X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#526 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Sirri wrote:
Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje. :roll:
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
Kako znas ko je prosao dalje?
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#527 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Sta ovaj englez glumi ? :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#528 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

Sirri wrote: Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
:thumbup:

meni kod Kristine smeta sto se vidi da joj je naporno pjevati, toliko se napreze da su joj zile po vratu iskocile
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#529 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

MedenoSrce wrote:
Sirri wrote: Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
:thumbup:

meni kod Kristine smeta sto se vidi da joj je naporno pjevati, toliko se napreze da su joj zile po vratu iskocile
Hristina *
User avatar
Sirri
Posts: 64
Joined: 23/04/2013 22:22

#530 Re: X FACTOR Adria

Post by Sirri »

P308 wrote:
Sirri wrote:
Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje. :roll:
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
Kako znas ko je prosao dalje?
Gledala na Sitel TV. 8)
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#531 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Ne govori nam više ništa! :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#532 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Sirri wrote:
Gledala na Sitel TV. 8)
Pa je li prosla Ilma? Je li Haris? Sto sutis :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#533 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

jaooo Harisa :thumbup:
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#534 Re: X FACTOR Adria

Post by EdinŠopović »

Sirri wrote:
Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje. :roll:
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
Hristina ima odličan glas?
HsarajevoZ
Posts: 18
Joined: 14/06/2013 00:56

#535 Re: X FACTOR Adria

Post by HsarajevoZ »

Ilma prosla


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Sirri
Posts: 64
Joined: 23/04/2013 22:22

#536 Re: X FACTOR Adria

Post by Sirri »

P308 wrote:
Sirri wrote:
Gledala na Sitel TV. 8)
Pa je li prosla Ilma? Je li Haris? Sto sutis :D
Malo da vas držim u neizvjesnosti. :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#537 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Sirri wrote:
Partizzanka wrote:ova kristina po meni je tu samo jer se kiki lozi na nju
nista nista nista od nje meni nije posebno
Izgleda da se ipak i ne ''loži'' toliko, jer nije prošla dalje. :roll:
Djevojka ima odličan glas, ali je pogriješila pri odabiru pjesme, jednako kao i Miloš.
Steta sto je ispala bila je jedan od najboljih takmicara
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#538 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

Joj Emina postaje smijesna.

Haris ubi brasno :grin:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#539 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Joj da je Vugdalica ovdje da im pokaze kako se spika Inglish :lol:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#540 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Ovaj zadnji kod Emine pjeva isto Kemal Malovcic 8-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#541 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Haris je preubio. Počistio patos s ostalima.

PerČoli - :lol: Ne znam za vas, al' mi smo onakve u školi gađali grudvama.
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#542 Re: X FACTOR Adria

Post by friskyoreo »

Cini mi se da je Emina svrsila dok je Lukijan pjevao.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#543 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

It_is_a_Leclerc wrote:Haris je preubio. Počistio patos s ostalima.

PerČoli - :lol: Ne znam za vas, al' mi smo onakve u školi gađali grudvama.
Mislis da ga gadjaju ? :D Ima 15 godina :oops:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#544 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#545 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
:thumbup: onaj Englez je baš bio bezveze.

Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože :lol:
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#546 Re: X FACTOR Adria

Post by friskyoreo »

Afanasi_94 wrote:
P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
:thumbup: onaj Englez je baš bio bezveze.

Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože :lol:
Mozda im je Emina herself prevodila. :D
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#547 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Afanasi_94 wrote:
P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
:thumbup: onaj Englez je baš bio bezveze.

Kako ovo Pink prevodi "Nemoj da me ofiraš." pa bože :lol:

Englez se ni nemora pravit englez. Isto ko da je ovo tržište ko englesko gdje ljudi kupuju CD-ove i skidaju singlove sa itunsa. Sjooo.

Onaj Lukijan je pravo dobar.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#548 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Afanasi_94 wrote:
P308 wrote:Fini su Mustafa i Emina, za svakoga su imali lijepu rijec i pohvalu, a ne ko ona dvojica.
:thumbup: onaj Englez je baš bio bezveze.
:
Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je Englez :D Mada ni Kiki nije nista bolji.
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#549 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

P308 wrote: Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je Englez :D Mada ni Kiki nije nista bolji.
ma sta bi trebali da placu :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#550 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Ljuba Moljac wrote:
P308 wrote: Covjek nikakvu emociju ne pokazuje, hladan. Vidi se da je Englez :D Mada ni Kiki nije nista bolji.
ma sta bi trebali da placu :D
Naravno da ne. Ali takmicarima nije nimalo lako, nakon sto otpjevaju on im hladno kaze: "Hvala, dovidjenja" ... Emina i Mustafa su bar pruzili podrsku. Bar su to zasluzili svi takmicari..
Post Reply