BHTelecom All About
Moderator: Benq
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#54276 Re: BHTelecom All About
mene je stid zbog ovog jarobota. Transfer blama što dijelimo isti forum.

-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54277 Re: BHTelecom All About
Stid je mene kad vidim tvoj avatar.
A BHTelekom je bog na BH tržištu
A BHTelekom je bog na BH tržištu
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#54280 Re: BHTelecom All About
Ja mislio mezar, kontam, promašio sam temu, otiš'o na pdf Religija. 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#54281 Re: BHTelecom All About
Moze biti i onaj bumper, da se ne slupa auto kada sleti 
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6954
- Joined: 06/05/2013 23:05
#54282 Re: BHTelecom All About

sinoc isto ovako. upalim popcorn da bacim oko na conor mcgregor film koji vrti dobre seedove ali pogledat ces. de uduni pauzi da se napuni malo. Prodaju uslugu 10 do 25mbita zavisno od parice, ja za godinu dana koristenja moja tv nikad ni tih 10 nisam imao. mozda 1-2 eto da ne bude bas nikad. upalim IPTV sport klub HD da gledam real-barca ali pazi da ne pogledas, prebaci na SD pa ce moci.
jos telekom ima pure jesti da bi mogli prozvat telemach za brzine interneta. eto TV necemo ulaziti jer je to na kraju sve stvar ukusa, ali za brzine interneta dobro pure da se najedu.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#54283 Re: BHTelecom All About
Nećeš nikada ni dobiti ako ti neko odavde ne pomogne. I ja bih isto tako prošao da mi nije bilo @mirze.made_in_sarajevo wrote:
sinoc isto ovako. upalim popcorn da bacim oko na conor mcgregor film koji vrti dobre seedove ali pogledat ces. de uduni pauzi da se napuni malo. Prodaju uslugu 10 do 25mbita zavisno od parice, ja za godinu dana koristenja moja tv nikad ni tih 10 nisam imao. mozda 1-2 eto da ne bude bas nikad. upalim IPTV sport klub HD da gledam real-barca ali pazi da ne pogledas, prebaci na SD pa ce moci.
jos telekom ima pure jesti da bi mogli prozvat telemach za brzine interneta. eto TV necemo ulaziti jer je to na kraju sve stvar ukusa, ali za brzine interneta dobro pure da se najedu.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54284 Re: BHTelecom All About

Sa 2 upaljena STB-a.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6954
- Joined: 06/05/2013 23:05
#54285 Re: BHTelecom All About
meni su jos ugasena 2 STB. sta bi bilo da sam ih upalio, na 2mbita bi pala brzina. samo sutiti i raditi pa onda prozivat nekoga,a ovako se busati u prsa kako je telekom jak,a u samom gradu ne mogu ispostovati ni minimalac.
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#54286 Re: BHTelecom All About
evo i ja sam se namucio sa HD streamovima danas na utakmici real-barsa
kada pustim stream,onda vise nista ne mogu koristiti sto ide na internet...nibrowser,ni internet na telefonu...izbaci da nema konekcije
eto koliko je spor internet...kod mene je nekih 11 MB ali to nije dovoljno za HD ace streamove
kada pustim stream,onda vise nista ne mogu koristiti sto ide na internet...nibrowser,ni internet na telefonu...izbaci da nema konekcije
eto koliko je spor internet...kod mene je nekih 11 MB ali to nije dovoljno za HD ace streamove
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54287 Re: BHTelecom All About
jesi zvao podrsku?made_in_sarajevo wrote:meni su jos ugasena 2 STB. sta bi bilo da sam ih upalio, na 2mbita bi pala brzina. samo sutiti i raditi pa onda prozivat nekoga,a ovako se busati u prsa kako je telekom jak,a u samom gradu ne mogu ispostovati ni minimalac.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6954
- Joined: 06/05/2013 23:05
#54288 Re: BHTelecom All About
Iskreno ja vise niti zelje niti volje nemam zvati podrsku. Kad god sam ih nazvao za bilo koji problem to bude po 10min natezanje. Ali kako je krenulo morat cu i to istrpitiCossack wrote:jesi zvao podrsku?made_in_sarajevo wrote:meni su jos ugasena 2 STB. sta bi bilo da sam ih upalio, na 2mbita bi pala brzina. samo sutiti i raditi pa onda prozivat nekoga,a ovako se busati u prsa kako je telekom jak,a u samom gradu ne mogu ispostovati ni minimalac.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54289 Re: BHTelecom All About
Ne znam, ili to ili da ti pomogne neko od ovih s foruma sto rade u BHT.made_in_sarajevo wrote:Iskreno ja vise niti zelje niti volje nemam zvati podrsku. Kad god sam ih nazvao za bilo koji problem to bude po 10min natezanje. Ali kako je krenulo morat cu i to istrpitiCossack wrote:jesi zvao podrsku?made_in_sarajevo wrote:meni su jos ugasena 2 STB. sta bi bilo da sam ih upalio, na 2mbita bi pala brzina. samo sutiti i raditi pa onda prozivat nekoga,a ovako se busati u prsa kako je telekom jak,a u samom gradu ne mogu ispostovati ni minimalac.
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54290 Re: BHTelecom All About
Džaba serete, da vam je veće brzine da se qrčite Speedtestom, a ne iz stvarne potrebe.
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54291 Re: BHTelecom All About

Ja prezadovoljan brzinom i stabilnoscu, ali bi moglo da se upload digne na minimum 10 Mbps, iako mi ovolika brzina ne treba jer ne skidam filmove jer imam kodi pa ih gledam preko njega.
Nadam se da ce telecom poraditi na upload brzini, a da ne govorim da trebaju da porade na novim kanalima na Moja tv jer tu kaskaju dosta ali nije sve ni do njih.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#54292 Re: BHTelecom All About
A do koga je ako nije do njih? Mozda do mene?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#54293 Re: BHTelecom All About
Prebroj ove što se žale na kamere i brzinu interneta i vidjet ćeš da sve postove piše 5-6 osoba koji istu priču/mantru vrte iz dana u dan.escobar__ wrote:Džaba serete, da vam je veće brzine da se qrčite Speedtestom, a ne iz stvarne potrebe.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#54294 Re: BHTelecom All About
[quote="Rugafet"]Pada li kisa u Bihacu, da li je Salakovac pustio vodu, vidi li se Bosnalijek od magle i sl. sve su to danas stvari od krucijalne vaznosti za nas, dobro je covjek napisao nemojte sad da ste ljubomorni, sram vas bilo.[/quotJa
Ja uživam vidjeti panoramu Mostara... A tek ljepote panorame Jablanice... okolnih vrleti i kanjina Neretve a znaš da je to sve live... ja zaista uživam kao ljubitelj prirode i pravi domoljub
Ja uživam vidjeti panoramu Mostara... A tek ljepote panorame Jablanice... okolnih vrleti i kanjina Neretve a znaš da je to sve live... ja zaista uživam kao ljubitelj prirode i pravi domoljub
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#54295 Re: BHTelecom All About
Ovo podsjeca na mezar samo one koji su prešli 50-tu pa poceli razmišljati o susretu sa Svevišnjim
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54296 Re: BHTelecom All About
Takvo im radno mjesto.Cossack wrote:Prebroj ove što se žale na kamere i brzinu interneta i vidjet ćeš da sve postove piše 5-6 osoba koji istu priču/mantru vrte iz dana u dan.escobar__ wrote:Džaba serete, da vam je veće brzine da se qrčite Speedtestom, a ne iz stvarne potrebe.
Pišu šta im se naredi ,ubiju dnevnicu pa kući.
Mora čovjek od nečeg živjeti
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#54297 Re: BHTelecom All About
Da, sve neprijatelji BH Telekoma, a samim tim i Bosne i Hercegovine.Cossack wrote:Prebroj ove što se žale na kamere i brzinu interneta i vidjet ćeš da sve postove piše 5-6 osoba koji istu priču/mantru vrte iz dana u dan.escobar__ wrote:Džaba serete, da vam je veće brzine da se qrčite Speedtestom, a ne iz stvarne potrebe.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#54298 Re: BHTelecom All About
A Šešelj na pinku?escobar__ wrote:Da, sve neprijatelji BH Telekoma, a samim tim i Bosne i Hercegovine.Cossack wrote:Prebroj ove što se žale na kamere i brzinu interneta i vidjet ćeš da sve postove piše 5-6 osoba koji istu priču/mantru vrte iz dana u dan.escobar__ wrote:Džaba serete, da vam je veće brzine da se qrčite Speedtestom, a ne iz stvarne potrebe.
Koliko ono godišnje dajete Mitroviću prijatelju BIH?
- Rugafet
- Posts: 5464
- Joined: 14/12/2015 17:52
#54299 Re: BHTelecom All About
Ubaceni su vase redove od strane drugih provajdra da se zale na brzinu neta i live kamere tzv peta kolona.jarobot wrote: Pišu šta im se naredi ,ubiju dnevnicu pa kući.
Mora čovjek od nečeg živjeti![]()
![]()
Sad ce se oni povuc kad si ih ti provalio
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#54300 Re: BHTelecom All About
Ti jesi sigurno.Rugafet wrote:Ubaceni su vase redove od strane drugih provajdra da se zale na brzinu neta i live kamere tzv peta kolona.jarobot wrote: Pišu šta im se naredi ,ubiju dnevnicu pa kući.
Mora čovjek od nečeg živjeti![]()
![]()
Sad ce se oni povuc kad si ih ti provalio
Ljudi koji koriste treba da se žale.
Samo neznam zašto ti koji ne koristiš BHTelekom pišeš stvari o kojima poima nemaš zato što nisi korisnik ,koju korist imaš osim trolati u nečije ime.
Pojasni !!!

