daamar1994 wrote:Pitanje za telecom korisnike , podrzava li ADSL ruter/modem bridge_ing ??
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54691 Re: BHTelecom All About
BONUS PLUS zakucao na 2017. godini. Jel ovo znači da ga više nema ili se samo kasni sa ažuriranjem?
- Hyperthalamus
- Posts: 682
- Joined: 06/11/2015 21:16
#54692 Re: BHTelecom All About
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ade4396e97.htmlCossack wrote:BONUS PLUS zakucao na 2017. godini. Jel ovo znači da ga više nema ili se samo kasni sa ažuriranjem?
U 2018. jos bolji bonus plus.... Go BHT
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54693 Re: BHTelecom All About
Nisam ovo vidio. Odlično!Hyperthalamus wrote:https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ade4396e97.htmlCossack wrote:BONUS PLUS zakucao na 2017. godini. Jel ovo znači da ga više nema ili se samo kasni sa ažuriranjem?
U 2018. jos bolji bonus plus.... Go BHT
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54694 Re: BHTelecom All About
Ma ovo je fantastisno!!! 
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54695 Re: BHTelecom All About
NAravno da je fantasticno kada ja sada tri racuna placam po 50 KM manje radi bodova koje sam dobio za ovo kratko vrijeme.Rugafet wrote:Ma ovo je fantastisno!!!
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54697 Re: BHTelecom All About
Tako jekakaljin wrote:NAravno da je fantasticno kada ja sada tri racuna placam po 50 KM manje radi bodova koje sam dobio za ovo kratko vrijeme.Rugafet wrote:Ma ovo je fantastisno!!!
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#54698 Re: BHTelecom All About
eh extraing-ecc wrote:Daamar1994 wrote:Pitanje za telecom korisnike , podrzava li ADSL ruter/modem bridge_ing ??
-
Dr_Help
- BHTelecom podrška
- Posts: 536
- Joined: 01/02/2015 13:38
- Location: Bosna i Hercegovina
#54699 Re: BHTelecom All About
Ovi bodovi su dobra stvarRugafet wrote:Tako jekakaljin wrote:NAravno da je fantasticno kada ja sada tri racuna placam po 50 KM manje radi bodova koje sam dobio za ovo kratko vrijeme.Rugafet wrote:Ma ovo je fantastisno!!!
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#54700 Re: BHTelecom All About
@ing-ecc - Imaš pp pa bih te zamolio za odgovor.

