Preporucite veterinara

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#526 Re: Preporucite veterinara

Post by Cholina_Lokica »

:-)
Ni jedna operacija nije rutinska. Elem, meni nikad nece biti normalno vrsiti bilo kakvu operaciju u sobnoj atmosferi, pa makar i vadjenje klasa iz sape... Ko voli nek' izvoli
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#527 Re: Preporucite veterinara

Post by Friesian »

opet molim da se izvrsi edukacija o hirurskim principima :)
ja opet, licno, ni na jednoj stranoj vet emisiji ne vidjeh da se sterilizacija i kastracija obavljaju u kuci.. mozda nisam prepoznao atmosferu :D
uglavnom, vjerujem da na njihovim forumima i pise da se kastracija izvodi u kucnim uslovima ali to se dosta razlikuje od sterilizacije bilo koja zivotinja da je u pitanju.. (pogledati prvi red ovog posta) 8-)
meni njihovo prskanje po stolu i brisanje naprosto ne znaci dezinfekcija cijelog prostora..
ali znaci dezinfekciju okoline koja dolazi neposredno u kontakt sa zivotinjom a operacija se vrsi na stolu, ne na podu.. takva dezinfekcija se ne radi kod kuce..
User avatar
mericak
Posts: 298
Joined: 10/05/2008 19:33

#528 Re: Preporucite veterinara

Post by mericak »

Ja, koliko znam, Amar ima pravi operacioni stol, ne operise na onom na kom reze papriku i vise no je vjerovatno da ga poprska dezinficijensom :-) .
vom Kalidorf
Posts: 36
Joined: 16/07/2010 19:09

#529 Re: Preporucite veterinara

Post by vom Kalidorf »

Nek ide ko gdje hoce, nista nije pod moranje. Neki hoce kvalitet i znanje, neki hoce salu. A nekima je bome jako bitan i racun, kako bi mogli naplatit to sto se kao brinu za napustene zivotinje.

Neki piju kafu u Vatri, a neki mnogo bolju po anonimnim kaficima za triput manje para. Slobodni smo ljudi, nek svak sebi bira sta hoce. Samo da se zna - kad se stane u kraj "kucnoj radinosti" i svi pootvaraju klinike, cijene usluga ce da rastu i budu nepristupacne vecini. Kad drzava otme svoje, dobar dan kosta fesliju (onu crvenu novcanicu, za manje upucene). Al hajd ti nasem narodu udovolji ;)
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#530 Re: Preporucite veterinara

Post by Alica »

Definitivno ordinacija KRASNI - Andrej i Josip :)

Josip Krasni je moje sve pse vodio a sada preuzeo Andrej :)) najbolji su
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#531 Re: Preporucite veterinara

Post by Phia »

Alica wrote:Definitivno ordinacija KRASNI - Andrej i Josip :)

Josip Krasni je moje sve pse vodio a sada preuzeo Andrej :)) najbolji su
Mozes li nam reci tacno koje su bolesti imali tvoji psi ili ovo voditi znaci vakcinacije i zastita od parazita?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#532 Re: Preporucite veterinara

Post by pakica_ »

Phia wrote:
Alica wrote:Definitivno ordinacija KRASNI - Andrej i Josip :)

Josip Krasni je moje sve pse vodio a sada preuzeo Andrej :)) najbolji su
Mozes li nam reci tacno koje su bolesti imali tvoji psi ili ovo voditi znaci vakcinacije i zastita od parazita?
eh eto, vidite da nas ima svakakvih.. ja niti josipu niti andreju ne bih odnijela dasku polomljenu, kamoli zivo bice.. al' sve je do iskustva s pojedincima..
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#533 Re: Preporucite veterinara

Post by una_bo »

situacija od prije mjesec dana:

komšinica ima 2 psa, pekinezera, ženkica se okotila tad, drugi pas slijep. izvela ih u kratku šetnju. komšija preko puta mene ima rota, dakle jadni pas, po najvećoj vrućini zavezan na lancu, žedan, gladan, otkine lanac i iz čista mira napadne tu kujicu. Sestra i ja smo otrčale dolje, ona je zgrabila slijepog, ja sam kupila sa poda tog drugog, rot kreće na mene, žena se baca na rota. Pas je izgrize po vratu, rukama, nogama. Odvodi je hitna, meni ostali psi.

dakle, zovem Harisa. On kaže ne može, nije tu. Amara, on pak ne može (muzika u pozadini, već je pola 12). Mustafa u Neumu. A onda nazovem Andreja i kažem da li može doći, kaže on naravno da ne mogu, pa šta ja da radim s tim psom, da gatam šta mu je, ja kažem, ok jel mogu ja doći sa psom, kaže ne možeš! :O Tu sam već dobila slom živaca i rekla sam mu da mu se pas kojeg je rot rastrgao po leđima i ja zahvaljujemo na usluzi i nek ide u neku stvar. Onda sam zvala Samira na Stup, kaže on meni, nije to u mojoj općini, zovi Veterinu :O Pa jebote, kakve veze ima općina, tamo mi se niko nije javljao. Da bi komšija koji je 5. godina veterine (veze on sa životom nema) očistio ranu psu i pas je ujutro odveden nekom dr. u Hrasnicu (valjda je prof. na fakultetu bio ili je još uvijek) i ta rana se zagnojila jer nije izbrijao, nego onako zašio ko da šije krpenu lutku. Pa pored sve muke psa su vodili na veterinu da mu taj gnoj istišću, i ponovo šiju, pas je na jedvite jade preživio, ima ogroman rez preko leđa i šepa pomalo, ali je živ! Žena je bila 10 dana u bolnici, vlasnik je rota uspavao.

Dakle, post u kojem sam preporučila većinu veterinara iz ovog posta, može komotno da se briše ja svoje pse ne znam kome da vodim, a pinč mi ima epilepsiju...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#534 Re: Preporucite veterinara

Post by Cholina_Lokica »

Vlasnik rota uspavao i pobjegao :x
User avatar
PeekABoo
Posts: 289
Joined: 31/07/2012 16:11

#535 Re: Preporucite veterinara

Post by PeekABoo »

Amar je mom psu kupirao uši. Loše odrađene skroz. Nakon skidanja konaca, uši je trebalo podignuti, pa mi je dao savjet da joj super ljepilom lijepim karton u uši :shock:
Andrej Krasni je liječio nakon ujeda krpelja. Mogla sam vikend provest na moru koliko mi je naplatio.
Haris Čustović :thumbup: . Čovjek nije željan para. Oseban i priseban.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#536 Re: Preporucite veterinara

Post by pakica_ »

una_bo wrote:situacija od prije mjesec dana:

komšinica ima 2 psa, pekinezera, ženkica se okotila tad, drugi pas slijep. izvela ih u kratku šetnju. komšija preko puta mene ima rota, dakle jadni pas, po najvećoj vrućini zavezan na lancu, žedan, gladan, otkine lanac i iz čista mira napadne tu kujicu. Sestra i ja smo otrčale dolje, ona je zgrabila slijepog, ja sam kupila sa poda tog drugog, rot kreće na mene, žena se baca na rota. Pas je izgrize po vratu, rukama, nogama. Odvodi je hitna, meni ostali psi.

dakle, zovem Harisa. On kaže ne može, nije tu. Amara, on pak ne može (muzika u pozadini, već je pola 12). Mustafa u Neumu. A onda nazovem Andreja i kažem da li može doći, kaže on naravno da ne mogu, pa šta ja da radim s tim psom, da gatam šta mu je, ja kažem, ok jel mogu ja doći sa psom, kaže ne možeš! :O Tu sam već dobila slom živaca i rekla sam mu da mu se pas kojeg je rot rastrgao po leđima i ja zahvaljujemo na usluzi i nek ide u neku stvar. Onda sam zvala Samira na Stup, kaže on meni, nije to u mojoj općini, zovi Veterinu :O Pa jebote, kakve veze ima općina, tamo mi se niko nije javljao. Da bi komšija koji je 5. godina veterine (veze on sa životom nema) očistio ranu psu i pas je ujutro odveden nekom dr. u Hrasnicu (valjda je prof. na fakultetu bio ili je još uvijek) i ta rana se zagnojila jer nije izbrijao, nego onako zašio ko da šije krpenu lutku. Pa pored sve muke psa su vodili na veterinu da mu taj gnoj istišću, i ponovo šiju, pas je na jedvite jade preživio, ima ogroman rez preko leđa i šepa pomalo, ali je živ! Žena je bila 10 dana u bolnici, vlasnik je rota uspavao.

Dakle, post u kojem sam preporučila većinu veterinara iz ovog posta, može komotno da se briše ja svoje pse ne znam kome da vodim, a pinč mi ima epilepsiju...
ajoj, jadni vi svi u toj prici, pogotovo zena sto je naj.bala, rahmetli rot i ta mala pekinezerka :/
ne znam kad se to desilo, ali haris je tek juce dosao iz orasja i meni je trebao jutros, i odmah se stvorio tu.. i to za lunje koje nisu nicije, nego ih mahala hrani, ali je dosao i dao im terapiju..
ne znam da li si zvala izeta (kulenovica, 063-262-866), i on je dobar, pa eto, zlu ne trebalo, da se ima jos jedan br.
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#537 Re: Preporucite veterinara

Post by una_bo »

hvala ti na broju, to je bilo 15.7.
najgore od svega što su svi gledali dok se to dešavalo, i što je taj pas uspavan od strane vlasnika odmah za 2 dana. A bio je beba, godinu dana... Samo me zanima koji veterinar je uspavao psa..
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#538 Re: Preporucite veterinara

Post by Friesian »

koji god da je veterinar moze uspavati psa ukoliko je doticni agresivan a uz to nije vakcinisan protiv bjesnila.. a s obzirom da je takav vlasnik cisto sumnjam da je to i uradio..
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#539 Re: Preporucite veterinara

Post by una_bo »

ja mislim da ne smije uspavati, jer je pokrenut postupak protiv vlasnika. mislim da nije smio uspavati psa na svoju ruku. ne znam :S
User avatar
Friesian
Posts: 862
Joined: 13/04/2009 13:39
Location: Sarajevo
Contact:

#540 Re: Preporucite veterinara

Post by Friesian »

eh to je vec problem zbog postupka..
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#541 Re: Preporucite veterinara

Post by zvrk »

Posto je ovo stara tema, mozda sam cak i postala , ali riskiracu pa ponoviti iskustva, jer znam da niko ne cita sve postove :p

Krasnima mogu otici iskljucivo zbog certifikata ili bjesnila, ako ga nema nigdje drugo u gradu

Josip Krasni je jos dok je radio na Stupu unistio mog macka. Macka je neko bio udario sjekirom po butu i presjekao sve nerve. Samir je skrpio ranu, jer kod nas nema neurohirurga za zivotinje (tako je on rekao) i to je ok zaraslo. Problem je bio sto se sapa vukla i naravno zguljivala svaki dan, sto je macak urinirao na nju i dobio uzasne infekcije, doslovno je sve počelo truhnuti

tada sam imala 18 godina i nimalo iskustva sa takvim slucajevima, a ni internet nije bio baš dostupan. Samir je prepustio Krasnom kao vrsnom znalcu brigu o macku

Krasni je skoro dva mjeseca svako drugi dan previjao tu šapu, davao antibiotike protiv infekcija...strugao bez anestezije istruhli dio povrpine na šapi, a ja sam držala mačka pri tom. uredno je naplacivao 15 - 20 KM svaku posjetu.

Patnje mačka ne mogu opisati... još je pred kraj bio dobio i tjeranje jadnik ...Njegove muke, smrad u kuci i njegovu nervozu ne mogu opisati...

Očajna, predlagala sam amputaciju šape, a Krasni je odlučno odbio tvrdeći da ima šanse da se nervi spoje?!

elem, mačak je skočio sa poktrovlja i nestao :(

kad sam - kreten, otisla da izmirim dug za predzadnju posjetu i rekla sta je bilo: kaze, ne sekiraj se, doci ce on :S

30 Km za lijekove eto...

Za ozbiljnu hirurgiju cu uvijek otici Harisu.

Za kozne bolesti - iskljucivo i jedino docent Zahirovic na fakultetu, jer je dokazao da je najbolji u Sarajevu a i preporučen mi je od profesorice sa fakulteta iz Zagreba koja je takodjer ekspert u toj oblasti.

Amar je ono cega se ponajvise bojim kod veterinara: neznalica koja nece reci da ne zna ili da nema aparate te ce spremno bubnuti dijagnozu i terapiju. Mom psu je pocela dlaka otpadati u krugovima - prvo dva kruga na licu, a onda treci na sapi.
Nije bilo svraba.

Odemo Amaru, nadje demodekse na mikroskopu i kaze: demodikoza. Terapija: ivermectin u trajanju od 8 sedmica, od čega 5 sedmica : svaki dan po 15 ml oralno davati psu. Ko zna ista o ivermectinu zna koji je to otrov. Još nas upozori kako pas moze biti dezorijentisan, kako može imati napade, teturati i sve drugo... ali da nastavimo...

nezadovoljni ovolikom kolicinom propisanog lijeka, a preispitujuci dijagnozu i citajuci na netu - kontaktiramo i veterinare u njemackoj, ali i profesoricu Zivicnjak u Zagrebu koju po forumima malo je reci hvale za demodeks.
Ona kaze da su to nenormalne doze te da se u takvim slucajevima ne moze izvesti dijagnoza na osnovu brisa, jer demodeks svakako zivi u krznu psa. Problem je sto ako psu padne imunitet - demodeks se siri i razvija i mora ga biti mali milion u svim oblicima razvoja da bi se dala ta dijagnoza. Prvo je pitanje kod uspostavljanja dijagnoze zbog cega je psu pao imunitet.

Elem da skratim, preporuči ona Zahirovica, odemo njemu, covjek kaze da je samo na jednom pecatu vidljiv broj demodeksa veci od normalnog i obzirom da smo udomili psa kao odraslog i da ne znamo nista o njemu dok je bio stene - predlozi da uradimo kompletne nalaze, iako on smatra da je u pitanju nedostatak cinka samo.

Odlucimo mi da se ne igramo, uradimo nalaze i potvrdimo dijagnozu - nedostatak cinka. Terapija: Cink u tabletama!

Amar samo neka moli Boga da ga moj muz ne sretne jer mi znamo sta smo prozivili tih dana.


Harisu "zamjeram" jedino sto je otpisao jako brzo tri kucica bolesna od stenecaka rijecima: imo sam ja takvih slucajeva i pomrli su svi - ja ih mogu jedino uspavati ( ali i to je posteno). pa sam nasla drugog veterinara i lijecili smo ih skoro 4 mjeseca - izvukli su se sve troje. Ali za hirurgiju Harisu nema ravnog.
Docentica Selma na fakultetu koja je primadona hirurgije u toj ustanovi - radila je operaciju na psu. Obzirom da je bio rez preko cijelog stomaka - bilo je bitno valjda i kako ce biti sasiven. A bio je sasiven ko kineski jastuk. Toliko je kozu nategnula i uvila unutra da je krzno raslo kroz savove i kasnije se stvarale gnojne kese. Nisam hirurg, al kolko znam to ne ide tako.

O svemu ostalom, o mojim psima brine ovaj veterinar koji je spasio tri kucica od stenecaka. Pozrtvovan, ljubitelj zivotinja i ne dere cijenama. Ime mu ne bih pominjala jer radi i javno i privatno.

Veterinari u javnim ambulantama po gradu Sarajevu - no comment - iz milion iskustava.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#542 Re: Preporucite veterinara

Post by Cholina_Lokica »

Eki Josip nije htio amputirati sapu kad je trebalo, da i to cujem :) Inace je u svoje doba amputirao i sta je trebalo i sta nije, pravi mesar :roll:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#543 Re: Preporucite veterinara

Post by zvrk »

pokusavala sam kasnije skontati...
valjda se vise isplatilo svako drugi dan uzimati po 15-20 KM... mjesecima...
davno je to bilo, valjda nije bio boss kao sad
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#544 Re: Preporucite veterinara

Post by KatarinaKosaca »

I meni su rekli da za hirurgiju nema boljeg od Harisa, moja je kuja imala dva treća kapka, 2x je operirao, jednom traljavo, drugi put nikako. Morala sam je odvesti u Beograd da joj to skinu laserom. Tako da sam za dva očna kapka, tri puta operirala psa :x
Osim toga, meni se nije dopao odnos, dođe bez torbe sa rukama u džepovima, tamo nervozni (jer jako volimo svog psa) čekamo u avliji njegove kuće, unutra nered i prljavština.
Tako, imam jedino povjerenja u naše veterinare nešto banalno tipa vakcina, injekcija i Boga se molim da se nešto ozbiljno ne desi.
Za Krasnog sam pisala za kasttraciju mačka, liječio mi je i tretirao je i mog prošlog psa, ali samo ubode, vakcine itd 15 godina. Mustafa je liječio mačku (koja je isto umrla od raka sa 11 godina). Davao joj neke injekcije. Dao zadnju izlazi i kaže ozdraviće, ona tu veče umre.. :( Molite se Bogu da ne bude šta ozbiljno našim ljubimcima sa našim veterinarima.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#545 Re: Preporucite veterinara

Post by pakica_ »

KatarinaKosaca wrote:I meni su rekli da za hirurgiju nema boljeg od Harisa, moja je kuja imala dva treća kapka, 2x je operirao, jednom traljavo, drugi put nikako. Morala sam je odvesti u Beograd da joj to skinu laserom. Tako da sam za dva očna kapka, tri puta operirala psa :x
Osim toga, meni se nije dopao odnos, dođe bez torbe sa rukama u džepovima, tamo nervozni (jer jako volimo svog psa) čekamo u avliji njegove kuće, unutra nered i prljavština.
Tako, imam jedino povjerenja u naše veterinare nešto banalno tipa vakcina, injekcija i Boga se molim da se nešto ozbiljno ne desi.
Za Krasnog sam pisala za kasttraciju mačka, liječio mi je i tretirao je i mog prošlog psa, ali samo ubode, vakcine itd 15 godina. Mustafa je liječio mačku (koja je isto umrla od raka sa 11 godina). Davao joj neke injekcije. Dao zadnju izlazi i kaže ozdraviće, ona tu veče umre.. :( Molite se Bogu da ne bude šta ozbiljno našim ljubimcima sa našim veterinarima.
jbg, ponavljam da mi je zao sto imas negativno iskustvo sa njim, ali ja iskljucivo njemu vjerujem 100%.. od jednog momka je dober progutao onu najlonsku nit od povodca (to ako vidite, palite upaljacima, radite sta znate, ne dopustite psu da ne daj Boze proguta) koja mu se zapetljala po probavnom traktu i to niko ziv nije ni pretpostavio do (kako kazes "naseg hvaljenog") harisa i s pika, cim je vidio psa i pipnuo mu pupu rekao je: otvoriti! zahvaljujuci njemu, pas je danas ziv..
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#546 Re: Preporucite veterinara

Post by KatarinaKosaca »

Kakav je taj Amar sa liječenjem pasa?
User avatar
Kabanga
Posts: 4
Joined: 08/04/2012 23:21
Contact:

#547 Igokea i Partizan jedan klub

Post by Kabanga »

Lova je nestala na otplatu fantomskog duga fantomskoj marvin banci.A da nije tog duga i da se ne mora zivjeti od prodaje najboljih opet ti kazem crveni - PARTIZAN bi do sad imao pa barem 2 Evrolige.

Vatikan i EU necu u to da mjesam, ne pripadaju u taj kontekst uopste.U jedan drugi mozda ali to nije sport vec politika i cista politika a necu o tome ovdje na sportskom forumu.
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#548 Re: Preporucite veterinara

Post by Alica »

Dobro jutro :)
e ovako, sve sto sam nekad ranije ovdje rekla za andreja i Josipa Krasnog POVLACIM ! Iskreno, Josip je nekada davno bio OK (davno doks am imala Labradorku priej par godina i dok niej otvorio privatnu ordinaciju). Sada, ovalcim sve dobro stos am rekla i mislila a ponajvise za Andreja Krasnog! To je osoba koja prvo sto te ne gleda dok rpica s tobom, niakda ne znas dijagnozu, uvijek je ''dodjite i sutra i odmah platite''..a da ne pricam da je epilepticne napade mog cuke - prvo: nije vidio jer je bio na rucku, drugo: davao antibiotike za proljev, trece: njene trzaje i kasalj-nije to nista, to je normalno, cetvrto: na telefon za hitne slucajeve NIKO NIKAD se NE JAVLJA - njegov ego je toliki da ne priznaje niti podnosi druge veterinare..nema veze sto mi je pas imao 5 epileptcnih napda tog dana - 3 u noci i sto mi je treba i sto sam zvala drugog veterinara da je spasi i olaksa-to sve nije bitno-kako kaze: NISTE SMJELI ZVATI NIKOGA DRUGOG I NISTE SMJELI NISTA JOJ DAVATI!!!...itd itd .. UGlavnom da skratim: NEDAJ BOZE DA TI SE PAS RAZBOLI A IDES KOD ANDREJA KRASNOG - SMRTNU KAZNU MU/JOJ JE ANDREJ ODMAH PREPISAO!

Uglavnom, evo da napokn preporucim dobrog veterinara:
- IZET KULENOVIC - dolazi na adresu i poziv u bilo koje doba dana i noci
- HARIS CUSTOVIC


Toliko od mene :-D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#549 Re: Preporucite veterinara

Post by pakica_ »

Alica wrote:Dobro jutro :)
e ovako, sve sto sam nekad ranije ovdje rekla za andreja i Josipa Krasnog POVLACIM ! Iskreno, Josip je nekada davno bio OK (davno doks am imala Labradorku priej par godina i dok niej otvorio privatnu ordinaciju). Sada, ovalcim sve dobro stos am rekla i mislila a ponajvise za Andreja Krasnog! To je osoba koja prvo sto te ne gleda dok rpica s tobom, niakda ne znas dijagnozu, uvijek je ''dodjite i sutra i odmah platite''..a da ne pricam da je epilepticne napade mog cuke - prvo: nije vidio jer je bio na rucku, drugo: davao antibiotike za proljev, trece: njene trzaje i kasalj-nije to nista, to je normalno, cetvrto: na telefon za hitne slucajeve NIKO NIKAD se NE JAVLJA - njegov ego je toliki da ne priznaje niti podnosi druge veterinare..nema veze sto mi je pas imao 5 epileptcnih napda tog dana - 3 u noci i sto mi je treba i sto sam zvala drugog veterinara da je spasi i olaksa-to sve nije bitno-kako kaze: NISTE SMJELI ZVATI NIKOGA DRUGOG I NISTE SMJELI NISTA JOJ DAVATI!!!...itd itd .. UGlavnom da skratim: NEDAJ BOZE DA TI SE PAS RAZBOLI A IDES KOD ANDREJA KRASNOG - SMRTNU KAZNU MU/JOJ JE ANDREJ ODMAH PREPISAO!

Uglavnom, evo da napokn preporucim dobrog veterinara:
- IZET KULENOVIC - dolazi na adresu i poziv u bilo koje doba dana i noci
- HARIS CUSTOVIC


Toliko od mene :-D
izet je fakat super! moje iskustvo na prvu s njim je bilo manje-vise cudno, ali je lik za 10! katarina, probaj njega uganjati za paz, ako ti treba br. saljem ti, ako vec neces haretu.. posto sa amarom nisam imala iskustva, a raja pricaju svasta za njega i poz. i neg. pa ti za njega ne znam nista reci :D
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#550 Re: Preporucite veterinara

Post by Alica »

pakica_ wrote: izet je fakat super! moje iskustvo na prvu s njim je bilo manje-vise cudno, ali je lik za 10! katarina, probaj njega uganjati za paz, ako ti treba br. saljem ti, ako vec neces haretu.. posto sa amarom nisam imala iskustva, a raja pricaju svasta za njega i poz. i neg. pa ti za njega ne znam nista reci :D

Da Katarina, probaj sa Izetom, neces se pokajatzi :) on je moju Aru spasio kad su svi odustali on nije dao :) imamo broj pa ti mozemo proslijediti u PP :) samo kazi
Post Reply