i onda se cude sto ih neko proziva prikrivenim cetaljima, sto je u principu kompliment jer u suprotnom su obicni glupani.sumirprimus wrote:drzavi bosni i hercegovini rusija nije prijatelj definitivno.i mozete vi ovde farbat i krecit kolko hocete,stavite grafikona i klipova da zakoci forum,dzaba.
razlika izmedju rusije i zapada je ta,osim sto im je zajednicka crta da svako gleda sovj interes, da su u jednom trenutku zapadnjaci na celu s amerima nama pomogli i to jos u toku rata,aktivno,oruzjem,instruktorima,podacima,bombardovanjem, a rusi i dan danas otvoreno podrzavaju secesionisticku politiku dokazanog genocida.u ratu na svaki nacin koji im je mogao proci ,a u miru hinjski i lagano ...
nema prijatelja u politici,al itekako ima neprijatelja.nijednim svojim potezom rusija nije pokazala da je prijatelj DRZAVI BOSNI I HRECEGOVINI.
RUSIJA
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#5301 Re: RUSIJA
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5302 Re: RUSIJA
ne bih bas bio toliko ostar...
al princip...
al princip...
-
LDLT
- Posts: 627
- Joined: 30/06/2013 18:33
#5303 Re: RUSIJA
Ne baš tako davno nije bilo neke razlike između Poljske/Baltika vs Rusija/Ukrajina/BjelorusijaAvetinho wrote:Ko god da je pod ruskom sapom, crno mu se pise. Eno vidi Ukrajinu i Moldaviju.
Sad još jedino Rusija nekako drži korak sa rastom prihoda

-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#5304 Re: RUSIJA
Kremaljski babuni mjesecima hvalisali Erdogana zbog Turskog toka,a sada pricaju o preciznim raketama koje ce ulijetati u Erdoganovu spavacu sobu -
http://srbin.info/2015/09/08/ruski-gene ... -erdogana/
Treba im pod hitno rampu postaviti na Bosforu.
http://srbin.info/2015/09/08/ruski-gene ... -erdogana/
Treba im pod hitno rampu postaviti na Bosforu.
-
LDLT
- Posts: 627
- Joined: 30/06/2013 18:33
#5305 Re: RUSIJA
„Ovde u Moskvi smo proučavali koliko javne podrške ima Erdogan“, dodao je general Gerasimov, „i sada verujemo da je on samo jedan megalomanski despot koji sanja o tome da obnovi trulo Otomansko carstvo potčinjavanjem susednih zemalja
A vi pacifisti demokratskih tradicija koji uopće ne sanjate o obnovi svog trulog carstva.
A i komentari su klasa za sebe
Prcotuc
BOGAMI, OVO JE DIREKTNO I BEZ DIPLOMATSKIH PEDERSKIH PRIČICA, SVAKA ČAST OVOM RUSU, GENERALU, TO SMO ČEKALI, OVAKVE LJUDE I OVAKAV PRISTUP RUSIJE. VIDIMO SE U V.SRBIJI !
vladica
au brate,konacno docekasmo da se probudio sibirski meda! dosta mu je trebalo,al kad krene on ne staje vise !bice papazjanije po svetu ! nazad na selo kuj oce da prezivi katastrofu koja neminovno dolazi !
A vi pacifisti demokratskih tradicija koji uopće ne sanjate o obnovi svog trulog carstva.
A i komentari su klasa za sebe
Prcotuc
BOGAMI, OVO JE DIREKTNO I BEZ DIPLOMATSKIH PEDERSKIH PRIČICA, SVAKA ČAST OVOM RUSU, GENERALU, TO SMO ČEKALI, OVAKVE LJUDE I OVAKAV PRISTUP RUSIJE. VIDIMO SE U V.SRBIJI !
vladica
au brate,konacno docekasmo da se probudio sibirski meda! dosta mu je trebalo,al kad krene on ne staje vise !bice papazjanije po svetu ! nazad na selo kuj oce da prezivi katastrofu koja neminovno dolazi !
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5306 Re: RUSIJA
armata, sve na touch
a tu je i nasljednik BMP-a, Kurganec
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#5307 Re: RUSIJA
Jedna EMP udar i mogu se pozdravit s njimKUZNETSOV wrote:
armata, sve na touch
Takva je vec koristena na srbiju

- Truba
- Posts: 93821
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5309 Re: RUSIJA
Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problemaBlack swan wrote:
- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5310 Re: RUSIJA
jedina pravilna i efikasna metoda... a za nemcova to je posao izvan rusije....Co0l wrote:Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problemaBlack swan wrote:
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5311 Re: RUSIJA
Mislis?KUZNETSOV wrote:jedina pravilna i efikasna metoda... a za nemcova to je posao izvan rusije....Co0l wrote:Nema potrebe za tim.Tamo opozicionari zavrsavaju kao Boris Nemcov.Stari Staljinov metod-nema covjeka,nema problemaBlack swan wrote:
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5312 Re: RUSIJA
A ti "znaš"? Kao što si "znao" ko je srušio MH17... Ha,ha. Presmješna je ta tvoja patološka mržnja.
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5313 Re: RUSIJA
Lazes i pricas gluposti,kao po obicaju.Za avion nisam nikad napisao da znam.Stavise,nekoliko puta sam i napisao da vjerovatno nikad 100% necemo znati ko je krivac.Samo neko poput tebe,ko upravo mrzi a to drugima spocitava,moze tvrditi da zna ko je krivac u takvim sluajevima.Ali da puno vise stvari ukazuje ko je krivac jesam pisao.Dakle lazes.Challenger__ wrote:A ti "znaš"? Kao što si "znao" ko je srušio MH17... Ha,ha. Presmješna je ta tvoja patološka mržnja.
Isto tako,za Nemcova nista ne ukazuje da je ubistvo organizovano iz vana,kao sto ovaj mali napisa.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5314 Re: RUSIJA
Da je Njemcova ubila vlast si ti napisao i ustvrdio, implicirao, bez ikakvih dokaza. Lažov si, patološki. Hoće to kada se bolesno mrzi.
Nemam namjeru da se raspravljam sa hejterom sa dna kace.
______
Nemam namjeru da se raspravljam sa hejterom sa dna kace.
______
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5315 Re: RUSIJA
Glup ti je pristup.Upravo hejterski.Ne znam kako ti samo ne dosadi druge optuzivati za svoje ponasanje.Pogotovo sto si upravo uhvacen u lazi sto se tice MH17.Challenger__ wrote:Da je Njemcova ubila vlast si ti napisao i ustvrdio, implicirao, bez ikakvih dokaza. Lažov si, patološki. Hoće to kada se bolesno mrzi.
Nemam namjeru da se raspravljam sa hejterom sa dna kace.
______
A sto se tice Nemcova-naravno da je iluzorno ocekivati da se javnosti prikazu dokazi kad se radi o ovakvom ubistvu u Rusiji.O tome ne vrijedi ni raspravljati.Ali ako znamo da se to desilo u sred Moskve,poznatom opozicionom politicaru koji je kao takav sigurno bio pod paskom i prismotrom ruskih tajnih sluzbi,i to nekoliko dana pred najavljeni veliki skup opozicije a uz to ako imamo na umu kako se ruska vlast obracunava sa svojim protivnicima,neargumentovane (tu ti ne smeta sto nema dokaza;nista novo za tebe)tvrdnje da je ubistvo djelo iz vana djeluju smijesno.Blago receno.
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#5316 Re: RUSIJA
Celo i dalje tvrdi da je neko drugi lazov.
Treba li se prisjecati krimskih plaza?
Treba li se prisjecati krimskih plaza?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5317 Re: RUSIJA
Sta im fali


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5318 Re: RUSIJA
Jel 'vo na Krimu?
PS: Cuj sta im fali, sta ce im falit
Ne postoji nacija na svijetu u cije pojedine pripadnice ne bih stavio kurac, tako da ne znam sta ovo dokazuje
K'o sto partizani rekose: "nije isto kad te napa'ne svabo i ka' te napadne svabica
PS: Cuj sta im fali, sta ce im falit
Ne postoji nacija na svijetu u cije pojedine pripadnice ne bih stavio kurac, tako da ne znam sta ovo dokazuje
K'o sto partizani rekose: "nije isto kad te napa'ne svabo i ka' te napadne svabica
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#5319 Re: RUSIJA
Mal0 trolam, sta se oalis ko brenerominsomnia78 wrote:Jel 'vo na Krimu?![]()
PS: Cuj sta im fali, sta ce im falit
Ne postoji nacija na svijetu u cije pojedine pripadnice ne bih stavio kurac, tako da ne znam sta ovo dokazuje
K'o sto partizani rekose: "nije isto kad te napa'ne svabo i ka' te napadne svabica
-
Haman
- Posts: 922
- Joined: 03/04/2014 18:27
#5320 Re: RUSIJA
Dobro doso Fahro odnosno Scepo ali samo u Beograd. Tamo su ti prijatelj Delimustafic a bome i Miskovic. O Vucicu da i ne pricam. Povedi usput i Dodika da ne moras stalno ici u Laktase.
-
Haman
- Posts: 922
- Joined: 03/04/2014 18:27
#5321 Re: RUSIJA
Pokusava biti kantar u Ukrajini i Siriji. Ostaje da vidimo kako vaga?
- Truba
- Posts: 93821
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5322 Re: RUSIJA
ha ste vidjeli na aldzaziri cara svetca ljudinu putina na otvaranju najveće džamije u europi u moskvi dok kakvaske sline daju zakletvu sumnjvicima iz isisa
džamija 170 milijuna eura donacija naftne kompanije, turske i palestinske uprave
ima da mu i popovi i hodže ljube prstenje
bow to the king

džamija 170 milijuna eura donacija naftne kompanije, turske i palestinske uprave
ima da mu i popovi i hodže ljube prstenje
bow to the king

- KUZNETSOV
- Posts: 1078
- Joined: 04/07/2015 15:57
- Location: nosač aviona
#5323 Re: RUSIJA
Putin na otvaranju najvece djamije u Evropi: "Ona ce biti izvor obrazovanja, sirit ce humane ideje i prave vrijednosti Islama." 


- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#5324 Re: RUSIJA
Ono kad neki likovi promovisu vrijednosti Islama kroz otvaranje djamije 
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#5325 Re: RUSIJA
izgleda da ce hutbe drug vlado pisat, cim je tako upucen 

