Ima on klauzulu na ljeto, tako da tu Leipzig ne može puno. Presudiće ko njemu ponudi bolje uslove. E sad, možda je baš tu naša šansa, poznato je da je Liverpool među vodećim po pitanju podmazivanja agenata igrača...no_sekirli wrote: ↑03/02/2021 19:10Cini mi se da RB cvrsto stoji da momak ne ostaje u Bundeski. Ne znam koliko bi morali biti ludi poput Dortmunda i ostalih idiota da vjecno hrane Bajinu azdahu. A narocito jer momak nije Svabo, pa nema potrebe lizati necije guze da upadne u repku.AmiĐa_Idriz wrote: ↑03/02/2021 18:55 Bayern ostaje kako stvari stoje i bez Sulea, krenuće oni all in na Upamecana na ljeto.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52601 Re: Liverpool FC
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52602 Re: Liverpool FC
Mah, sve i on da dodje na ljeto, slomice kuk, zub, rebro, nogu, kičmu i sta vec sve ne na treningu pred utakmicu i opet ćemo ovdje pizditi.
Što kaže kolega BHF, fakat šta oni rade na treninzima jebote?
Ispade da su svi od stakla napravljeni.
Što kaže kolega BHF, fakat šta oni rade na treninzima jebote?
Ispade da su svi od stakla napravljeni.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#52603 Re: Liverpool FC
Alisson moguce, Salah vjerovatno spekulacije i trolanje fantasy raje jer je mnogima Bruno vicekapiten ovo kolo
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52604 Re: Liverpool FC
Ovoga sam se bojao... Citya samo moze Allah sad zaustaviti. A imali su 7-8 bodova prednosti, sve im jebem slagirano. Pustite to povrede ha hu, ima ih eto i City...
Ovo mi lici na onu kobnu sezonu kad se sve spickalo u februaru. Sad eto nije februar vec decembar/januar!
City drama los bio, sve islo od ruke i gledaj ti sad...
Ovo mi lici na onu kobnu sezonu kad se sve spickalo u februaru. Sad eto nije februar vec decembar/januar!
City drama los bio, sve islo od ruke i gledaj ti sad...
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52605 Re: Liverpool FC
Iako ne volim carke-barke, niti neka velika predvidjanja, ali ako se dobije ovo veceras i Shity za vikend, mislim da smo jos uvijek kandidati za titulu. Gubitak bilo kojeg boda iz ova 2 susreta nam ubija svaku sansu, kako bodovno, tako i psihicki.
- MMM1977
- Posts: 6699
- Joined: 15/07/2009 12:56
#52606 Re: Liverpool FC
City ima puno dužu klupu od svih ostalih ekipa i balans u kvalitetu igrača, tako da se kod njih povrede i ne osjete toliko. Vidi samo beton odbrane trenutno a vidi i opcije sa klupe.
Biće izuzetno teško da ih se stigne i dosta toga će se znati nakon nedelje.
YNWA
Biće izuzetno teško da ih se stigne i dosta toga će se znati nakon nedelje.
YNWA
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52607 Re: Liverpool FC
ne znam kako se nadate jos tituli, ja sam prestao nakon onih kikseva protiv WBA, Newcastlea i Sotona. Druga stvar izgleda mi da nismo sposobni uci u neku seriju od 7-8 utakmica
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52608 Re: Liverpool FC
Nije povreda ipak, dobro je opet.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52609 Re: Liverpool FC
Sezona je precudna da bi bila predvidiva. Ozljede, korona, pad forme u kratko vrijeme mogu unazaditi bilo koju ekipu.
I sami ste svjedoci naseg sunovrata u samo mjesec dana.
Beckera izgleda zaboli k.
Vjerujem da lazu, ozljeda je 100%, ali sramota ih vise objavljivat.
I sami ste svjedoci naseg sunovrata u samo mjesec dana.
Beckera izgleda zaboli k.
Vjerujem da lazu, ozljeda je 100%, ali sramota ih vise objavljivat.
Last edited by no_sekirli on 03/02/2021 20:08, edited 1 time in total.
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#52610 Re: Liverpool FC
Ma ja bih volio vidjeti makar jednu od prinova veceras na terenu. Ako se obezbjedi sigurna prednost, bilo bi prilika ubaciti jednog.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52611 Re: Liverpool FC
Sad tek nema teorije da vidimo novog stopera, tj. Daviesa. Oko Kabaka kako sam shvatio nisu još nekakvu papirologiju stigli, ili će biti u minut.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52613 Re: Liverpool FC
Samo neka je Milner zdrav 
Krenuo je i Mane
Krenuo je i Mane
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52614 Re: Liverpool FC

Pola milijarde u toplicama
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52615 Re: Liverpool FC
Baš kako nas opljačkaše u prvoj utakmici sa ovima.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52617 Re: Liverpool FC
Pa što Phillips stoji onako daleko na prekidima.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52618 Re: Liverpool FC
Jesmo losi jbt
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52619 Re: Liverpool FC
Baš dosadno poluvrijeme. Ovi se dobro brane, a mi nekako ko da se i ne trudimo previše.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52620 Re: Liverpool FC
A najgori od svih je Plavšić.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52621 Re: Liverpool FC
Prebaci na hrvatskog komentatora
Thiago konstantno kasni jbt. Postaje iritantno
Thiago konstantno kasni jbt. Postaje iritantno
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52622 Re: Liverpool FC
Curtis/Ox, jedan će ubrzo garant. I Origi u 90-oj.
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52623 Re: Liverpool FC
Sporo, bezidejno... Taman kontas dvije utakmice - odlicno i onda "ovo". Tuzno.
Sto Siptara ne ubaci?
Sto Siptara ne ubaci?
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52624 Re: Liverpool FC
Bobi je izgubio 10 lopti 
