Pa dobro, serija vrluda ali nekako uvijek nađe put do kućevinnie_jones wrote:Karnišovas ili što bi Hanka rekla tužni hepi end. Svaka čast T. Winteru za sve dobre stvari koje uradio sa Sopranosima ali BE definitivno ide u nekom "a la Lost" smjeru gdje više ni autor ne zna kako će sve to poravnati i porefenati. Završio sam sa ovom procijeđenom limunadom, fala doviđenja i bone for tuna.ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone?
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5276 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#5277 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je
EDIT: Našao sam.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5278 Re: Gledate seriju - preporucite je
berem da se ne smije puno otkrivati, da ne galame oni sto nisu gledali, ali eliminirali su lika za kojeg sam mislila da ce prezivjeti jos jednu sezonu. dva, za koja sam bila sigurna da ce zaplatiti, prezivjese.ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone?
serija je odlicna, i postavili su stvari za iducu sezonu fantasticno. peta sezona bi mogla biti najbolja od svih. boi i hoover, znaci dogadjaji koje moraju postovati zbog stvarnih likova, bi trebali biti dijelom iduce sezone. ova sezona je vremenski negdje u sredini dvadesetih, znaci al jos nije fursata ufatio, rothstein je ziv ali nece jos dugo , lucky jos nije mocan kad on ojaca rat mafija je tu. ne znam da li ce i bugzija uvoditi u pricu zbog masserie. fantastican potencijal, plus svi ostali likovi koje pratimo godinama i njihovo uplitanje u pricu. meni pari da ce mali will platiti glavom na kraju pete.
ne vidim na osnovu cega bi se ova serija IKAD mogla nazvati precijenjenom i jos k tome limunadom. niti u jednoj sezoni scenaristi nisu ostavili utisak da gube konce i da ne znaju sta hoce. tacno znaju sto hoce, ovi ljudi znaju na pocetku sezone gdje i kako ce likovi i prica zavrsiti na kraju. uostalom, paralelno odrzavati sve te silne price, zivote i likove i uoblicavati ih u cjelinu, sto uvijek cine, nije karakteristika limunade.
- vee-jay
- Posts: 9881
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5279 Re: Gledate seriju - preporucite je
da, ja jos nisam gledao... zato vas i ne citam
btw. ako ima neko link za neki stream al da je kvalitet kao preko torenta. (ne smijem vise skidati, nasao me nsa
)
btw. ako ima neko link za neki stream al da je kvalitet kao preko torenta. (ne smijem vise skidati, nasao me nsa
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5280 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gdje ti živišvee-jay wrote:da, ja jos nisam gledao... zato vas i ne citam![]()
![]()
btw. ako ima neko link za neki stream al da je kvalitet kao preko torenta. (ne smijem vise skidati, nasao me nsa)
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#5281 Re: Gledate seriju - preporucite je
Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5282 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da to nije film?nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5283 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da nije možda ova?nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
http://www.imdb.com/title/tt0801425/
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#5284 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije film, ovo je serija..ćiribiribela wrote:Da to nije film?nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
Inace baš ima filmova sto su na ovu temu kad se vracaju u taj dan..
@ Irac idem pogledat prvu epizodu da provjerim da li je to ta..
Edit : Nemam sta provjeravat to je ta!
Hvala ti..
Inace znas li slucajno da li je od pocetka trebalo da ima samo jednu sezonu?
Pošto sam ja gledao sigurno ovo te 2006 i to 1 epizodu i ucinila mi se interesatnom, al' nisam dalje od te..
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5285 Re: Gledate seriju - preporucite je
Iskreno nemam pojma. Samo se sjećam da sam je gledao na Novoj, to je bila era prije torrenata. Uglavnom zanimljiva je, mada mi je sjećanje izblijedilo.nema me tamo wrote:Nije film, ovo je serija..ćiribiribela wrote:Da to nije film?nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
Inace baš ima filmova sto su na ovu temu kad se vracaju u taj dan..
@ Irac idem pogledat prvu epizodu da provjerim da li je to ta..
Edit : Nemam sta provjeravat to je ta!
Hvala ti..
Inace znas li slucajno da li je od pocetka trebalo da ima samo jednu sezonu?
Pošto sam ja gledao sigurno ovo te 2006 i to 1 epizodu i ucinila mi se interesatnom, al' nisam dalje od te..
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5286 Re: Gledate seriju - preporucite je
razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni
trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5287 Re: Gledate seriju - preporucite je
Whitechapel ostaje na 4. sezone 
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5288 Re: Gledate seriju - preporucite je
Tudors
3 sezona
super
3 sezona
super
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#5289 Re: Gledate seriju - preporucite je
pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni![]()
trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5291 Re: Gledate seriju - preporucite je
Što? Pa baš je čovjek pazio da ništa ne otkrije...clarion_ wrote:pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni![]()
trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
#5292 Re: Gledate seriju - preporucite je
Treća sezona "Person of Interest" jede malu djecu.
Nolan zna znanje.
Nolan zna znanje.
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#5293 Re: Gledate seriju - preporucite je
orphan black je cudo jedno
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5294 Re: Gledate seriju - preporucite je
pogledaj par postova gore kako su se raspisali o Boardwalku. to je spoiler, ovo moje je ništa.clarion_ wrote:pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni![]()
trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5295 Re: Gledate seriju - preporucite je
vicious2 wrote:orphan black je cudo jedno
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5296 Re: Gledate seriju - preporucite je
vicious2 wrote:orphan black je cudo jedno
Nije planirana samo jedna sezona, ali, sefovi su tako odlucili. Isti scenarij kao i kod mnogih drugih odlicnih serija.nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5297 Re: Gledate seriju - preporucite je
gleda li neko the newsroom? ceka se treca sezona 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#5298 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni se ova serija Father Brown sve vise svidja..
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#5299 Re: Gledate seriju - preporucite je
Suits - Fantasticna!
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5300 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sjetih se dobre serije..ali nažalost debili je nisu obnovili..Human Target

