jel dobra toliko ko u traileru, danas sam ovaj isti pregledao i poceo skidati prvu sezonu samo zbog tog. Cuo sam i i vidio dobre kritike al mi se nije dalo prije da pocnem gledat.Milloni wrote:Jedva cekam
And the butchery begins!
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- pink floydd
- Posts: 6044
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#5351 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Shogun
- Posts: 99
- Joined: 13/10/2009 08:12
- Location: Tuzla
- Contact:
#5352 Re: Gledate seriju - preporucite je
HOMELAND odlicna serija. Upravo se u Americi prikazuje treca sezona. Veceras ide 11 epizoda. Izuzetno napeta serija, glumci odlicni, dinamicna.....
Na imdb ima ocjenu 8,6/10
Za svaku preporuku
Na imdb ima ocjenu 8,6/10
Za svaku preporuku
- Kyuss
- Posts: 970
- Joined: 13/07/2007 14:17
#5353 Re: Gledate seriju - preporucite je
Almost Human (2013- )
Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5354 Re: Gledate seriju - preporucite je
homeland je meni toliko iritantna serija, a ono dvoje su mi 
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#5355 Re: Gledate seriju - preporucite je
pokusala gledati zbog J.H. Wymana ... ne ide ... pomalo stereotipna i dosadnahajvan76 wrote:Almost Human (2013- )
Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.
- harač
- Posts: 5273
- Joined: 13/02/2006 13:30
#5356 Re: Gledate seriju - preporucite je
ne vidim kako "Homeland" može ići u četvrtu sezoru, osim ako se onaj ne vrati kao zombie
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#5357 Re: Gledate seriju - preporucite je

- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#5358 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt0374463/?ref_=fn_al_tt_5

dobra ! ... govorili su mi da se ne moze mjeriti sa "band of brothers" , ali meni je predobra... valjda je vecini stran rat na pacifiku pa im se ne svidja... jbg svabe su svabe

dobra ! ... govorili su mi da se ne moze mjeriti sa "band of brothers" , ali meni je predobra... valjda je vecini stran rat na pacifiku pa im se ne svidja... jbg svabe su svabe
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#5359 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sad valja cekati da pocne TVD,Walking dead,Sons of anarchy.Malo fali da odem kupiti knjigu Game of thrones.Nikad poceti
Neka preporuka za sci-fi?
Agents of shield mi nije legla nikako,dok je Arrow vec dobar
Neka preporuka za sci-fi?
Agents of shield mi nije legla nikako,dok je Arrow vec dobar
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5360 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt2660734/

Odgledah 9 epizoda koje su trenutno izašle, i onako, nije loša. Upada u oči da su scenaristi crpili inspiraciju iz Matrixa i Star War-osa (ko je gledao, skontat' će
)

Odgledah 9 epizoda koje su trenutno izašle, i onako, nije loša. Upada u oči da su scenaristi crpili inspiraciju iz Matrixa i Star War-osa (ko je gledao, skontat' će
- Truba
- Posts: 93823
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5361 Re: Gledate seriju - preporucite je
liči na heroje 
-
lilah
- Posts: 101
- Joined: 23/08/2012 13:26
#5362 Re: Gledate seriju - preporucite je
Solidan sfhajvan76 wrote:Almost Human (2013- )
Pilot epizoda obečavajuća, čini se sasvim solidna SF serija.
-
lilah
- Posts: 101
- Joined: 23/08/2012 13:26
#5363 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ovo remake remake-a :irac300 wrote:http://www.imdb.com/title/tt2660734/
Odgledah 9 epizoda koje su trenutno izašle, i onako, nije loša. Upada u oči da su scenaristi crpili inspiraciju iz Matrixa i Star War-osa (ko je gledao, skontat' će)
1973. - http://www.imdb.com/title/tt0069647/
1992. - http://www.imdb.com/title/tt0103568/
Iako u nedostatku sf serija, naravno da se gleda
- le piaf
- Posts: 420
- Joined: 13/12/2006 23:25
- Location: sarajevo
#5364 Re: Gledate seriju - preporucite je

http://www.imdb.com/title/tt2647544/
3 epizode pogledane zasad, jako dobro. Druga sezona je vec kupljena, tako da nema straha da ce stati na prvoj.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5365 Re: Gledate seriju - preporucite je
ova zadnja dilivrz il' se meni uchinilo? A dame?MedenoSrce wrote:jes' fakatSaian wrote:jes vidjela sto ti je nauchnik, ni sebe ne stedi nego bez prezanja u studiju i na stol, to ja zovem predanost, i sam sam takavomar little wrote:razocarava me malo masters of sex. glavni likovi postaju karikaturalni, bas kako sam se i bojala, nadam se da ce to ispraviti u iducoj sezoni. niti je bill bas toliki negativac, niti je virginia supervuman bez koje se nista pozitivno ne bi desilo u svijetu tih oh sou drustveno nesposobnih i retardiranih naucnika. njh.nidje veze
-
omar little
- Posts: 17389
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5366 Re: Gledate seriju - preporucite je
zadnja epizoda mastersa totalno razocaranje. bokte, samo je jos hju grant falio da limunadna romkom slika bude potpuna. NJH.
zaista se nadam da ce se popraviti u iducoj sezoni, steta bi bila.
zaista se nadam da ce se popraviti u iducoj sezoni, steta bi bila.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5367 Re: Gledate seriju - preporucite je
e jebi ga, moram prestat s WUI 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5368 Re: Gledate seriju - preporucite je
Spoiler: a kiša pada, on kuca na vrata "ne mogu da zivim bez tebe"
omarka sto si na kraj srca
Sent from my HTC One X+ using Tapatalk
Sent from my HTC One X+ using Tapatalk
-
omar little
- Posts: 17389
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5369 Re: Gledate seriju - preporucite je
jah, ajm dzas a boj stending in front of a grl aksing hr tu lav mii.
ja sam krastaca matora, stac
ja sam krastaca matora, stac
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5370 Re: Gledate seriju - preporucite je
SPOILER UZBUNA: pa morate uzeti u obzir da je hechimu to prvi put u zivotu da je izaso na crtu sam sebi
, al dobro jes malo ona kisha bila previshe
onaj pogled kod Dzini nakon sto je hechim junior obaviJo "svoje", ja sam nama' znao da tu hajr ne raste
onaj pogled kod Dzini nakon sto je hechim junior obaviJo "svoje", ja sam nama' znao da tu hajr ne raste
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5371 Re: Gledate seriju - preporucite je
aj em fan of hecim jr 
-
omar little
- Posts: 17389
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5372 Re: Gledate seriju - preporucite je
ama, razumijem ja vaznost,jacinu i sta su pisci sve meni htjeli reci. sam je, napusten, izoliran i odbijen, po prvi put, od strane zajednice koja njega i njegovu superiornost i velicinu definira i hrani. nema vise sta izgubiti u datom trenutku, ne moze ga izdurati sam i hrabrost i odluka da ucini sta inace nikad ne bi mu dodje, nekako, prirodno. sve ja to razumijem i nije mi tu problem vec u nacinu na koji su to sve napumpali i izveli.
pod obavezno smanjiti nabijanje virdzinije na nos. okej ,skuzili smo, moderna zena ispred svog vremena, seksualno slobodna i osvjescena, sposobna, pametna, blah blah faking blah. nek odvade sad malo.
pod obavezno smanjiti nabijanje virdzinije na nos. okej ,skuzili smo, moderna zena ispred svog vremena, seksualno slobodna i osvjescena, sposobna, pametna, blah blah faking blah. nek odvade sad malo.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5373 Re: Gledate seriju - preporucite je
MedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
@omar, pa dobro polako sad ce dzini morat izakrobatisat ovo s hechimom juniorom, ima da joj skoche za vrat
-
omar little
- Posts: 17389
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5374 Re: Gledate seriju - preporucite je
majkl shin aka bil >>> mladi doktorMedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5375 Re: Gledate seriju - preporucite je
omar little wrote:majkl shin aka bil >>> mladi doktorMedenoSrce wrote:aj em fan of hecim jr
