Kod mene se ne zalijepi jer ga ne ostavim tako danima,nego cim ga istresem sa cjediljke na salavetu poslije pola sata ga prstima okrenem i premjestim na drugi dio (suhlji) salavete i gle svaka sjemenka se razdvoji.Kerima, bila si dobra učenica.
Samo mali popravak, dosta su i 2 dana držanja u galončiću dok fermentira a ono što sam htio popraviti jeste da sjeme nikako ne sušiti na salavati već keramičnim tanjirićima, jer je poslije lakše odlijepiti.
Novine, WC papir, krpe i slično nikako ne dolazi u obzir.
Toliko od mene...
Haman da sam ja do sad od vas nekih ucila,eto sad cete i vi od mene nesto saznati





