RUSIJA

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5426 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu :D
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#5427 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
Vidjeli smo prvog dana.
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5428 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

_BataZiv_0809 wrote:Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu :D
ekipu sa mycity foruma niko ne može nadmašiti
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5429 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

jefferson wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
Vidjeli smo prvog dana.
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
mišljenja sam da rusi ne fulaju
ono što pogode to i gađaju
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5430 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

jefferson wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
Vidjeli smo prvog dana.
A ima i ta, vjerovatno su uspjeli da ih promase.
Inace Rusi su pravo poznati da ih kolateralna steta brine.
Ti ko Bili Bob Torton u Armagedonu :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#5431 Re: RUSIJA

Post by jao_situacije »

i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5432 Re: RUSIJA

Post by General War »

_BataZiv_0809 wrote:Otkako Rusi krenuse prasit po teroristima, sve sami vojni strucnjaci na forumu :D
Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta? :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5433 Re: RUSIJA

Post by General War »

jao_situacije wrote:i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
Spominjanje rusa kao neke globalne sile, je spam sam po sebi...saberu jedva eskadrilu lbo. I sad putinoljupci u extazi...ko da se Romel boze me sacuvaj iskrcao :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5434 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

General War wrote: Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta? :mrgreen:
De War, nemoj ti zahebavat, priznaj da je ovo simptomaticno-svi sad nesto komentarisu vojne snimke, avione, kamione, reko bi covjek da pisu iz Pentagona boktejebo :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#5435 Re: RUSIJA

Post by jao_situacije »

General War wrote:
jao_situacije wrote:i na ovoj temi se spama pišu se gluposti opet neka lična prepucavanja i kurčenja čija je oprema bolja
nekad je ovo bila baš fina tema
Spominjanje rusa kao neke globalne sile, je spam sam po sebi...saberu jedva eskadrilu lbo. I sad putinoljupci u extazi...ko da se Romel boze me sacuvaj iskrcao :lol:
sve je to super ali amerika se zajebava sa onim zračnim udarima kao da ih tenskim lopticama gađaju a ne bombama
User avatar
Danguba
Posts: 15868
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#5436 Re: RUSIJA

Post by Danguba »

_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
pa tek su poceli... :D
score ce doci na kraju balade...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5437 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Danguba wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
pa tek su poceli... :D
score ce doci na kraju balade...
Hajmo onda svi sacekati :D
User avatar
Danguba
Posts: 15868
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#5438 Re: RUSIJA

Post by Danguba »

Nece ova utakmica dugo trajati.
Bi ce kao u onom vicu ''pali svjetlo mene stalno pusenje zapadne''.

Ovi tuku moje prijatelje a oni tuku nase saveznike...Asad, opzicija, isis, bagra ova, bagra ona...najveci problem je sto se Rusija i Amerika nisu usaglasile ''ko su losi momci'' pa ispadne da Rusi tuku one koje su Ameri obucili i opremili... :-)

Prijatelj mog neprijatelja...+...--

Nece to Ameri dugo trpiti.
User avatar
Danguba
Posts: 15868
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#5439 Re: RUSIJA

Post by Danguba »

_BataZiv_0809 wrote:
Danguba wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
pa tek su poceli... :D
score ce doci na kraju balade...
Hajmo onda svi sacekati :D
Nije mi jasno, idemo li mi prema NATO-u ili prema Rusiji? :D
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5440 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

_BataZiv_0809 wrote:
Danguba wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Broj pogodjenih bolnica od strane Rusa iznosi?
pa tek su poceli... :D
score ce doci na kraju balade...
Hajmo onda svi sacekati :D
Nije trebalo puno cekati,tek prvi-drugi dan ruske odbrane Asadovog rezima:
Rusi unistili civilnu bolnicu u gradu Lataminiyah (Hama):

https://www.youtube.com/watch?v=KVuuBsV ... 82a4C42MB9

Beba ubijena u ruskom zracnom napadu:
18+!
https://www.youtube.com/watch?v=eUDmYC0 ... e=youtu.be

Samo u toku jucerasnjeg dana ubijeno je oko 150 civila od strane ruske avijacije.
Ups :oops:

Preneseno s druge teme.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5441 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Je li to citiras Opetja33 i nije te sramota šta će narod reći :lol:
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5442 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

_BataZiv_0809 wrote:Je li to citiras Opetja33 i nije te sramota šta će narod reći :lol:
Citiram dogadjaj,ne forumasa.Tebe bi trebalo biti sramota takvog komentara i pokusaja da ad hominem ismijavanjem skrenes paznju sa toga da si u roku od par minuta demantovan.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5443 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Pa bas zato sto citiras forumasa koji tvrdi da je Gadafi slao avione na nenaoruzan narod, te i ismijavam.

U prevodu: dokazi kolega! Dokazi!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5444 Re: RUSIJA

Post by General War »

_BataZiv_0809 wrote:
General War wrote: Jel uspio koji terorista prezivit do sada od ukupno dvadeset ruskih naleta? :mrgreen:
De War, nemoj ti zahebavat, priznaj da je ovo simptomaticno-svi sad nesto komentarisu vojne snimke, avione, kamione, reko bi covjek da pisu iz Pentagona boktejebo :lol:
...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5445 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

General War wrote: ...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo :D
Doduse. Navikli smo na Hameričane. Ovo su kao Parovi poslije Velikog brata :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5446 Re: RUSIJA

Post by General War »

Danguba wrote:Nece ova utakmica dugo trajati.
Bi ce kao u onom vicu ''pali svjetlo mene stalno pusenje zapadne''.

Ovi tuku moje prijatelje a oni tuku nase saveznike...Asad, opzicija, isis, bagra ova, bagra ona...najveci problem je sto se Rusija i Amerika nisu usaglasile ''ko su losi momci'' pa ispadne da Rusi tuku one koje su Ameri obucili i opremili... :-)

Prijatelj mog neprijatelja...+...--

Nece to Ameri dugo trpiti.
Amerika nikad nije gadjala Assadove polozaje...Putin, prvo pa musko :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5447 Re: RUSIJA

Post by General War »

_BataZiv_0809 wrote:
General War wrote: ...pa sta ce gledat drugo, znas i sam koliko mahala voli komentarisat "rijaliti shovove"...rusi hoce da izgledaju ko zapad, da se sve prenosi via TV u realnom vremenu...i onda eto nas da malo promuzeverimo :D
Doduse. Navikli smo na Hameričane. Ovo su kao Parovi poslije Velikog brata :D
...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova" :D
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5448 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

_BataZiv_0809 wrote:Pa bas zato sto citiras forumasa koji tvrdi da je Gadafi slao avione na nenaoruzan narod, te i ismijavam.

U prevodu: dokazi kolega! Dokazi!
Mene ne mozes ismijavati sve i da hoces.Pogotovo ovakvim komentarima.
Nije bitno ko je postavio snimak na forum,bitan je snimak.O tome,valjda,ne bi trebalo ni raspravljati.I snimak ti je dokaz.Kao i to da postoje brojni izvjestaji o velikom broju civilnih zrtava vec prvog dana ruskog bombardovanja u Siriji.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5449 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

General War wrote: ...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova" :D
Obama-Šešelj
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5450 Re: RUSIJA

Post by General War »

_BataZiv_0809 wrote:
General War wrote: ...tako je...Putin mi po ponasanju bas nesto izgleda na onog "zmaja od sipova" :D
Obama-Šešelj
Mlogo kume, mlogo...
Post Reply