BHTelecom All About
Moderator: Benq
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#54601 Re: BHTelecom All About
vidi ovo, u ovoj kompletnoj raspravi je bitno samo jedno
mi smo svi korisnici (ili smo bili) i jedne i druge usluge, dok si ti uposlenik i posao ti je da nas uvjeravaš kako smo mi debili jer želimo voziti Poršea. po tvom trebamo voziti Stojadina i biti zadovoljni s tim.
sutra kada se pojavi nešto bolje od TM-a ja idem na to, dok si ti primoran da budeš na tome na čemu jesi sada, to je glavna razlika između nas ovdje.
@reddevil
e vidiš, ja plaćam 51 marku za 120/8, HD SK, HD Arene, HD HBO, a od svega mi je najbitniji ovaj upload
mi smo svi korisnici (ili smo bili) i jedne i druge usluge, dok si ti uposlenik i posao ti je da nas uvjeravaš kako smo mi debili jer želimo voziti Poršea. po tvom trebamo voziti Stojadina i biti zadovoljni s tim.
sutra kada se pojavi nešto bolje od TM-a ja idem na to, dok si ti primoran da budeš na tome na čemu jesi sada, to je glavna razlika između nas ovdje.
@reddevil
e vidiš, ja plaćam 51 marku za 120/8, HD SK, HD Arene, HD HBO, a od svega mi je najbitniji ovaj upload
Last edited by Velkoski on 31/12/2017 18:20, edited 1 time in total.
- REDDEVILS
- Posts: 4800
- Joined: 21/02/2011 12:56
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#54603 Re: BHTelecom All About
BH Telecom je najbolji!
SRETNA NOVA SVIMA
SRETNA NOVA SVIMA
Last edited by Tesla Edison on 31/12/2017 19:01, edited 1 time in total.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#54604 Re: BHTelecom All About
zaboravio si napisati SRETNA NOVA SVIMA !TESLA_EDISON wrote:BH Telecom je najbolji!
ko zna,mozda u 2018. dodje do katarze u BHTu
duga je godina...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54605 Re: BHTelecom All About
http://carltonbale.com/1080p-does-matter/
http://s3.carltonbale.com/resolution_chart.html
Ovo drugo je slika.
U prevodu: Do 20 incha je smijesno pricati o 4k. Na 40 i 1,5 m udaljenosti od ekrana oko ne primjeti razliku izmedju full hd i 4k (gleda li iko tv sa ove udaljenosti? Pogotovo ove novije koji imaju vece dijagonale). A da bi osjetio prednost 4k na 3 metra od tv treba ti tv od 80-90 incha.
Najjace je kada pocne prica o mobitelima i 4k.
http://s3.carltonbale.com/resolution_chart.html
Ovo drugo je slika.
U prevodu: Do 20 incha je smijesno pricati o 4k. Na 40 i 1,5 m udaljenosti od ekrana oko ne primjeti razliku izmedju full hd i 4k (gleda li iko tv sa ove udaljenosti? Pogotovo ove novije koji imaju vece dijagonale). A da bi osjetio prednost 4k na 3 metra od tv treba ti tv od 80-90 incha.
Najjace je kada pocne prica o mobitelima i 4k.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#54606 Re: BHTelecom All About
ma ti koristi Nokiju 3310 i uzmi crno bijeli tv, a ja ću ostaviti sebi S8 i 4k tv, može li tako? 
odoh sada piti i JD, iako ima viski i za petaka.
Sretna vam Nova

odoh sada piti i JD, iako ima viski i za petaka.
Sretna vam Nova
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54607 Re: BHTelecom All About
Rekao si svoje i samo se vrtiš u krug.Velkoski wrote:vidi ovo, u ovoj kompletnoj raspravi je bitno samo jedno
mi smo svi korisnici (ili smo bili) i jedne i druge usluge, dok si ti uposlenik i posao ti je da nas uvjeravaš kako smo mi debili jer želimo voziti Poršea. po tvom trebamo voziti Stojadina i biti zadovoljni s tim.
sutra kada se pojavi nešto bolje od TM-a ja idem na to, dok si ti primoran da budeš na tome na čemu jesi sada, to je glavna razlika između nas ovdje.
@reddevil
e vidiš, ja plaćam 51 marku za 120/8, HD SK, HD Arene, HD HBO, a od svega mi je najbitniji ovaj upload
Last edited by Cossack on 01/01/2018 11:58, edited 1 time in total.
- REDDEVILS
- Posts: 4800
- Joined: 21/02/2011 12:56
#54608 Re: BHTelecom All About
Da to slucajno nije ovaj paket TRIO Grande Extra, ja kako vidim nije 51 KM vec 72,90 KM sa brzinom interneta od 120/7 Mb/sVelkoski wrote:vidi ovo, u ovoj kompletnoj raspravi je bitno samo jedno
mi smo svi korisnici (ili smo bili) i jedne i druge usluge, dok si ti uposlenik i posao ti je da nas uvjeravaš kako smo mi debili jer želimo voziti Poršea. po tvom trebamo voziti Stojadina i biti zadovoljni s tim.
sutra kada se pojavi nešto bolje od TM-a ja idem na to, dok si ti primoran da budeš na tome na čemu jesi sada, to je glavna razlika između nas ovdje.
@reddevil
e vidiš, ja plaćam 51 marku za 120/8, HD SK, HD Arene, HD HBO, a od svega mi je najbitniji ovaj upload
https://telemach.ba/oec/checkout/app/odabrani-paket
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6958
- Joined: 06/05/2013 23:05
#54609 Re: BHTelecom All About
H. Cemerlica na strani Pofalica, kod Energoinvesta. Parica mi 20mbita moze, tako mi vasi rekli i mogu mahati usima samo pogotovo kad se dva stb-a upale.mirza_15 wrote:Gdje?made_in_sarajevo wrote:Mirza evo meni ne treba 40,50 ili 100mbita, ali ne mogu ni 15 dobaciti sto bi mi valjalo za FHD,HD, torrent i to da skidam i gledam jedno pored drugog. Znaci minimalni minimum imam i sa tim dva laptopa youtube FHD zaboraviti, upitno i HD jel moze bez problema
Rekao sam tesli samo je izignoriso, nek meni sredi onaj net od 50-100mbita ja cu odma jos 2 godine produziti
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#54610 Re: BHTelecom All About
U novu godinu sa 60% do 10 megabita blagodatima


- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#54611 Re: BHTelecom All About
Sasvim dovoljno. Imaš veću brzinu od 59% korisnika u BiHavaks wrote:U novu godinu sa 60% do 10 megabita blagodatima![]()
Sretna Nova godina svima
-
CooK
- Posts: 3907
- Joined: 28/01/2012 19:50
#54612 Re: BHTelecom All About
Ja kada vidim ovoliki upload stresem se i pljunem 3 puta oko sebe, ne daj Boze nikom.avaks wrote:U novu godinu sa 60% do 10 megabita blagodatima![]()
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#54613 Re: BHTelecom All About
Sretna nova godina!
Vise kanala, manje kamera, itd...
Vise kanala, manje kamera, itd...
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#54614 Re: BHTelecom All About
Ja kao IT laik mogu potvrditi da je telemahov internet jako tj cesto loš! Ja imam MojaTV phone a brat sprat ispod ima neki telemahov paket TV i internet koji placa 30 i nesto KM a telefon mu je bhtelekomov. Meni je dao šifru wifi-a jer je njegov brži od mog socijalnog interneta ali cesto mu nešto zaštopa, nekad stvarno leti ali baš kad gledam xnxx i dodjem do vrhuncaTESLA_EDISON wrote:Upravo. Samo je problem tu što kada se uporede stabilnost jednih i drugih i kada se vidi da je BHT neuporedivo stabilniji kreće priča kako prosječnom korisniku nije bitna stabilnost već brzina. Sa druge stranw kada se kaže da prosječnom korisniku nije potrebno više od 10 Mbit/s, tad se aktivira cijela armija telemach branioca.mirza_15 wrote:Ja bih volio kada bi 20 ljudi skinulo kakav program koji ce mjeriti saobracaj i crtati graf sa brzinom interneta pa da vidimo koliko cesto i koliko dugo korisnicima brzina na linku prelazi 25 Mbps. Ostaviti tako jedno mjesec dana pa pogledati rezultat. Mnogi bi se iznenadili kada bi vidjeli rezultate.
Smiješno je porediti DOCSiS i FTTx tehnologije.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#54616 Re: BHTelecom All About
Najbolji su ovi telekomovi paketikonektovan wrote:Check out my @Speedtest result! How fas ... 3522488384
Valja li cemu ovaj moj rezultat????
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#54617 Re: BHTelecom All About
https://help.netflix.com/en/node/306kakaljin wrote:Ma nije tacno treba 150 Mbps za to![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Usput i pitanje. Da li ovi dopunjavaju na račune mobilnih u Moj izbor po 5 marona ili me ovi pokušavaju izlevatit? Samo su mi samo produžili datum važenja kredita a na računu ništa nisu dodali.- 25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality

- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#54618 Re: BHTelecom All About
Ovo je duo net paket telemacha, i za moje potrebe ne tteba mi bolje.ing-ecc wrote:Najbolji su ovi telekomovi paketikonektovan wrote:Check out my @Speedtest result! How fas ... 3522488384
Valja li cemu ovaj moj rezultat????![]()
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54619 Re: BHTelecom All About
previše ti je to, treba ti jedno 6-7 Mb/skonektovan wrote:Ovo je duo net paket telemacha, i za moje potrebe ne tteba mi bolje.ing-ecc wrote:Najbolji su ovi telekomovi paketikonektovan wrote:Check out my @Speedtest result! How fas ... 3522488384
Valja li cemu ovaj moj rezultat????![]()
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#54620 Re: BHTelecom All About
Provjeri sa kodovima°u° wrote: Usput i pitanje. Da li ovi dopunjavaju na račune mobilnih u Moj izbor po 5 marona ili me ovi pokušavaju izlevatit? Samo su mi samo produžili datum važenja kredita a na računu ništa nisu dodali.
*105*5*1# bonus od 5 KM
*105*5*2# minute prema moj izbor članovima
*105*5*3# MB
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54621 Re: BHTelecom All About
Vidi šta se radi kod ovh " nosilaca Europskih vrijednost "
" Još jučer su tijekom svih prijenosa komentatori HR Eurosporta obavještavali gledatelje kako od danas korisnici Vipneta i B.neta neće više moći pratititi Eurosport i Discovery programe te pozivaju gledatelje da urgiraju kod svog providera da im vrati te programe."
Mi smo za krosana EU..
" Još jučer su tijekom svih prijenosa komentatori HR Eurosporta obavještavali gledatelje kako od danas korisnici Vipneta i B.neta neće više moći pratititi Eurosport i Discovery programe te pozivaju gledatelje da urgiraju kod svog providera da im vrati te programe."
Mi smo za krosana EU..
-
Dr_Help
- BHTelecom podrška
- Posts: 536
- Joined: 01/02/2015 13:38
- Location: Bosna i Hercegovina
#54622 Re: BHTelecom All About
°u° wrote:https://help.netflix.com/en/node/306kakaljin wrote:Ma nije tacno treba 150 Mbps za to![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Usput i pitanje. Da li ovi dopunjavaju na račune mobilnih u Moj izbor po 5 marona ili me ovi pokušavaju izlevatit? Samo su mi samo produžili datum važenja kredita a na računu ništa nisu dodali.- 25 Megabits per second - Recommended for Ultra HD quality
Meni se to isto desilo . na računu imao svojih 8 km kredita i nula km bonusa , poslije ponoći produžili mi kredit i dali 5 km bonusa plus 8 km kredita što sam imao
-
Dr_Help
- BHTelecom podrška
- Posts: 536
- Joined: 01/02/2015 13:38
- Location: Bosna i Hercegovina
#54623 Re: BHTelecom All About
P.S Imal ovih kakvih insaferskih informacija o nekim novinama na MOJA TV ? ?
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54624 Re: BHTelecom All About
Kamera na Pofalićima.Dr_Help wrote:P.S Imal ovih kakvih insaferskih informacija o nekim novinama na MOJA TV ? ?
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#54625 Re: BHTelecom All About
Čini mi se da je prije bilo +5 km i osim stanja u bonusu. Jer preostali bonus se ne prenosi u naredni mjesec ali se zato uredno naplati 5 marona svakog.Pitar sa Kariba wrote:Provjeri sa kodovima°u° wrote: Usput i pitanje. Da li ovi dopunjavaju na račune mobilnih u Moj izbor po 5 marona ili me ovi pokušavaju izlevatit? Samo su mi samo produžili datum važenja kredita a na računu ništa nisu dodali.
[img]https://s9.postimg.org/4cuium3tr/ezgif- ... 24aab.pngg]
*105*5*1# bonus od 5 KM
*105*5*2# minute prema moj izbor članovima
*105*5*3# MB



