zao mi Casillasa
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5401 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ovaj moj komentator ce svrsit
zao mi Casillasa
zao mi Casillasa
-
cikavelja
- Posts: 300
- Joined: 07/03/2007 21:30
- Location: Dje se koza muze! A nije sisa.
#5402 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Tpanje pocelo............vakat je 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#5403 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Uh... Odlično prvo poluvrijeme. Lass trebao dobiti crveni karton, bez sumnje. Kakav gol Alvesa...
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#5404 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
mati moja sta je ovo
ubit ce im volju za fudbal za narednih 100 godina 
- Abu FEED el-Castro
- Posts: 1655
- Joined: 19/04/2006 11:41
- Location: BH Teheran
#5405 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Zao mi samo brata Kake, ostalo je potamam 
Sent from my Makinja
Sent from my Makinja
- kurty
- Posts: 45217
- Joined: 17/08/2008 23:29
- Location: Made in Breza
#5406 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
more bit da nam je isti... kaze "ovo nije igra, ovo je gradjanski rat"Not My Idea wrote:ovaj moj komentator ce svrsit![]()
zao mi Casillasa
- muha_sa
- Posts: 140446
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5407 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
vala ga je i meni žaoNot My Idea wrote:ovaj moj komentator ce svrsit![]()
zao mi Casillasa
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#5408 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Najbolji El Clasico u zadnjih par godina.Fenomenalna utakmica.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#5409 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
kako ba ovako, real bolji bio, a gubi 2-0 
-
harisaga
- Posts: 335
- Joined: 17/03/2011 00:02
#5410 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
zao mi ih vise : ( ( ( ubise ih nogama zivota mi.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#5411 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovo niko ne posti i ne klanja od realovih balija, a ovamo jedini Abidal izgleda zekat dijeli kako treba. 
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#5412 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ova Barca je najveca frustracija Real Madrida. Casillas samo sto ne zaplace.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5413 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
dobro je madrid igrao prvo poluvrijeme. sad ce oni cetiri uvali k'o od sale
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5414 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Kako je sjela Alvesu ova zadnja
Real ko da nema napad, sta im se desava. Nije da se brane nego su jednostavno levati
(nadam se da se necu ugrist za jezik, zajebani su oni
)
Real ko da nema napad, sta im se desava. Nije da se brane nego su jednostavno levati
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#5415 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ja mesara ovih iz madrida ...

- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#5416 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Samo se nadam da povreda Inieste nije ozbiljna...
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#5417 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Najjaca mi je reakcija Ronalda nakon Pedrovog gola. Ko malo dijete se ljutiostrong69 wrote:Ova Barca je najveca frustracija Real Madrida. Casillas samo sto ne zaplace.
-
domaci.ba
- Posts: 232
- Joined: 28/12/2010 17:12
#5418 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nema smisla nije vise ni smijesno opet pornic
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5419 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
slabo ovaj sta govori..najvise ooohh.. uuuuuh...AGAIN...aaaa... ooookurty wrote:more bit da nam je isti... kaze "ovo nije igra, ovo je gradjanski rat"Not My Idea wrote:ovaj moj komentator ce svrsit![]()
zao mi Casillasa![]()
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#5420 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
E taj je kod menekurty wrote:more bit da nam je isti... kaze "ovo nije igra, ovo je gradjanski rat"Not My Idea wrote:ovaj moj komentator ce svrsit![]()
zao mi Casillasa![]()
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#5421 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne znaju zabiti.Bušman wrote:
Real ko da nema napad, sta im se desava. )
Bar 2 gola su trebali uvaliti.
Sad su pusiona.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#5422 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

malo slavlje igraca Barse
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#5423 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jebote ovih murinjovi kao bikovi - kada vide crvenu boju - polude skroz .....
Ramos, Alonso, Pepe, Diara - sve ubica do ubice ..... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj
ali ima PRAVDE i LEONELA MESSIJA

Ramos, Alonso, Pepe, Diara - sve ubica do ubice ..... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj
ali ima PRAVDE i LEONELA MESSIJA
-
(ne)forumas
- Posts: 1681
- Joined: 02/12/2009 00:08
#5424 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
rodteljska paznja na programu je iživljavanje barcelone nad nemocnim realom
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#5425 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jebo ti derbi kad se vec zna unaprijed kako ce zavrsiti, i tako godinama
