RUSIJA

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83431
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5326 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Image

Samo bahato :oops:
Saul Alvarez
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 09:27

#5327 Re: RUSIJA

Post by Saul Alvarez »

KUZNETSOV wrote:Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama." 8-)

Image
I Erdogan i Mahmud Abas su bili na otvaranju dzamije.
https://www.youtube.com/watch?v=SQRh9ogFLXg
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#5328 Re: RUSIJA

Post by Drvenija87 »

KUZNETSOV wrote:Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama." 8-)

Image
Tako to radi iskusni politicar...pravi saveznike od muslimana,a ne kao vasi velikosrpski kleptomani ,koji su sve radili kontra ,gdje su od susjeda napravili zestoke neprijatelje.
I da se jedna ovakva ,na koncu, sagradi i u Beogradu.
Nebi imali protiv nisto... hmmm?!
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#5329 Re: RUSIJA

Post by walter kurtz »

User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5330 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Drvenija87 wrote:
KUZNETSOV wrote:Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama." 8-)

Image
Tako to radi iskusni politicar...pravi saveznike od muslimana,a ne kao vasi velikosrpski kleptomani ,koji su sve radili kontra ,gdje su od susjeda napravili zestoke neprijatelje.
I da se jedna ovakva ,na koncu, sagradi i u Beogradu.
Nebi imali protiv nisto... hmmm?!
kakvi moji politicari šabane?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5331 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

islamska republika rusija

davno sam ja rek´o da je islam spas za rusiju
car vladimir i elita iz kremlja su, po svemu sudeći napokon shvatili tu opšte poznatu činjenicu
User avatar
Truba
Posts: 93820
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5332 Re: RUSIJA

Post by Truba »

necemo se vrijedjati na danssnji dan barem
ali opce je poznato da je pravoslavlje toliko sraslo s ruskim narodom i drzavom
da je razdvajanje bez unistenja obje komponente nemoguce
to ni staljinu nije uspjelo
a nece sigurno ni jednoj vjeri iz pustinje koja brani vodku
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5333 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

_BataZiv_0809 wrote:Image

Samo bahato :oops:
Ae
Image
:lol: :lol: :lol:
Sto b' mu mi rekli: dje s' navro?
User avatar
Truba
Posts: 93820
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5334 Re: RUSIJA

Post by Truba »

niko nije savršen :thumbup:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5335 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

Saul Alvarez wrote: I Erdogan i Mahmud Abas su bili na otvaranju dzamije.
https://www.youtube.com/watch?v=SQRh9ogFLXg
pazi zelene kravate kod erdoana

veliki je gospodin
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83431
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5336 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote: Ae
Image
:lol: :lol: :lol:
Sto b' mu mi rekli: dje s' navro?
:lol: :lol:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5337 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

insomnia78 wrote: Image
:lol: :lol: :lol:
Sto b' mu mi rekli: dje s' navro?
Joj glupana. Naopako, mamlaze!
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5338 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Avetinho wrote:
insomnia78 wrote: Image
:lol: :lol: :lol:
Sto b' mu mi rekli: dje s' navro?
Joj glupana. Naopako, mamlaze!
pa disi ti meni avetinho prijatelju, nemoj da mi vrijedjas vodju pred rajom!
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5339 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

National Interest: Su-35 nema premca na Zapadu

Ruski višenamjenski borbeni avion Su-35 predstavlja veliku prijetnju za bilo kojeg zapadnog lovca, piše „The National Interest”, a prenosi RIA „Novosti”.

Konkurencija ruskom avionu može biti samo američki ekvivalent F-22. Kako navodi izdanje, čak i najnoviji američki lovac-bombarder pete generacije Lockheed Martin F-35 Joint Strike Fighter (JSF) F-35 ne može se natjecati sa Su-35. Američki avon mogao bi parirati ruskom lovcu samo ukoliko bi posada bila u stanju maksimalno iskoristiti prednosti stealth tehnologije i sistem za elektronsko ratovanje.

Što se tiče prethodnih tipova aviona američke zrakoplone industrije, kao što su višenamjenski lovac četvrte generacije F-16 (Fighting Falcon), Su-35 ih po mnogim karakteristikama ostavlja daleko iza sebe. F-16 nema moćni radar s rešetkastom antenom s aktivnim elektronskim skeniranjem, koji ne posjeduje većina aviona.

Osim toga, bombarder ne može izbacivati rakete s visine, niti pri brzini s kojom to radi lovac četvrte generacije F-15 Eagle kompanije Boeing, avion koji se može usporediti s SU-35. Pri susretu s ruskim avionom u zraku pilot američkog F-16 morao bi se osloniti isključivo na profesionalizam u upravljanju avionom.

Image
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5340 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

KUZNETSOV wrote:
Avetinho wrote:
insomnia78 wrote: Image
:lol: :lol: :lol:
Sto b' mu mi rekli: dje s' navro?
Joj glupana. Naopako, mamlaze!
pa disi ti meni avetinho prijatelju, nemoj da mi vrijedjas vodju pred rajom!
Neka bolan, da malo nauci sta je naprijed, a sta je otraga.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5341 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:National Interest: Su-35 nema premca na Zapadu

Ruski višenamjenski borbeni avion Su-35 predstavlja veliku prijetnju za bilo kojeg zapadnog lovca, piše „The National Interest”, a prenosi RIA „Novosti”.

Konkurencija ruskom avionu može biti samo američki ekvivalent F-22. Kako navodi izdanje, čak i najnoviji američki lovac-bombarder pete generacije Lockheed Martin F-35 Joint Strike Fighter (JSF) F-35 ne može se natjecati sa Su-35. Američki avon mogao bi parirati ruskom lovcu samo ukoliko bi posada bila u stanju maksimalno iskoristiti prednosti stealth tehnologije i sistem za elektronsko ratovanje.

Što se tiče prethodnih tipova aviona američke zrakoplone industrije, kao što su višenamjenski lovac četvrte generacije F-16 (Fighting Falcon), Su-35 ih po mnogim karakteristikama ostavlja daleko iza sebe. F-16 nema moćni radar s rešetkastom antenom s aktivnim elektronskim skeniranjem, koji ne posjeduje većina aviona.

Osim toga, bombarder ne može izbacivati rakete s visine, niti pri brzini s kojom to radi lovac četvrte generacije F-15 Eagle kompanije Boeing, avion koji se može usporediti s SU-35. Pri susretu s ruskim avionom u zraku pilot američkog F-16 morao bi se osloniti isključivo na profesionalizam u upravljanju avionom.

Image
:-) Daj nemoj zafrkavat i prenosit ove blentave clanke...ko god je pisao nema pojma o avijaciji ili je Mladenov Maricev postovalac.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#5342 Re: RUSIJA

Post by megaman4 »

Black swan wrote:necemo se vrijedjati na danssnji dan barem
ali opce je poznato da je pravoslavlje toliko sraslo s ruskim narodom i drzavom
da je razdvajanje bez unistenja obje komponente nemoguce
to ni staljinu nije uspjelo
a nece sigurno ni jednoj vjeri iz pustinje koja brani vodku
Šta je sa Rum-om? Vojni savez Rusije i Muslimana? To će se sigurno desiti u budućnosti.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5343 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Black swan wrote:necemo se vrijedjati na danssnji dan barem
ali opce je poznato da je pravoslavlje toliko sraslo s ruskim narodom i drzavom
da je razdvajanje bez unistenja obje komponente nemoguce
to ni staljinu nije uspjelo
a nece sigurno ni jednoj vjeri iz pustinje koja brani vodku
U Rusiji trenutno ima 2,5 miliona muških Uzbekistanaca, 1 milion Tadžikistanaca, 0,5 miliona Kirgiza koji se masovno žene ruskinjama - a njima nije mrsko upravo jer znaju da ovi neće lokat. Djeca se registruju kao etnički rusi po majci ali su naravno muslimani.

Toliko o vjeri iz pustinje. ;-)

Sve do pada SSSR-a etnički Rusi su asimilirali razne muslimane. Zadnjih 10 godina je obrnuta situacija - rusi se osipaju u druge narode, a pokoji pređe na Islam što je prije bilo potpuno nečuveno.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5344 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

jastuk1 wrote:
Black swan wrote:necemo se vrijedjati na danssnji dan barem
ali opce je poznato da je pravoslavlje toliko sraslo s ruskim narodom i drzavom
da je razdvajanje bez unistenja obje komponente nemoguce
to ni staljinu nije uspjelo
a nece sigurno ni jednoj vjeri iz pustinje koja brani vodku
U Rusiji trenutno ima 2,5 miliona muških Uzbekistanaca, 1 milion Tadžikistanaca, 0,5 miliona Kirgiza koji se masovno žene ruskinjama - a njima nije mrsko upravo jer znaju da ovi neće lokat. Djeca se registruju kao etnički rusi po majci ali su naravno muslimani.

Toliko o vjeri iz pustinje. ;-)

Sve do pada SSSR-a etnički Rusi su asimilirali razne muslimane. Zadnjih 10 godina je obrnuta situacija - rusi se osipaju u druge narode, a pokoji pređe na Islam što je prije bilo potpuno nečuveno.
znaju da ne piju i da im je mali, jer su azijati :lol: tih 1,5 milion pripadnika turkijskih plemena jos dodaj Kazahstance bauštelaju po Rusiji kako bi zaradili za koru hljeba, i jebu mater Gorbačevu što nisu ostali kuci da beru pamuk i sakupljaju zito :lol:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5345 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

KUZNETSOV wrote:
jastuk1 wrote:
Black swan wrote:necemo se vrijedjati na danssnji dan barem
ali opce je poznato da je pravoslavlje toliko sraslo s ruskim narodom i drzavom
da je razdvajanje bez unistenja obje komponente nemoguce
to ni staljinu nije uspjelo
a nece sigurno ni jednoj vjeri iz pustinje koja brani vodku
U Rusiji trenutno ima 2,5 miliona muških Uzbekistanaca, 1 milion Tadžikistanaca, 0,5 miliona Kirgiza koji se masovno žene ruskinjama - a njima nije mrsko upravo jer znaju da ovi neće lokat. Djeca se registruju kao etnički rusi po majci ali su naravno muslimani.

Toliko o vjeri iz pustinje. ;-)

Sve do pada SSSR-a etnički Rusi su asimilirali razne muslimane. Zadnjih 10 godina je obrnuta situacija - rusi se osipaju u druge narode, a pokoji pređe na Islam što je prije bilo potpuno nečuveno.
znaju da ne piju i da im je mali, jer su azijati :lol: tih 1,5 milion pripadnika turkijskih plemena jos dodaj Kazahstance bauštelaju po Rusiji kako bi zaradili za koru hljeba, i jebu mater Gorbačevu što nisu ostali kuci da beru pamuk i sakupljaju zito :lol:
Jes mali mali ali posije otprilike tri puta više djece od velikog...

China in your hand - T'pau - više-dimenzionalna simbolika teksta te pjesmice je u ovom slučaju itekako prigodna. ;-)
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5346 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

megaman4 wrote:
Šta je sa Rum-om? Vojni savez Rusije i Muslimana? To će se sigurno desiti u budućnosti.
Nikad se neće desiti savez Rusije (u ovom njenom sadašnjem obliku) i Muslimana. Ja lično bih volio da se desi ali nema nikakve šanse. NIKAD ZA NIKAD. Prije će kamila proći kroz vrh igle...
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5347 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Nemoj dva puta reći.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5348 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Challenger__ wrote:Nemoj dva puta reći.
Ako bi se slučajno nešta tako javilo na horizontu lihvari bi rujama radije dali milijarde upon milijarde samo da to toga ne dođe. Ruje će naravno prihvatiti da budu "taj posljednji branik civilizacije." :roll: Mislim potezi im se vide i iz svemira... Give me a break što bi tinejdžeri rekli... :dissapointed: meeeh :roll:

Ali ja i dalje mislim da je Ruja top prize i Tursku čuvaju da im bude konj za to. Samo im Turska po svemu sudeći neće biti jahač. Al kad krene eksterminacija Tatara, Baškira i ostalih turkofona za nekih 20 god... ne znam...Ako MHP nastavi rasti u Turskoj, a AKP padati... Nije dobro... Sve vazda drže sjebanim... ne daju disat više...
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5349 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Dapače, formiranje te koalicije je već u toku.
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#5350 Re: RUSIJA

Post by jastuk1 »

Challenger__ wrote:Dapače, formiranje te koalicije je već u toku.
Ma znam, pratim, al ništa ne vjerujem. Mislim da je sve samo dizanje prašine - ono - smoke and mirrors - da se izdejstvuje da neko napravi taj kobni pogrešni korak i nabrzaka prevesla.
Post Reply