BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#54626 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Dr_Help wrote:P.S Imal ovih kakvih insaferskih informacija o nekim novinama na MOJA TV ? ?

Pa zar treba pored ove ponude neke novine 8-) :thumbup:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54627 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

PlusSA wrote:
Dr_Help wrote:P.S Imal ovih kakvih insaferskih informacija o nekim novinama na MOJA TV ? ?

Pa zar treba pored ove ponude neke novine 8-) :thumbup:
Pa ja, ne treba im nista vise :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#54628 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

diablobih wrote:
PlusSA wrote:
Dr_Help wrote:P.S Imal ovih kakvih insaferskih informacija o nekim novinama na MOJA TV ? ?

Pa zar treba pored ove ponude neke novine 8-) :thumbup:
Pa ja, ne treba im nista vise :D
I sta kazu , nisam ja sakib sad sam sakiba :lol:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#54629 Re: BHTelecom All About

Post by Pitar sa Kariba »

°u° wrote:
Pitar sa Kariba wrote:
°u° wrote: Usput i pitanje. Da li ovi dopunjavaju na račune mobilnih u Moj izbor po 5 marona ili me ovi pokušavaju izlevatit? Samo su mi samo produžili datum važenja kredita a na računu ništa nisu dodali.

[img]https://s9.postimg.org/4cuium3tr/ezgif- ... 24aab.pngg]
Provjeri sa kodovima
*105*5*1# bonus od 5 KM
*105*5*2# minute prema moj izbor članovima
*105*5*3# MB
Čini mi se da je prije bilo +5 km i osim stanja u bonusu. Jer preostali bonus se ne prenosi u naredni mjesec ali se zato uredno naplati 5 marona svakog.
Meni nije nikad bilo, jbg naplate a nije kredit nego "bonus" koji se moze koristiti samo prema BHT mreži.
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#54630 Re: BHTelecom All About

Post by CooK »

konektovan wrote:Check out my @Speedtest result! How fas ... 3522488384

Valja li cemu ovaj moj rezultat????
Gluho bilo, pa previse ti je to. Ti mora da nisi prosjecni korisnik nego neki profesionalac pa ti treba tolika brzina ili, ne daj Boze, gledas 4K video sadrzaj sa interneta.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#54631 Re: BHTelecom All About

Post by °u° »

Pitar sa Kariba wrote: Meni nije nikad bilo, jbg naplate a nije kredit nego "bonus" koji se moze koristiti samo prema BHT mreži.
Ako ne potrošiš sve u mjesecu oni ti uzmu to što si platio!?! I kako nešto što naplate uopšte mogu nazvati "bonus"?
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54632 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Hoće li hidžretske 2018. u IPTV shemu doći neki od FOXova u HD-u, neki od dokumentarnih, HBO i sl.? Ili i to blokiraju United Group i Srbija?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#54633 Re: BHTelecom All About

Post by Velkoski »

escobar__ wrote:Hoće li hidžretske 2018. u IPTV shemu doći neki od FOXova u HD-u, neki od dokumentarnih, HBO i sl.? Ili i to blokiraju United Group i Srbija?
gluho bilo, gledaj BHT, podrži domaće!
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54634 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Velkoski wrote:
escobar__ wrote:Hoće li hidžretske 2018. u IPTV shemu doći neki od FOXova u HD-u, neki od dokumentarnih, HBO i sl.? Ili i to blokiraju United Group i Srbija?
gluho bilo, gledaj BHT, podrži domaće!
Tražim oprost!
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#54635 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

°u° wrote:
Pitar sa Kariba wrote: Meni nije nikad bilo, jbg naplate a nije kredit nego "bonus" koji se moze koristiti samo prema BHT mreži.
Ako ne potrošiš sve u mjesecu oni ti uzmu to što si platio!?! I kako nešto što naplate uopšte mogu nazvati "bonus"?
Imaš i 500MB interneta, samo on vrijedi tih 5KM, ovo ostalo bilo/ne bilo, što se mene tiče vrijedi tih 5KM koje naplate svaki mjesec.
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54636 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

Image
Moja brzina preko optike :)
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54637 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Je li ti to ni preko optike ne ide preko 25 ? :D
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#54638 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

^^ Nema potrebe i to mu je dovoljno. S većom bi se brzinom samo qrčio. :run:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54639 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

escobar__ wrote:^^ Nema potrebe i to mu je dovoljno. S većom bi se brzinom samo qrčio. :run:
Ma ja, vjerovatno mu parica ne dozvoljava vise :izet:
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#54640 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

escobar__ wrote:Hoće li hidžretske 2018. u IPTV shemu doći neki od FOXova u HD-u, neki od dokumentarnih, HBO i sl.? Ili i to blokiraju United Group i Srbija?
Sta ce ti HD, kupi sebi TV guzonju ili 32" neki lcd i rahat odmakni se 10 metara od TV-a i bolja slika nego HD :mrgreen: :thumbup:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#54641 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

Kralj :pisnuo: :pisnuo:
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#54642 Re: BHTelecom All About

Post by Vidal89 »

Sta se u pocetku mjeseca prvo trosi, basic internet ukljucen u paket ili dokup neta ?
Dr_Help
BHTelecom podrška
Posts: 536
Joined: 01/02/2015 13:38
Location: Bosna i Hercegovina

#54643 Re: BHTelecom All About

Post by Dr_Help »

diablobih wrote:Je li ti to ni preko optike ne ide preko 25 ? :D
Po paketu plaćam 25 mega tj Moja tv full 49 km , ima da se doplati 10 km pa bi mi bila 50 mega ali fkt previše mi je :)
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54644 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Dr_Help wrote:
diablobih wrote:Je li ti to ni preko optike ne ide preko 25 ? :D
Po paketu plaćam 25 mega tj Moja tv full 49 km , ima da se doplati 10 km pa bi mi bila 50 mega ali fkt previše mi je :)
Nema sta previse, bas bi ga onda pretjerao :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#54645 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

Dr_Help wrote:
diablobih wrote:Je li ti to ni preko optike ne ide preko 25 ? :D
Po paketu plaćam 25 mega tj Moja tv full 49 km , ima da se doplati 10 km pa bi mi bila 50 mega ali fkt previše mi je :)
Ne gledas 4k stream-ove na mobitelu? Ne znas sta propustas :lol:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54646 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

mirza_15 wrote:
Dr_Help wrote:
diablobih wrote:Je li ti to ni preko optike ne ide preko 25 ? :D
Po paketu plaćam 25 mega tj Moja tv full 49 km , ima da se doplati 10 km pa bi mi bila 50 mega ali fkt previše mi je :)
Ne gledas 4k stream-ove na mobitelu? Ne znas sta propustas :lol:
Ma ja, mora se odmaci 50 metara da vidi kakav je 4k ustvari :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#54647 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

PlusSA wrote:
escobar__ wrote:Hoće li hidžretske 2018. u IPTV shemu doći neki od FOXova u HD-u, neki od dokumentarnih, HBO i sl.? Ili i to blokiraju United Group i Srbija?
Sta ce ti HD, kupi sebi TV guzonju ili 32" neki lcd i rahat odmakni se 10 metara od TV-a i bolja slika nego HD :mrgreen: :thumbup:
Samo bahato. Pisaj po sirotinji. Napisati ovakav komentar i aplaudirati istom u BiH je za prezira.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#54648 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

diablobih wrote: Ma ja, mora se odmaci 50 metara da vidi kakav je 4k ustvari :D
Nije bolan nego se mora primaci. Koliko si gluposti navaljao ovih par dana malo je reci.

4k je obicni marketinski trik koji racuna na potrosacki mentalitet i neinformisanost obicnih ljudi. Majka priroda je jednostavno ucinila svoje. Ljudsko oko je takvo kakvo je i 25 slika u sekundi ga vara i stvara dojam pokretnog dogadjaja. Isto tako, sva relevantna istrazivanja pokazuju da sa neke prosjecne udaljenosti (recimo 3m) ljudsko oko ne vidi razliku izmedju full hd i 4k na ekranu velicine 80 incha. E sada, ako si ti neki fenomen kojem oko drugacije radi nastavi gledati 4k na 5 incha.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#54649 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Aha, sve se vrti kako prosjecni to vidi, koliko prosjecni treba neta, koliko prosjecni treba kanala, koliko prosjecni treba mobilnog neta, kakav mobitel prosjecni treba itd :D

Voli BHT svoje "prosjecne"
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#54650 Re: BHTelecom All About

Post by afannedim »

Ova tema je najjača dominiraju korisnici TM, sa svojim pljuvanjem. Kolko ih fakat oni tamo plaćaju da ovdje konstanstno pljuju.
Locked