Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5276 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

vinnie_jones wrote:
ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone? :D
Karnišovas ili što bi Hanka rekla tužni hepi end. Svaka čast T. Winteru za sve dobre stvari koje uradio sa Sopranosima ali BE definitivno ide u nekom "a la Lost" smjeru gdje više ni autor ne zna kako će sve to poravnati i porefenati. Završio sam sa ovom procijeđenom limunadom, fala doviđenja i bone for tuna.
Pa dobro, serija vrluda ali nekako uvijek nađe put do kuće :D Moglo bi biti zanimljivo dogodine, kad Al zavlada Chicagom, sad je tu i Eli da ga poveže sa ostatkom serije... mali Will ima potencijala da naslijedi umornog amidžu.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5277 Re: Odg: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

EDIT: Našao sam.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5278 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone? :D
berem da se ne smije puno otkrivati, da ne galame oni sto nisu gledali, ali eliminirali su lika za kojeg sam mislila da ce prezivjeti jos jednu sezonu. dva, za koja sam bila sigurna da ce zaplatiti, prezivjese.

serija je odlicna, i postavili su stvari za iducu sezonu fantasticno. peta sezona bi mogla biti najbolja od svih. boi i hoover, znaci dogadjaji koje moraju postovati zbog stvarnih likova, bi trebali biti dijelom iduce sezone. ova sezona je vremenski negdje u sredini dvadesetih, znaci al jos nije fursata ufatio, rothstein je ziv ali nece jos dugo , lucky jos nije mocan kad on ojaca rat mafija je tu. ne znam da li ce i bugzija uvoditi u pricu zbog masserie. fantastican potencijal, plus svi ostali likovi koje pratimo godinama i njihovo uplitanje u pricu. meni pari da ce mali will platiti glavom na kraju pete.

ne vidim na osnovu cega bi se ova serija IKAD mogla nazvati precijenjenom i jos k tome limunadom. niti u jednoj sezoni scenaristi nisu ostavili utisak da gube konce i da ne znaju sta hoce. tacno znaju sto hoce, ovi ljudi znaju na pocetku sezone gdje i kako ce likovi i prica zavrsiti na kraju. uostalom, paralelno odrzavati sve te silne price, zivote i likove i uoblicavati ih u cjelinu, sto uvijek cine, nije karakteristika limunade.
User avatar
vee-jay
Posts: 9881
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5279 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

da, ja jos nisam gledao... zato vas i ne citam :D :-D

btw. ako ima neko link za neki stream al da je kvalitet kao preko torenta. (ne smijem vise skidati, nasao me nsa :( )
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5280 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

vee-jay wrote:da, ja jos nisam gledao... zato vas i ne citam :D :-D

btw. ako ima neko link za neki stream al da je kvalitet kao preko torenta. (ne smijem vise skidati, nasao me nsa :( )
Gdje ti živiš :lol: Ima Couch Tuner, nema bas puno serija, ali ima onih najpopularnijih, i sve streamove su extra! Koja serija?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#5281 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5282 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Da to nije film?

http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5283 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Da nije možda ova?
http://www.imdb.com/title/tt0801425/
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#5284 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

ćiribiribela wrote:
nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Da to nije film?

http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
Nije film, ovo je serija..
Inace baš ima filmova sto su na ovu temu kad se vracaju u taj dan..

@ Irac idem pogledat prvu epizodu da provjerim da li je to ta..

Edit : Nemam sta provjeravat to je ta!
Hvala ti..
Inace znas li slucajno da li je od pocetka trebalo da ima samo jednu sezonu?
Pošto sam ja gledao sigurno ovo te 2006 i to 1 epizodu i ucinila mi se interesatnom, al' nisam dalje od te..
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5285 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

nema me tamo wrote:
ćiribiribela wrote:
nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Da to nije film?

http://www.imdb.com/title/tt0332136/?re ... lmg_act_18
Nije film, ovo je serija..
Inace baš ima filmova sto su na ovu temu kad se vracaju u taj dan..

@ Irac idem pogledat prvu epizodu da provjerim da li je to ta..

Edit : Nemam sta provjeravat to je ta!
Hvala ti..
Inace znas li slucajno da li je od pocetka trebalo da ima samo jednu sezonu?
Pošto sam ja gledao sigurno ovo te 2006 i to 1 epizodu i ucinila mi se interesatnom, al' nisam dalje od te..
Iskreno nemam pojma. Samo se sjećam da sam je gledao na Novoj, to je bila era prije torrenata. Uglavnom zanimljiva je, mada mi je sjećanje izblijedilo.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5286 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni :roll:

trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5287 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Whitechapel ostaje na 4. sezone :(
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5288 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Tudors
3 sezona

super
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#5289 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by clarion_ »

zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni :roll:

trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#5290 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by CoCoLoCo »

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5291 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

clarion_ wrote:
zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni :roll:

trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,
Što? Pa baš je čovjek pazio da ništa ne otkrije...
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#5292 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dugi nožni nokti »

Treća sezona "Person of Interest" jede malu djecu.
Nolan zna znanje. :thumbup:
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5293 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

orphan black je cudo jedno
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5294 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

clarion_ wrote:
zomri wrote:razočaravajuće finale Bron/Broen-a nakon solidne druge sezone. najgore što će ovu priču po svoj prilici nastaviti i u trećoj sezoni :roll:

trebali su sve svezati u finalu, i u trećoj početi sa novom pričom i posve novim slučajem.
pripazi malo kad pišeš ovakve stvari, ima ljudi koji to još uvijek gledaju i ovo je više nego nepotrebna sugestija,
pogledaj par postova gore kako su se raspisali o Boardwalku. to je spoiler, ovo moje je ništa.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5295 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

vicious2 wrote:orphan black je cudo jedno
:thumbup:
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5296 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

vicious2 wrote:orphan black je cudo jedno
:thumbup:
nema me tamo wrote:Citam drugu temu i sjetim se serije kojoj neznam ime...
Uglavnom zena mu kao bude ubijena il' nesto tako i on svaki dan se vraca u taj dan kad je umrla..
Nešto u tom fazonu, jel' zna neko kako se zove ta serija?
Nije planirana samo jedna sezona, ali, sefovi su tako odlucili. Isti scenarij kao i kod mnogih drugih odlicnih serija.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5297 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

gleda li neko the newsroom? ceka se treca sezona :-D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#5298 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Meni se ova serija Father Brown sve vise svidja..
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#5299 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Suits - Fantasticna!
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5300 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Sjetih se dobre serije..ali nažalost debili je nisu obnovili..Human Target
Post Reply