Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#526 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Niemand »

Phantasy wrote:Znači malti se ne može opepeliti što se tiče hrane(znam da je offtopic ali admine i tebi ce trebati ovo):
1.Dobri stari Komšo (Mladost) kod mrkve najbolji burger.
2.Picerija Havana (ulica malta, kod orijenta) pica razvaljuje.
3.Nagib(odmah do mladosti) najbolja sirnica i zeljanica okolo
4.Buregdzinica MM najbolji burek(sjeckani) i krompirusa u gradu.
5.2 Pekare: Malta i Ravenna(ova prva je onako meni(mozda se nekom svidi), a druga razvaljuje(zatvorena pica(1.5 KM) i sirnica(1.5 KM) nema jače i veće. Ajmo nadopunite ako sam nešto mašio :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#527 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

maltam wrote:Montana
:thumbup:


Ne pamtim kada sam pojeo bolju picu :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#528 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by KPNCTNJAH »

Dobar je i doner pored :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#529 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Zovem jucer supke i ne javljaju se, iako ime do 21 radno vrijeme ccc! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#530 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Zovem jucer supke i ne javljaju se, iako ime do 21 radno vrijeme ccc! :mrgreen: :mrgreen:
Ma ko će se tebi javit' :mrgreen:

Mi jeli poslije derbija, ti je ne dočeka :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#531 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Kakvi smradovi jebote ccc!!! :( :mrgreen: :mrgreen: :lol: Sta bi bilo da ste zijanili , onda bi me nogom iŠĆerali?! :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#532 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Eno sad išćerali ga :roll: :lol: :lol:

A mog'o si jes' pizzzu iz Montane i slušat' Sašu u našoj divnoj redakciji :lol: :mrgreen:
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#533 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by gnjev »

alkalna_baterija wrote:
O'zone wrote:Sarajka BBI. Evo upravo se davim :mrgreen:
+1

Bingo, Mala Aleja, Ilidža
IUS-ova menza, te žene fakat znaju napraviti pizzu :D
Covjek je sensei za pizze . Na vlasnika Binga mislim .
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#534 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by amiliana »

House wrote:Mahir
Ona sa sirom je vrh :D

Bingo ovdje na Ilidzi :thumbup:
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#535 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by starii »

Velkoski wrote:
maltam wrote:Montana
:thumbup:


Ne pamtim kada sam pojeo bolju picu :D
juce jeo pizzu u montani...srednja zalost jel zbog ogromne guzve koja je bila pa su nabrzaka pravili ili losih sirovina...ranije ima je bila puno bolja..
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#536 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ned071 »

Niemand wrote:
Phantasy wrote:Znači malti se ne može opepeliti što se tiče hrane(znam da je offtopic ali admine i tebi ce trebati ovo):
1.Dobri stari Komšo (Mladost) kod mrkve najbolji burger.
2.Picerija Havana (ulica malta, kod orijenta) pica razvaljuje.
3.Nagib(odmah do mladosti) najbolja sirnica i zeljanica okolo
4.Buregdzinica MM najbolji burek(sjeckani) i krompirusa u gradu.
5.2 Pekare: Malta i Ravenna(ova prva je onako meni(mozda se nekom svidi), a druga razvaljuje(zatvorena pica(1.5 KM) i sirnica(1.5 KM) nema jače i veće. Ajmo nadopunite ako sam nešto mašio :mrgreen:
:thumbup:

nemoj licno shvatit, ali ako ti je MM najbolja buregdzinica, onda fakat ne znas sta je pita. jedno je ciejna drugo je kvalitet. probaj burek kod dervoza pa onda reci sta je burek
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#537 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bitanga_sa_otesa »

ne samo burek,svaka pita kod dervoza je odlicna
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#538 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

Dervoz stavlja heroin u sareni burek... :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#539 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by todd_smith »

ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala

iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3874
Joined: 28/02/2010 19:25

#540 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Plavo-bijeli »

todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala

iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
:thumbup:
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu :D
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#541 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

kod mahira kasikom moras jest koliko onog pokusaja kecapa navalja... al defintivno ne mozemo svi imat razvijeno culo ukusa :)
baxus
Posts: 1586
Joined: 29/10/2005 16:31

#542 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by baxus »

Gdje je ona žena što je pravila pizzu u Party pizza Grbavica?
Meni je tamo bila najbolja pizza u gradu. Nazalost zatvorili su prije par mjeseci :?

Generalno pizze u Sarajevu su se srozale jos prije 5-6 godina kada su cijene sireva postale previsoke. Coloseum je dugo drzao neki kvalitet, al nisam tamo jeo vise od godinu dana, pa ne znam sad kakva je.

Piccolo modno nije losa, 4 sira, a i ostale su solidne. Ali ne kao sto su bile u Party pizza.

Uglavnom, ako ima gdje sad u Sarajevu neka da je slicna onoj u Party pizza nek kaze, lud sam bez pizze, ne jedem je od kako je ova zatvorena :(
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#543 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by KatarinaKosaca »

Meni je pita kod Seje ispod saca kod Katedrale bbroj 1. Zeljanica kod Nagiba. Ovi hambyergeri mi se ne svidjaju ni kodomse ni momse. Pojdoh pristojan doner na Djidjikovcu pored miria dunja. Pekara mi je bez konkurncije najbolja kod mehe, pletnica, kruh...sve, picu iz Montanee cekam po vise od sata pa mi dosadi, i narucim iz U2 iz Kulovica. Nije lose. Mahirova mi je pica preslana. Iako ko je na stupu, picerija uTibri 1 nije lose. Dobra, cista i nemasna pita se moze pojesti na Visnjiku. Bas je nekako lijepo icisto daje povjerenje
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#544 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by sheilak »

Plavo-bijeli wrote:
todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala

iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
:thumbup:
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu :D
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
ovi sto govore da je kod mahira pica veze nemaju o picama
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#545 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by todd_smith »

Respo pricamo o pizzi, ne kafi.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#546 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by sheilak »

todd_smith wrote:Respo pricamo o pizzi, ne kafi.
Pa ako ja ne znam sta je pica kafa i absint onda :)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#547 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

Plavo-bijeli wrote:
todd_smith wrote:ove godine sam najbolju kod Mahira jeo vala

iftario i jos mi ostalo za sehura, nisam bio gladan 2 dana od 1 pizze masallah
:thumbup:
ovi što govore da "ono kod Mahira nije pica" i ostale gluposti, veze nemaju o životu :D
Gdje će iko ikad sa Mahirom!
pa nije. može se ona tebi sviđati, legne i meni p'janom k'o budali šamar, ali sa picom se u putu nije srelo.
maraska
Posts: 211
Joined: 10/12/2008 12:06

#548 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by maraska »

Najbolja pizza u gradu je u Pizza Company na Dobrinji u Konzumu (bivši veliki Mercator).
Umalo popisivac
Posts: 1485
Joined: 27/09/2013 16:53

#549 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Umalo popisivac »

Najbolja mi je U2 (najbolje tijesto pogode i imaju one svoje preljeve koji su mi odlicni). Ago najlosija. Tijesto je bljutavo, debelo. Mahirovu nikad nisam probao. Ima li ko broj, ne mogu naci na internetu?
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#550 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

strahota koliko ljudi hvali U2 pizzu... :-?
Post Reply