omar little wrote:majkl shin aka bil >>> mladi doktorMedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
mogla mu je bar demonstrirati saznanja do kojih je dosla u tom istrazivanju
Moderator: _BataZiv_0809
omar little wrote:majkl shin aka bil >>> mladi doktorMedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
ma on je dosadan ili bi postao dosadan vrlo brzo. nemos silit kemiju i tako prebrodit nesrazmjer, mladi doktor bi to trebao znati iz struke, ako vec ne iz zivotnog iskustva.MedenoSrce wrote:omar little wrote:majkl shin aka bil >>> mladi doktorMedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
mogla mu je bar demonstrirati saznanja do kojih je dosla u tom istrazivanju

moj dobar drug Darac se kune da mu je ovo uspjelo na zadnjem Lost Tioriju, sam' kazhemomar little wrote:
nemos silit kemiju i tako prebrodit nesrazmjer,

Black Mirror?Kinaski wrote:Jel ima neka serija , gdje epizode nisu povezane . Vec je svaka epizoda prica za sebe (mini film)
Hustlezomri wrote:Black Mirror?Kinaski wrote:Jel ima neka serija , gdje epizode nisu povezane . Vec je svaka epizoda prica za sebe (mini film)
Sherlock?
Ja sam počeo, pogledao prve dvije ali ne znam ni sam šta bih ti rekao - nit smrdi nit miriše. Još se slažu međusobni odnosi likova, ko je ko, gdje, šta, kako... Ima potencijala itekako, tematika je interesantna, ali ima nešto što mi smeta oko cjelokupnog štimunga, nekako mi nije uvjerljivo preneseno (ne znam da li je do kostima, scenografije, ali nema mi nekako one atmosfere tih godina, iz LA Confidential recimo).horion_bosona wrote:Mob City (2013)
je li ko gledao?
režija Frank Darabont, LA 40-tih, Mickey Cohen, Bugsy - zvuči interesantno... Gangster Squad je ispao karina od filma, ne znam da li vrijedi rizikovati sa jednosatnim epizodama ove serije
Almost Human mi je kako koja epizoda, sve je bolja i boljahajvan76 wrote:Almost Human (2013- )
Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

vicious wrote:Ja sam počeo, pogledao prve dvije ali ne znam ni sam šta bih ti rekao - nit smrdi nit miriše. Još se slažu međusobni odnosi likova, ko je ko, gdje, šta, kako... Ima potencijala itekako, tematika je interesantna, ali ima nešto što mi smeta oko cjelokupnog štimunga, nekako mi nije uvjerljivo preneseno (ne znam da li je do kostima, scenografije, ali nema mi nekako one atmosfere tih godina, iz LA Confidential recimo).horion_bosona wrote:Mob City (2013)
je li ko gledao?
režija Frank Darabont, LA 40-tih, Mickey Cohen, Bugsy - zvuči interesantno... Gangster Squad je ispao karina od filma, ne znam da li vrijedi rizikovati sa jednosatnim epizodama ove serije
I Edward Burns kao Bugsy Siegel mi je fula totalna, ostaje još da se vidi kako će se ostalo razvijati dalje...
U najavama programa nema ništa.skafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

E da, bas sam se pitala..mozda hoce nekad kasnije? Na odlicnom se dijelu zavrsiloskafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
ma kakve su budale, ispast ce da je pancir imao... ili da je ono neka zaebancija ili slicnoBaby Jane wrote:E da, bas sam se pitala..mozda hoce nekad kasnije? Na odlicnom se dijelu zavrsiloskafiskafsnjak wrote:Ovo na Fox nece prikazivati 4. sezonu Las Vegasa ?
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2vec par dana me kopka sta je bilo dalje, i iscekujem nove epizode
Sent from my C6903 using Tapatalk
new girlOp3r4t0r wrote:Hajd onako brzinksi preporucite mi neku odlicnu komediju poput the big bang theory i two and a half men, gledam jos i how i met your mother i modern family, eto nesto osim tih serija? Hvala unaprijed
Ja naletila na ovu The Exes, nije losa, ima fakat smijesnih scena, pa probaj. Do sad ima nekih tridesetak epizoda.Op3r4t0r wrote:Hajd onako brzinksi preporucite mi neku odlicnu komediju poput the big bang theory i two and a half men, gledam jos i how i met your mother i modern family, eto nesto osim tih serija? Hvala unaprijed