Svaka joj cast, da nije nazvala vjerovatno bi propalo...
BHTelecom All About
Moderator: Benq
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#54426 Re: BHTelecom All About
Neka fina teta me nazvala malo prije i pita da li zelim bodove da pretvorim u 19km, tacnije da mi smanji naredni racun za 15km.
Svaka joj cast, da nije nazvala vjerovatno bi propalo...
Svaka joj cast, da nije nazvala vjerovatno bi propalo...
-
tipler
- Posts: 60
- Joined: 01/04/2013 10:18
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#54428 Re: BHTelecom All About
Nije govno,nego se pas posro 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54429 Re: BHTelecom All About
Promjenili smo ime i sjediste da bi zamutili vodu. Nismo to mi majke mi. Vidis da se sada malo drugacije zovemo! Konkurencijsko vijece je, prema saopstenju united media, kaznilo nepostojeci pravni subjekt. Pa zar nisu mogli kakvo drugo, pametnije saopstenje smisliti? Pa malo dijete zna da je to ista firma, koja ove malverzacije oko promjene imena i sjedista radila da bi izbjegla posljedice zloupotreba koje vrsi. Jadno!
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54430 Re: BHTelecom All About
Čuj traže da Telekom plaća SK, đubrad bezobrazna 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#54432 Re: BHTelecom All About
Za nas kao krajnje korisnike od ovog nema ništa, mi nismo pravna država, možemo k**** svirati!
-
Vidal89
- Posts: 1012
- Joined: 18/01/2013 02:26
#54433 Re: BHTelecom All About
Realno kada SK bude u sklopu Moja Tv, telemach ce korz par godina otici u stecaj
- Rugafet
- Posts: 5471
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54434 Re: BHTelecom All About
Radar71 wrote:Čuj traže da Telekom plaća SK, đubrad bezobrazna
Moram priznati da mi je posebna draz citati kako se pojedinci nasladjuju oko ovoga ocekujuci da ce se SK tek onako pojaviti u njihovim domovima ili da ce ako nista otici i sa Telemacha pa da 'svima bude isto'
Da je nesto na silu i to i je. Svi platit mogu samo oni jok
Eto da ostavimo SK kanale po strani malo, eto ovi im 'ne daju' sta je to Telecom u zadnje dvije godine uradio na bogacenju tv kanala?
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54435 Re: BHTelecom All About
Vidal89 wrote:Realno kada SK bude u sklopu Moja Tv, telemach ce korz par godina otici u stecaj
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54436 Re: BHTelecom All About
Šta reći o tebi 690 postova hvalospjeva na temi Telemah !!Radar71 wrote:Čuj traže da Telekom plaća SK, đubrad bezobrazna
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54437 Re: BHTelecom All About
Ti imaš 657 postova na temi hvalospjeva Telemaha , potrudi se malo da stigneš ovog radara,....Rugafet wrote:Radar71 wrote:Čuj traže da Telekom plaća SK, đubrad bezobrazna
Moram priznati da mi je posebna draz citati kako se pojedinci nasladjuju oko ovoga ocekujuci da ce se SK tek onako pojaviti u njihovim domovima ili da ce ako nista otici i sa Telemacha pa da 'svima bude isto'
Da je nesto na silu i to i je. Svi platit mogu samo oni jok![]()
Eto da ostavimo SK kanale po strani malo, eto ovi im 'ne daju' sta je to Telecom u zadnje dvije godine uradio na bogacenju tv kanala?
- crnivrag
- Posts: 13644
- Joined: 17/10/2010 19:58
- Location: Sarajevo
#54438 Re: BHTelecom All About
Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54439 Re: BHTelecom All About
jes vidio za 6 godina 600 postova a ti za godinu ipo 300jarobot wrote:Šta reći o tebi 690 postova hvalospjeva na temi Telemah !!Radar71 wrote:Čuj traže da Telekom plaća SK, đubrad bezobrazna![]()
![]()
- Rugafet
- Posts: 5471
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54440 Re: BHTelecom All About
E sad ga je crni zad'o 
-
kakaljin
- Posts: 13493
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54441 Re: BHTelecom All About
Nebi bila kazna da su isti uslovi.crnivrag wrote:Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54442 Re: BHTelecom All About
Ti si direktor tamocrnivrag wrote:Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:
Vijeće našlo da nisu isti uslovi i zbog nepoštovanja kaznilo telemah sa 250.000 km.
Tako piše ,e sad poslije kazne možda budu isti uslovi.
U stvari ja uopšte ne vjerujem da Telekom Srpske i plaća bilo šta telemahu . Zamisli se samo zašto Telemaha nema u RS_u.
Očit je napad i nastojanje lobija da se uništi sve što ima prefiks BiH. Možda nije tako ali kad se sev sabere nameće se takav zaključak.
Zar zaista Telemah nema nikakvog financijskog Računa da pokrije RS. Ne vjerujem . Rrije će to biti politički dil , i neposobnost korumpirani vlasti u Federaciji da spriječi nelegalno širenje mreže Telemaha.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54443 Re: BHTelecom All About
problem su isti uslovikakaljin wrote:Nebi bila kazna da su isti uslovi.crnivrag wrote:Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54444 Re: BHTelecom All About
Evo branilaca ovih sto krse zakon da podrze krsenje zakona. Konkurencijsko vijece, kao drzavna institucija donese odluku da kazne telechove gazde jer krse zakon, ali puleni i uposlenici tm-a, forumske brigade su tu da nas ubjede da je sakiba u pravu. Ali sta ocekivati od likova koji aplaudiraju najavljenom povecanju cijena u tm-u.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54445 Re: BHTelecom All About
Dovoljno govori cinjenica da su se nakon beogradskog dogovora, isti dan arene pojavile na tm-u i sk na m:telu. Pametnom dosta. Sa eronetom su bili pregovori na najvisem nivou. Ko zna kakav je tu dil pao. Mozda se nesto preko porezne oaze sk izvuce i za covica i hzd. Glavni cilj je slomiti bht. Vidim i crni izgubio kompas pa izgubio moc da pravilno procita sta tacno pise u odluci konkurencijskog vijeca.jarobot wrote:Ti si direktor tamocrnivrag wrote:Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:![]()
Vijeće našlo da nisu isti uslovi i zbog nepoštovanja kaznilo telemah sa 250.000 km.
Tako piše ,e sad poslije kazne možda budu isti uslovi.
U stvari ja uopšte ne vjerujem da Telekom Srpske i plaća bilo šta telemahu . Zamisli se samo zašto Telemaha nema u RS_u.
Očit je napad i nastojanje lobija da se uništi sve što ima prefiks BiH. Možda nije tako ali kad se sev sabere nameće se takav zaključak.
Zar zaista Telemah nema nikakvog financijskog Računa da pokrije RS. Ne vjerujem . Rrije će to biti politički dil , i neposobnost korumpirani vlasti u Federaciji da spriječi nelegalno širenje mreže Telemaha.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#54446 Re: BHTelecom All About
Mozda telemah ne priznaje konkurencijsko vijeće, zato što samo kaznjava telemah, a ne ostale. To mi zvuči nesto poznato
- crnivrag
- Posts: 13644
- Joined: 17/10/2010 19:58
- Location: Sarajevo
#54447 Re: BHTelecom All About
Ja sam se nadovezao na ovaj članak koji je United Grupa objavila na Klix-u, gdje tvrde da su ponudili iste uslove svima.mirza_15 wrote:
Dovoljno govori cinjenica da su se nakon beogradskog dogovora, isti dan arene pojavile na tm-u i sk na m:telu. Pametnom dosta. Sa eronetom su bili pregovori na najvisem nivou. Ko zna kakav je tu dil pao. Mozda se nesto preko porezne oaze sk izvuce i za covica i hzd. Glavni cilj je slomiti bht. Vidim i crni izgubio kompas pa izgubio moc da pravilno procita sta tacno pise u odluci konkurencijskog vijeca.
Mada sam detaljno pročitao odluku i vidio da je konkurentsko vijeće zaključilo na osnovu tužbe BH Telecom-a da je postojali neki uslovi koje nije moguće ispuniti, a opet s druge strane United Grupa tvrdi da njih niko nikad nije kontaktirao u vezi ove tužbe.
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#54448 Re: BHTelecom All About
A ovi sto su donijeli odluku nemaju pojma, nemaju nikakve papire pred sobom, nego onako otprilike donose odluke, skandaloznocrnivrag wrote:Evo ja imam 3163 postova na Telemach temi, i to nema nikakve veze s ovim problemom, jer u suštini BH Telecom ne želi prihvatiti uslove koji su isti za sve operatere, a bez problema su te uslove prihvatili Telekom Srpske i HT Eronet.jarobot wrote:
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#54449 Re: BHTelecom All About
Sta radi kriminalac kada hoce da se sakrije? Mijenja identitet. Postaje Sakiba
i kao nismo mi to ba vise. Nismo mi Sakib. Mi smo sada Sakiba 
- Rugafet
- Posts: 5471
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54450 Re: BHTelecom All About
Javio se pravi. Ti od nas ne trebas ocekivati nista. Mi gledamo SK a ti ne, to je u cijeloj prici jedino bitno.mirza_15 wrote:Evo branilaca ovih sto krse zakon da podrze krsenje zakona. Konkurencijsko vijece, kao drzavna institucija donese odluku da kazne telechove gazde jer krse zakon, ali puleni i uposlenici tm-a, forumske brigade su tu da nas ubjede da je sakiba u pravu. Ali sta ocekivati od likova koji aplaudiraju najavljenom povecanju cijena u tm-u.
I pazi ti logike, ti uposlenik telecoma, (gle cuda) prozivas nas obicne forumase da smo uposlenici telemacha i to potenciras kao nesto bas negativno, mada o nama pojma nemas a za sebe ne krijes da radis u telecomu
