Kako znas ko je prosao dalje?Sirri wrote:Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje.Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno![]()
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#526 Re: X FACTOR Adria
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#528 Re: X FACTOR Adria
Sirri wrote: Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
meni kod Kristine smeta sto se vidi da joj je naporno pjevati, toliko se napreze da su joj zile po vratu iskocile
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#529 Re: X FACTOR Adria
Hristina *MedenoSrce wrote:Sirri wrote: Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.![]()
meni kod Kristine smeta sto se vidi da joj je naporno pjevati, toliko se napreze da su joj zile po vratu iskocile
- Sirri
- Posts: 64
- Joined: 23/04/2013 22:22
#530 Re: X FACTOR Adria
Gledala na Sitel TV.P308 wrote:Kako znas ko je prosao dalje?Sirri wrote:Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje.Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno![]()
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#531 Re: X FACTOR Adria
Ne govori nam više ništa! 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#532 Re: X FACTOR Adria
Pa je li prosla Ilma? Je li Haris? Sto sutisSirri wrote:
Gledala na Sitel TV.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#533 Re: X FACTOR Adria
jaooo Harisa 
-
EdinŠopović
- Posts: 625
- Joined: 26/03/2013 13:56
#534 Re: X FACTOR Adria
Hristina ima odličan glas?Sirri wrote:Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje.Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno![]()
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
-
HsarajevoZ
- Posts: 18
- Joined: 14/06/2013 00:56
- Sirri
- Posts: 64
- Joined: 23/04/2013 22:22
#536 Re: X FACTOR Adria
Malo da vas držim u neizvjesnosti.P308 wrote:Pa je li prosla Ilma? Je li Haris? Sto sutisSirri wrote:
Gledala na Sitel TV.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#537 Re: X FACTOR Adria
Steta sto je ispala bila je jedan od najboljih takmicaraSirri wrote:Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje.Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno![]()
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
- devito
- Posts: 753
- Joined: 03/04/2013 17:26
#538 Re: X FACTOR Adria
Joj Emina postaje smijesna.
Haris ubi brasno
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Haris ubi brasno
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#539 Re: X FACTOR Adria
Joj da je Vugdalica ovdje da im pokaze kako se spika Inglish 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#540 Re: X FACTOR Adria
Ovaj zadnji kod Emine pjeva isto Kemal Malovcic 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#541 Re: X FACTOR Adria
Haris je preubio. Počistio patos s ostalima.
PerČoli -
Ne znam za vas, al' mi smo onakve u školi gađali grudvama.
PerČoli -
- friskyoreo
- Posts: 1898
- Joined: 21/11/2011 16:55
- Location: Wysteria Lane
#542 Re: X FACTOR Adria
Cini mi se da je Emina svrsila dok je Lukijan pjevao....

-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#543 Re: X FACTOR Adria
Mislis da ga gadjaju ?It_is_a_Leclerc wrote:Haris je preubio. Počistio patos s ostalima.
PerČoli -Ne znam za vas, al' mi smo onakve u školi gađali grudvama.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#544 Re: X FACTOR Adria
Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#545 Re: X FACTOR Adria
P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože
- friskyoreo
- Posts: 1898
- Joined: 21/11/2011 16:55
- Location: Wysteria Lane
#546 Re: X FACTOR Adria
Mozda im je Emina herself prevodila.Afanasi_94 wrote:P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.onaj Englez je baš bio bezveze.
Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#547 Re: X FACTOR Adria
Afanasi_94 wrote:P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.onaj Englez je baš bio bezveze.
Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože
Englez se ni nemora pravit englez. Isto ko da je ovo tržište ko englesko gdje ljudi kupuju CD-ove i skidaju singlove sa itunsa. Sjooo.
Onaj Lukijan je pravo dobar.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#548 Re: X FACTOR Adria
Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je EnglezAfanasi_94 wrote:P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.onaj Englez je baš bio bezveze.
:
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#549 Re: X FACTOR Adria
ma sta bi trebali da placuP308 wrote: Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je EnglezMada ni Kiki nije nista bolji.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#550 Re: X FACTOR Adria
Naravno da ne. Ali takmicarima nije nimalo lako, nakon sto otpjevaju on im hladno kaze: "Hvala, dovidjenja" ... Emina i Mustafa su bar pruzili podrsku. Bar su to zasluzili svi takmicari..Ljuba Moljac wrote:ma sta bi trebali da placuP308 wrote: Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je EnglezMada ni Kiki nije nista bolji.
