SDP

User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#54601 Re: SDP

Post by Leverage »

:lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54602 Re: SDP

Post by kmirsad »

Očekujemo preljetanja Lagumđije, Lazovića, Komšića, Bijedića...možda još kojeg kantonalca...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#54603 Re: SDP

Post by bunk »

A onda osteje esencija socijaldemokratije to jest pure social democrats ili po naski cista Sdp :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54604 Re: SDP

Post by JThomas »

isključivo priča za i protiv tala i ulaska u vlast sa sda. vidi se zorno i po tome ko je podržava na forumu...ali ne samo na forumu. valja platiti i gospojino radno mjesto povrh svega...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54605 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:A onda osteje esencija socijaldemokratije to jest pure social democrats ili po naski cista Sdp :lol:
:lol: :lol: :lol: eterično ulje.
Eto zbog tog teksta o Jasminovoj knjizi sam, od strane jednog lokalnog člana rukovodstva NS već okvalifikovan kao SDP-ov insajder ubačen u NS. I da on na mene već odavno sumnja. da sam špijo. Valjda da i njih rasturim. Izgleda da sam gori od putokaza... :lol:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#54606 Re: SDP

Post by bunk »

Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje :lol:
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#54607 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Kako pored Komsica? Pa vece sanse bi bile Becirovicu da se nije kandidivao Komsic.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#54608 Re: SDP

Post by malakh »

bunk wrote:Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje :lol:
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
kojom logikom? jesi li svjestan što si napisao?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54609 Re: SDP

Post by Banksy »

bunk wrote:
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje :lol:

..
Ma jašta, poder'o.

Nakon brojnih uočenih nepravilnosti u toku izbora u Općini Novi Grad Sarajevo, u javnost je dospio audio zapis koji svjedoči da je predsjednik Općinske izborne komisije Novi Grad Elvir Resić po nalogu načelnika Semira Efendića (SDA) i predsjednika Općinske organizacije SDA Novi Grad Huse Ćesira, imenovao 500 do 600 članova biračkih odbora i to tačno na ona mjesta gdje su mu naložili
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#54610 Re: SDP

Post by strucnjakdemagog »

Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#54611 Re: SDP

Post by kmirsad »

bunk wrote:Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje :lol:
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
Pa objasnili su... neče u vlast sa SDA.
A ovaj je Odluci GO nadodao svoju dopunu, ako mi ne daju sa SDA, onda ja neču ni sa PDA... ni indirektno ni direktno...jer su oni za mene isto... pa vi iz GO vidite... ja sam glavni Baja u mom pašaluku...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#54612 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

strucnjakdemagog wrote:Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
"znas ti ko sam ja" :lol:
da je iz Tuzle,bio bi ruralni :oops:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#54613 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

strucnjakdemagog wrote:Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
hahahahhahah
Pa, je li ovo moguce? Moj Neka na sta si spao.
Djeca nam se smiju moj Reufe :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54614 Re: SDP

Post by JThomas »

a da hoće sa sda bio bi šah, car, jebe ne vadi :thumbup: :bih:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#54615 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Pa ruralan je on oduvijek :mrgreen:

Ali ne cujem da to kaze...
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#54616 Re: SDP

Post by nemampojma0 »

Ma nema ovo veze s tim. Da nije zalosno, bilo bi smijesno.Da nekadasnji premijer, sada drzavni poslanik izigrava nekog badboy-a i navijaca i jos se svadja s policijom i vrijedja ih zato sto ljudi rade svoj posao...nemam rijeci
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54617 Re: SDP

Post by Banksy »

Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#54618 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

JThomas wrote:a da hoće sa sda bio bi šah, car, jebe ne vadi :thumbup: :bih:
logicno :mrgreen:
al fakat budu li oni svjesni kakva bi im uloga u drustvu trebala biti
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#54619 Re: SDP

Post by strucnjakdemagog »

Banksy wrote:Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
obzirom da je nedjelja uvece, sto da ne. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#54620 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

Banksy wrote:Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
naravno
ovo je neoprostivo
ko napada policiju napada drzavu :oops:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54621 Re: SDP

Post by JThomas »

on je kljusina ali ne smeta to vama...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#54622 Re: SDP

Post by kamen spoticanja »

JThomas wrote:on je kljusina ali ne smeta to vama...
:mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#54623 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Kao pojavu ga je ruzno vidjeti, ali nije nikoga vrijedjao...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#54624 Re: SDP

Post by insomnia78 »

Odbij neznabožče crveni
Image
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#54625 Re: SDP

Post by JThomas »

da je ušao u tal bio bi vatreni navijač koji je došao da isprati povratak velikana na staze stare slave. a policija odmetnutog krmojedskog kantona ometanjem slobode kretanja pokušava da ga spriječi.
Post Reply