Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5376 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

omar little wrote:
MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr :klopa:
majkl shin aka bil >>> mladi doktor :D

mogla mu je bar demonstrirati saznanja do kojih je dosla u tom istrazivanju :D
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#5377 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

MedenoSrce wrote:
omar little wrote:
MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr :klopa:
majkl shin aka bil >>> mladi doktor :D

mogla mu je bar demonstrirati saznanja do kojih je dosla u tom istrazivanju :D
ma on je dosadan ili bi postao dosadan vrlo brzo. nemos silit kemiju i tako prebrodit nesrazmjer, mladi doktor bi to trebao znati iz struke, ako vec ne iz zivotnog iskustva. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5378 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

istina, istina - nego ja s njim imam kemiju

Image

:mrgreen:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5379 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:
nemos silit kemiju i tako prebrodit nesrazmjer,
moj dobar drug Darac se kune da mu je ovo uspjelo na zadnjem Lost Tioriju, sam' kazhem

Image

User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5380 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinaski »

Jel ima neka serija , gdje epizode nisu povezane . Vec je svaka epizoda prica za sebe (mini film)
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#5381 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

Mob City (2013)

je li ko gledao?
režija Frank Darabont, LA 40-tih, Mickey Cohen, Bugsy - zvuči interesantno... Gangster Squad je ispao karina od filma, ne znam da li vrijedi rizikovati sa jednosatnim epizodama ove serije

User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5382 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Kinaski wrote:Jel ima neka serija , gdje epizode nisu povezane . Vec je svaka epizoda prica za sebe (mini film)
Black Mirror?
Sherlock?
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#5383 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by DON_eARL »

zomri wrote:
Kinaski wrote:Jel ima neka serija , gdje epizode nisu povezane . Vec je svaka epizoda prica za sebe (mini film)
Black Mirror?
Sherlock?
Hustle

http://www.imdb.com/title/tt0379632/?ref_=nv_sr_2
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#5384 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

horion_bosona wrote:Mob City (2013)

je li ko gledao?
režija Frank Darabont, LA 40-tih, Mickey Cohen, Bugsy - zvuči interesantno... Gangster Squad je ispao karina od filma, ne znam da li vrijedi rizikovati sa jednosatnim epizodama ove serije

Ja sam počeo, pogledao prve dvije ali ne znam ni sam šta bih ti rekao - nit smrdi nit miriše. Još se slažu međusobni odnosi likova, ko je ko, gdje, šta, kako... Ima potencijala itekako, tematika je interesantna, ali ima nešto što mi smeta oko cjelokupnog štimunga, nekako mi nije uvjerljivo preneseno (ne znam da li je do kostima, scenografije, ali nema mi nekako one atmosfere tih godina, iz LA Confidential recimo).
I Edward Burns kao Bugsy Siegel mi je fula totalna, ostaje još da se vidi kako će se ostalo razvijati dalje...
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5385 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jastuk1 »

hajvan76 wrote:Almost Human (2013- )

Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

Image
Almost Human mi je kako koja epizoda, sve je bolja i bolja :thumbup:

Počeo sam i ovu The Tomorrow People isto nije loša. Arrow ova druga sezona isto dosta dobro, čak mi je malo i bolja od prve sezone.

Naravno toplo se preporuča i ukusno-opuštajuća Meddžezir. Scenario ima malo wah momenata, ali su mnogi turski glumci pravi glumački genijalci.

Image
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#5386 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

vicious wrote:
horion_bosona wrote:Mob City (2013)

je li ko gledao?
režija Frank Darabont, LA 40-tih, Mickey Cohen, Bugsy - zvuči interesantno... Gangster Squad je ispao karina od filma, ne znam da li vrijedi rizikovati sa jednosatnim epizodama ove serije

Ja sam počeo, pogledao prve dvije ali ne znam ni sam šta bih ti rekao - nit smrdi nit miriše. Još se slažu međusobni odnosi likova, ko je ko, gdje, šta, kako... Ima potencijala itekako, tematika je interesantna, ali ima nešto što mi smeta oko cjelokupnog štimunga, nekako mi nije uvjerljivo preneseno (ne znam da li je do kostima, scenografije, ali nema mi nekako one atmosfere tih godina, iz LA Confidential recimo).
I Edward Burns kao Bugsy Siegel mi je fula totalna, ostaje još da se vidi kako će se ostalo razvijati dalje...
:thumbup: hvala na informaciji
hrabri_per0
Posts: 9
Joined: 02/09/2012 19:07

#5387 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hrabri_per0 »

ovdje procitao preporuku za The Killing.. da ne trazim ko je napisao.. al veliko mu HVALA :) mnogo tema obuhvaceno.. a gluma veoma dobra.. vrijedi gledati.. http://www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=nv_sr_1
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#5388 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#5389 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Butmiran »

skafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
U najavama programa nema ništa. :-?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#5390 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

Pa i ja ne vidim pa pittam....a bas sam se zagledao bio hahah

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#5391 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Butmiran »

Meni lično najdraža serija. :)
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5392 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Sleepy Hollow mi postaje veoma draga :mrgreen: Serija je :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#5393 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Da li zna neko kako se zove serija prikazivali su je na našim kanalima..
Kao lik je profesionalni fudbaler u engleskoj i na tome se bazira serija.. :D
Bila je na nekom od naših kanala konstantnoi sjecam se da sam je uvijek gledao kad bude..
Predpostavljam da nije baš tesko pitanje..?
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#5394 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Slabo ko gled'o Generation Kill, il' se bar ne fali, sječam se da sam je nekad preporučiv'o, pa ono, ne budi ljen, nabacim još jednom, isplati se :D

Image

Stvarno je bomba od serije, a ne more ne valjat kad je ekipa iz Žice čačkala po tome.
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#5395 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Baby Jane »

skafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
E da, bas sam se pitala..mozda hoce nekad kasnije? Na odlicnom se dijelu zavrsilo :D vec par dana me kopka sta je bilo dalje, i iscekujem nove epizode :)

Sent from my C6903 using Tapatalk
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#5396 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Baby Jane »

Btw i ova serija New girl mi je super :D

Sent from my C6903 using Tapatalk
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#5397 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by skafiskafsnjak »

Baby Jane wrote:
skafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
E da, bas sam se pitala..mozda hoce nekad kasnije? Na odlicnom se dijelu zavrsilo :D vec par dana me kopka sta je bilo dalje, i iscekujem nove epizode :)

Sent from my C6903 using Tapatalk
ma kakve su budale, ispast ce da je pancir imao... ili da je ono neka zaebancija ili slicno :)

Ma mogu uvijek naci na internetu da gledam, ali mi nije ceif :)

PS: veceras Sleepy Hollowwwww : )))))))))))
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#5398 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Op3r4t0r »

Hajd onako brzinksi preporucite mi neku odlicnu komediju poput the big bang theory i two and a half men, gledam jos i how i met your mother i modern family, eto nesto osim tih serija? Hvala unaprijed :kiss:
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#5399 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Baby Jane »

Op3r4t0r wrote:Hajd onako brzinksi preporucite mi neku odlicnu komediju poput the big bang theory i two and a half men, gledam jos i how i met your mother i modern family, eto nesto osim tih serija? Hvala unaprijed :kiss:
new girl :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5400 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Op3r4t0r wrote:Hajd onako brzinksi preporucite mi neku odlicnu komediju poput the big bang theory i two and a half men, gledam jos i how i met your mother i modern family, eto nesto osim tih serija? Hvala unaprijed :kiss:
Ja naletila na ovu The Exes, nije losa, ima fakat smijesnih scena, pa probaj. Do sad ima nekih tridesetak epizoda. :D
Post Reply