RUSIJA

Post Reply
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#5301 Re: RUSIJA

Post by The 51st State »

sumirprimus wrote:drzavi bosni i hercegovini rusija nije prijatelj definitivno.i mozete vi ovde farbat i krecit kolko hocete,stavite grafikona i klipova da zakoci forum,dzaba.
razlika izmedju rusije i zapada je ta,osim sto im je zajednicka crta da svako gleda sovj interes, da su u jednom trenutku zapadnjaci na celu s amerima nama pomogli i to jos u toku rata,aktivno,oruzjem,instruktorima,podacima,bombardovanjem, a rusi i dan danas otvoreno podrzavaju secesionisticku politiku dokazanog genocida.u ratu na svaki nacin koji im je mogao proci ,a u miru hinjski i lagano ...
nema prijatelja u politici,al itekako ima neprijatelja.nijednim svojim potezom rusija nije pokazala da je prijatelj DRZAVI BOSNI I HRECEGOVINI.
i onda se cude sto ih neko proziva prikrivenim cetaljima, sto je u principu kompliment jer u suprotnom su obicni glupani.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5302 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

ne bih bas bio toliko ostar...
al princip...
LDLT
Posts: 627
Joined: 30/06/2013 18:33

#5303 Re: RUSIJA

Post by LDLT »

Avetinho wrote:Ko god da je pod ruskom sapom, crno mu se pise. Eno vidi Ukrajinu i Moldaviju.
Ne baš tako davno nije bilo neke razlike između Poljske/Baltika vs Rusija/Ukrajina/Bjelorusija
Sad još jedino Rusija nekako drži korak sa rastom prihoda
Image
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#5304 Re: RUSIJA

Post by Drvenija87 »

Kremaljski babuni mjesecima hvalisali Erdogana zbog Turskog toka,a sada pricaju o preciznim raketama koje ce ulijetati u Erdoganovu spavacu sobu - :pisnula:
http://srbin.info/2015/09/08/ruski-gene ... -erdogana/

Treba im pod hitno rampu postaviti na Bosforu.
LDLT
Posts: 627
Joined: 30/06/2013 18:33

#5305 Re: RUSIJA

Post by LDLT »

„Ovde u Moskvi smo proučavali koliko javne podrške ima Erdogan“, dodao je general Gerasimov, „i sada verujemo da je on samo jedan megalomanski despot koji sanja o tome da obnovi trulo Otomansko carstvo potčinjavanjem susednih zemalja

:lol:
A vi pacifisti demokratskih tradicija koji uopće ne sanjate o obnovi svog trulog carstva.

A i komentari su klasa za sebe
Prcotuc
BOGAMI, OVO JE DIREKTNO I BEZ DIPLOMATSKIH PEDERSKIH PRIČICA, SVAKA ČAST OVOM RUSU, GENERALU, TO SMO ČEKALI, OVAKVE LJUDE I OVAKAV PRISTUP RUSIJE. VIDIMO SE U V.SRBIJI !
vladica
au brate,konacno docekasmo da se probudio sibirski meda! dosta mu je trebalo,al kad krene on ne staje vise !bice papazjanije po svetu ! nazad na selo kuj oce da prezivi katastrofu koja neminovno dolazi !
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5306 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »



armata, sve na touch 8-)

a tu je i nasljednik BMP-a, Kurganec

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#5307 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:

armata, sve na touch 8-)
Jedna EMP udar i mogu se pozdravit s njim :D

Takva je vec koristena na srbiju

Image
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5308 Re: RUSIJA

Post by Truba »

Image
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5309 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Black swan wrote:Image
Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problema :D
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5310 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Co0l wrote:
Black swan wrote:Image
Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problema :D
jedina pravilna i efikasna metoda... a za nemcova to je posao izvan rusije....
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5311 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

KUZNETSOV wrote:
Co0l wrote:
Black swan wrote:Image
Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problema :D
jedina pravilna i efikasna metoda... a za nemcova to je posao izvan rusije....
Mislis?
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5312 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

A ti "znaš"? Kao što si "znao" ko je srušio MH17... Ha,ha. Presmješna je ta tvoja patološka mržnja.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5313 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:A ti "znaš"? Kao što si "znao" ko je srušio MH17... Ha,ha. Presmješna je ta tvoja patološka mržnja.
Lazes i pricas gluposti,kao po obicaju.Za avion nisam nikad napisao da znam.Stavise,nekoliko puta sam i napisao da vjerovatno nikad 100% necemo znati ko je krivac.Samo neko poput tebe,ko upravo mrzi a to drugima spocitava,moze tvrditi da zna ko je krivac u takvim sluajevima.Ali da puno vise stvari ukazuje ko je krivac jesam pisao.Dakle lazes.

Isto tako,za Nemcova nista ne ukazuje da je ubistvo organizovano iz vana,kao sto ovaj mali napisa.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5314 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Da je Njemcova ubila vlast si ti napisao i ustvrdio, implicirao, bez ikakvih dokaza. Lažov si, patološki. Hoće to kada se bolesno mrzi.
Nemam namjeru da se raspravljam sa hejterom sa dna kace.


______
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5315 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:Da je Njemcova ubila vlast si ti napisao i ustvrdio, implicirao, bez ikakvih dokaza. Lažov si, patološki. Hoće to kada se bolesno mrzi.
Nemam namjeru da se raspravljam sa hejterom sa dna kace.


______
Glup ti je pristup.Upravo hejterski.Ne znam kako ti samo ne dosadi druge optuzivati za svoje ponasanje.Pogotovo sto si upravo uhvacen u lazi sto se tice MH17.

A sto se tice Nemcova-naravno da je iluzorno ocekivati da se javnosti prikazu dokazi kad se radi o ovakvom ubistvu u Rusiji.O tome ne vrijedi ni raspravljati.Ali ako znamo da se to desilo u sred Moskve,poznatom opozicionom politicaru koji je kao takav sigurno bio pod paskom i prismotrom ruskih tajnih sluzbi,i to nekoliko dana pred najavljeni veliki skup opozicije a uz to ako imamo na umu kako se ruska vlast obracunava sa svojim protivnicima,neargumentovane (tu ti ne smeta sto nema dokaza;nista novo za tebe)tvrdnje da je ubistvo djelo iz vana djeluju smijesno.Blago receno.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#5316 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Celo i dalje tvrdi da je neko drugi lazov.

Treba li se prisjecati krimskih plaza?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5317 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Sta im fali 8-)

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5318 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Jel 'vo na Krimu? :lol:

PS: Cuj sta im fali, sta ce im falit
Ne postoji nacija na svijetu u cije pojedine pripadnice ne bih stavio kurac, tako da ne znam sta ovo dokazuje
K'o sto partizani rekose: "nije isto kad te napa'ne svabo i ka' te napadne svabica
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#5319 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

insomnia78 wrote:Jel 'vo na Krimu? :lol:

PS: Cuj sta im fali, sta ce im falit
Ne postoji nacija na svijetu u cije pojedine pripadnice ne bih stavio kurac, tako da ne znam sta ovo dokazuje
K'o sto partizani rekose: "nije isto kad te napa'ne svabo i ka' te napadne svabica
Mal0 trolam, sta se oalis ko brenerom 8-)
Haman
Posts: 922
Joined: 03/04/2014 18:27

#5320 Re: RUSIJA

Post by Haman »

Dobro doso Fahro odnosno Scepo ali samo u Beograd. Tamo su ti prijatelj Delimustafic a bome i Miskovic. O Vucicu da i ne pricam. Povedi usput i Dodika da ne moras stalno ici u Laktase.
Haman
Posts: 922
Joined: 03/04/2014 18:27

#5321 Re: RUSIJA

Post by Haman »

Pokusava biti kantar u Ukrajini i Siriji. Ostaje da vidimo kako vaga?
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5322 Re: RUSIJA

Post by Truba »

ha ste vidjeli na aldzaziri cara svetca ljudinu putina na otvaranju najveće džamije u europi u moskvi dok kakvaske sline daju zakletvu sumnjvicima iz isisa

džamija 170 milijuna eura donacija naftne kompanije, turske i palestinske uprave
ima da mu i popovi i hodže ljube prstenje

bow to the king
Image
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#5323 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama." 8-)

Image
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#5324 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Ono kad neki likovi promovisu vrijednosti Islama kroz otvaranje djamije :-)
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#5325 Re: RUSIJA

Post by vivaldi »

izgleda da ce hutbe drug vlado pisat, cim je tako upucen :D
Post Reply