Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pink floydd
Posts: 6044
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#5351 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pink floydd »

Milloni wrote:Jedva cekam
And the butchery begins!
jel dobra toliko ko u traileru, danas sam ovaj isti pregledao i poceo skidati prvu sezonu samo zbog tog. Cuo sam i i vidio dobre kritike al mi se nije dalo prije da pocnem gledat.
User avatar
Shogun
Posts: 99
Joined: 13/10/2009 08:12
Location: Tuzla
Contact:

#5352 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Shogun »

HOMELAND odlicna serija. Upravo se u Americi prikazuje treca sezona. Veceras ide 11 epizoda. Izuzetno napeta serija, glumci odlicni, dinamicna.....
Na imdb ima ocjenu 8,6/10
Za svaku preporuku
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#5353 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Almost Human (2013- )

Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5354 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

homeland je meni toliko iritantna serija, a ono dvoje su mi :cry:
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5355 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

hajvan76 wrote:Almost Human (2013- )

Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.
pokusala gledati zbog J.H. Wymana ... ne ide ... pomalo stereotipna i dosadna
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#5356 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by harač »

ne vidim kako "Homeland" može ići u četvrtu sezoru, osim ako se onaj ne vrati kao zombie
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#5357 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by relativno84 »

Image
:thumbup: Dovoljno dobro da se moze gledati :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#5358 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

http://www.imdb.com/title/tt0374463/?ref_=fn_al_tt_5

Image

dobra ! ... govorili su mi da se ne moze mjeriti sa "band of brothers" , ali meni je predobra... valjda je vecini stran rat na pacifiku pa im se ne svidja... jbg svabe su svabe :D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#5359 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Sad valja cekati da pocne TVD,Walking dead,Sons of anarchy.Malo fali da odem kupiti knjigu Game of thrones.Nikad poceti :lol:
Neka preporuka za sci-fi?
Agents of shield mi nije legla nikako,dok je Arrow vec dobar :-D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5360 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

http://www.imdb.com/title/tt2660734/
Image

Odgledah 9 epizoda koje su trenutno izašle, i onako, nije loša. Upada u oči da su scenaristi crpili inspiraciju iz Matrixa i Star War-osa (ko je gledao, skontat' će :D )
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5361 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

liči na heroje :D
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5362 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

hajvan76 wrote:Almost Human (2013- )

Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

Image
Solidan sf
lilah
Posts: 101
Joined: 23/08/2012 13:26

#5363 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lilah »

irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2660734/
Image

Odgledah 9 epizoda koje su trenutno izašle, i onako, nije loša. Upada u oči da su scenaristi crpili inspiraciju iz Matrixa i Star War-osa (ko je gledao, skontat' će :D )
Ovo remake remake-a :
1973. - http://www.imdb.com/title/tt0069647/
1992. - http://www.imdb.com/title/tt0103568/
Iako u nedostatku sf serija, naravno da se gleda :)
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#5364 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by le piaf »

Image

http://www.imdb.com/title/tt2647544/

3 epizode pogledane zasad, jako dobro. Druga sezona je vec kupljena, tako da nema straha da ce stati na prvoj.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5365 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

MedenoSrce wrote:
Saian wrote:
omar little wrote:razocarava me malo masters of sex. glavni likovi postaju karikaturalni, bas kako sam se i bojala, nadam se da ce to ispraviti u iducoj sezoni. niti je bill bas toliki negativac, niti je virginia supervuman bez koje se nista pozitivno ne bi desilo u svijetu tih oh sou drustveno nesposobnih i retardiranih naucnika. njh.
jes vidjela sto ti je nauchnik, ni sebe ne stedi nego bez prezanja u studiju i na stol, to ja zovem predanost, i sam sam takav :oops:
jes' fakat :-) nidje veze
ova zadnja dilivrz il' se meni uchinilo? A dame?
omar little
Posts: 17389
Joined: 14/03/2008 21:14

#5366 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

zadnja epizoda mastersa totalno razocaranje. bokte, samo je jos hju grant falio da limunadna romkom slika bude potpuna. NJH.
zaista se nadam da ce se popraviti u iducoj sezoni, steta bi bila.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5367 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

e jebi ga, moram prestat s WUI :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5368 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

Spoiler: a kiša pada, on kuca na vrata "ne mogu da zivim bez tebe" :D omarka sto si na kraj srca

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk
omar little
Posts: 17389
Joined: 14/03/2008 21:14

#5369 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

jah, ajm dzas a boj stending in front of a grl aksing hr tu lav mii. :D
ja sam krastaca matora, stac :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5370 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

SPOILER UZBUNA: pa morate uzeti u obzir da je hechimu to prvi put u zivotu da je izaso na crtu sam sebi :D, al dobro jes malo ona kisha bila previshe :D

onaj pogled kod Dzini nakon sto je hechim junior obaviJo "svoje", ja sam nama' znao da tu hajr ne raste :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5371 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

aj em fan of hecim jr :klopa:
omar little
Posts: 17389
Joined: 14/03/2008 21:14

#5372 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

ama, razumijem ja vaznost,jacinu i sta su pisci sve meni htjeli reci. sam je, napusten, izoliran i odbijen, po prvi put, od strane zajednice koja njega i njegovu superiornost i velicinu definira i hrani. nema vise sta izgubiti u datom trenutku, ne moze ga izdurati sam i hrabrost i odluka da ucini sta inace nikad ne bi mu dodje, nekako, prirodno. sve ja to razumijem i nije mi tu problem vec u nacinu na koji su to sve napumpali i izveli.
pod obavezno smanjiti nabijanje virdzinije na nos. okej ,skuzili smo, moderna zena ispred svog vremena, seksualno slobodna i osvjescena, sposobna, pametna, blah blah faking blah. nek odvade sad malo. :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5373 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr :klopa:
:D ti bi osaburila malo na njenom mjestu jel, reko bih jos nice guys finish last, al bilo bi deplasirano :D :D

@omar, pa dobro polako sad ce dzini morat izakrobatisat ovo s hechimom juniorom, ima da joj skoche za vrat :D
omar little
Posts: 17389
Joined: 14/03/2008 21:14

#5374 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr :klopa:
majkl shin aka bil >>> mladi doktor :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5375 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:
MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr :klopa:
majkl shin aka bil >>> mladi doktor :D
:D :D :D
Post Reply