sportklubmuha_sa wrote:ce da mi pocalite linAkil ce bit na nekom našem-- khm
--- kanalu.
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#5276 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5277 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
kod mene HS i ima samo jedan sportklub--koji to ne prenosirashtiman wrote:sportklubmuha_sa wrote:ce da mi pocalite linAkil ce bit na nekom našem-- khm
--- kanalu.
- newklear
- Posts: 1411
- Joined: 10/12/2009 15:59
#5278 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bit će ovdje
http://atdhenet.tv/43111/watch-barcelona-vs-real-madrid
i ovdje (dole na dnu stranice kliknuti na VIDEO i izabrati link za gledanje)
http://lshunter.tv/
http://atdhenet.tv/43111/watch-barcelona-vs-real-madrid
i ovdje (dole na dnu stranice kliknuti na VIDEO i izabrati link za gledanje)
http://lshunter.tv/
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#5279 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
hvalanewklear wrote:Bit će ovdje
http://atdhenet.tv/43111/watch-barcelona-vs-real-madrid
i ovdje (dole na dnu stranice kliknuti na VIDEO i izabrati link za gledanje)
http://lshunter.tv/
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5280 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Večeras kod mene meza, raja se skupila, donijeli se dresovi Barcelone, Kur'ana mi hoćemo se iznavijati. Ne pratimo mi fudbal puno uopšte, samo najbolju ekipu svih vremena. Ja recimo znam samo 4-5 igrača, ali ja ih volim jer igraju lijepo za oko. Nema to veze sa tim što pobjeđuju. Ova madridska fašistička govna mi se gade. Fol kraljevski klub, fuj. Jadovi jedni, samo tuku sve oko sebe, a veze s fudbalom nemaju.
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5281 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ovi pitari najviše opstuiraju 
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#5282 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
3-1
,iako se 0,1% nadam pobjedi mog Madrida
,iako se 0,1% nadam pobjedi mog Madrida
-
SveCeBitiUredu
- Posts: 25
- Joined: 13/01/2012 14:54
#5283 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Šanse Madriđana mogu se mjeriti u promilima, ne znam šta bi se trebalo desiti, a da zabiju 2 gola, a ne prime barem duplo više ili u najboljem slučaju jednako toliko.
Pored toga što mnogo više gotivim Barsu (čitaj: fudbal), čvaknulo se nekih tisuća na kladionici ovih dana, pa je hladno jedna stoja legla na 1/1, što bi rekli, sigurica
Pored toga što mnogo više gotivim Barsu (čitaj: fudbal), čvaknulo se nekih tisuća na kladionici ovih dana, pa je hladno jedna stoja legla na 1/1, što bi rekli, sigurica
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5284 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne prodajem ništa, samo se hvalim 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5285 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
moguci sastavi veceras:


-
Al@n
- Posts: 36
- Joined: 17/01/2012 12:01
#5286 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ova nasa kablovska u zenici je toliko jadna da places.
od 100 kanala nema nigdje utakmice
od 100 kanala nema nigdje utakmice
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5288 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Opet Pinto na golu, što znaci da ce Barca primiti barem jedan gol505sCrtom wrote:moguci sastavi veceras:
- ellec
- Posts: 378
- Joined: 05/09/2011 01:33
- Location: WWW.RAJVOSA-X.COM
- Contact:
#5289 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nesto mi smrdi da ce bit X veceras. 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5290 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
I Cassilas opet na golu. Sto znaci da ce Madrid primiti najmanje dvaLSD wrote: Opet Pinto na golu, što znaci da ce Barca primiti barem jedan gol
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5291 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
CasiLLas... fanboy505sCrtom wrote:I Cassilas opet na golu. Sto znaci da ce Madrid primiti najmanje dvaLSD wrote: Opet Pinto na golu, što znaci da ce Barca primiti barem jedan gol
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#5292 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Vrlo vjerovatno jer je Barselona rijesila sve u prvoj tekmi.Uglavnom nece biti kantanja madridjana jer Barsi nista ne treba.Dovoljno i x odigrati da se prodje dalje....ellec wrote:Nesto mi smrdi da ce bit X veceras.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5293 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
The goalkeeper who's let in most goals in elclásico history is Iker Casillas with 51 goalsultima_palabra wrote:CasiLLas... fanboy505sCrtom wrote:I Cassilas opet na golu. Sto znaci da ce Madrid primiti najmanje dvaLSD wrote: Opet Pinto na golu, što znaci da ce Barca primiti barem jedan gol
hehehe. da. volim ja cassilasa. najbolji je. a ne voli primiti gol nikako. uvijek ona tuzna faca. mislim da je njemu na camp nou gore otici nego ici zubaru.
najgore mi je za specialfive. nece smijeti ustati s klupe. sto od barcinih sto od realovih navijaca
a nekad se i setalo, haman po terenu...
Last edited by 5 0 5 on 25/01/2012 20:00, edited 1 time in total.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#5294 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Guardiola: "We didn't qualify for the semis yet and we only will if we play another great game. We can't just defend the 1-2 lead."
"Afraid of referee after kicking was allowed in 1st leg? No, we should play so fast the opponent always arrives late."
"I think Madrid will score, that's why we should claim the ball and play, play, play... And not wait."
When Guardiola first joined Barca, Real Madrid had 85 wins in elclasico history compared to Barca's 77. It's now 86 wins for both sides.
"Afraid of referee after kicking was allowed in 1st leg? No, we should play so fast the opponent always arrives late."
"I think Madrid will score, that's why we should claim the ball and play, play, play... And not wait."
When Guardiola first joined Barca, Real Madrid had 85 wins in elclasico history compared to Barca's 77. It's now 86 wins for both sides.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5295 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jah... isto da si ti sve te golove zabio, a između toga navijao, šetao po terenu i davao izjave za medije 
-
Kindzadza
- Posts: 240
- Joined: 24/11/2011 09:43
#5296 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Igraj dvicu, dobijas sigurno... Info iz Katalonije.ellec wrote:Nesto mi smrdi da ce bit X veceras.
P.S. Sta je sa malim Nurijem?
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5297 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ultima_palabra wrote:Jah... isto da si ti sve te golove zabio, a između toga navijao, šetao po terenu i davao izjave za medije
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#5298 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ako neko ima Sopcast link molio bih da stavi ovdje...
- drTooth
- Posts: 137
- Joined: 04/10/2011 16:55
- Location: in front of laptop...
#5299 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
na ovoj stranici imaju sopcast linkovi na kojima ce biti tekma, vjerovatno su trentuno off...
http://www.livefootballol.com/streaming ... -2012.html
http://www.livefootballol.com/streaming ... -2012.html
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5300 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ejs pa opet ispocetka, evo wiziwig imas sopcast linkova p BAR JEDNO SEDAMNEST...strong69 wrote:Ako neko ima Sopcast link molio bih da stavi ovdje...

