Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#5251 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisam znao gdje ovo da stavim pa sam se odlycio ovdje. Molim vas ako neko moze da mi postavi neki link da glrdam Simpsonove. Slucajno juce i danas na HRT-u uhvatim da ih prikazuju i opt ih se nekako zazelim 
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#5252 Re: Gledate seriju - preporucite je
Baš to.brown.sugar wrote:Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.Bodkin wrote:almost human nije losa
Gledaće se i dalje.
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#5253 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobar je jedino promo za sljedeću epizodućiribiribela wrote:Evo pocela neka Almost Human, je li iko gledao?
Ova sezona losa skroz.VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a![]()
- magi87
- Posts: 188
- Joined: 23/07/2011 11:43
#5254 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pratili ko Revolution? Kakvi su utisci?
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5255 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji 
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5256 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja evo počeo, pregledao dvije epizode. Ono, nije loša, gledljiva. Malo mi vuče na Supernatural, sve u svemu moRe se pratiti bar zasad.Kal El wrote:Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
Frida_11
- Posts: 11
- Joined: 19/11/2013 14:16
#5257 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledam following, zanimljiva serija al mislim da nema više od 1 sezone :/, jako dobra mi je i flashpoint
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5258 Re: Gledate seriju - preporucite je
FlashpointFrida_11 wrote:Gledam following, zanimljiva serija al mislim da nema više od 1 sezone :/, jako dobra mi je i flashpoint
Počeo sam opet sa The Mentalist,uskoro će se sresti lice u lice sa Red John-om
Sent from my LT26i using Tapatalk
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#5261 Re: Gledate seriju - preporucite je
Lektira.golfiista wrote:
Odlicna!
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5264 Re: Gledate seriju - preporucite je
nikada nisam volio lektiruŠveđanin wrote:Lektira.golfiista wrote:
Odlicna!
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#5265 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel' mi moze neko ako nije problem da preporuci neku seriju?
Po mogucnosti da je gotova s prikazivanjem..
Po mogucnosti da je gotova s prikazivanjem..
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5266 Re: Gledate seriju - preporucite je
212 stranica(!?) da si ti meni zhiv i zdrav
- galamdzinica
- Posts: 313
- Joined: 06/03/2012 17:19
#5267 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gdje pogledati finale druge sezone "Bron/Broen", sinoć je prikazana epizoda, ima li neko link za stream?
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#5268 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kakva je druga sezona Bron Broen ? jel bolja od prve ? 
-
sickle_and_hammer
- Posts: 389
- Joined: 05/09/2012 20:27
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5270 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone? 
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5271 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja ne mogu da vjerujem da sam tek sad otkrio Newsroom 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5272 Re: Gledate seriju - preporucite je
vidio sam torrent za SD rip epizode na kickass.to. kasne sa 720pgalamdzinica wrote:Gdje pogledati finale druge sezone "Bron/Broen", sinoć je prikazana epizoda, ima li neko link za stream?
EDIT: izašla i deseta 720p na piratskom zaljevu
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#5273 Re: Gledate seriju - preporucite je
kao i Fringe ... it grows on youKal El wrote:Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
pin-up
- Posts: 583
- Joined: 17/11/2006 10:52
#5274 Re: Gledate seriju - preporucite je
Boardwalk Empire kao da ima nesto sa Game of Thrones, ili Martinom 
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#5275 Re: Gledate seriju - preporucite je
Karnišovas ili što bi Hanka rekla tužni hepi end. Svaka čast T. Winteru za sve dobre stvari koje uradio sa Sopranosima ali BE definitivno ide u nekom "a la Lost" smjeru gdje više ni autor ne zna kako će sve to poravnati i porefenati. Završio sam sa ovom procijeđenom limunadom, fala doviđenja i bone for tuna.ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone?



