Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52901 Re: Liverpool FC
Ma ne želim ja ispasti ničiji advokat niti braniti pojedince, ali da je bogdom samo do Thiaga, Kabaka, Alissona, petog ili desetog. Najlakše bi bilo tog pojedinca maknuti i problem ukloniti.
Mi od februara kašljemo sa povremenim bljeskom. To je problem. Nešto je dublje protruhlo u sistemu.
LP je itekako upitna u ovakvoj situaciji, a teška bi katastrofa bila kada bi se to desilo.
Mi od februara kašljemo sa povremenim bljeskom. To je problem. Nešto je dublje protruhlo u sistemu.
LP je itekako upitna u ovakvoj situaciji, a teška bi katastrofa bila kada bi se to desilo.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#52903 Re: Liverpool FC
Ne kaslje nista, nira doci do blagog pada, a ima puno povreda kljucnih igraca, pa su isprepadani nazad.AmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2021 15:57 Ma ne želim ja ispasti ničiji advokat niti braniti pojedince, ali da je bogdom samo do Thiaga, Kabaka, Alissona, petog ili desetog. Najlakše bi bilo tog pojedinca maknuti i problem ukloniti.
Mi od februara kašljemo sa povremenim bljeskom. To je problem. Nešto je dublje protruhlo u sistemu.
LP je itekako upitna u ovakvoj situaciji, a teška bi katastrofa bila kada bi se to desilo.
Ne bi bilo lose malo Alisona poslati na prinudni rad na gulage u Sibiru, premda je danas napravio gresku jer nije vjerovao malom Turcinu. Da je tamo bio Van Dike ne bi bez veze izlijetao.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52904 Re: Liverpool FC
Kad poklonis onako glup faul logicno da je do individualca.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52905 Re: Liverpool FC
Ne znam baš šta mu je bio cilj onog izleta, ali hajde i kad je već krenuo ne razumijem zašto se nije javio Kabaku. Ali na prvom mjestu zaista bespotrebno, imao je Ozan onu loptu na nozi.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#52906 Re: Liverpool FC
A onda kao slag na tortu Kabak ne prati kod treceg gola.AmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2021 16:07 Ne znam baš šta mu je bio cilj onog izleta, ali hajde i kad je već krenuo ne razumijem zašto se nije javio Kabaku. Ali na prvom mjestu zaista bespotrebno, imao je Ozan onu loptu na nozi.
Ali bilo je ocekivati da ce negdje pogrijesiti, odsjeku se noge.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2153
- Joined: 13/07/2016 11:10
#52907 Re: Liverpool FC
Neuigranost, prva utakmica skupa i jbg nije prošlo bezbolno kako smo se nadali. To su sve posljedice odsustva Van Dijka. Ako ništa do ljeta će imati kakvu takvu sliku o ovom malom za 1-2m, ako vide da nema hajra ne moraju bacati 20-30m.AmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2021 16:07 Ne znam baš šta mu je bio cilj onog izleta, ali hajde i kad je već krenuo ne razumijem zašto se nije javio Kabaku. Ali na prvom mjestu zaista bespotrebno, imao je Ozan onu loptu na nozi.
Gori mi je kreten Thiago koji svaku utakmicu napravi nekoliko retardiranih prekršaja, i Henderson mu je danas sve po spisku.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52908 Re: Liverpool FC
Strah me da je problem možda dublji i veći od Thiaga, Phillipsa, Kabaka i ostalih.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52909 Re: Liverpool FC
''elitni veznjak''
''krađa od 25 miliona''
''najbolji veznjak ekipe''
itd itd
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#52910 Re: Liverpool FC
Thiago prelos...izgleda da mu je prebrza premier liga
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52911 Re: Liverpool FC
Becker je opet prelomio tekmu, ali u njihovu korist. Thiago treba malo na posudbu u championship.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#52912 Re: Liverpool FC
jedno vrijeme sam mislio da je ovo sa tiagom stvar neuigranosti, da mu treba vremena da se navikne na sistem igre i ekipi na njega, ali je stvarno zesci panj.
ne kontam kako je tolike godine plivao u barsi i bajernu.
ne kontam kako je tolike godine plivao u barsi i bajernu.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52913 Re: Liverpool FC
Kako ne kontas ?
Prvo se slepao uz Xavia, Busquetsa i Iniestu, a kasnije uz Goretzku, Kimmicha, Martineza i ostale.
Ispodprosjecan igrac.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#52914 Re: Liverpool FC
Nista, imacemo tezi zadatak za izboriti LP.
Podrska ekipi. Necu da pljujem nikog.
Sedmo mjesto na tabeli sa teskom borbom za cetvrto. Trece je vec sad teze dostizno.
Podrska ekipi. Necu da pljujem nikog.
Sedmo mjesto na tabeli sa teskom borbom za cetvrto. Trece je vec sad teze dostizno.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52915 Re: Liverpool FC
Ma nigdje i nikad on nije bio prebitan kotacic u igri nekog tima, sta vam je ba, da se ne lazemo bezze. Niti je u Barceloni bio motor, niti u Bayernu.
OK igrac i nista vise od toga. Raja drka na 99% tacnosti pasova, od toga je 80% njih na 3-4 metra od covjeka. Ne znam samo odakle one ideje s pocetka sezone da on nesto pokrenuti i biti rjesenje. Meni se od starta nije svidja ideja, ali hajd rekoh ja standardno serem, nisam u pravu, posrat ce me ljudi...
Mada svakako nije Alcantara poenta ove price zadnjih mjeseci, ali eto kad vec pricamo da se i njega dotaknem.
Pool je u prilicnom qrcu sto se igre tice nekad od februara lani i to je svima jasno ko je vise od 5 utakmice Liverpoola pregledao barem zadnje 3 godine.
Mi smo ovdje upozoravali, govorili, ali eto bilo je hajde uzeli su titulu, neka se zajebaju... OK, sta je sad? Ja sam i tad govorio sreca im je pa Cityu bjeze 20-tak bodova, da je manje ovi bi zaganjali milion posto.
Eto zavrsila se sezona, dosla nova, opet isti belaji. Par bljeskova i vecinom utakmice za zaborav. S tim sto sad to rezultati ne prate, pa je i frustracija veca.
Ovo je mnogo dublji problem od bilo kojeg igraca pojedinacno, bio to Alisson, Bobby, Salah ili Phillips.
Ekipa je bez goriva, vecina ih bez motiva, fali krvi, fali energije, fali svega...
Povrede su vec standard, pa i za igrace koji evo tek dodju. Sta je da je, veze nemam, ali je cirkus jer su jedina ekipa u Evropi koji u toj mjeri ima taj problem.
Ekipi je potreban remont i na to smo i Amidja i ja upozoravali. Ali ne mozes ti sad remont raditi i odmah 6 igraca zamijeniti. To se tako nikad i nigdje ne radi, vec postepeno, ali kasno je sad.
Bio sam maliciozan ljetos i rekao da im prizeljkujem slican scenarij kao sad. I evo karma ih je osinula, fakat se desava. Kad se uzela Liga prvaka, pa onda Liga, kad si bio atraktivan, najbolji klub u Evropi, najpozeljniji, umjesto da dovedes, pojaca ekipu, ti glumis nakvu skromnu figur, neces da trosis, forsiras postojece i evo dobijes sta dobijes.
Zavarava se ko god misli da se ova ekipa moze vise izdici iz ovoga. Ne moze i nece. Upitno je vise sve, pa i LP. Oni u ovakvom sastavu vise definitivno nece moci naprijed, samo je pitanje sta ce se desiti i kako ce se rekonstrukcija napraviti.
OK igrac i nista vise od toga. Raja drka na 99% tacnosti pasova, od toga je 80% njih na 3-4 metra od covjeka. Ne znam samo odakle one ideje s pocetka sezone da on nesto pokrenuti i biti rjesenje. Meni se od starta nije svidja ideja, ali hajd rekoh ja standardno serem, nisam u pravu, posrat ce me ljudi...
Mada svakako nije Alcantara poenta ove price zadnjih mjeseci, ali eto kad vec pricamo da se i njega dotaknem.
Pool je u prilicnom qrcu sto se igre tice nekad od februara lani i to je svima jasno ko je vise od 5 utakmice Liverpoola pregledao barem zadnje 3 godine.
Mi smo ovdje upozoravali, govorili, ali eto bilo je hajde uzeli su titulu, neka se zajebaju... OK, sta je sad? Ja sam i tad govorio sreca im je pa Cityu bjeze 20-tak bodova, da je manje ovi bi zaganjali milion posto.
Eto zavrsila se sezona, dosla nova, opet isti belaji. Par bljeskova i vecinom utakmice za zaborav. S tim sto sad to rezultati ne prate, pa je i frustracija veca.
Ovo je mnogo dublji problem od bilo kojeg igraca pojedinacno, bio to Alisson, Bobby, Salah ili Phillips.
Ekipa je bez goriva, vecina ih bez motiva, fali krvi, fali energije, fali svega...
Povrede su vec standard, pa i za igrace koji evo tek dodju. Sta je da je, veze nemam, ali je cirkus jer su jedina ekipa u Evropi koji u toj mjeri ima taj problem.
Ekipi je potreban remont i na to smo i Amidja i ja upozoravali. Ali ne mozes ti sad remont raditi i odmah 6 igraca zamijeniti. To se tako nikad i nigdje ne radi, vec postepeno, ali kasno je sad.
Bio sam maliciozan ljetos i rekao da im prizeljkujem slican scenarij kao sad. I evo karma ih je osinula, fakat se desava. Kad se uzela Liga prvaka, pa onda Liga, kad si bio atraktivan, najbolji klub u Evropi, najpozeljniji, umjesto da dovedes, pojaca ekipu, ti glumis nakvu skromnu figur, neces da trosis, forsiras postojece i evo dobijes sta dobijes.
Zavarava se ko god misli da se ova ekipa moze vise izdici iz ovoga. Ne moze i nece. Upitno je vise sve, pa i LP. Oni u ovakvom sastavu vise definitivno nece moci naprijed, samo je pitanje sta ce se desiti i kako ce se rekonstrukcija napraviti.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#52916 Re: Liverpool FC
Ova ekipa izgleda toliko beznadezno da se covjek zapita hoce li moci ikog vise pobijediti.
Raspored je sljedeci i bojim se da ide nova blamaza na Anfildu.
Liverpool-Everton
Sheffield Utd-Liverpool
Liverpool-Fulham
Wolves-Liverpool
Liverpool-Chelsea
Arsenal-Liverpool
Liverpool-Aston Villa
Leeds-Liverpool
Liverpool-Newcastle
Manchester Utd-Liverpool
Liverpool-Southampton
WBA-Liverpool
Burnley-Liverpool
Liverpool-Crystal Palace
Dobra je stvar da sa 40 bodova, koliko se sjecam, jos niko nije ispao.
Raspored je sljedeci i bojim se da ide nova blamaza na Anfildu.
Liverpool-Everton
Sheffield Utd-Liverpool
Liverpool-Fulham
Wolves-Liverpool
Liverpool-Chelsea
Arsenal-Liverpool
Liverpool-Aston Villa
Leeds-Liverpool
Liverpool-Newcastle
Manchester Utd-Liverpool
Liverpool-Southampton
WBA-Liverpool
Burnley-Liverpool
Liverpool-Crystal Palace
Dobra je stvar da sa 40 bodova, koliko se sjecam, jos niko nije ispao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52917 Re: Liverpool FC
Signings are certainly needed this summer. At least one high-quality CB is required, while Gini Wijnaldum will need replacing if he departs on a free transfer. A new forward would be desirable too, with questions over Roberto Firmino’s long-term form. [neil jones - goal]
- Point.
- Posts: 33472
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#52918 Re: Liverpool FC
Hajmo malo biti pozitivni.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52919 Re: Liverpool FC
Ma nije nam dobra situacija ni mentalno. Protiv Citya, a evo i danas se raspadosmo u par minuta nakon dosta dobrog dijela utakmice. I prošle sezone su se primali golove, ali nas to nije previše drmalo, odma smo išli po taj gol zaostatka.
A i jebale su nas povrede, oduzele su nam identitet u vidu tempa i trčanja.
A i jebale su nas povrede, oduzele su nam identitet u vidu tempa i trčanja.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52920 Re: Liverpool FC
Virgil i Hendo obojica fale itekako. Ja cak i nisam toliko razocaran, pogotovo nakon prosle sezone. Vjerujem da smo naredni opet kandidati za titulu uz City.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#52921 Re: Liverpool FC
Ma to, zadnja linija kako je stradala stradalo je sve. Ja sam poprilično siguran da bi Thiago dosta bolji bio skupa sa Hendom i Fabinhom u vezi.
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#52922 Re: Liverpool FC
LuZerpool - koja ekipa 


No Vardi no party
No Vardi no party
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52923 Re: Liverpool FC
Kakve su ovo price oko Kloppa po twitteru ?
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#52924 Re: Liverpool FC
sto bi Konjic rekao, ko zna zasto je ovo dobro
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20


