jaka ti argumentacija protiv sagovornikafixer wrote:De ba uozbilji se.zavrzlama wrote: boli mene da li se oni kolebaju,oni se kolebaju u medjunarodno priznatoj drzavi BIH,kad pokusaju da ponese dio moje drzave u srbiju,tad se ja necu kolebati da branim drzavu,a oni nek se kolebaju da li ce od gotovog parviti veresiju![]()
nista pisss...samo ne prihvatat fasizam i aparthejd i natjerat macku u vodu...ja branim nesto sto postoji i sto je medjunarodno priznato...oni pokusavaju da stvore nesto cega nema i sto niko nije priznao...pa cemo se cerat![]()
![]()
politici me niko nije ucio...sve sama logika,prirodni tokovi i boziji zakoniFkt si komican.
![]()
![]()
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#5276 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- DepraUbiVepra
- Posts: 248
- Joined: 30/01/2006 22:54
- Location: Previše smo voljeli zvijezde, da bismo se bojali noći!
#5277 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Opa, znači saznasmo gdje te najviše boli kad te piknu... Za argumente protiv Harisa najbolja ti je referenca Dodik - zahvaljuje mu i đe čuo i đe nečuo. E, pa Haris, umjesto da se rokne nakon toga, pokušavao je nastaviti svirati na istu žicu dok mu puste - više mu ne pušćaju: "Nemoj ti, Allaha ti, ukidati Republiku Srpsku!". Sad će svirati kurcu.zavrzlama wrote:
hocu izjave i argumentaciju..mani se"haris je prefrgan"..de nek dodik ima puna usta BIH i govori javno da jer za suzivot,pomirenje i BIH ,a nek bude prefrgan koliko hoce...dodikove rijeci uticu na srbe kao narod , a ne ono sto on u sebi misli..
procitaj svoj post jos jednom i vidi na koje si niske grane pao i koliko lazes sam sebe i ispadas smijesan...
Ma, ja, Dodikove riječi su psihoaktivne, dok duboki tonovi u harizmatičnom Haretovom glasu imaju neuroprotektivan uticaj...
I moj kolega koji ne trpi i ne šuti se nije najpreciznije izrazio, nije Haris prefrigan, on je lopov, licemjer i vampir - hoćeš argumente i za ovo?
- DepraUbiVepra
- Posts: 248
- Joined: 30/01/2006 22:54
- Location: Previše smo voljeli zvijezde, da bismo se bojali noći!
#5278 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo pik ja napijem Dodika!fixer wrote:Vise sam ja uradio za ovu drzavu nego svi politicari zajedno. A to je tako jadno. Pazi sad sta sam uradio. Par stanovnika Istocnog Sarajeva doveo u Sarajevo, pocastio ih, napravio party. Napili se, zajebavali, i razbili iluzije da je Sarajevo Teheran, da su ugrozeni u Sarajevu i da nije moguc suzivot medju nama. Princip je jednostavan. Velik broj ljudi samo par kilometara od nas je apsolutno preplaseno kontaka sa "onim anamo", i to bez ikakvih prijasnjih iskustava. To je itekakva sansa za Bosnu i Hercegovinu, a ne politika protjerivanja macaka.hercegovac_pravi wrote:Pa eto pokušao je NS podilaženjem i ljubljenjem dupeta. Rezultati takvog pristupa su više već očigledni. Bajić u Rudom 40 glasova..Suti i trpi wrote:Zavrzlama bi RS modifikovo napadackim i arogantnim stavom. Tako je pokuso i njegov miljenik Hare. Svi smo vidjeli kako je to zavrsilo. Hare propo, a RS nikada nije bila jaca.![]()
Ovdje se uporno priča o nekakvom negiranju realnosti. Jedini onaj ko negira realnost jeste NS jer izbjegava da vidi samu suštinu problema u BiH. Pravolinijskim poltronstvom prema onima koji ti rade o glavi se ništa ne postiže. Imali ste 20 godina da to primjetite. Niste primjetili i to vam oduzima pravo da narodu "popujete" o "ne razumjevanju vaše političke platoforme". Vaša politička platforma (ako se NS može i svrstati u red političke organizacije) je ODLIČNO razumljiva i upravo zbog toga je i doživjela totalan krah.
A vi sad opletite po "lepom", ekonomiji, dodinoj snazi, mirnoj podjeli, relanosti....i ostalim tricama i kučinama.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#5279 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma nisi ti meni sagovornik. Ne tepaj si. Ja sam tebe prihvatio od samog pocetka ozbiljno. Sve sam ocekivao, ali nisam ocekivao da ces mi ponuditi "lajanje na sve" kao ucinkovito sredstvo.zavrzlama wrote:jaka ti argumentacija protiv sagovornikafixer wrote:De ba uozbilji se.zavrzlama wrote: boli mene da li se oni kolebaju,oni se kolebaju u medjunarodno priznatoj drzavi BIH,kad pokusaju da ponese dio moje drzave u srbiju,tad se ja necu kolebati da branim drzavu,a oni nek se kolebaju da li ce od gotovog parviti veresiju![]()
nista pisss...samo ne prihvatat fasizam i aparthejd i natjerat macku u vodu...ja branim nesto sto postoji i sto je medjunarodno priznato...oni pokusavaju da stvore nesto cega nema i sto niko nije priznao...pa cemo se cerat![]()
![]()
politici me niko nije ucio...sve sama logika,prirodni tokovi i boziji zakoniFkt si komican.
![]()
![]()
- Suti i trpi
- Posts: 1229
- Joined: 26/04/2010 13:39
#5280 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Aprilski paket je odbijen iz nacionalisticki pobuda.zavrzlama wrote:
hocu izjave i argumentaciju..mani se"haris je prefrgan"..de nek dodik ima puna usta BIH i govori javno da jer za suzivot,pomirenje i BIH ,a nek bude prefrgan koliko hoce...dodikove rijeci uticu na srbe kao narod , a ne ono sto on u sebi misli..
procitaj svoj post jos jednom i vidi na koje si niske grane pao i koliko lazes sam sebe i ispadas smijesan...
Daj mi neku Harisovu izjavu u kojoj on porucuje da ne zeli ukinuti RS i entitetsko glasanje. Daj mi jednu njegovu izjavu u kojoj porucuje kako je njegov prvenstveni cilj uklanjanje diskriminatorski zakona, a ne ukidanje RS i entitetskog glasanja. Svakom sa dva grama mozga je jasno da je njegov krajnji cilj ukidanje RS i dominatno bosnjacka BiH. Nicim nije pokazo da zeli suprotno, NICIM. Takav pristup i stav ne moze naici na plodno tlo kod politicara u RS. Silajdzic = Dodik, Dodik = Silajdzic
- buzzer
- Posts: 1635
- Joined: 06/05/2006 22:37
#5281 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
nisi ti pocetnik. srbin, nisi u sdp, niti u sda, dakle cetnik sa dna kace. samim tim te zapada mashallah komad. jos ako si u mladim danima navijao za... ma dosta je i ovako. evo ti tri prstaex_libres wrote: +1, šta ću,početnik, neiskusan, preuzimam dio krivice
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#5282 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nadam se da se salis. Dodik nema strahova. On samo ima racunicu. Ostatak stanovnistva zivi u izolovanosti, u zabludama koje su im nametnute kroz medije i konstantne price o "onima tamo zednim osvete".DepraUbiVepra wrote:Evo pik ja napijem Dodika!fixer wrote: Vise sam ja uradio za ovu drzavu nego svi politicari zajedno. A to je tako jadno. Pazi sad sta sam uradio. Par stanovnika Istocnog Sarajeva doveo u Sarajevo, pocastio ih, napravio party. Napili se, zajebavali, i razbili iluzije da je Sarajevo Teheran, da su ugrozeni u Sarajevu i da nije moguc suzivot medju nama. Princip je jednostavan. Velik broj ljudi samo par kilometara od nas je apsolutno preplaseno kontaka sa "onim anamo", i to bez ikakvih prijasnjih iskustava. To je itekakva sansa za Bosnu i Hercegovinu, a ne politika protjerivanja macaka.
-
hercegovac_pravi
- Posts: 6672
- Joined: 14/03/2009 22:59
- Location: Klinika za maDŽorizaciju
#5283 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kao što rekoh...
...... "ošini" jedan red o glupim ljudima, pa jedan red o realnosti, pa jedan red o vašem "intelektu"...pa tako u krug.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#5284 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
DepraUbiVepra wrote:Opa, znači saznasmo gdje te najviše boli kad te piknu... Za argumente protiv Harisa najbolja ti je referenca Dodik - zahvaljuje mu i đe čuo i đe nečuo. E, pa Haris, umjesto da se rokne nakon toga, pokušavao je nastaviti svirati na istu žicu dok mu puste - više mu ne pušćaju.: "Nemoj ti, Allaha ti, ukidati Republiku Srpsku!". Sad će svirati kurcu.zavrzlama wrote:
hocu izjave i argumentaciju..mani se"haris je prefrgan"..de nek dodik ima puna usta BIH i govori javno da jer za suzivot,pomirenje i BIH ,a nek bude prefrgan koliko hoce...dodikove rijeci uticu na srbe kao narod , a ne ono sto on u sebi misli..
procitaj svoj post jos jednom i vidi na koje si niske grane pao i koliko lazes sam sebe i ispadas smijesan...
Ma, ja, Dodikove riječi su psihoaktivne, dok duboki tonovi u harizmatičnom Haretovom glasu imaju neuroprotektivan uticaj...
I moj kolega koji ne trpi i ne šuti se nije najpreciznije izrazio, nije Haris prefrigan, on je lopov, licemjer i vampir - hoćeš argumente i za ovo?
haris je svirao tako da je dodik ogoljen do dna..sad ga Zlatko komotno moze bez vazelina naguzit
hocu izjave gdje haris trazi uredjenej BIH na stetu srba,vrijedja srbe i radi protiv BIH...argumente na sto...a o dodikovom antibosanstvu,uvredama i fasizmu je dokaza tonama..
- ex_libres
- Posts: 108
- Joined: 03/09/2010 17:46
#5285 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I ne vrijeđa, napravi onu dobro poznatu grimasu gađenja, najviše što uspije prevaliti preko usana je "oni tamo" ili ćutljivo "RS". Nekad slika govori više od riječi, mada ni u tom segmentu ne zaostaje.zavrzlama wrote:Suti i trpi wrote:zavrzlama wrote:
zar je arogantni stav ako trazim ukidanje aparthejda i fasizma u rs-u..ne gos'n salonac izvrces rijeci sagovornika..![]()
pazi ...rs kao trajni entitet u drzavi BIH, nije politika vladajuce stranke i vecine srba u BIH...opstanak rs-a ili ne ukidanje od strane"hareta" nije uspjeh srpske politike nego neuspijeh...rs treba srpskoj politici kao adut za podjelu BIH a ne kao institucija kojom se brane interesi srba u BIH i tom entitetu....dokaza sa moju konstataciju je na pretek..opet dodik prdi o savezu federalnih jedinica iako je odbraniuo rs od zlog hareta![]()
rs u okviru drzave BIH je zlo za srpsku politiku,rs u okviru BIH podrzavaju samo oni koji znaju da put u secesiju rs-a je put u nestanak tog entiteta..molit ce BIH srbi dodika da se pomiri sa rs-om kao dijelom BIH,jer dodiku nema nazad,srbija je rekla svoje..
Pogresno sam se izrazio, do mene je. Piso sam 'stav', a mislio na 'pristup'. Dakle, ti bi napadackim i arogantnim pristupom modifikovo RS. Takav pristup ce kod druge strane uvijek nailaziti na odbrambeni ili napadacki gard. Takav Haretov pristup NISTA dobro nije donjeo, naprotiv, ojaco je RS i narusio odnose medju narodima.
hajde nadji i jednu izjavu silajdjica da nije tacna,da vrijedja srbe kao narod..kad to ovdje postiras ,nastavit cemo dalje...sjecas li se da sam ti jedom ovo trazio i da si kapitulirao...hajd sad potrudi pa nadji nam dokaze o argonatnosti i nacionalizmu kod hareta...ne branim njega nego napadam tebe sto koristis hareta da opravdas dodika i velikosrpsku politiku...izvoli kreni sa argumentacijom..
PS. tvoj izgovor od prosli puta za harisa je bio ovako nekako" nikad haris nije javno nista lose rekao ,ALI ja znam sta on misli u sebi"
Sreća je da su građani Bosne i Hercegovine, a prije svega Bošnjaci počeli kažnjavati ovakvo ponašanje na izborima. To je veliki korak ka pomirenju i stvaranju normalnog dijaloga. Građani Bosne i Hercegovine, prije svega Srbi nažalost, još uvijek nisu napravili taj potrebni iskorak u vezi sa Dodikom. Ali, treba raditi pravilno i biti uporan i sve će doći na svoje.
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5286 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ima neko ko je uradio više i od tebe. I to bez alkoholafixer wrote:Vise sam ja uradio za ovu drzavu nego svi politicari zajedno. A to je tako jadno. Pazi sad sta sam uradio. Par stanovnika Istocnog Sarajeva doveo u Sarajevo, pocastio ih, napravio party. Napili se, zajebavali, i razbili iluzije da je Sarajevo Teheran, da su ugrozeni u Sarajevu i da nije moguc suzivot medju nama. Princip je jednostavan. Velik broj ljudi samo par kilometara od nas je apsolutno preplaseno kontaka sa "onim anamo", i to bez ikakvih prijasnjih iskustava. To je itekakva sansa za Bosnu i Hercegovinu, a ne politika protjerivanja macaka.hercegovac_pravi wrote:Pa eto pokušao je NS podilaženjem i ljubljenjem dupeta. Rezultati takvog pristupa su više već očigledni. Bajić u Rudom 40 glasova..Suti i trpi wrote:Zavrzlama bi RS modifikovo napadackim i arogantnim stavom. Tako je pokuso i njegov miljenik Hare. Svi smo vidjeli kako je to zavrsilo. Hare propo, a RS nikada nije bila jaca.![]()
Ovdje se uporno priča o nekakvom negiranju realnosti. Jedini onaj ko negira realnost jeste NS jer izbjegava da vidi samu suštinu problema u BiH. Pravolinijskim poltronstvom prema onima koji ti rade o glavi se ništa ne postiže. Imali ste 20 godina da to primjetite. Niste primjetili i to vam oduzima pravo da narodu "popujete" o "ne razumjevanju vaše političke platoforme". Vaša politička platforma (ako se NS može i svrstati u red političke organizacije) je ODLIČNO razumljiva i upravo zbog toga je i doživjela totalan krah.
A vi sad opletite po "lepom", ekonomiji, dodinoj snazi, mirnoj podjeli, relanosti....i ostalim tricama i kučinama.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#5287 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
opet se gubis..da li je ispravno ovo sto haris trazi...sam znas da je entitet rs nastao na genocidu etnickom ciscenju i da sluzi za rusenje BIH...nisam ti ja kriv sto se ukidanjem diaskriminacije ukida i svrha postiojanja rs-a..Suti i trpi wrote:Aprilski paket je odbijen iz nacionalisticki pobuda.zavrzlama wrote:
hocu izjave i argumentaciju..mani se"haris je prefrgan"..de nek dodik ima puna usta BIH i govori javno da jer za suzivot,pomirenje i BIH ,a nek bude prefrgan koliko hoce...dodikove rijeci uticu na srbe kao narod , a ne ono sto on u sebi misli..
procitaj svoj post jos jednom i vidi na koje si niske grane pao i koliko lazes sam sebe i ispadas smijesan...
Daj mi neku Harisovu izjavu u kojoj on porucuje da ne zeli ukinuti RS i entitetsko glasanje. Daj mi jednu njegovu izjavu u kojoj porucuje kako je njegov prvenstveni cilj uklanjanje diskriminatorski zakona, a ne ukidanje RS i entitetskog glasanja. Svakom sa dva grama mozga je jasno da je njegov krajnji cilj ukidanje RS i dominatno bosnjacka BiH. Nicim nije pokazo da zeli suprotno, NICIM. Takav pristup i stav ne moze naici na plodno tlo kod politicara u RS. Silajdzic = Dodik, Dodik = Silajdzic.
adresa za zalbe je dodik jer on odbija civilizacijske norme i drzi srbe kao narod vezane za najgori fasizam..zar su srbi kao narod nesposobni da se izdignu i pobijede fasizam i okrenu se suzivotu ,nego im haris i mnogi drugi harisi moraju ukazivat na fasizam koji slijede i podrzavaju...volio bi i ja da katarzu srba pokrene neki srbin u BIH, nego haris ali eto cekamo tog srbina,a za sad nema boljeg od dodika ,jer njega podrzava ogromna vecina srba..nije do harisa...nego do srbije kojoj se srbi ne mogu i nece da suprostave...
nego kako ukidanjem rs-a ce bosnjaci biti dominantni u entitetu sa 90% srba..daj sebi zadatak i objasni nama nepismenima...
Last edited by zavrzlama on 05/10/2010 21:34, edited 1 time in total.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#5288 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Dijete pita jer su djeca najiskrenija. Sad shvati kakva paranoja je zahvatila sve od 7 do 77 u tom entitetu. Poprilicno ih je tesko natjerati da kroce nogom u "veci dio" BiH, ali se ugodno iznenade kada shvate da i nije tamo bas onako kako se prica. Uostalom, dijete ne moze biti krivo zbog stavova koji granice sa fasizmom, tu je kriv sistem. Mi uopce nista ne cinimo da razbijemo te iracionalne stavove. Cak doprinosimo.Corto Maltese wrote:Ima neko ko je uradio više i od tebe. I to bez alkoholafixer wrote:Vise sam ja uradio za ovu drzavu nego svi politicari zajedno. A to je tako jadno. Pazi sad sta sam uradio. Par stanovnika Istocnog Sarajeva doveo u Sarajevo, pocastio ih, napravio party. Napili se, zajebavali, i razbili iluzije da je Sarajevo Teheran, da su ugrozeni u Sarajevu i da nije moguc suzivot medju nama. Princip je jednostavan. Velik broj ljudi samo par kilometara od nas je apsolutno preplaseno kontaka sa "onim anamo", i to bez ikakvih prijasnjih iskustava. To je itekakva sansa za Bosnu i Hercegovinu, a ne politika protjerivanja macaka.hercegovac_pravi wrote: Pa eto pokušao je NS podilaženjem i ljubljenjem dupeta. Rezultati takvog pristupa su više već očigledni. Bajić u Rudom 40 glasova..![]()
Ovdje se uporno priča o nekakvom negiranju realnosti. Jedini onaj ko negira realnost jeste NS jer izbjegava da vidi samu suštinu problema u BiH. Pravolinijskim poltronstvom prema onima koji ti rade o glavi se ništa ne postiže. Imali ste 20 godina da to primjetite. Niste primjetili i to vam oduzima pravo da narodu "popujete" o "ne razumjevanju vaše političke platoforme". Vaša politička platforma (ako se NS može i svrstati u red političke organizacije) je ODLIČNO razumljiva i upravo zbog toga je i doživjela totalan krah.
A vi sad opletite po "lepom", ekonomiji, dodinoj snazi, mirnoj podjeli, relanosti....i ostalim tricama i kučinama.Moje kumče je prošle godine provelo sedam dana u okolini Rogatice, i svih sedam uspješno odgovaralo na vesela dječija pitanja tipa: "A je li ti stvarno ideš zajedno sa Muslimanima u školu? U istoj učionici sjedite!?"
- DepraUbiVepra
- Posts: 248
- Joined: 30/01/2006 22:54
- Location: Previše smo voljeli zvijezde, da bismo se bojali noći!
#5289 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ti se šališ - ja sam siguran da se ispod lažne maske krmka krije nježna lirska dušica koja strahuje od pravne države i krivične odgovornosti. Ili kad bude bježao da mu avion ne bude mogao poletjeti zbog magle, pa da bude morao autom kući na Dedinje.fixer wrote:Nadam se da se salis. Dodik nema strahova. On samo ima racunicu. Ostatak stanovnistva zivi u izolovanosti, u zabludama koje su im nametnute kroz medije i konstantne price o "onima tamo zednim osvete".DepraUbiVepra wrote:Evo pik ja napijem Dodika!fixer wrote: Vise sam ja uradio za ovu drzavu nego svi politicari zajedno. A to je tako jadno. Pazi sad sta sam uradio. Par stanovnika Istocnog Sarajeva doveo u Sarajevo, pocastio ih, napravio party. Napili se, zajebavali, i razbili iluzije da je Sarajevo Teheran, da su ugrozeni u Sarajevu i da nije moguc suzivot medju nama. Princip je jednostavan. Velik broj ljudi samo par kilometara od nas je apsolutno preplaseno kontaka sa "onim anamo", i to bez ikakvih prijasnjih iskustava. To je itekakva sansa za Bosnu i Hercegovinu, a ne politika protjerivanja macaka.
- DepraUbiVepra
- Posts: 248
- Joined: 30/01/2006 22:54
- Location: Previše smo voljeli zvijezde, da bismo se bojali noći!
#5290 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Teza da Haris prosvjećuje Srbe je fašizam, fašizam i ništa osim fašizma! A ako ti je do katarze, imaš dosta ličnoga posla!zavrzlama wrote:opet se gubis..da li je ispravno ovo sto haris trazi...sam znas da je entitet rs nastao na genocidu etnickom ciscenju i da sluzi za rusenje BIH...nisam ti ja kriv sto se ukidanjem diaskriminacije ukida i svrha postiojanja rs-a..Suti i trpi wrote:Aprilski paket je odbijen iz nacionalisticki pobuda.zavrzlama wrote:
hocu izjave i argumentaciju..mani se"haris je prefrgan"..de nek dodik ima puna usta BIH i govori javno da jer za suzivot,pomirenje i BIH ,a nek bude prefrgan koliko hoce...dodikove rijeci uticu na srbe kao narod , a ne ono sto on u sebi misli..
procitaj svoj post jos jednom i vidi na koje si niske grane pao i koliko lazes sam sebe i ispadas smijesan...
Daj mi neku Harisovu izjavu u kojoj on porucuje da ne zeli ukinuti RS i entitetsko glasanje. Daj mi jednu njegovu izjavu u kojoj porucuje kako je njegov prvenstveni cilj uklanjanje diskriminatorski zakona, a ne ukidanje RS i entitetskog glasanja. Svakom sa dva grama mozga je jasno da je njegov krajnji cilj ukidanje RS i dominatno bosnjacka BiH. Nicim nije pokazo da zeli suprotno, NICIM. Takav pristup i stav ne moze naici na plodno tlo kod politicara u RS. Silajdzic = Dodik, Dodik = Silajdzic.
adresa za zalbe je dodik jer on odbija civilizacijske norme i drzi srbe kao narod vezane za najgori fasizam..zar su srbi kao narod nesposobni da se izdignu i pobijede fasizam i okrenu se suzivotu ,nego im haris i mnogi drugi harisi moraju ukazivat na fasizam koji slijede i podrzavaju...volio bi i ja da katarzu srba pokrene neki srbin u BIH, nego haris ali eto cekamo tog srbina,a za sad nema boljeg od dodika ,jer njega podrzava ogromna vecina srba..nije do harisa...nego do srbije kojoj se srbi ne mogu i nece da suprostave...
nego kako ukidanjem rs-a ce bosnjaci biti dominantni u entitetu sa 90% srba..daj sebi zadatak i objasni nama nepismenima...
- buzzer
- Posts: 1635
- Joined: 06/05/2006 22:37
#5291 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ja sam mislio da cete vracati protjerane kad ukinete rszavrzlama wrote: nego kako ukidanjem rs-a ce bosnjaci biti dominantni u entitetu sa 90% srba..daj sebi zadatak i objasni nam nama nepismenima...
koji je kurac onda ukidate? napravite pauzu i nemojte se vruci vode napiti.
- ex_libres
- Posts: 108
- Joined: 03/09/2010 17:46
#5292 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo, lagano se broje glasovi i utvrđuje strategija borbe protiv "zelenih". Ima još jedna novost. Novi protivnik ustavnog poretka RS je Mladen Ivanić, u uglednim dnevnim novinama je napisano da je dobio glasove svih Bošnjaka u RS i to na nagovor reisa. Da nije tragično... Pa ko da je ovdje pola miliona Bošnjaka.DepraUbiVepra wrote:Pa gdje si ti moj privatni Srbineex_libres wrote: Po mom mišljenju, i pored svih nedostataka o kojima se može pričati, meni je ovaj slogan pun pogodak. I dvije akcije vezano sa postavljanjem kamena temaljca ispred zgrade Vlade RS i kod hidroelektrane Vranduk NAJJ u cijeloj kampanji. Dobro, u rangu toga je i ona šetnja Sarajevom i poziv na šutanje. Pa Bojan i ekipa su provozali tačke sa kamenom kroz strogi centar BL, od boske do zgrade vlade. E,sad problem je što su režimski mediji po naređenju, IGNORISALI bilo kakvu aktivnost Naše stranke. I u zemlji apsurda, to nije bilo toliko zbog samog NS-a već zbog koalicije sa Zdravkom Krsmanovićem. Zdravko je u "patriotskim krugovima" etiketiran kao izdajnik i zagovornik ukidanja entiteta i to se mnogim ljudima usadilo u glavu. Upaljena je nacionalistička lampica i svi argumenti ovoga svijeta su pali u vodu. Džaba...
Da, zemlja apsurda, dio drugi. GDS i Spahić su na toj istoj RTRS bili propraćeni skoro svako veče. Da se razumijemo, ja apsolutno podržavam djelovanje GDS-a i ujedinjenje ovakvih snaga i da sam bio u mogućnosti, moj glas za člana Predsjedništva bi išao njemu.
Zato sam ja predlagao, da se prilikom okupljanja u BL (ili bilo gdje) učini neko djelo na koje bi intervenisala policija a MORALO bi biti propraćeno u režimskim medijima - razbiti neko staklo, izaći na ulicu i obustaviti saobraćaj, nešto u tom fazonu.
Šta ima novo u Dodikistanu? Ovdje u Teheranu a.k.a. Bliskoistočnom Sarajevu prema informacijama forumaša pravo puno četnika - kao da nam i bez njih nedostaje moralnog i ljudskog šljama.
Evo, izgleda da je stranka uzela dva mandata u Kantonu. Minimum za sačuvati obraz. Dok se ovi iskoaliraju (koalirati - općiti sa koalama i drugim šumskim stvorenjima) u svim kama sutra kombinacijama, mi imamo dosta posla. Valja nama preko rijeke!
I, da neko se drznuo napisati da je "ubačeni element" u vidu Krsmanovića i Naše stranke uspio preći izborni prag u jedinici 6 za skupštinu (to je Foča do Trebinja).
Koalicija je osvojila 4% glasova, ali s obzirom da ova jedinica daje samo 7 poslanika, mislim da neće proći Krsmanović.
Dobili smo i potpredsjednika iz reda Hrvata Emila Vlajkija. On je inače veći zagovarač Republike Srpske od Dodika, cijelu kampanju je bazirao na priči kako stranci nakon izbora kreću ka ukudanju RS i da ih u tome treba spriječiti.
Vidiš, multi-kulti cvjeta, ma nema nam kraja!
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#5293 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne plasi se on da mu avion nece poletjeti, on se boji da ce izgubiti potporu naroda. To bi za njega znacilo gubitak sise koju sise, te pocetak dugogodisnje robije. Nikad nisam ni rekao da je on po bilo cemu njezan.DepraUbiVepra wrote:Ti se šališ - ja sam siguran da se ispod lažne maske krmka krije nježna lirska dušica koja strahuje od pravne države i krivične odgovornosti. Ili kad bude bježao da mu avion ne bude mogao poletjeti zbog magle, pa da bude morao autom kući na Dedinje.fixer wrote:Nadam se da se salis. Dodik nema strahova. On samo ima racunicu. Ostatak stanovnistva zivi u izolovanosti, u zabludama koje su im nametnute kroz medije i konstantne price o "onima tamo zednim osvete".DepraUbiVepra wrote:
Evo pik ja napijem Dodika!
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#5294 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
[/quote]Teza da Haris prosvjećuje Srbe je fašizam, fašizam i ništa osim fašizma! A ako ti je do katarze, imaš dosta ličnoga posla!
fasizam je fasizam ,ko kritikuje nije bitno da li haris,jovo ili anto...ali ti potvrdi onu moju davno izrecenu tezu..
`nije velikosrbima krivo za izgubljene ratove,nego od koga su izgubili`..pa i tebi vise mrzak haris,nego fasizam kojeg srbi u BIH podsrzavaju..ofira se ti porerano,a lijepo si bio kreno
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5295 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vlajki podpredsjednik!? Dodik može rahat umrijeti.ex_libres wrote:Dobili smo i potpredsjednika iz reda Hrvata Emila Vlajkija. On je inače veći zagovarač Republike Srpske od Dodika, cijelu kampanju je bazirao na priči kako stranci nakon izbora kreću ka ukudanju RS i da ih u tome treba spriječiti.
- ex_libres
- Posts: 108
- Joined: 03/09/2010 17:46
#5296 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nego, vas dvojica, šta bi sa onim ujedinjenjem?dzeno123 wrote:Samo naprijed.DepraUbiVepra wrote:Dobra večer i tobe jarabi!dzeno123 wrote:Ovaj depraubivepra ko da je boga za muda uhvatio pa ovako komunicira sa ljudima i omalozava tudje stavove i misljenja.
Nadam se da griješiš, jer se trudim da ne omalovžavam tuđe stavove i mišljenja. Uvijek i bez iznimke ću sav sretan prihvatiti pruženu ruku. A to da se ne libim biti oštar je valjda potencijalno i korisno. Pokušavam naći mjeru, upozorite me ako pretjeram ma u čemu.
Lijep liberalni pozdrav!
Da vas i mi simpatizeri ne krenemo prozivati.
-
hercegovac_pravi
- Posts: 6672
- Joined: 14/03/2009 22:59
- Location: Klinika za maDŽorizaciju
#5297 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kad pročitam ove postove mogu vam samo reći...pravo mi je drago što ste "uspjeli"... 
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#5298 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ujedinjenje sam ja vec prokomentarisao ranije. To je izjavio Bojan Bajic u Face to Face da bi prikupio birace LDS, LDS-a koji ma u koliko teskoj situaciji se nalazio ima odredjenu bazu stalnih glasaca. Ono sto je Bojan Zec Filipovic rekao na tu temu, na samom kraju emisije a to je da je LDS otvorena za dijalog u svakom trenutku sto je i istina.ex_libres wrote:Nego, vas dvojica, šta bi sa onim ujedinjenjem?
Da vas i mi simpatizeri ne krenemo prozivati.
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#5299 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ko `mi`....ukidanjem malog ausvica se normalno i omogucuje bolji povratak ljudi na svoje.....buzzer wrote:ja sam mislio da cete vracati protjerane kad ukinete rszavrzlama wrote: nego kako ukidanjem rs-a ce bosnjaci biti dominantni u entitetu sa 90% srba..daj sebi zadatak i objasni nam nama nepismenima...![]()
koji je kurac onda ukidate? napravite pauzu i nemojte se vruci vode napiti.
rs ukidaju velikosrbi pokusajem secesije od BIH..ja pijem samo hladna pica
jos jedan koji bjezi od sustine u pokusaju relativizacije dodikove politike....zasad ukinut diskriminaciju a srbi kao narod ce se pobrinuti za ukidanje samog entiteta,jer bez diskriminacije preme nesrbima i BIh,postojanje istog je samo teret srbima..
- ex_libres
- Posts: 108
- Joined: 03/09/2010 17:46
#5300 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Čuo si za Vlajkija? Ma joj nešto nam čudan ovaj "zid" da ti znaš stvari od tamo preko.Corto Maltese wrote:Vlajki podpredsjednik!? Dodik može rahat umrijeti.ex_libres wrote:Dobili smo i potpredsjednika iz reda Hrvata Emila Vlajkija. On je inače veći zagovarač Republike Srpske od Dodika, cijelu kampanju je bazirao na priči kako stranci nakon izbora kreću ka ukudanju RS i da ih u tome treba spriječiti.
Mada, sumnjiv si ti meni, te Rogatica te Vlajki...
