Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#5251 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Max Bunker »

Nisam znao gdje ovo da stavim pa sam se odlycio ovdje. Molim vas ako neko moze da mi postavi neki link da glrdam Simpsonove. Slucajno juce i danas na HRT-u uhvatim da ih prikazuju i opt ih se nekako zazelim :)
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5252 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

brown.sugar wrote:
Bodkin wrote:almost human nije losa :thumbup:
Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.
Baš to.

Gledaće se i dalje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#5253 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

ćiribiribela wrote:Evo pocela neka Almost Human, je li iko gledao?
VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a :D
Ova sezona losa skroz. :D :D
Dobar je jedino promo za sljedeću epizodu :D
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#5254 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by magi87 »

Pratili ko Revolution? Kakvi su utisci?
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5255 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5256 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

Kal El wrote:Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
Ja evo počeo, pregledao dvije epizode. Ono, nije loša, gledljiva. Malo mi vuče na Supernatural, sve u svemu moRe se pratiti bar zasad.
Frida_11
Posts: 11
Joined: 19/11/2013 14:16

#5257 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Frida_11 »

Gledam following, zanimljiva serija al mislim da nema više od 1 sezone :/, jako dobra mi je i flashpoint
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5258 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Frida_11 wrote:Gledam following, zanimljiva serija al mislim da nema više od 1 sezone :/, jako dobra mi je i flashpoint
Flashpoint :thumbup: Gledao sam prije, dobra serija!
Počeo sam opet sa The Mentalist,uskoro će se sresti lice u lice sa Red John-om :shock: :oops:

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5259 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#5260 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by golfiista »

Image


Odlicna!
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5261 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

golfiista wrote:Image


Odlicna!
Lektira.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5262 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Messiah (2001)
Messiah 2: Vengeance Is Mine (2002)

Britanska mini serija o serijskom ubici.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#5263 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by relativno84 »

Image
:thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5264 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Šveđanin wrote:
golfiista wrote:Image


Odlicna!
Lektira.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
nikada nisam volio lektiru :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#5265 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

Jel' mi moze neko ako nije problem da preporuci neku seriju?
Po mogucnosti da je gotova s prikazivanjem..
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5266 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

212 stranica(!?) da si ti meni zhiv i zdrav
User avatar
galamdzinica
Posts: 313
Joined: 06/03/2012 17:19

#5267 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by galamdzinica »

Gdje pogledati finale druge sezone "Bron/Broen", sinoć je prikazana epizoda, ima li neko link za stream?
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#5268 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

Kakva je druga sezona Bron Broen ? jel bolja od prve ? :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5270 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone? :D
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5271 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

ja ne mogu da vjerujem da sam tek sad otkrio Newsroom :-D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5272 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

galamdzinica wrote:Gdje pogledati finale druge sezone "Bron/Broen", sinoć je prikazana epizoda, ima li neko link za stream?
vidio sam torrent za SD rip epizode na kickass.to. kasne sa 720p :cry:

EDIT: izašla i deseta 720p na piratskom zaljevu :thumbup:
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#5273 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Kal El wrote:Gleda li ko Sleepy Hollow? Vidio sad na Fox-u seriji..izgleda mi dobro, volim što ima nadnaravno u seriji :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
kao i Fringe ... it grows on you :D treba malo vremena ali nije lose
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#5274 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pin-up »

Boardwalk Empire kao da ima nesto sa Game of Thrones, ili Martinom :-?
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#5275 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vinnie_jones »

ultima_palabra wrote:Ko gleda Boardwalk empire, kako vam se dopao kraj sezone? :D
Karnišovas ili što bi Hanka rekla tužni hepi end. Svaka čast T. Winteru za sve dobre stvari koje uradio sa Sopranosima ali BE definitivno ide u nekom "a la Lost" smjeru gdje više ni autor ne zna kako će sve to poravnati i porefenati. Završio sam sa ovom procijeđenom limunadom, fala doviđenja i bone for tuna.

Post Reply