SDP
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#54602 Re: SDP
Očekujemo preljetanja Lagumđije, Lazovića, Komšića, Bijedića...možda još kojeg kantonalca...
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#54603 Re: SDP
A onda osteje esencija socijaldemokratije to jest pure social democrats ili po naski cista Sdp 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#54604 Re: SDP
isključivo priča za i protiv tala i ulaska u vlast sa sda. vidi se zorno i po tome ko je podržava na forumu...ali ne samo na forumu. valja platiti i gospojino radno mjesto povrh svega...
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#54605 Re: SDP
bunk wrote:A onda osteje esencija socijaldemokratije to jest pure social democrats ili po naski cista Sdp
Eto zbog tog teksta o Jasminovoj knjizi sam, od strane jednog lokalnog člana rukovodstva NS već okvalifikovan kao SDP-ov insajder ubačen u NS. I da on na mene već odavno sumnja. da sam špijo. Valjda da i njih rasturim. Izgleda da sam gori od putokaza...
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#54606 Re: SDP
Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#54607 Re: SDP
Kako pored Komsica? Pa vece sanse bi bile Becirovicu da se nije kandidivao Komsic.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#54608 Re: SDP
kojom logikom? jesi li svjestan što si napisao?bunk wrote:Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje![]()
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54609 Re: SDP
Ma jašta, poder'o.bunk wrote:
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje![]()
..
Nakon brojnih uočenih nepravilnosti u toku izbora u Općini Novi Grad Sarajevo, u javnost je dospio audio zapis koji svjedoči da je predsjednik Općinske izborne komisije Novi Grad Elvir Resić po nalogu načelnika Semira Efendića (SDA) i predsjednika Općinske organizacije SDA Novi Grad Huse Ćesira, imenovao 500 do 600 članova biračkih odbora i to tačno na ona mjesta gdje su mu naložili
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#54610 Re: SDP
Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#54611 Re: SDP
Pa objasnili su... neče u vlast sa SDA.bunk wrote:Ma Sdp je na izborima desetkovan.
Toliko da i pored Komsica nisu uspjeli izborit mjesto bosnjackog clana predsjednistva.
Celnih 5,6 ljudi je skupa dobilo glasova iz BiH koliko sam kudjeni Efendic u Sk u stvari cak i manje![]()
A na sjednicama glavnog odbora se raspravljalo o psovanju majke i o taktici zvanoj ""kako ne uci u vlast po svaku cijenu".
Valjda nam nekad dobri ljudi iz celnistva objasne zasto..
A ovaj je Odluci GO nadodao svoju dopunu, ako mi ne daju sa SDA, onda ja neču ni sa PDA... ni indirektno ni direktno...jer su oni za mene isto... pa vi iz GO vidite... ja sam glavni Baja u mom pašaluku...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#54612 Re: SDP
"znas ti ko sam ja"strucnjakdemagog wrote:Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
da je iz Tuzle,bio bi ruralni
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#54613 Re: SDP
hahahahhahahstrucnjakdemagog wrote:Pogledajte verbalni sukob Nermina Nikšića i grupe navijača Veleža sa policijom u Sarajevu
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pogleda ... #komentari
Pa, je li ovo moguce? Moj Neka na sta si spao.
Djeca nam se smiju moj Reufe
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#54614 Re: SDP
a da hoće sa sda bio bi šah, car, jebe ne vadi

- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#54615 Re: SDP
Pa ruralan je on oduvijek
Ali ne cujem da to kaze...
Ali ne cujem da to kaze...
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#54616 Re: SDP
Ma nema ovo veze s tim. Da nije zalosno, bilo bi smijesno.Da nekadasnji premijer, sada drzavni poslanik izigrava nekog badboy-a i navijaca i jos se svadja s policijom i vrijedja ih zato sto ljudi rade svoj posao...nemam rijeci
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#54617 Re: SDP
Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#54618 Re: SDP
logicnoJThomas wrote:a da hoće sa sda bio bi šah, car, jebe ne vadi![]()
al fakat budu li oni svjesni kakva bi im uloga u drustvu trebala biti
- strucnjakdemagog
- Posts: 2198
- Joined: 16/02/2019 15:09
#54619 Re: SDP
obzirom da je nedjelja uvece, sto da ne.Banksy wrote:Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#54620 Re: SDP
naravnoBanksy wrote:Bez veze. Nije valjda da će se sad oko ovoga graditi neka priča...
ovo je neoprostivo
ko napada policiju napada drzavu
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#54621 Re: SDP
on je kljusina ali ne smeta to vama...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#54622 Re: SDP
JThomas wrote:on je kljusina ali ne smeta to vama...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#54623 Re: SDP
Kao pojavu ga je ruzno vidjeti, ali nije nikoga vrijedjao...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#54625 Re: SDP
da je ušao u tal bio bi vatreni navijač koji je došao da isprati povratak velikana na staze stare slave. a policija odmetnutog krmojedskog kantona ometanjem slobode kretanja pokušava da ga spriječi.

