Bášča

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5251 Re: Bášča

Post by Ratarka »

e to bi me spasilo! gdje si kupio ovu pasirku?
User avatar
Senći
Posts: 277
Joined: 23/01/2013 20:14

#5252 Re: Bášča

Post by Senći »

Ratarka wrote:e to bi me spasilo! gdje si kupio ovu pasirku?
Kupio sam je u Konjicu
bizet
Posts: 1541
Joined: 24/06/2012 07:41

#5253 Re: Bášča

Post by bizet »

Senći wrote:
Evo prave pasirke koja sutra putuje za Zenicu
sto ne sutis bolan, hajde, onda ocekujem poziv
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5254 Re: Bášča

Post by Ratarka »

isla sam danas u potragu za ovom pasirkom, nisam nasla, ali sam nasla istu kakvu imam plasticnu samo metalnu, pa cemo vidjeti da li ce danasnja tura lakse da se ipasira. sad je i aparat tu pa cu da postavim kad uslikam koji je to rusvaj sa ovom malom skulom :)
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5255 Re: Bášča

Post by Ratarka »

kako obecah evo slika, jucerasnja tura deportovana u podrum:

Image


rusvaj oko pasiranja danasnje ture:
Image

negdje na sred kuhanja:
Image


spakovano:

Image

borovnica prva tura takodje gotova, naruceno jos 10kg. malinu smo smazali/popili, pa muntam decke da naberu kupinu, da sada nju pravim. sljiva tek pocinje (nemamo nase sljive, to kupujem), razradjuje se plan koliko bestilja a koliko kombinovanog jer imamo svoju malu krusku, rodila ludacki :)
roge ce ocito biti kupljene, slonovo uho talasika skroz, patlidzan imam jedan plod, velicine malog prsta, tako da i to mora biti s pijace.

ima li neko viska svog povrca da bi htio prodati? tipa patlidzana, roge, babure? to bih jako rado kupila jer ovo sto mi je uspjelo definitivno ne moze pokriti nase potrebe.
armin_jocker
Posts: 213
Joined: 27/02/2012 20:22

#5256 Re: Bášča

Post by armin_jocker »

Svaka vam cast svima, bas ste vrijedni, Ratarka posebno, radi punom parom, ja visak paradajza poceo prodavati, dijeliti, mrsko mi, a i nemam vremena da napravim kakve salse, sosa, a moracu. Luk sam juce povadio, ne sav, ubrao nekoliko kukuruca, 6 komada, toliko je opsatalo, i nesto mrkve i dvije tikve

Image

Paprike
Image
Paradajz, krastavci, patlidzan
Image

Malo bezobrazan paradajz cudnog oblika :D

Image
Paradajz u plasteniku
Image

Lubenica, i vidi se Muminov paradajz, zuti, samo nesto mi slabo sazrijeva, ali jedan sam neki dan ubrao, u salatu mmmm

Image
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5257 Re: Bášča

Post by Ratarka »

trudim se stvarno, zao mi je da bilo sta na ovaj nacin uzgojeno ode onako u helac. ako imas viska paradajza ja sam musterija, javi!
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#5258 Re: Bášča

Post by safran »

Ratarka wrote:na koji fol dobijete tolike kolicine? ja sam objedjena da imamo dosta paradajza, ali uberem za dnevne potrebe plus sedmicno cca 3kg max. koliko je to sadnica da se bere po deset kg odjednom? na kolikoj povrsini je taj paradjaz?
150 sadnica - ukuhali 25 L soka x 5 kg otprilike blizu 80 kg paradajza smo muž, djeca i ja obrali, oprali, očistili, samljeli, ukuhali i flaširali. I to smo obrali samo ono što se moralo obrati da se olakša stabljikama. Podijelili još nekih 20 kg. Krepali smo, a smiješi nam se dernek i sljedećeg vikenda.

I da se pohvalim - ubrali smo sa jedne stabljike volovskog srca nekoliko kapitalaca - i hajde da ih izvažemo - svaki blizu ili preko 500 g a jedan 670 g.
Last edited by safran on 26/08/2013 00:02, edited 1 time in total.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#5259 Re: Bášča

Post by safran »

Mu'min wrote:SAFRAN
da da KUPINA, eto mi to od kad znam zase zovemo MALINE mada izraz nije kako vidim tačan. :)
Ne mora biti da nije tačan - recimo, regionalnog karaktera. Manje-više je poznato da sam ja dijete iz mješovitog braka - otac Bosanac - mati Hercegovka - kod nas u porodici za sve postoje barem dva naziva. Moj tata kupine i dan-danas naziva crnim malinama.
flag
Posts: 349
Joined: 06/02/2007 00:36

#5260 Re: Bášča

Post by flag »

armin_jocker wrote:...vidi se Muminov paradajz, zuti, samo nesto mi slabo sazrijeva, ali jedan sam neki dan ubrao, u salatu mmmm...
Evo kako kod mene izgleda Muminov žuti paradajz :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Image
Još nisam jeo ukusniji i sočniji paradajz!!! Da znaš Mumine da si se plaho osevapio sa ovim paradajzom. Hvala ti još jednom moj Mumine.
Ova dva komada - kilogram :-D
Image

Nego, ja imam interesantnu situaciju sa drugim sortama. Vrlo slab je urod! Većina stabala (paradajza) izgleda odlično, dosta dobro razvijeno i zdravo stablo... Međutim, ukupno tri ili četiri ploda na stablu :?. Plodovi su krupni i nije problem u kvalitetu, problem je kvantitet. Imam dva stabla koja uredno cvjetaju, ali niti jedan plod nisu dala!Cocktail i cherry (iz mog sjemena) su dobro rodili - ali ove neki drugi... slaboo. Svi odlično cvjetaju (znači da je dobro sjeme) samo ne daju plodove. Nemam pojma koje su to sorte, skupljali smo sjemena paradajza koji bi nam se svidio i ostavljali, sigurno nisu F1 sjemena. Nemam pojma šta bi mogao biti problem.
Last edited by flag on 26/08/2013 00:33, edited 2 times in total.
flag
Posts: 349
Joined: 06/02/2007 00:36

#5261 Re: Bášča

Post by flag »

Senći wrote:
flag wrote:Evo i mene... poslije odmora (već prošlo ...)
Senči, Boga ti kako se dolazi do ove tvoje bašte :D :thumbup:
Bogami flag putem se dolazi, što pitaš to bi možda doš'o pomoć :lol:
Ma... pa eto... ako treba šta pomoći oko roštilja (napr.)

Image
Evo ja ću se cijeli dan patiti sa ovim dimom, a ako treba mogu ja i cijeli dan vrtiti ražanj. :D :lol:
Ako ti treba pomoć oko ovih stvari samo ti zovi :mrgreen:.
User avatar
Mu'min
Posts: 2233
Joined: 12/12/2011 11:09

#5262 Re: Bášča

Post by Mu'min »

safran wrote:
Mu'min wrote:SAFRAN
da da KUPINA, eto mi to od kad znam zase zovemo MALINE mada izraz nije kako vidim tačan. :)
Ne mora biti da nije tačan - recimo, regionalnog karaktera. Manje-više je poznato da sam ja dijete iz mješovitog braka - otac Bosanac - mati Hercegovka - kod nas u porodici za sve postoje barem dva naziva. Moj tata kupine i dan-danas naziva crnim malinama.
Eto objašnjenja. :)
User avatar
Mu'min
Posts: 2233
Joined: 12/12/2011 11:09

#5263 Re: Bášča

Post by Mu'min »

flag wrote: Evo kako kod mene izgleda Muminov žuti paradajz :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Image
Još nisam jeo ukusniji i sočniji paradajz!!! Da znaš Mumine da si se plaho osevapio sa ovim paradajzom. Hvala ti još jednom moj Mumine.
Ova dva komada - kilogram :-D
Image

FLAG

eh kako mi je drago vidjeti kako moj Žuti Bosanac hara Saraj'vom i tako lijep nagrade općinstva dobiva. ;)
Samo naprijed i ne zaboravi fermentirati sjeme od najljepšeg i većeg paradajza.
Vidi se da si zalivao.

SENĆI

ta pasirka za Bizet je prava strojka.
I da ja bogdom RATARKA malo sačekala pa tako kupila a ne onu u obliku ćase.
Mada se uvije može pokloniti a sebi bolja kupiti. :)


RATARKA

tebi čestitke za ovakav super uspijeh. Plaho vrijedne ruke.

ARMIN_JOCKER

znači sviđa ti se okus Bosanca? :)
Sjeme čuvaj!
Wind
Posts: 1433
Joined: 31/10/2008 22:28

#5264 Re: Bášča

Post by Wind »

Pozdrav,

znam da nije bas mjesto za ovo, zapravo jeste mjesto ali nije tema.... :D :-), elem, da ne duzim, bezuspjesno tragam za nekom poljoprivrednom livadom u okolini Sarajeva pa kontam da mozda vi sa terena ne poznajete nekoga ko prodaje zemlju.

Interesuje me od 3 do 10 duluma. Pravo sam zagrijan za neku poljoprivrednu proizvodnju. Ako neko ima neku informaciju, zahvaljujem.
User avatar
Senći
Posts: 277
Joined: 23/01/2013 20:14

#5265 Re: Bášča

Post by Senći »

flag wrote:
Senći wrote:
flag wrote:Evo i mene... poslije odmora (već prošlo ...)
Senči, Boga ti kako se dolazi do ove tvoje bašte :D :thumbup:
Bogami flag putem se dolazi, što pitaš to bi možda doš'o pomoć :lol:
Ma... pa eto... ako treba šta pomoći oko roštilja (napr.)

Image
Evo ja ću se cijeli dan patiti sa ovim dimom, a ako treba mogu ja i cijeli dan vrtiti ražanj. :D :lol:
Ako ti treba pomoć oko ovih stvari samo ti zovi :mrgreen:.
Kad se već ponudi za pomoć oko roštilja sve ću ja pripremiti ugalj, drva,roštilj i ja ću se boriti sa dimom okretati i to sve što treba, tvoje je samo da svratiš do mesare i da kupiš što treba na roštilj :lol: :lol: šalim se lako bi se dogovorili oko toga. Ostavi mi sjemena od ovog žutog Mu'minovog paradajza flag ti ili neko drugi sa foruma,kako rekoste veoma je ukusan pa bi volio da imam i ja tu vrstu.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84590
Joined: 03/10/2011 20:11

#5266 Re: Bášča

Post by Chloe »

I ja bih probala uzgojiti taj žuti paradajz. Eto, samo da znate. :)
User avatar
fortaleza
Posts: 6180
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#5267 Re: Bášča

Post by fortaleza »

Ima li koja dobra duša da mi objasni kako ću ostaviti sjeme od paradajza, paprike, kukuruza, krastavaca? Ili neki dobar link. Dosad sam svake godine kupovao sjeme, a od ove želim uzgajati organsko, a ne više plavo i crveno sjeme isprskano raznim fungicidima.
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5268 Re: Bášča

Post by Ratarka »

safran wrote:
Ratarka wrote:na koji fol dobijete tolike kolicine? ja sam objedjena da imamo dosta paradajza, ali uberem za dnevne potrebe plus sedmicno cca 3kg max. koliko je to sadnica da se bere po deset kg odjednom? na kolikoj povrsini je taj paradjaz?
150 sadnica - ukuhali 25 L soka x 5 kg otprilike blizu 80 kg paradajza smo muž, djeca i ja obrali, oprali, očistili, samljeli, ukuhali i flaširali. I to smo obrali samo ono što se moralo obrati da se olakša stabljikama. Podijelili još nekih 20 kg. Krepali smo, a smiješi nam se dernek i sljedećeg vikenda.

I da se pohvalim - ubrali smo sa jedne stabljike volovskog srca nekoliko kapitalaca - i hajde da ih izvažemo - svaki blizu ili preko 500 g a jedan 670 g.
svaka cast safranko!!! vec se vidim kako povecam broj sadnica za 3 puta, tikvice umanjujem itd :))
kerima1
Posts: 3530
Joined: 13/06/2012 19:04

#5269 Re: Bášča

Post by kerima1 »

fortaleza wrote:Ima li koja dobra duša da mi objasni kako ću ostaviti sjeme od paradajza, paprike, kukuruza, krastavaca? Ili neki dobar link. Dosad sam svake godine kupovao sjeme, a od ove želim uzgajati organsko, a ne više plavo i crveno sjeme isprskano raznim fungicidima.
Od paradajza kad dobro uzri prepolovi ga,pripremi casu i izvuci sjemenke i sok iz paradajza pa jos malo dodaj vode da se ne osusi i ne strunu sjemenke.Tako drzi 3 dana i onda u cjediljki isperi pa ih na salaveti osusi.Na ovaj nacin ces imati otpornije sjeme za sjetvu.Paprike pusti da pocrvene vece koje su ti u basti pa samo povadi kasnije sjeme i osusi.Kukuruz isto uzmi par najvecih komada pusti da se na stabljici sasusi do kraja i otkini.Krastavce uzmi one najdonje prve koje su poceli se ometati i pusti ih da izrastu sto vece i kad pozute kao dinje otkini i vadi sjemenke.sretno :)
Last edited by kerima1 on 26/08/2013 23:00, edited 1 time in total.
Ratarka
Posts: 594
Joined: 08/10/2012 20:27

#5270 Re: Bášča

Post by Ratarka »

kerima1 wrote:
fortaleza wrote:Ima li koja dobra duša da mi objasni kako ću ostaviti sjeme od paradajza, paprike, kukuruza, krastavaca? Ili neki dobar link. Dosad sam svake godine kupovao sjeme, a od ove želim uzgajati organsko, a ne više plavo i crveno sjeme isprskano raznim fungicidima.
Od paradajza kad dobro uzri prepolovi ga,pripremi casu i izvuci sjemenke i sok iz paradajza pa jos malo dodaj vode da se ne osusi i ne strunu sjemenke.Tako drzi 3 dana i onda u cjediljki isperi pa ih na salaveti osusi.N aova nacin ces imati otpornije sjeme za sjetvu.Paprike pusti da pocrvene vece koje su ti u basti pa samo povadi kasnije sjeme i osusi.Kukuruz isto uzmi par najvecih komada pusti da se na stabljici sasusi do kraja i otkini.Krastavce uzmi one najdonje prve koje su poceli se ometati i pusti ih da izrastu sto vece i kad pozute kao dinje otkini i vadi sjemenke.sretno :)
znaci za paradajz, popola plod, izvuci srce i potopiti u vodu? drzati par dana i onda procjediti i osusiti?
User avatar
Mu'min
Posts: 2233
Joined: 12/12/2011 11:09

#5271 keramični tanir

Post by Mu'min »

kerima1 wrote:Od paradajza kad dobro uzri prepolovi ga,pripremi casu i izvuci sjemenke i sok iz paradajza pa jos malo dodaj vode da se ne osusi i ne strunu sjemenke.Tako drzi 3 dana i onda u cjediljki isperi pa ih na salaveti osusi.
Kerima, bila si dobra učenica. :)
Samo mali popravak, dosta su i 2 dana držanja u galončiću dok fermentira a ono što sam htio popraviti jeste da sjeme nikako ne sušiti na salavati već keramičnim tanjirićima, jer je poslije lakše odlijepiti.
Novine, WC papir, krpe i slično nikako ne dolazi u obzir.

Toliko od mene...
Gladna
Posts: 47
Joined: 28/06/2010 13:08

#5272 Re: Bášča

Post by Gladna »

A kad se to sjeme od paradajdza treba posijati ?
User avatar
Mu'min
Posts: 2233
Joined: 12/12/2011 11:09

#5273 Re: Bášča

Post by Mu'min »

Gladna wrote:A kad se to sjeme od paradajdza treba posijati ?
Zavisi gdje živiš. Ja recimo oko 8.marca a ti možeš i heftu-dvije kasnije, jer ja mogu 1.maja već na njivu iznijeti.
Gladna
Posts: 47
Joined: 28/06/2010 13:08

#5274 Re: Bášča

Post by Gladna »

Ahaa znaci ja posto sam u Skandinaviji trebala bih oko 1.marta.
Tek sam dobila bastu i staklenik. Zelim sijati sledece godine, sta bih trebala da uradim kao pripremu?
User avatar
Mu'min
Posts: 2233
Joined: 12/12/2011 11:09

#5275 Kada se sije paradajz?

Post by Mu'min »

Gladna wrote:Ahaa znaci ja posto sam u Skandinaviji trebala bih oko 1.marta.
Tek sam dobila bastu i staklenik. Zelim sijati sledece godine, sta bih trebala da uradim kao pripremu?
:lol:
Što ne reče odmah da si Skandinavija da se ne javljam. :lol:
Koliko imate dugo ljeto? Dobro bi bilo da upitaš tamo lokalne kad oni siju pa da se im prilagodiš.
Tebi predlažem da siješ još kasnije poslije 8.marta mada ti u pricipu možeš januara sijati al ne možeš iznijeti vani
jedino ako imaš plastenik koji ima grijanje al to je već u sektoru "šališ se".

Svrah sijanja u posudice i uzgoj u saksjama pa tek poslije vani je da sadnica ostvari prednost jer kreće sa bolje početne tačke.
Al' ako super sadnicu izneš vani gdje je hladno, vjetar, kiše svaki drugi dan... Onda nisi ništa uspjela.
Post Reply