RUSIJA
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5426 Re: RUSIJA
Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu 
-
jefferson
- Posts: 14969
- Joined: 28/08/2007 05:31
- Location: U.S.A
#5427 Re: RUSIJA
Vidjeli smo prvog dana._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5428 Re: RUSIJA
ekipu sa mycity foruma niko ne može nadmašiti_BataZiv_0809 wrote:Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5429 Re: RUSIJA
mišljenja sam da rusi ne fulajujefferson wrote:Vidjeli smo prvog dana._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
ono što pogode to i gađaju
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5430 Re: RUSIJA
Ti ko Bili Bob Torton u Armagedonujefferson wrote:Vidjeli smo prvog dana._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#5431 Re: RUSIJA
i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
nekad je ovo bila baš fina tema
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5432 Re: RUSIJA
Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta?_BataZiv_0809 wrote:Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5433 Re: RUSIJA
Spominjanje rusa kao neke globalne sile, je spam sam po sebi...saberu jedva eskadrilu lbo. I sad putinoljupci u extazi...ko da se Romel boze me sacuvaj iskrcaojao_situacije wrote:i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5434 Re: RUSIJA
De War, nemoj ti zahebavat, priznaj da je ovo simptomaticno-svi sad nesto komentarisu vojne snimke, avione, kamione, reko bi covjek da pisu iz Pentagona boktejeboGeneral War wrote: Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta?
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#5435 Re: RUSIJA
sve je to super ali amerika se zajebava sa onim zračnim udarima kao da ih tenskim lopticama gađaju a ne bombamaGeneral War wrote:Spominjanje rusa kao neke globalne sile, je spam sam po sebi...saberu jedva eskadrilu lbo. I sad putinoljupci u extazi...ko da se Romel boze me sacuvaj iskrcaojao_situacije wrote:i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
- Danguba
- Posts: 15868
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#5436 Re: RUSIJA
pa tek su poceli..._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
score ce doci na kraju balade...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5437 Re: RUSIJA
Hajmo onda svi sacekatiDanguba wrote:pa tek su poceli..._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?![]()
score ce doci na kraju balade...
- Danguba
- Posts: 15868
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#5438 Re: RUSIJA
Nece ova utakmica dugo trajati.
Bi ce kao u onom vicu ''pali svjetlo mene stalno pusenje zapadne''.
Ovi tuku moje prijatelje a oni tuku nase saveznike...Asad, opzicija, isis, bagra ova, bagra ona...najveci problem je sto se Rusija i Amerika nisu usaglasile ''ko su losi momci'' pa ispadne da Rusi tuku one koje su Ameri obucili i opremili...
Prijatelj mog neprijatelja...+...--
Nece to Ameri dugo trpiti.
Bi ce kao u onom vicu ''pali svjetlo mene stalno pusenje zapadne''.
Ovi tuku moje prijatelje a oni tuku nase saveznike...Asad, opzicija, isis, bagra ova, bagra ona...najveci problem je sto se Rusija i Amerika nisu usaglasile ''ko su losi momci'' pa ispadne da Rusi tuku one koje su Ameri obucili i opremili...
Prijatelj mog neprijatelja...+...--
Nece to Ameri dugo trpiti.
- Danguba
- Posts: 15868
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#5439 Re: RUSIJA
Nije mi jasno, idemo li mi prema NATO-u ili prema Rusiji?_BataZiv_0809 wrote:Hajmo onda svi sacekatiDanguba wrote:pa tek su poceli..._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?![]()
score ce doci na kraju balade...
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5440 Re: RUSIJA
Nije trebalo puno cekati,tek prvi-drugi dan ruske odbrane Asadovog rezima:_BataZiv_0809 wrote:Hajmo onda svi sacekatiDanguba wrote:pa tek su poceli..._BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?![]()
score ce doci na kraju balade...
UpsRusi unistili civilnu bolnicu u gradu Lataminiyah (Hama):
https://www.youtube.com/watch?v=KVuuBsV ... 82a4C42MB9
Beba ubijena u ruskom zracnom napadu:
18+!
https://www.youtube.com/watch?v=eUDmYC0 ... e=youtu.be
Samo u toku jucerasnjeg dana ubijeno je oko 150 civila od strane ruske avijacije.
Preneseno s druge teme.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5441 Re: RUSIJA
Je li to citiras Opetja33 i nije te sramota šta će narod reći 
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5442 Re: RUSIJA
Citiram dogadjaj,ne forumasa.Tebe bi trebalo biti sramota takvog komentara i pokusaja da ad hominem ismijavanjem skrenes paznju sa toga da si u roku od par minuta demantovan._BataZiv_0809 wrote:Je li to citiras Opetja33 i nije te sramota šta će narod reći
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5443 Re: RUSIJA
Pa bas zato sto citiras forumasa koji tvrdi da je Gadafi slao avione na nenaoruzan narod, te i ismijavam.
U prevodu: dokazi kolega! Dokazi!
U prevodu: dokazi kolega! Dokazi!
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5444 Re: RUSIJA
...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo_BataZiv_0809 wrote:De War, nemoj ti zahebavat, priznaj da je ovo simptomaticno-svi sad nesto komentarisu vojne snimke, avione, kamione, reko bi covjek da pisu iz Pentagona boktejeboGeneral War wrote: Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5445 Re: RUSIJA
Doduse. Navikli smo na Hameričane. Ovo su kao Parovi poslije Velikog brataGeneral War wrote: ...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5446 Re: RUSIJA
Amerika nikad nije gadjala Assadove polozaje...Putin, prvo pa muskoDanguba wrote:Nece ova utakmica dugo trajati.
Bi ce kao u onom vicu ''pali svjetlo mene stalno pusenje zapadne''.
Ovi tuku moje prijatelje a oni tuku nase saveznike...Asad, opzicija, isis, bagra ova, bagra ona...najveci problem je sto se Rusija i Amerika nisu usaglasile ''ko su losi momci'' pa ispadne da Rusi tuku one koje su Ameri obucili i opremili...![]()
Prijatelj mog neprijatelja...+...--
Nece to Ameri dugo trpiti.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5447 Re: RUSIJA
...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova"_BataZiv_0809 wrote:Doduse. Navikli smo na Hameričane. Ovo su kao Parovi poslije Velikog brataGeneral War wrote: ...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5448 Re: RUSIJA
Mene ne mozes ismijavati sve i da hoces.Pogotovo ovakvim komentarima._BataZiv_0809 wrote:Pa bas zato sto citiras forumasa koji tvrdi da je Gadafi slao avione na nenaoruzan narod, te i ismijavam.
U prevodu: dokazi kolega! Dokazi!
Nije bitno ko je postavio snimak na forum,bitan je snimak.O tome,valjda,ne bi trebalo ni raspravljati.I snimak ti je dokaz.Kao i to da postoje brojni izvjestaji o velikom broju civilnih zrtava vec prvog dana ruskog bombardovanja u Siriji.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5449 Re: RUSIJA
Obama-ŠešeljGeneral War wrote: ...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova"
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5450 Re: RUSIJA
Mlogo kume, mlogo..._BataZiv_0809 wrote:Obama-ŠešeljGeneral War wrote: ...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova"
