Phantasy wrote:Znači malti se ne može opepeliti što se tiče hrane(znam da je offtopic ali admine i tebi ce trebati ovo):
1.Dobri stari Komšo (Mladost) kod mrkve najbolji burger.
2.Picerija Havana (ulica malta, kod orijenta) pica razvaljuje.
3.Nagib(odmah do mladosti) najbolja sirnica i zeljanica okolo
4.Buregdzinica MM najbolji burek(sjeckani) i krompirusa u gradu.
5.2 Pekare: Malta i Ravenna(ova prva je onako meni(mozda se nekom svidi), a druga razvaljuje(zatvorena pica(1.5 KM) i sirnica(1.5 KM) nema jače i veće. Ajmo nadopunite ako sam nešto mašio
Najbolja pizza u SA?
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#526 Re: Najbolja pizza u SA?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#527 Re: Najbolja pizza u SA?
maltam wrote:Montana
Ne pamtim kada sam pojeo bolju picu
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#528 Re: Najbolja pizza u SA?
Dobar je i doner pored 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#529 Re: Najbolja pizza u SA?
Zovem jucer supke i ne javljaju se, iako ime do 21 radno vrijeme ccc!

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#530 Re: Najbolja pizza u SA?
Ma ko će se tebi javit'BHF_Manijak wrote:Zovem jucer supke i ne javljaju se, iako ime do 21 radno vrijeme ccc!![]()
Mi jeli poslije derbija, ti je ne dočeka
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#531 Re: Najbolja pizza u SA?
Kakvi smradovi jebote ccc!!!
Sta bi bilo da ste zijanili , onda bi me nogom iŠĆerali?! 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#532 Re: Najbolja pizza u SA?
Eno sad išćerali ga
A mog'o si jes' pizzzu iz Montane i slušat' Sašu u našoj divnoj redakciji

A mog'o si jes' pizzzu iz Montane i slušat' Sašu u našoj divnoj redakciji
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#533 Re: Najbolja pizza u SA?
Covjek je sensei za pizze . Na vlasnika Binga mislim .alkalna_baterija wrote:+1O'zone wrote:Sarajka BBI. Evo upravo se davim
Bingo, Mala Aleja, Ilidža
IUS-ova menza, te žene fakat znaju napraviti pizzu
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#534 Re: Najbolja pizza u SA?
Ona sa sirom je vrhHouse wrote:Mahir
Bingo ovdje na Ilidzi
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#535 Re: Najbolja pizza u SA?
juce jeo pizzu u montani...srednja zalost jel zbog ogromne guzve koja je bila pa su nabrzaka pravili ili losih sirovina...ranije ima je bila puno bolja..Velkoski wrote:maltam wrote:Montana![]()
Ne pamtim kada sam pojeo bolju picu
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#536 Re: Najbolja pizza u SA?
Niemand wrote:Phantasy wrote:Znači malti se ne može opepeliti što se tiče hrane(znam da je offtopic ali admine i tebi ce trebati ovo):
1.Dobri stari Komšo (Mladost) kod mrkve najbolji burger.
2.Picerija Havana (ulica malta, kod orijenta) pica razvaljuje.
3.Nagib(odmah do mladosti) najbolja sirnica i zeljanica okolo
4.Buregdzinica MM najbolji burek(sjeckani) i krompirusa u gradu.
5.2 Pekare: Malta i Ravenna(ova prva je onako meni(mozda se nekom svidi), a druga razvaljuje(zatvorena pica(1.5 KM) i sirnica(1.5 KM) nema jače i veće. Ajmo nadopunite ako sam nešto mašio
nemoj licno shvatit, ali ako ti je MM najbolja buregdzinica, onda fakat ne znas sta je pita. jedno je ciejna drugo je kvalitet. probaj burek kod dervoza pa onda reci sta je burek
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#537 Re: Najbolja pizza u SA?
ne samo burek,svaka pita kod dervoza je odlicna
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#538 Re: Najbolja pizza u SA?
Dervoz stavlja heroin u sareni burek... 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#539 Re: Najbolja pizza u SA?
ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala
iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
- Plavo-bijeli
- Posts: 3874
- Joined: 28/02/2010 19:25
#540 Re: Najbolja pizza u SA?
todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala
iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#541 Re: Najbolja pizza u SA?
kod mahira kasikom moras jest koliko onog pokusaja kecapa navalja... al defintivno ne mozemo svi imat razvijeno culo ukusa 
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#542 Re: Najbolja pizza u SA?
Gdje je ona žena što je pravila pizzu u Party pizza Grbavica?
Meni je tamo bila najbolja pizza u gradu. Nazalost zatvorili su prije par mjeseci
Generalno pizze u Sarajevu su se srozale jos prije 5-6 godina kada su cijene sireva postale previsoke. Coloseum je dugo drzao neki kvalitet, al nisam tamo jeo vise od godinu dana, pa ne znam sad kakva je.
Piccolo modno nije losa, 4 sira, a i ostale su solidne. Ali ne kao sto su bile u Party pizza.
Uglavnom, ako ima gdje sad u Sarajevu neka da je slicna onoj u Party pizza nek kaze, lud sam bez pizze, ne jedem je od kako je ova zatvorena
Meni je tamo bila najbolja pizza u gradu. Nazalost zatvorili su prije par mjeseci
Generalno pizze u Sarajevu su se srozale jos prije 5-6 godina kada su cijene sireva postale previsoke. Coloseum je dugo drzao neki kvalitet, al nisam tamo jeo vise od godinu dana, pa ne znam sad kakva je.
Piccolo modno nije losa, 4 sira, a i ostale su solidne. Ali ne kao sto su bile u Party pizza.
Uglavnom, ako ima gdje sad u Sarajevu neka da je slicna onoj u Party pizza nek kaze, lud sam bez pizze, ne jedem je od kako je ova zatvorena
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#543 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni je pita kod Seje ispod saca kod Katedrale bbroj 1. Zeljanica kod Nagiba. Ovi hambyergeri mi se ne svidjaju ni kodomse ni momse. Pojdoh pristojan doner na Djidjikovcu pored miria dunja. Pekara mi je bez konkurncije najbolja kod mehe, pletnica, kruh...sve, picu iz Montanee cekam po vise od sata pa mi dosadi, i narucim iz U2 iz Kulovica. Nije lose. Mahirova mi je pica preslana. Iako ko je na stupu, picerija uTibri 1 nije lose. Dobra, cista i nemasna pita se moze pojesti na Visnjiku. Bas je nekako lijepo icisto daje povjerenje
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#544 Re: Najbolja pizza u SA?
ovi sto govore da je kod mahira pica veze nemaju o picamaPlavo-bijeli wrote:todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala
iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah![]()
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu![]()
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#545 Re: Najbolja pizza u SA?
Respo pricamo o pizzi, ne kafi.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#546 Re: Najbolja pizza u SA?
Pa ako ja ne znam sta je pica kafa i absint ondatodd_smith wrote:Respo pricamo o pizzi, ne kafi.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#547 Re: Najbolja pizza u SA?
pa nije. može se ona tebi sviđati, legne i meni p'janom k'o budali šamar, ali sa picom se u putu nije srelo.Plavo-bijeli wrote:todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala
iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah![]()
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu![]()
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
-
maraska
- Posts: 211
- Joined: 10/12/2008 12:06
#548 Re: Najbolja pizza u SA?
Najbolja pizza u gradu je u Pizza Company na Dobrinji u Konzumu (bivši veliki Mercator).
-
Umalo popisivac
- Posts: 1485
- Joined: 27/09/2013 16:53
#549 Re: Najbolja pizza u SA?
Najbolja mi je U2 (najbolje tijesto pogode i imaju one svoje preljeve koji su mi odlicni). Ago najlosija. Tijesto je bljutavo, debelo. Mahirovu nikad nisam probao. Ima li ko broj, ne mogu naci na internetu?
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#550 Re: Najbolja pizza u SA?
strahota koliko ljudi hvali U2 pizzu... 
