
Halo na laptopu preko mobitela i hotspota.
Moderator: Benq
Evo upravo sam provjerio, potvrdili su mi u m:telu da opcija 5GB 30 dana ostaje do 31.12.2017. u ponudi. Nakon toga nemaju informaciju da li će biti produžena, a kažu da ukoliko se ne produži vraća se stara opcija 1GB 30 dana za 11,70KM ovaj put bez flat-a.dejang93 wrote:Mislim da se radi o grešci u uslovima korištenja. Tarifna opcija 5GB za 30 dana ostaje i nakon 15.01. po informacijama koje ja imam. Uglavnom, u januaru slijedi redizajn informacija na sajtu pa će se sve znati.
Akcija i jedno i drugo, samo na Haloo malo ranije počela a ovi kontru udarili a tri puta lošijekloniran wrote: je li ovo na telekomu stalna ili promocija, jer ova ponuda na haloo vazi di 16.01.2018
Ponijela te brzinaVizionar 1985 wrote:Nego sto se ovako brzo mi trosi Halo internet. 3 Gb skoro spuca za 4,5 dana. Nikako mi ovo nije jasno. A nista nesto previse nisam koristio kako sam znao gledat serije, utakmice, filmove itd.
Ma kakvi. Ogranicio laptop na metrovanu konekciju, pola utakmice juce gledao, par jutub klipova na 360 rezoluciji, jadan crtani, i pretrazivao specifikacije aparata i nista vise. Prije sam znao i to i jos serije svaki dan i to po 2 serije dnevno.O'zone wrote:Ponijela te brzinaVizionar 1985 wrote:Nego sto se ovako brzo mi trosi Halo internet. 3 Gb skoro spuca za 4,5 dana. Nikako mi ovo nije jasno. A nista nesto previse nisam koristio kako sam znao gledat serije, utakmice, filmove itd.![]()
![]()
Možda ipak negdje ostalo nešto od aplikacija što ti je povuklo net.
Ja evo oko skoro dva mjeseca kako sam prešao sa bhtelecoma na go free i prezadovoljan sam. Za cenera aktivirao 3 gige koje su mi vrijedile 30 dana ali ja potrosio dvije gige i kad mi je isticao 30-ti dan ja opet to aktivirao tako da mi se ta jedna giga sabrala sa nove tri pa sam u novih 30 dana ušao sa 4 gige tako da se ne sustežem sad ni od YT ni klipova na fb jer ne strahujem ako i potrošim te gige nastavit cu koristiti net po 128 kbps do isteka 30-og dana.Vizionar 1985 wrote:Ma znam. To im je mana jedina, ali ima ogranicenje. Da hoce barem uvesti da kada se net potrosi da se blokira. A ko zna mozda uzmem i Go Fri samo dok prosiri malo mrezu svoju. Mislim na dopune gdje se sve mogu uzeti. Cak mozda i Mtel uzmem, pa kombinovano Mtel i Halo posto mi je dual SIM mobitel.avaks wrote:Na Haloo kada ispucaš promet koji si uplatio nemaš interneta
Odnosno prebaci ti na kredit pa i njega spuca a onda kada si švorc nemaš interneta![]()
Jb-ga nije mala usteda kako sam racunao. Kako sam racunao ustedit cu 200 km godisnje mozda i vise.
Ma znam da ima, ali u Zenici slabije ima a nemogu da svoje zamaram da mi ganjaju dopune. Nije ni od Mtel-a sada ponuda ona losa ako je ima. Ono 3 gige, 3 dana, za 3 km jer daju po usporenoj brzini. Ni BH telekom ponuda ne bi bila losa da je za 1 km dnevna i sedmicna malo vise jer blokiraju internet kada se potrosi a mjesecna im je najbolja mislim trenutno ponuda 10 giga za 15 km ali im je mana sto se dokupljuje ona ponovo automatski.bumerangss wrote:
Ja evo oko skoro dva mjeseca kako sam prešao sa bhtelecoma na go free i prezadovoljan sam. Za cenera aktivirao 3 gige koje su mi vrijedile 30 dana ali ja potrosio dvije gige i kad mi je isticao 30-ti dan ja opet to aktivirao tako da mi se ta jedna giga sabrala sa nove tri pa sam u novih 30 dana ušao sa 4 gige tako da se ne sustežem sad ni od YT ni klipova na fb jer ne strahujem ako i potrošim te gige nastavit cu koristiti net po 128 kbps do isteka 30-og dana.
Uvijek imam kredota oko cenera za pozivati ali rijetko kad zovem jer viber je zakon!
Što se tice mjesta za dopunu duhanpromet trafike su na svakom koraku tako da mi ni to nije problem
Nemogu nisam na mobitelu potrosio nego na laptopu preko hospota a evo danas samo 100 mb a uhvatio sam ga kako skida i kada je iskljucen hotspot tako da mi nikako nije jasno. Istina danas nisam nista koristio sem foruma samo. Ali kazem opet ce mi se isplatit ako trajno Halo uvede ovo kao ponudu. Jos kazem moci cu i televiziju mozda gledati i da hoce uvesti da se blokira internet kada se potrosi Halo bi bio onda prilicno dobar bolji od telekoma.diablobih wrote:Mozes vidjeti na sta ti je sve trosio internet kada udjes u postavke i onda na mobilni podaci.
Nemam. Sinoc opet spucalo 250 mb za samo sat i nesto. Sredzivao samo malo bukmarke pa njihove stranice otvarao. Kazem mora da je se prijemnik mozda na mobitelu pokvario pa da vuce vise nego sto treba. Ali nema veze opet stedim kako god okrenem.diablobih wrote:Ako imas windows 10, i tu mozes provjeriti mobile usage.
Ne kontam se u te stvari nešto posebno, al sam siguran da to ne funkcioniše na principu vodovoda koji gubi dio vode od izvora do potrošača zbog starih cijevi ili kvara na nečemuVizionar 1985 wrote:Nemam. Sinoc opet spucalo 250 mb za samo sat i nesto. Sredzivao samo malo bukmarke pa njihove stranice otvarao. Kazem mora da je se prijemnik mozda na mobitelu pokvario pa da vuce vise nego sto treba. Ali nema veze opet stedim kako god okrenem.diablobih wrote:Ako imas windows 10, i tu mozes provjeriti mobile usage.
Ma moze biti da je do mobitela. Kad mu je ispuhala baterija da je se ostetio i prijemnik signala pa da ne vuce vise nego sto treba.zrakomlat wrote: Ne kontam se u te stvari nešto posebno, al sam siguran da to ne funkcioniše na principu vodovoda koji gubi dio vode od izvora do potrošača zbog starih cijevi ili kvara na nečemu
Da nije do kakve nepovoljne obračunske jedinice?
Ma nije to losa ponuda ali puno mi iskesati 50 km.thekupus wrote:Sa Go Free Stranice
Od 1.12.
"Istovremeno, u ponudu se uvodi nova tarifna opcija GO! net 32 GB, u okviru koje se korisnicima dodjeljuje mobilni internet od 32 GB, po cijeni od 50,00 KM, sa uključenim PDV-om, a sa periodom važenja 90 dana."