Rugafet wrote:Kako mislis o stvarima o kojima pojma nemam?
Pa to su opste poznate cinjenice. Ili mislis da moras biti genijalac da zakljucis da je u danasnje vrijeme brzina neta koju telecom korisnicima daje jadna? Je li im isto tako ponuda kanala katastrofalna u odnosu na konkurenciju? I to ti nije problem, nego je problem ko o tome pise
Evo, sta od ovoga sto sam napisao nije istina?
O kanalima :
Šta nudi konkurencija ( Osin Sportkluba )
Recimo BH Telekom ima više filmski kanala u osnovnom paket to smo neki dan zaključili .
SportKlub je neki minus za BH telekom što se sporta tiče ,mada meni više nedostaju explorer i history viasata.
I to je to što se televizije tiče.
Brzina neta i cijena je tu negdje ko ima TM.
Na kraju pisanje o usluzi koju ne koristiš je nebuloza i primitivno.
Ja mogu napisati nešto o telemahu imam priliku i njega koristiti upravo sad kucam sa telemaha:
Jadno je sa strane telemaha kupati ljude za recimo analogiju ( 18 KM ) koju ja imam priliku gledati to je užas od kvaliteta signala ,mećava na ekranu TV_a.
Kažu ne može bolje !!!
Internet često varira brzina , na wiewles nemože preko 10-15 Mb/s .kažu opet neko zagušenje pa ne može bolje...
ITD ružno je pisati na temi o nečemu čemu ne pripada.
Tako da nitko nije bajan !!!
