Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5376 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

GandalfSivi wrote: 01/08/2022 01:09
Logovan wrote: 01/08/2022 01:03 Ode nam Mujakic u Tursku, Ankaragucu.
Steta…
Jbg. puno se trošilo. Mora se šta i zaraditi... :mrgreen:
18mn97
Posts: 786
Joined: 21/04/2021 12:56

#5377 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 18mn97 »

Hocemo koga dovoditi na njegovo mjesto ili ce Djokanovic krpiti? :D
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5378 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote: 01/08/2022 01:09
Logovan wrote: 01/08/2022 01:03 Ode nam Mujakic u Tursku, Ankaragucu.
Steta…
Šteta jer ostajemo na Aničiću, Drobarovu i Traki, a niti jedan od njih nije spreman. Aničić će izgleda igrati protiv Posušja, sva sreća. Da su makar spremni, pa bi nam bilo lakše, ali ovako... :-) Sa druge strane Mujakić previše ispada, nikako da se vrati u onu formu iz sezone 2018/2019, tako da je u ovom pogledu prodaja dobra. A kontam da ga naši ne bi prodali ni u snovima da nije u pitanju neka dobra ponuda. Evo spominje se 500 hiljada eura, to bi bilo baš odlično. Valjda se brzo vrate Drobarov i Trako.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5379 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Logovan wrote: 01/08/2022 10:10
GandalfSivi wrote: 01/08/2022 01:09

Steta…
Šteta jer ostajemo na Aničiću, Drobarovu i Traki, a niti jedan od njih nije spreman. Aničić će izgleda igrati protiv Posušja, sva sreća. Da su makar spremni, pa bi nam bilo lakše, ali ovako... :-) Sa druge strane Mujakić previše ispada, nikako da se vrati u onu formu iz sezone 2018/2019, tako da je u ovom pogledu prodaja dobra. A kontam da ga naši ne bi prodali ni u snovima da nije u pitanju neka dobra ponuda. Evo spominje se 500 hiljada eura, to bi bilo baš odlično. Valjda se brzo vrate Drobarov i Trako.
Nekom logikom bi trebalo da su procijenili da će se na vrijeme vratiti da nadomjeste njegov odlazak.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5380 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Cossack wrote: 01/08/2022 11:01
Logovan wrote: 01/08/2022 10:10
Šteta jer ostajemo na Aničiću, Drobarovu i Traki, a niti jedan od njih nije spreman. Aničić će izgleda igrati protiv Posušja, sva sreća. Da su makar spremni, pa bi nam bilo lakše, ali ovako... :-) Sa druge strane Mujakić previše ispada, nikako da se vrati u onu formu iz sezone 2018/2019, tako da je u ovom pogledu prodaja dobra. A kontam da ga naši ne bi prodali ni u snovima da nije u pitanju neka dobra ponuda. Evo spominje se 500 hiljada eura, to bi bilo baš odlično. Valjda se brzo vrate Drobarov i Trako.
Nekom logikom bi trebalo da su procijenili da će se na vrijeme vratiti da nadomjeste njegov odlazak.
Da su bilo sta znali da procjene ne bi potpisivali dvojicu stopera koji su povrjedjeni. :skoljka:
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#5381 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Van Halen »

Odličan potez,nije u formi ni blizu. Moze se naci dobra zamjena,samo bez propalih srbijanskih fudbalera iz njihovih lijevih klubova
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5382 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Cossack wrote: 01/08/2022 11:01 Nekom logikom bi trebalo da su procijenili da će se na vrijeme vratiti da nadomjeste njegov odlazak.
Tako bi i trebalo biti, vidjet ćemo.
Dinostula wrote: 01/08/2022 15:26 Da su bilo sta znali da procjene ne bi potpisivali dvojicu stopera koji su povrjedjeni. :skoljka:
Pa nisu došli povrijeđeni, nije im ništa bilo kada su šarnuli.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5383 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote: 01/08/2022 15:30
Cossack wrote: 01/08/2022 11:01 Nekom logikom bi trebalo da su procijenili da će se na vrijeme vratiti da nadomjeste njegov odlazak.
Tako bi i trebalo biti, vidjet ćemo.
Dinostula wrote: 01/08/2022 15:26 Da su bilo sta znali da procjene ne bi potpisivali dvojicu stopera koji su povrjedjeni. :skoljka:
Pa nisu došli povrijeđeni, nije im ništa bilo kada su šarnuli.
Obojica su mislim imali pravo zeznute povrede i takvi nam igraci ne trebaju, mi poslije Saida Husejinovica izgleda nista nismo naucili kao klub.Radije bi trpio Dupovca zdravog nego da mi Drobarov i Anicic budu na lijecenju 2 godine.Djokanovic ne moze igrati stopera ni pod razno pa bolje Ahmetovica onda staviti ne bi losiji sigurno bio a ne bi mu bilo ni prvi put da bude stoper. :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#5384 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Blixen »

Nek su Dupovac i Hebib otišli pa makar
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#5385 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Kukalo se kako Mujakić ne valja, sad se kuka jer odlazi. A ne ide za džaba nego za milion maraka.

A ako smo šta naučili iz ovog prelaznog roka, onda možemo biti mirni jer će doći još bolja zamjena. Možda čak i dvije. A vjerujem da će zamjena biti jako kvalitetna i oko 25-26 godina stara. Vremena ima, prelazni rok traje još mjesecc dana.

I moje mišljenje je da će biti još odlazaka. Vjerovatno čak i dvojica. Prvi pikovi su Đokanovič i Varešanović, naravno za jako fino obeštećenje.
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#5386 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ezel Bayraktar »

Dala ne treba prodavati, tek je pročepio. Andrej komotno moze ici i za ono što Mujakic pokazuje, smatram da ne trebamo tugovati. To je fina para za ono sto on pruža ili ne pruža.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#5387 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

tovarish wrote: 01/08/2022 17:37 Kukalo se kako Mujakić ne valja, sad se kuka jer odlazi. A ne ide za džaba nego za milion maraka.

A ako smo šta naučili iz ovog prelaznog roka, onda možemo biti mirni jer će doći još bolja zamjena. Možda čak i dvije. A vjerujem da će zamjena biti jako kvalitetna i oko 25-26 godina stara. Vremena ima, prelazni rok traje još mjesecc dana.

I moje mišljenje je da će biti još odlazaka. Vjerovatno čak i dvojica. Prvi pikovi su Đokanovič i Varešanović, naravno za jako fino obeštećenje.
Nemamo sta kukati lik nije 10% onog Mujakica sto je igrao kod Husrefa.Ako ko daje pare prodati bez puno razmisljanja.I gledati ove stopere sto su na bolovanju kod nas da ih se rijesimo jos na polusezoni i dovesti sta da mozemo iskoristiti na terenu.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#5388 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by East_side »

Ako je istina taj iznos od €500.000, treba ga prodat. Ali onda moramo dovesti minimalno još jednog štopera. Duga je sezona...
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5389 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Ponasate se kao da nam talenti vise na grani i da ih samo uberemo i ubacimo u prvi tim i da to funkcionise. Mi moramo konstantno gurati mlade akademce jer samo tako mozemo prezivjeti a ta dovođenja stranaca treba zaboraviti. Nema Mirvic milijarde pa da moze vjecno pumpati u klub. Sljedeca 2 "projekta" nam moraju biti Trako i Ramic.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5390 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Ja jos uvijek mislim da Nihad ima potencijal za reprezentacije ako sebi dodje i da smo ga rano prodali. Doduse, ne znam kad mu istice ugovor, ali je mogao nositi odbranu barem ovu jesen…
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#5391 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

GandalfSivi wrote: 01/08/2022 20:32 Ja jos uvijek mislim da Nihad ima potencijal za reprezentacije ako sebi dodje i da smo ga rano prodali. Doduse, ne znam kad mu istice ugovor, ali je mogao nositi odbranu barem ovu jesen…
Da se izborio u Belgiji imao bi sanse, ovako tesko. Nece on puno napredovati u Turskoj.

Meni licno pravo drag igrac jer je u svakoj tekmi davao 100% imao je i gresaka ali mu se zalaganje nikad nije moglo osporiti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5392 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

ZonFon wrote: 01/08/2022 21:40
GandalfSivi wrote: 01/08/2022 20:32 Ja jos uvijek mislim da Nihad ima potencijal za reprezentacije ako sebi dodje i da smo ga rano prodali. Doduse, ne znam kad mu istice ugovor, ali je mogao nositi odbranu barem ovu jesen…
Da se izborio u Belgiji imao bi sanse, ovako tesko. Nece on puno napredovati u Turskoj.

Meni licno pravo drag igrac jer je u svakoj tekmi davao 100% imao je i gresaka ali mu se zalaganje nikad nije moglo osporiti.
Gadno je kao dijete otici bilo gdje, pa tako i u Belgiju… U svakom slucaju, njemu sve najbolje u karijeri zelim. Stamen, brz, dobar pregled ima, samo da se malo uhafiza…
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5393 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 01/08/2022 16:31 Obojica su mislim imali pravo zeznute povrede i takvi nam igraci ne trebaju, mi poslije Saida Husejinovica izgleda nista nismo naucili kao klub.Radije bi trpio Dupovca zdravog nego da mi Drobarov i Anicic budu na lijecenju 2 godine.Djokanovic ne moze igrati stopera ni pod razno pa bolje Ahmetovica onda staviti ne bi losiji sigurno bio a ne bi mu bilo ni prvi put da bude stoper. :D
Drobarov citavu proslu sezonu odradio bez problema koliko znam, a Anicic se nije naigrao, ali je dosao bez povrede. Pa protiv GOSK-a je igrao i onda se nekad kasnije povrijedio ili negdje procitah da je prehladjen, kao i Salcin.
Erice39
Posts: 167
Joined: 24/09/2018 01:35

#5394 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Erice39 »

Aničić je imao covid zato nije igrao. Bio je protiv Sloge na klupi tako da mislim da se oporavio i da je spreman.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#5396 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Blixen »

Turci su to
Dok ne plate ne treba se radovati
Ezel Bayraktar
Posts: 289
Joined: 02/03/2022 20:46

#5397 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Ezel Bayraktar »

Blixen wrote: 02/08/2022 16:49
Turci su to
Dok ne plate ne treba se radovati
Jah, doduse,kod njih je Insallah. Naplatiše li kone ikad za Šehića,je li ono s njim bi sapunica?
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#5398 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Karikaturist »

Dobar potez, Nihi sretno ali nije prevaga igrac.
Jeli dovodimo zamjenu ili je to to sto imamo.
Gdje je onaj mali Besic sto je prije sezonu dvije bio u rosteru..
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#5399 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Karikaturist wrote: 02/08/2022 19:33 Dobar potez, Nihi sretno ali nije prevaga igrac.
Jeli dovodimo zamjenu ili je to to sto imamo.
Gdje je onaj mali Besic sto je prije sezonu dvije bio u rosteru..
Posuđen Stupčanici
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#5400 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Nikada Mujakića ne bih dao za te pare. Meni je Muajkić u najboljih 11 igrača poslijeratnog Sarajeva.

I tih 500000 eura? Pa o čemu mi pričamo dugoročno? Odu ti Mujakić, Pidro i Šabanović za te pare i šta onda? Sada ćemo da dovedemo štopera iz Kruševca ili Inđije, jel?
Evo neka je otišao i za 1000000 eura. Šta ćemo dovesti za to?
Ništa!

Da je Mujakić kojim slučajem igrač nekog drugog kluba, pa ja bih ga za ove iste pare doveo u Sarajevo. Ako već pričamo da smo neki klub.

Evo baš gledam tog Drobarova. U zadnjih deset godina je to sve goli slobodan transfer, potucanje od nemila do nedraga.

I te priče oko Varešanovića?? Šta to vi mislite koliko on vrijedi?
Post Reply