Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#52651 Re: Liverpool FC

Post by ruud »

sta je ba sto ste potonuli :D
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52652 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Uigravati štopere za LP.
Tu si dvije utakmice pa eto potrebno je da svaku drugu se Bobiju digne kurac, Salah da bude normalan itd. i eto ga. A u finalu šta bude.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52653 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma nije problem poraz, ali pristup je blago rečeno sramotan.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52654 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Bilo je lijepo dok je trajalo.

Prespori su bili. Uzas.
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#52655 Re: Liverpool FC

Post by Bazinga1234 »

Nisam baš skroz gledao, ali po meni je ovaj mladi golman solidno branio večeras.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52656 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobar je Kelleher, projekat.
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#52657 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

I Henderson je odigrao odlicno u odbrani
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52658 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ja kad sam psovao dva ljeta za redom ovdje se nesto negodovalo, mene prozivalo da sam mrgud, cangrizalo itd... Pricalo se o nekakvoj sirokoj klupi, igracinama i slicno...
Ne jebu Liverpool povrede, jebu ga mrtvi polovnjaci, pa se vi smijite meni koliko hocete.
Klopp ni u Dortmundu nije znao nadograditi ekipu, ocito je to problem ili ce biti i u Liverpoolu! Dodje do zenita i to je to, slijedi stromglav pad i onda noga. Ovdje nece biti noga, jer taman mu i istice ugovor 2024.

Ne nadajte se nekim pljackama ni na ljeto. Nece to biti nikakav Mbappe, Sancho qrac palac... Uvalit ce opet nekog Jotu, Alcantaru ili nekog hipstera iz ovako West Hama, Newcastlea za 58 miliona i rece eh eto ga.

Tjerajte vise ovo drvo Divocka iz kluba jebem mu poginule! Najgore Liverpoolu sto se moglo desiti jesu oni njegovi golovi pred kraj 2019! Ne mozes vise debila lopatom istjerati. Origi je najveca panjcuga koja je krocila na Anfield uz Carrolla.

Klupa je smijesna i to 2 sezone govorim. Nikakva rjesenja su Ox mrtvi, Siptar, Origi, kurcine od igraca. Kad je zadnji put nesto Drvo napravilo kad ga uvede? Zalijepi se uz aut liniju jebo ga nebo Allahovo.
Ox? Drvosjeca takodjer, jebem mu sve odvratno.
Siptar? Igrac manje svaki put. Debila izvuce ona asistencija protiv WH, a i tu karina sve vrijeme dok je igrao, osim te kontre.

I pustite tu pricu "City ima siru klupu". Pa imaju jer kupuju. Njima s klupe udju Silva, Fernandinho, Mahrez, Torres... Tebi panjevi.

Neka se vise zavrsila prica o tituli jebem im umrle. Nije problem sad titula, vec i Liga prvaka. Sreca im je pa su i Chelsea i Tootenham isto tako karine. Ako popuse LP, bice pateticna prica na ljeto o nedostatku love. Ustvari bice svakako. Skontali ih vise svi, nabij 9 igraca nazad i ne moze pejgamber proci, a ne Salah, TAA, Robertson... Tako su popusili ove sezone u svim utakmicama protiv ekipa iz donjeg dijela tabele. Nikom nisu vise od gola dali, nikom! Sve nabiju igrace nazad, a ovi veze nemaju kako probit.

City je najkonstantniji klub zadnjih 10 godina i mogu im se svi karine napusiti. Trosili, smijali im se... Ipak se na kraju uspjeh moze parama kupit. Jest da steka u LP, ali boli ih karina. Evo bice u 10 godina 5 titula od cega 3 ubjedljivo. Evo i ove ce sezone uzeti sa 8+ bodova na kraju, jer im ne moze niko nista. Kaze cudna sezona, korona... Jest za sirotinju.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52659 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Nemas poraza 4 godine, dovedes ovo spansko istroseno gov.no od igraca i logicno da stane niz jer lik nije fit za Liverpool niti je super klasa da se zbog njega mijenja stil igre
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#52660 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

Glupo je da Thiago bude zrtveni jarac a napad ne moze jednu stopostotnu sansu napravit ekipi koja se bori za opstanak.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52661 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52662 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52663 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

saint_mirad wrote: 03/02/2021 23:33 Glupo je da Thiago bude zrtveni jarac a napad ne moze jednu stopostotnu sansu napravit ekipi koja se bori za opstanak.
Radi cega je on doveden? Od kad je dosao nije stvorio 2 sanse.

I moze li statistika sa njim i bez njega na Anfieldu. Prosjecan igrac.
Zgembo030
Posts: 66
Joined: 28/02/2020 18:01

#52664 Re: Liverpool FC

Post by Zgembo030 »

Eh ovako..
Prva stvar - protivnik je bio bolji stoga su i odnijeli sva tri boda kući..
Druga stvar - Ponovo Klopp izgubio utakmicu jer nije dovoljno nahajcao igrače
Treća stvar - Nešto se čudno dešava u trening centru i doista je neshvatljiv broj povreda. Šta rade ti ljudi, terapeuti, doktori, itd.?
Četvrta stvar - Divock Origi najgori igrač ubjedljivo, trebalo ga se riješiti već sad u januaru
Peta stvar - Sad na naplatu dolazi škrtarenje par prijelaznih rokova, što za posljedicu dovodi do toga da jedan Brighton ima bolju klupu od prvaka
Šesta stvar - Thiago Alcantara je IGRAČINA, samo što je žrtvovan i mora da igra poziciju za koju treba adaptacija
Sedma stvar - TAA i Robertson bolje da ne ubacuju lopte u šestaesterac jer im svaka završi na prvom igraču do njih ili na drugoj strani potpuno beskorisno.
Osma stvar - Potreban je remont pola ekipe, pa Milner najborbeniji, a frajeru 35 godina. Ko hoće da igra nek zasluži, ko je u formi nek igra. Firmino odsječen, uradio bi kao nešto al se brzo pogubi. Oxlade i Shaqiri tanki zato što su slabo imali prilike za igru.
Sve u svemu, volim Liverpool više od Želje u kom sam igrao 10 godina, ali ovo je trenutno smijurija od ekipe. Pa svi su nas prokontali. Svaka ekipa koja nam je uzela bodove, uzela ih je na isti način. Simeone nas je načeo, i još nam ga izgleda ne vadi
Lijepa noć i još nije kraj
Nakon noći svane dan
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#52665 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

O tituli mogu razmišljati naredne sezone. Jebiga ... :roll:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#52666 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

Gerro wrote: 03/02/2021 23:48
saint_mirad wrote: 03/02/2021 23:33 Glupo je da Thiago bude zrtveni jarac a napad ne moze jednu stopostotnu sansu napravit ekipi koja se bori za opstanak.
Radi cega je on doveden? Od kad je dosao nije stvorio 2 sanse.

I moze li statistika sa njim i bez njega na Anfieldu. Prosjecan igrac.
Nije doveden da daje golove, to sigurno. Doveden je da da novu dimenziju veznom redu. Kreativnost i pre Thiaga nije dolazila iz sredine vec od bekova i preko individualnog kvaliteta tria napred.
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#52667 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Kad vidim koliko se nervira ovaj BHF tacno nekad pozelim da Liverpool osvoji sve trofeje. :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52668 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

saint_mirad wrote: 04/02/2021 00:01
Gerro wrote: 03/02/2021 23:48
saint_mirad wrote: 03/02/2021 23:33 Glupo je da Thiago bude zrtveni jarac a napad ne moze jednu stopostotnu sansu napravit ekipi koja se bori za opstanak.
Radi cega je on doveden? Od kad je dosao nije stvorio 2 sanse.

I moze li statistika sa njim i bez njega na Anfieldu. Prosjecan igrac.
Nije doveden da daje golove, to sigurno. Doveden je da da novu dimenziju veznom redu. Kreativnost i pre Thiaga nije dolazila iz sredine vec od bekova i preko individualnog kvaliteta tria napred.
Mani me te price. Ovdje se drkalo ko da dolazi Iniesta a sad se alibi pravi za prevaru
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52669 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Zgembo030 wrote: 03/02/2021 23:57
Šesta stvar - Thiago Alcantara je IGRAČINA, samo što je žrtvovan i mora da igra poziciju za koju treba adaptacija
Preko sredine je samo zahvaljujući njemu i išla lopta. Milner i Gini ništa.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52670 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Milner je osvojio dosta lopti. Meni nije bio los veceras.

I mislim da Jones treba igrati od pocetka, Thiago moze i odmoriti par susreta, ili Gini.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52671 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kad smo već kod odmora, vidljivo je da će i Andyu trebati vrlo brzo. Gari čovjek Bog zna koliko utakmica već u nizu.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52672 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 04/02/2021 00:34 Kad smo već kod odmora, vidljivo je da će i Andyu trebati vrlo brzo. Gari čovjek Bog zna koliko utakmica već u nizu.
Odmorio bi on da je Tsimikas kakva fajda, ali cini mi se to je malo jaci nivo onog malog cupavog sto je bio na beku, onaj Larouci, tako nesto...
Hem se odmah povrijedi, evo vratio se i sumnjam da ce nesto aman odigrati.
Doduse ne mozes imati Marcela i Lahma u isto vrijeme u ekipi, ali mozes vala i nesto jace od Tsimikasa.


Joj jebem li im nane da im jebem sjebase mi jos jedan dan...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52673 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

BHF_Manijak wrote: 04/02/2021 00:45
AmiĐa_Idriz wrote: 04/02/2021 00:34 Kad smo već kod odmora, vidljivo je da će i Andyu trebati vrlo brzo. Gari čovjek Bog zna koliko utakmica već u nizu.
Joj jebem li im nane da im jebem sjebase mi jos jedan dan...
:pisnuo:

Bit ce bolje naredne sezone
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#52674 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma ništa. Ima još puno da se igra. Vjerovatno će nas i Siti klepiti ali sam siguran da ce se uhvatiti top 4, jer osim Sitija nema tu niko ko je u stanju duge serije praviti, a Liverpul ce se uhavizati kad tad. Uzima se Lester u gostima.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52675 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 04/02/2021 00:45
AmiĐa_Idriz wrote: 04/02/2021 00:34 Kad smo već kod odmora, vidljivo je da će i Andyu trebati vrlo brzo. Gari čovjek Bog zna koliko utakmica već u nizu.
Odmorio bi on da je Tsimikas kakva fajda, ali cini mi se to je malo jaci nivo onog malog cupavog sto je bio na beku, onaj Larouci, tako nesto...
Hem se odmah povrijedi, evo vratio se i sumnjam da ce nesto aman odigrati.
Doduse ne mozes imati Marcela i Lahma u isto vrijeme u ekipi, ali mozes vala i nesto jace od Tsimikasa.


Joj jebem li im nane da im jebem sjebase mi jos jedan dan...
Ma i on je hasta bio, tu je glavni problem. Odigrao jednu ful utakmicu u kupu početkom sezone, pristojna partija.
Post Reply