Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54551 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Evo kaze Naser Palislamovic, SDA aktivista, da toplana nije spremna za grijnu sezonu

Image

Ovako izgleda prosjecan SDA novinar koji nas upoznaje sa situacijom u gradu
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#54552 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Kikibombona wrote: 30/09/2021 18:36
'Naci, legitimno je postavljati propagandni materijal cetnika, ustasa, vehabija, nacista, rasista i ostalog drustvenog taloga?

Imate li ijedan izvor da nije SDA, ijedan?
Opet to nikakve veze nema. Objavili su i drugi mediji. Cak i Klix. Dakle opet fulas loptu.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54553 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 30/09/2021 19:13
Kikibombona wrote: 30/09/2021 18:36
'Naci, legitimno je postavljati propagandni materijal cetnika, ustasa, vehabija, nacista, rasista i ostalog drustvenog taloga?

Imate li ijedan izvor da nije SDA, ijedan?
Ima Salyven.

Daj ba Kiki jebo te SDA vise. Cinjenica je da je kod nas dosta relativno mlade raje u punoj snazi umiralo na respiratoru. Licno znam dvojicu.

Ovo se mora ispitati, isto tako i u bolnicu poslati nadlezne da provjere te boce.


Rusmire, dje hapsana? Vec 14 dana si komesar..
Fudo turčine.
Sve treba provjeriti, samo mi se zeludac uvrce kada vidim da su izvor informacija SDA vehabije.

Ima li u ovom gradu ijedan novinar, gradjanski aktivista, da nije SDA nakaza?
Ijedan?
Samo jedan?
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54554 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Evo, anti SDA portal je prvi objavio taj chat. Isti su prvi objavili ovo oko malina respiratora.

Ra.port.ba/panika-u-zenici-vec-se-kriju-sporne-boce-kisika-cehic-nemoguce-je-reci-da-li-su-ljudi-umirali-zbog-ovoga/
Last edited by Casual's on 30/09/2021 19:23, edited 3 times in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54555 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

skoronikako wrote: 30/09/2021 19:18
Kikibombona wrote: 30/09/2021 18:36
'Naci, legitimno je postavljati propagandni materijal cetnika, ustasa, vehabija, nacista, rasista i ostalog drustvenog taloga?

Imate li ijedan izvor da nije SDA, ijedan?
Opet to nikakve veze nema. Objavili su i drugi mediji. Cak i Klix. Dakle opet fulas loptu.
Pa eto, super, dijelite sa Klixa. Zasto nam se ovdje podvaljuju smrdljivi SDA uhljebi i vehabijsko istrazivacko novinarstvo?

Tužilaštvo otvorilo istragu zbog nabavke kisika u JU Dom zdravlja Zenica

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /210930053

Evo, sve super. Ove informacije treba dijeliti a ne reklamirati budjave vehabije.
skoronikako
Posts: 1135
Joined: 08/10/2018 12:09

#54556 Re: Zeničani

Post by skoronikako »

Forma je najmanje bitna, bitno je koji kisik koriste.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#54557 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ko god je zavrsio na tom kisiku, njemu je haman hatma i bila.
A gdje i nece biti, frizerke ti mijenjaju te qurce, zlatar te voda gore dole, nepismeni odlucuju i potpisuju, mrsupickumaterinu.

Ova Fudina struĆnjakinja ce na kraju zatvora zaglaviti, kao i klosar od covjeka joj.
Isto tako mislim i za SDA kravu debelu Selvedinu.

Matete im jebem, ko god se pozicije doFati, bitna je samo sistematizacija radnih mjesta. Po dvije godine se premjestaju gore dole, a qurcem niko da mrdne da se neki uslovi poboljsaju.
Pocrkali.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54558 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kikibombona wrote: 30/09/2021 19:18 Evo kaze Naser Palislamovic, SDA aktivista, da toplana nije spremna za grijnu sezonu

Image

Ovako izgleda prosjecan SDA novinar koji nas upoznaje sa situacijom u gradu
Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54559 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

skoronikako wrote: 30/09/2021 19:27 Forma je najmanje bitna, bitno je koji kisik koriste.
Problem je sto je informacija koju prenosi SDA skot i vehabija u startu odbojna. Mozda su tebi jedni i drugi dragi, to je vec druga stvar. Evo, zamisli da cetnik Rajko Vasić prenese neki info, kako bi se odnosio prema informaciji? U najmanju ruku sumnjicavo.

Evo ja upravo kazem jaranu Moketu, kao test, da je Jasmin Mulahasic objavio kako je kisik u zenickim bolnici neispravan. Prvi njegov komentar je bio: to onaj vehabija?

Kontas poentu?

...

Kasumovicu ide na ruku kada o njemu informacije prenose SDA gubavci koje narod mrzi i kojima nista ne vjeruje. :idea: :idea:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54560 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kasumovicu vise nista ne ide na ruku osim lisica.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#54561 Re: Zeničani

Post by channel10 »

skoronikako wrote: 30/09/2021 18:28
Kikibombona wrote: 30/09/2021 16:15
Cuj Jasmin Mulahasic?

Selefije i vjerski fanatici su izgleda alternativa.

Taman je i Bilal Bosnic izasao iz zatvora, a mozda se i Nusret Imamovic vrati iz Sirije gdje je bio na usavrsavanju.
Ti uporno skreces paznju sa teme na neke nebitne stvari. Nije bitno da li je ovaj vehabija ili ne, nego da li je Dom Zdravlja koristio pravi kisik ili ne. Nije bitna ni alternativa, bitna je istina.

Tacno nekako pises poltronski.
Vecina je zauzela.stranu sto je samo po sebi strasno. Niko ne razmislja svojom glavom i ne gleda sta je ispravno, a sta ne.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54562 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 30/09/2021 19:36 Kasumovicu vise nista ne ide na ruku osim lisica.
Bas, BiH je poznata po tome sto lopovi idu u zatvor.

U ovoj proljev drzavi samo demobilisani borac moze u zatvor ako posjece metar drva.

...

SDA skotovi su najveci zastitnici seljobera Kasumovica. Njihova kampanja daje snagu Kasumovicu, skrece paznju sa realnih problema.

Zenica je aboritrala SDA, ta govna se vise nikad nece vratiti na vlast. Izgubili su cak i sela a grad ih je uvijek mrzio.

...

Jedina sansa za skidanje Kasumovica je da podrzimo neke druge, anti-SDA snage.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54563 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Istog dana je od firme “Istrabenz plini” d.o.o. Breza zatraženo da dostave certifikat o kvaliteti medicinskog kisika, koji je dostavljen, ali je bez obzira na to, iz preventivnih razloga, donesena i Odluka o povlačenju i uskladištenju medicinskih kisik boca u zasebnu prostoriju, što potkrijepljuje akt od 29. septembra u prilogu.

Odgovorno postupanje, kao i povlačenje medicinskih kisik boca, kako bismo osigurali da iste preventivno ne budu u upotrebi, nikako ne odgovara natpisima da se bilo šta pokušava sakriti. Viber prepiske koje se plasiraju na društvenim mrežama, ali i na portalima, nikako ne odgovaraju istini. Eventualne neformalne Viber prepiske mogu se dovesti u vezu isključivo sa postupanjem po Odluci o povlačenju medicinskih boca.
Daj ba, hladno priznaše onaj Viber chat :lol:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#54564 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Casual's wrote: 30/09/2021 22:00
Istog dana je od firme “Istrabenz plini” d.o.o. Breza zatraženo da dostave certifikat o kvaliteti medicinskog kisika, koji je dostavljen, ali je bez obzira na to, iz preventivnih razloga, donesena i Odluka o povlačenju i uskladištenju medicinskih kisik boca u zasebnu prostoriju, što potkrijepljuje akt od 29. septembra u prilogu.

Odgovorno postupanje, kao i povlačenje medicinskih kisik boca, kako bismo osigurali da iste preventivno ne budu u upotrebi, nikako ne odgovara natpisima da se bilo šta pokušava sakriti. Viber prepiske koje se plasiraju na društvenim mrežama, ali i na portalima, nikako ne odgovaraju istini. Eventualne neformalne Viber prepiske mogu se dovesti u vezu isključivo sa postupanjem po Odluci o povlačenju medicinskih boca.
Daj ba, hladno priznaše onaj Viber chat :lol:
Boli ih klinac. Ko im sta moze?
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#54565 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6914
Joined: 04/08/2020 19:22

#54566 Re: Zeničani

Post by -Chesterfield- »

Znači, ako se ne daj Bože zaglavi u bolnici, obavezno tražiti napajanje iz bijele boce?
Ostale boje boca kisika ne dolaze u obzir.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54567 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Ja_Ja wrote: 30/09/2021 22:24 Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
Upravo o tome se radi.

Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.

Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54568 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kikibombona wrote: 30/09/2021 22:30
Ja_Ja wrote: 30/09/2021 22:24 Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
Upravo o tome se radi.

Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.

Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Zenit SDA portal? Hahahhaha kako si se upalio kao kutnjak. Idi bolan pomozi sefici da sakrijete boce.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#54569 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kikibombona wrote: 30/09/2021 22:30

Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.

Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Koji je po tebi portal u Zenici pouzdan?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5101
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#54570 Re: Zeničani

Post by anex »

Koji li sam ja kisik udiso 6 dana.... :-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#54571 Re: Zeničani

Post by Kikibombona »

Casual's wrote: 30/09/2021 22:52
Kikibombona wrote: 30/09/2021 22:30

Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.

Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Koji je po tebi portal u Zenici pouzdan?
Nisam protestovao protiv zenickih portala, vec protiv promocije ovog vehabije i ekstremiste, Jasmina Mulahasica, najradikalnijeg SDA propagandiste na internetu.
Nivelacija wrote: 28/09/2021 18:42 Afera KISEONIK iz RS do Zenice.

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#54572 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Čoek vidio sta pise Klix i mediji te iskoristio za svoju promociju i na svom profilu podjebavajuci Kasumovica.

Isto kao sto si ti vidio na 072spinfo Kasumović: Pala Vlada ZDK pa slavio ovdje podjebavajuci SDA.

Kada pogledas rekao bi covjek nema razlike izmedju vas botova ali nije tako on je napisao ISTINU a ti LAŽ.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#54573 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Slazem se s kikijem da je dijeljenje sadrzaja koje objavljuju SDA botovi, posebno oni radikalni, samo pomaganje FK da duze ostane na poziciji kradonacelnika. Realno gledajuci, niko od nas ne prati ni onog Salivenog, pa ne vidim razlog zasto bi pratili SDA botove koji ismijavaju nacin na koji FK govori, a zanemaruju cinjenicu da im 90% glasackog tijela govori isto tako, ako ne i gore.
Na zalost, liberali i ljevica su u Zenici potuceni i ugašeni, zajednickim djelovanjem FK, SDA i njihovih trabanta. Jedini koji se bore protiv FK su momci i djevojke koji sjede u NK Čelik, ali oni su se ograničili samo na klub.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#54574 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Ma trilion tih profila, svi na isti nacin funkcionisu. Strucnjak Nivelacija sa svima prijatelj na FB-u :lol:
Image
Image
Image
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#54575 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Image
Mediji isto, ubise sa svih strana. Elmedin Mehić sa Klixa takodjer. Zalosno :-)
Post Reply