Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ko god je zavrsio na tom kisiku, njemu je haman hatma i bila.
A gdje i nece biti, frizerke ti mijenjaju te qurce, zlatar te voda gore dole, nepismeni odlucuju i potpisuju, mrsupickumaterinu.
Ova Fudina struĆnjakinja ce na kraju zatvora zaglaviti, kao i klosar od covjeka joj.
Isto tako mislim i za SDA kravu debelu Selvedinu.
Matete im jebem, ko god se pozicije doFati, bitna je samo sistematizacija radnih mjesta. Po dvije godine se premjestaju gore dole, a qurcem niko da mrdne da se neki uslovi poboljsaju.
Pocrkali.
skoronikako wrote: ↑30/09/2021 19:27
Forma je najmanje bitna, bitno je koji kisik koriste.
Problem je sto je informacija koju prenosi SDA skot i vehabija u startu odbojna. Mozda su tebi jedni i drugi dragi, to je vec druga stvar. Evo, zamisli da cetnik Rajko Vasić prenese neki info, kako bi se odnosio prema informaciji? U najmanju ruku sumnjicavo.
Evo ja upravo kazem jaranu Moketu, kao test, da je Jasmin Mulahasic objavio kako je kisik u zenickim bolnici neispravan. Prvi njegov komentar je bio: to onaj vehabija?
Kontas poentu?
...
Kasumovicu ide na ruku kada o njemu informacije prenose SDA gubavci koje narod mrzi i kojima nista ne vjeruje.
Selefije i vjerski fanatici su izgleda alternativa.
Taman je i Bilal Bosnic izasao iz zatvora, a mozda se i Nusret Imamovic vrati iz Sirije gdje je bio na usavrsavanju.
Ti uporno skreces paznju sa teme na neke nebitne stvari. Nije bitno da li je ovaj vehabija ili ne, nego da li je Dom Zdravlja koristio pravi kisik ili ne. Nije bitna ni alternativa, bitna je istina.
Tacno nekako pises poltronski.
Vecina je zauzela.stranu sto je samo po sebi strasno. Niko ne razmislja svojom glavom i ne gleda sta je ispravno, a sta ne.
Istog dana je od firme “Istrabenz plini” d.o.o. Breza zatraženo da dostave certifikat o kvaliteti medicinskog kisika, koji je dostavljen, ali je bez obzira na to, iz preventivnih razloga, donesena i Odluka o povlačenju i uskladištenju medicinskih kisik boca u zasebnu prostoriju, što potkrijepljuje akt od 29. septembra u prilogu.
Odgovorno postupanje, kao i povlačenje medicinskih kisik boca, kako bismo osigurali da iste preventivno ne budu u upotrebi, nikako ne odgovara natpisima da se bilo šta pokušava sakriti. Viber prepiske koje se plasiraju na društvenim mrežama, ali i na portalima, nikako ne odgovaraju istini. Eventualne neformalne Viber prepiske mogu se dovesti u vezu isključivo sa postupanjem po Odluci o povlačenju medicinskih boca.
Istog dana je od firme “Istrabenz plini” d.o.o. Breza zatraženo da dostave certifikat o kvaliteti medicinskog kisika, koji je dostavljen, ali je bez obzira na to, iz preventivnih razloga, donesena i Odluka o povlačenju i uskladištenju medicinskih kisik boca u zasebnu prostoriju, što potkrijepljuje akt od 29. septembra u prilogu.
Odgovorno postupanje, kao i povlačenje medicinskih kisik boca, kako bismo osigurali da iste preventivno ne budu u upotrebi, nikako ne odgovara natpisima da se bilo šta pokušava sakriti. Viber prepiske koje se plasiraju na društvenim mrežama, ali i na portalima, nikako ne odgovaraju istini. Eventualne neformalne Viber prepiske mogu se dovesti u vezu isključivo sa postupanjem po Odluci o povlačenju medicinskih boca.
Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
Ja_Ja wrote: ↑30/09/2021 22:24
Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
Upravo o tome se radi.
Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.
Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Ja_Ja wrote: ↑30/09/2021 22:24
Slazem se sa kikijem da je izvor informacije skoro podjednako bitan kao i sama informacija. Ne vjerujem SDA ni kada istinu govore. A isto tako i ostalima. Nista sto Saliveni objavi za mene nema nikakve vrijednosti da je ne znam sta. A isto vrijedi i za ljude koji pisu pisu koristeci svoja prava imena ali laziraju ili sire politicki podobne tekstove. Imam ih par na fb koji tamburaju razno razne stranacki orijentirane clanke tako da mi sutra dodju i za lijecenje traze tim ljudima nebi vjerovao zbog tih gluposti. Jednostavno sam izgubio respekt prema njima.
Upravo o tome se radi.
Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.
Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Zenit SDA portal? Hahahhaha kako si se upalio kao kutnjak. Idi bolan pomozi sefici da sakrijete boce.
Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.
Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Ovdje nas Nivelacija i ekipa bombarduju vijestima SDA portala, SDA uhljeba i SDA vehabija. Te vijesti se u startu odbacuju kao nepouzdane.
Isto ce normalan covjek reagovati na placenika kao sto je Saliven koji vijesti prenosi za pare a ne zarad istine. Ili neki cetnik tipa Rajko Vasic. Ta sranja ne zelim ni citati, cim vidim izvor odmah preskocim.
Koji je po tebi portal u Zenici pouzdan?
Nisam protestovao protiv zenickih portala, vec protiv promocije ovog vehabije i ekstremiste, Jasmina Mulahasica, najradikalnijeg SDA propagandiste na internetu.
Nivelacija wrote: ↑28/09/2021 18:42
Afera KISEONIK iz RS do Zenice.
Slazem se s kikijem da je dijeljenje sadrzaja koje objavljuju SDA botovi, posebno oni radikalni, samo pomaganje FK da duze ostane na poziciji kradonacelnika. Realno gledajuci, niko od nas ne prati ni onog Salivenog, pa ne vidim razlog zasto bi pratili SDA botove koji ismijavaju nacin na koji FK govori, a zanemaruju cinjenicu da im 90% glasackog tijela govori isto tako, ako ne i gore.
Na zalost, liberali i ljevica su u Zenici potuceni i ugašeni, zajednickim djelovanjem FK, SDA i njihovih trabanta. Jedini koji se bore protiv FK su momci i djevojke koji sjede u NK Čelik, ali oni su se ograničili samo na klub.