Pedja Kojovic wrote:pozdrav svima
Nesluzbeno, do mene dolaze sljedece informacije, pa rekoh da podijelim s vama...
Izgleda da ce NS u KS imati dva zastupnika.
Danis je siguran. Za drugo mjesto smo u igri Tarik Haveric i ja.
Postoji, takodje, mogucnost da imamo i jedno mjesto u federalnom parlamentu.
p.k.
Pozdrav iz kišne Zenice.
1. Kada se mogu očekivati konačni rezultati sa stanjem izbornog tijela NS-a u BiH. (posebno me zanima Zenica i ZE-DO Kanton)?
2. Poražavajuće je da je Zenica kao grad na kantonalnom nivou vlasti donijela više od polovine glasova a da se Bajić i Krsmanović nisu pojavili na tribini u Zenici.
3. Je li se mogao organizirati bolji predizborni skup u Zenici, jer mnogo ljudi je ostalo uskraćeno za informaciju o postojanju Naše stranke i programskoj osnovi.
4. Mislim da je retorika "Glasajte za koga hoćete ali nemojte za nacionalne stranke" malo doprinjela situaciji da je dosta naših glasača dalo glas SDP-u (jer su oni jači i imaju više moći da nešto promijene)
U buduće ću se više (koliko mi to vrijeme bude dozvoljavalo) uključiti u rad NS-a u Zenici i nadam se da ću malo doprinijeti razvoju NS-a bar lokalno.
Vaš i Naš od početka
Siniša