http://www.sa-c.net/news-archive/item/4 ... ijeme.html
Sarajevo Construction
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5407 Re: Sarajevo Construction
Jbmu pa zar smo se toliko srozali da je obnova stepenista vijest. Ne misilm nista lose @Cossack sto ti prenosis to, nego jedan portal koji vise nije sarajevski portal da kao vijest prenese obnovu nekakvih stepenica...
Mislim oni ljudi kojima su bitne ove stepenice ce svakako znati da su obnovljene. Dakle, ljudi koji su ih koristili i koriste ih. Ovo je toliko nebitna generalno vijest i samo jos jedan dokaz na sta su nas srozali.
Da su napravili lift za invalide ili nesto, pa hajd...da su napravili potpuno novu trasu stepenica, pa ajd i to bi im cestitao, ali sanirati postojece stepenice i to se hvalisati fkt ne kontam.
Mislim oni ljudi kojima su bitne ove stepenice ce svakako znati da su obnovljene. Dakle, ljudi koji su ih koristili i koriste ih. Ovo je toliko nebitna generalno vijest i samo jos jedan dokaz na sta su nas srozali.
Da su napravili lift za invalide ili nesto, pa hajd...da su napravili potpuno novu trasu stepenica, pa ajd i to bi im cestitao, ali sanirati postojece stepenice i to se hvalisati fkt ne kontam.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5409 Re: Sarajevo Construction
da melju kola 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#5410 Re: Sarajevo Construction
otvaraju svečano "centar za komunalne usluge" = šalter na kojem možeš platiti račune. ministar obrazovanja otvara nove ormariće u školi. u čitluku dragan otvara jebeni trafo...to su uspjesi i projekti ove vlasti.Thorgerson wrote:Jbmu pa zar smo se toliko srozali da je obnova stepenista vijest. Ne misilm nista lose @Cossack sto ti prenosis to, nego jedan portal koji vise nije sarajevski portal da kao vijest prenese obnovu nekakvih stepenica...![]()
Mislim oni ljudi kojima su bitne ove stepenice ce svakako znati da su obnovljene. Dakle, ljudi koji su ih koristili i koriste ih. Ovo je toliko nebitna generalno vijest i samo jos jedan dokaz na sta su nas srozali.![]()
Da su napravili lift za invalide ili nesto, pa hajd...da su napravili potpuno novu trasu stepenica, pa ajd i to bi im cestitao, ali sanirati postojece stepenice i to se hvalisati fkt ne kontam.
- Logovan
- Posts: 102765
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5411 Re: Sarajevo Construction
Još jedan članak oko parkiranja, garaža i tako toO'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pametno ... /180129015
Šta god da komentarišem bit će suvišno.
Sljedeće sedmice ide članak za podzemnu garažu ispred Vijećnice.
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#5412 Re: Sarajevo Construction
pa onda na ciglanama, pa iduce sedmice kod hitne i hajmo ponovo..Logovan wrote:Još jedan članak oko parkiranja, garaža i tako toO'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pametno ... /180129015
Šta god da komentarišem bit će suvišno.ali ovaj put malo drugačiji.
Sljedeće sedmice ide članak za podzemnu garažu ispred Vijećnice.
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#5413 Re: Sarajevo Construction
Sjećanje me još dobro služi, o ovim tzv. montaznim garažama se priča barem zadnjih deset godina, uglavnom uvijek predizborne prevare!saibaba wrote:pa onda na ciglanama, pa iduce sedmice kod hitne i hajmo ponovo..Logovan wrote:Još jedan članak oko parkiranja, garaža i tako toO'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pametno ... /180129015
Šta god da komentarišem bit će suvišno.ali ovaj put malo drugačiji.
Sljedeće sedmice ide članak za podzemnu garažu ispred Vijećnice.
Napravljeno nije nigdje!
Banditi!
- Logovan
- Posts: 102765
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5414 Re: Sarajevo Construction
Onda kod Opće bolnice, pa kod bivše kasarne Maršal Tito.saibaba wrote:pa onda na ciglanama, pa iduce sedmice kod hitne i hajmo ponovo..Logovan wrote:Još jedan članak oko parkiranja, garaža i tako toO'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pametno ... /180129015
Šta god da komentarišem bit će suvišno.ali ovaj put malo drugačiji.
Sljedeće sedmice ide članak za podzemnu garažu ispred Vijećnice.
- VladaFBiH
- Posts: 6607
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#5415 Re: Sarajevo Construction
nemojte zaboraviti Koldžu i parking kod HitneLogovan wrote:Onda kod Opće bolnice, pa kod bivše kasarne Maršal Tito.saibaba wrote:pa onda na ciglanama, pa iduce sedmice kod hitne i hajmo ponovo..Logovan wrote: Još jedan članak oko parkiranja, garaža i tako toali ovaj put malo drugačiji.
Sljedeće sedmice ide članak za podzemnu garažu ispred Vijećnice.
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#5416 Re: Sarajevo Construction
Međunarodni forum Bosna u okviru cjelovitog programa Šesta Sarajevo UN sedmica međuvjerskog sklada u svijetu, uz saradnju i podršku Općine Stari Grad Sarajevo, organizirat će javnu raspravu Otkrivanje i zaštita historijskog puta od Bentbaše preko Šehove korije do Kozije ćuprije lijevom obalom Miljacke. Rasprava će biti održana 7. februara/veljače (srijeda) 2018. godine, s početkom u 19:00 sati, u velikoj dvorani Općine Stari Grad Sarajevo (ul. Zelenih berteki br. 4).
Stari put lijevom obalom Miljacke prema Kozijoj ćupriji bio je veza Sarajeva prema istoku, ali i više od tog. Cijela dolina nad kojom je taj put prolazio, spajajući tekiju na Bentbaši, primao je u dugom vremenu brojne sakralne sadržaje. Njegovi sakralni vrhunci su Šehova korija i Popov gaj. Na njemu su niz osamljeničkih pećina, vrelo Ebu hajat i grobovi dvojice derviša šejh Ahmeda i Abdalmahmuda. Travnate padine, šumarci i raskošno raslinje jorgovana, zova i glogova činili su taj put sakralnim ulazom iz Sarajeva i izlaskom iz njeg. Izgradnjom zaobilaznice put je presječen i okrutno razoren. U Međunarodnom formu Bosna pokrenut je projekat njegovog otkrivanja i zaštite.
U ovoj javnoj raspravi bit će predstavljeni historija i sadašnje stanje puta te potrebe i mogućnosti njegovog obnavljanja.
O tome će uz odgovarajuće prikaze govoriti Senka Ibrišimbegović, Senka Ruždić i Merima Tica.
Rasprava je otvorena za članove i prijatelje Međunarodnog foruma Bosna, predstavnike medija i širu javnost.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Logovan
- Posts: 102765
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5425 Re: Sarajevo Construction
Jesu otegli sa rekonstrukcijom trga, pa nisu normalni.
Od novembra ili čak prije nisu ništa radili.









