Dok ga ti branis, znam koliko je sati...dustaban wrote:Jok, eto Komsic ce nas spasiti!Danguba wrote:Šćepan,graditelj,spasitelj naš...
![]()
Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
- Danguba
- Posts: 15850
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#526 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#527 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio... 
- Danguba
- Posts: 15850
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#528 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
...i vratio staru zenu naravno sa imovinom.mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio...
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#529 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Ja znam da je vama dzaba govorit... nije ni meni Fahraon drag covjek, ali ja sam, za razliku od vas, potisnuo emociju i sad onako cisto faktografski konstatujem ovo sta sam rekao. Jebiga on je u Vijecu ministara radio 5 minuta i - nesta napravio. Nije ko ove DF pichkice pronasao dlaku u jajetu i razgulio. A nije se ni navukao na nesto sto je unaprijed znao da nece fercerati.mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio...
Daklem, yebiga, volio ga ne volio mora mu se priznati da je sposoban. A i ona sinosnja prica mu nije bila losa. Istovremeno je na N1 isao Lagumdzija i tek kad prebacis sa Lagumdzije na Radoncica vidis razliku...
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#530 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Jebe mi se za scepu, ali ljudi dragi pa zar ne mislite da je vrijeme da se glasa za neke nove ljude.
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
Ja svake izbore dam sansu nekoj drugoj stranci. Jos nijednom nisam glasao dva puta za istu stranku. I to trebaju svi raditi. Dakle, ako stanje nije bolje, pa moras mijenjati ljude koji su odgovorni za to stanje.
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
Ja svake izbore dam sansu nekoj drugoj stranci. Jos nijednom nisam glasao dva puta za istu stranku. I to trebaju svi raditi. Dakle, ako stanje nije bolje, pa moras mijenjati ljude koji su odgovorni za to stanje.
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#531 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
[img]
[/img]Ja znam da je vama dzaba govorit... nije ni meni Fahraon drag covjek, ali ja sam, za razliku od vas, potisnuo emociju i sad onako cisto faktografski konstatujem ovo sta sam rekao. Jebiga on je u Vijecu ministara radio 5 minuta i - nesta napravio. Nije ko ove DF pichkice pronasao dlaku u jajetu i razgulio. A nije se ni navukao na nesto sto je unaprijed znao da nece fercerati.
Daklem, yebiga, volio ga ne volio mora mu se priznati da je sposoban. A i ona sinosnja prica mu nije bila losa. Istovremeno je na N1 isao Lagumdzija i tek kad prebacis sa Lagumdzije na Radoncica vidis razliku..
sta je ba on uradio sta,,? nista osim sto ce ostati upamcen kao Ministar nesigurnosti,,halo ba za vrime njega kao ministra sigurnosti je gorilo predjsjednistvo,,kantonalne vlade i zgrade opstina,,,o cemu pricas covijece,,sad ces ti meni reci pa nije ima nadleznosti DA,,ALI ISTO tako onm kaze da nije htjeo da bije svoj narod,,pa kako to kad nije imao nadleznosti,,
-
saale
- Posts: 1440
- Joined: 08/07/2008 13:39
#532 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
i ja sam care i ja sam za demokraciju i sam sam svake izbore mijenjam stranku TE SDA, SDP,,neki treci,,ali jarane jel ti vidis da se bosnjacima uporno podvaljuje prica o nekoj socijal demokratiji picki materini,,dok SRBSKI I HRVATSKI NACIONALIZAM SAMO JACAJU,,pa nemere ni tako..kad ce sdp pobijediti u sirokom u laktasima , i.ili Scepo pa taj isti radoncic je bogatstvo steka za vrijeme vlasti SDA pa nije sarajevom vlada AL QAIDA!Thorgerson wrote:Jebe mi se za scepu, ali ljudi dragi pa zar ne mislite da je vrijeme da se glasa za neke nove ljude.![]()
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
Ja svake izbore dam sansu nekoj drugoj stranci. Jos nijednom nisam glasao dva puta za istu stranku. I to trebaju svi raditi. Dakle, ako stanje nije bolje, pa moras mijenjati ljude koji su odgovorni za to stanje.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#533 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Daj ne budali... to smo 1000 puta prezvakali:Thorgerson wrote:Jebe mi se za scepu, ali ljudi dragi pa zar ne mislite da je vrijeme da se glasa za neke nove ljude.![]()
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
Ja svake izbore dam sansu nekoj drugoj stranci. Jos nijednom nisam glasao dva puta za istu stranku. I to trebaju svi raditi. Dakle, ako stanje nije bolje, pa moras mijenjati ljude koji su odgovorni za to stanje.
- svi su sazdani od istih wnago
- "novi" su gori od starih jer ne znaju poso i treba im vremena da se namire
Mi smo jednostavno zatocenici beznadeznog uredjenja, ovdje ne bi nista napravila nijedna normalna stranka sastavljena od samih genijalaca. Pogubili bi pamet i zivce. Zato je jedino rjesenje pronaci sposobnog lopinu koji zna nas (jebo ti nas) i sve nase marifetluke, koji se dovoljno namirio i sad je voljan nesto uraditi i za narod.
Daklem... Fahro
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#534 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Danguba wrote:.i vratio staru zenu naravno sa imovinom.

Ne moze to tako



Last edited by Innovation on 03/07/2015 12:24, edited 1 time in total.
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#535 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Ne podvaljuje se nista bosnjacima.saale wrote: i ja sam care i ja sam za demokraciju i sam sam svake izbore mijenjam stranku TE SDA, SDP,,neki treci,,ali jarane jel ti vidis da se bosnjacima uporno podvaljuje prica o nekoj socijal demokratiji picki materini,,dok SRBSKI I HRVATSKI NACIONALIZAM SAMO JACAJU,,pa nemere ni tako..kad ce sdp pobijediti u sirokom u laktasima , i.ili Scepo pa taj isti radoncic je bogatstvo steka za vrijeme vlasti SDA pa nije sarajevom vlada AL QAIDA!
Nije to podvala druze, nego su to mrtvi pokusaji da se napravi neki projekat na drzavnom nivou. I jedini bosnjaci su spremni za to.
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#536 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Jel ovo po nalogu ili si zbog Covicevog stava ovo napisao, da se dopadnes glavnokomandujucem u Hrvata.dustaban wrote:Daj ne budali... to smo 1000 puta prezvakali:Thorgerson wrote:Jebe mi se za scepu, ali ljudi dragi pa zar ne mislite da je vrijeme da se glasa za neke nove ljude.![]()
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
Ja svake izbore dam sansu nekoj drugoj stranci. Jos nijednom nisam glasao dva puta za istu stranku. I to trebaju svi raditi. Dakle, ako stanje nije bolje, pa moras mijenjati ljude koji su odgovorni za to stanje.
- svi su sazdani od istih wnago
- "novi" su gori od starih jer ne znaju poso i treba im vremena da se namire
Mi smo jednostavno zatocenici beznadeznog uredjenja, ovdje ne bi nista napravila nijedna normalna stranka sastavljena od samih genijalaca. Pogubili bi pamet i zivce. Zato je jedino rjesenje pronaci sposobnog lopinu koji zna nas (jebo ti nas) i sve nase marifetluke, koji se dovoljno namirio i sad je voljan nesto uraditi i za narod.
Daklem... Fahro
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#537 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Čović kupio Avaz 
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#538 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Glasaj za Našu stranku i Peđu Kojovića ili neku drugu stranku koja još nije bila na vlasti. Ne može se Radončića predstavljati kao novu nadu, lik je mafijaš i Dodikov čovjek u Sarajevu, a kada propadne, na vidjelo će izaći i neke njegove druge nastranosti. Mali Gadafi, ograničen prokletim zakonima i parlamentarnom procedurom.Thorgerson wrote:Jebe mi se za scepu, ali ljudi dragi pa zar ne mislite da je vrijeme da se glasa za neke nove ljude.![]()
Pa jebemu kakav je to mazohizam dat nekome da te opljacka pedeset puta. Ajd, jednom, dvaput, pa i tri put. Ali iz godine u godinu...pa barem kad me pljacka, nek mu je druga njuska.
I ne, ne pozivam da se glasa za SBB, ali jesam da se nekome drugome da vlast, ko je jos nije okusio...pa eto, ima hrpa stranaka, samo nek nisu ove koje nas taslace 20 godina.
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#539 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Baska sto je izuzetno los covjek i psihopata koji ne uzima adekvatnu terapiju (pogledati ponovo sinocnji nastup ali PAZLJIVO), Fahro je okorjeli kriminalac kojeg nema ko da strpa iza resetaka ... jedni druge drze kao taoce jer su svima dzepovi puni oraha.Skijaš wrote:
Glasaj za Našu stranku i Peđu Kojovića ili neku drugu stranku koja još nije bila na vlasti. Ne može se Radončića predstavljati kao novu nadu, lik je mafijaš i Dodikov čovjek u Sarajevu, a kada propadne, na vidjelo će izaći i neke njegove druge nastranosti. Mali Gadafi, ograničen prokletim zakonima i parlamentarnom procedurom.
Evo dovoljno je povrsno sagledati kakvu je stetu taj covjek dosad napravio i meni je sasvim dovoljno, a steta bi bila daleko veca da ga nisu ogranicili i to je dobra stvar koju je SDA uradila ... ogranicila Shchepu.
Dali su mu Oko - unistio ga je, dali su mu Alhos i kredite Razvojne banke - on ih slupao u nekakve tornjeve cija je sva vrijednost u izdavanju kancelarija i finansiranju njegovih bolesnih kampanja - od Alhosa ni traga, dali mu zgradu Oslobodjenja - frizerka dobila hotel.
Otprilike tu je stavljena tacka na davanja Shchepi i stetocina je onda usao u politiku kako bi sam sebi uzeo sto mu SDA nije htjela dati.
Dakle Shchepu pod OBAVEZNO treba ostaviti ogranicenog.
Naravno da zeli likvidirati Bakira i da su njemu Covic i Dodik odlicni ... pa oni su ostvarili njegove snove, oni su njemu uzor.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#540 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
e još pitanje jel kupio od Azre ili FahreAdriatic wrote:Čović kupio Avaz
- pumica
- Posts: 1077
- Joined: 30/05/2014 14:36
#541 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Sta je napraviodustaban wrote:Ja znam da je vama dzaba govorit... nije ni meni Fahraon drag covjek, ali ja sam, za razliku od vas, potisnuo emociju i sad onako cisto faktografski konstatujem ovo sta sam rekao. Jebiga on je u Vijecu ministara radio 5 minuta i - nesta napravio. Nije ko ove DF pichkice pronasao dlaku u jajetu i razgulio. A nije se ni navukao na nesto sto je unaprijed znao da nece fercerati.mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio...
Daklem, yebiga, volio ga ne volio mora mu se priznati da je sposoban. A i ona sinosnja prica mu nije bila losa. Istovremeno je na N1 isao Lagumdzija i tek kad prebacis sa Lagumdzije na Radoncica vidis razliku...
Sposoban
Lik je propao po svim tackama otkako je sam bez SDA i bez Keljmendija ... Pa ako on nije bio u stanju ne otpustati ljude u svojim firmama, pa zasto bi bio u stanju uciniti bilo sta korisno na nivou drzave.
On je otpustio ljude iz Oka kad je nasa drzava bila u najboljoj situaciji poslije rata. Pa ako tada nije bio u stanju pruziti tim ljudima posao i pretvoriti Oko u vodecu stampariju i zaposliti jos ljudi ... sta vise reci.
Njega samo zanima njegova moc i njegovo bogatstvo ... da bude tata svim mafijasima.
-
privremeni
- Posts: 1522
- Joined: 29/07/2003 00:00
#542 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
crno_sa_zlatnim wrote:SDA je svjetski prvak u spinovanju. Kad Bakir uvodi HDZ u vlast i daje im sve što zinu, to je u korist Bošnjaka. Kada Fahro popije kafu sa Čovićem to je veledržavna izdaja. Već sam na nekoj ranijoj temi postavila pitanje: šta je Fahro uradio/radi/će uraditi a što Alija i Bakir već nisu?
Fahro nije izdao Bošnjak srednje Bosne i isporučio ih na izvolite Bobanovim koljačima. SDA je to hladno uradila i radi to i danas.
-
privremeni
- Posts: 1522
- Joined: 29/07/2003 00:00
#543 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
cekaj,pobrkao si sa programom DF-a.mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio...
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#544 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
“Danguba wrote:Šćepan,graditelj,spasitelj naš...
![]()
Ne mogu i ne želim biti u koaliciji sa nekim tko od BiH ili bošnjačke politike pravi otomanski privezak, ili ko pozdravlja ‘muslimansku braću’ iz Egipta u Sarajevu, ili se službeno sreće sa bivšim iranskim predsjednikom Mahmudom Ahmedinežadom, ili netko tko je sretan što Turska ovdje organizira kolektivno obrezivanje 150 bošnjačke djece
Pored medijskih poslova bavio se i građevinarstvom, za šta je 2007. godine dobio državno priznanje za doprinos u izgradnji Kantona Sarajevo.
Prvu poslovnu zgradu za potrebe „Avaza“ sagradio je 2000. godine na Alipašinom polju u Sarajevu. Taj objekat ubrzo je prodao „Hypo Alpe Adria banci“, a 2004. godine je na temeljima bivšeg poslovnog objekta „Oslobođenje“ u sarajevskom naselju Nedžarići izgradio novo poslovno sedište „Avaza“, u sklopu kojeg se danas nalazi hotel „Radon Plaza“ sa 17 spratova.
Pored toga 2009. završio je „Avaz Twist Tower“ od 40 spratova, koji je postao turistička atrakcija grada Sarajeva.
Rezidencija američkih ambasadora u Sarajevo bila je kuća čiji je vlasnik Radončić.
U medjuvremenu je vise puta bio ''mladozenja'''
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#545 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Hajde da uključimo i tu objektivnost i isključimo te "emocije"... Fahro je dojučerašnji glasnogovornik SDA kojem je ista ta SDA zajedno sa Seferom dala sve u životu. Taj isti, samoprozvani lider opozicije je uništio najjači novinski list (za čije pokretanje je uzeo i naše pare i to ne male) zbog ličnog sukoba sa Bakirom I. preko kojeg svakodnevno zasipa narod raznim pričama o već pomenutom (i siguran sam da je veliki broj , koje nekada prevazilaze svaku mjeru ljudi iz revolta prema Avazu glasalo za Bakira I i SDA) i prvi sam ja taj koji prije nije mogao zamisliti jutarnju kahvu bez Avaza, a sada ga prezirem i izbjegavam. Koliko još ima ljudi kao ja i je li to negativan gest za društvo kao cjelinu ??dustaban wrote:Ja znam da je vama dzaba govorit... nije ni meni Fahraon drag covjek, ali ja sam, za razliku od vas, potisnuo emociju i sad onako cisto faktografski konstatujem ovo sta sam rekao. Jebiga on je u Vijecu ministara radio 5 minuta i - nesta napravio. Nije ko ove DF pichkice pronasao dlaku u jajetu i razgulio. A nije se ni navukao na nesto sto je unaprijed znao da nece fercerati.mirzadelibasic wrote:Fahro, svjetlo na kraju tunela... 4 godine njegove vladavine bi nam donijelo ekOOnOOomski napredak, riješili bi se dugova prema MMF-u, svi bi se zaposlili, ugasio bi se biro, uhapsio bi sve lopove i kriminalce, vratio firme radnicima, Bosnu bi uveo u EU i NATO, povećao natalitet, smanjio mortalitet.... Ma sve bi čovjek uradio...
Daklem, yebiga, volio ga ne volio mora mu se priznati da je sposoban. A i ona sinosnja prica mu nije bila losa. Istovremeno je na N1 isao Lagumdzija i tek kad prebacis sa Lagumdzije na Radoncica vidis razliku...
Sljedeća stvar, svaki član SBB-a koji ima svoje mišljenje, a ne slaže se sa mišljenjem Radončića, bude isključen iz stranke i javno isprozivan preko Avaza i Alfe (npr. Mirza Ustamujić, a u izbornoj kampanji se više puta hvalisao radom Ustamujića i SBB-a, da bi se ispostavilo da lik uopće više nije član stranke), što pokazuje autokratiju i klasičnu anti-demokratiju u njegovoj stranci. Mirza Ustamujić nije jedini, ima ih još.
Kao ministar u VM više se puta hvalio kako je najbolje ocjenjeni ministar, a priznanje za najboljeg ocjenjenog ministra je pripalo Damiru Hadžiću, a najuspješniji smjenjeni ministar je bio Mirko Šarović. Eto haj mi reci šta je Radončić uradio kao ministar, osim što je preuzeo podatke od Kebe i isprozivao Bakira I. i etiketirao ga vođom bošnjačke mafije ?
Njegov ne ulazak u vlast sam pozdravio i porastao mi je u očima zbog toga, ali ipak postoje neke indicije da će on sad uči u vlast
Još samo jedno pitanjce: koje je političko opredjeljenje SBB-a, desno, centar, lijevo ? - i to mi je velika nedoumica
Last edited by mirzadelibasic on 03/07/2015 16:48, edited 1 time in total.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#546 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
doduše to isto pitanje se može postaviti za sve stranke u nas, a da odgovor ne bude ništa jasniji. nema ovdje lijevo i desno.
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#547 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Svez za bolju budućnost Bosne i Hercegovine je konzervativna politička stranka desnog centra u Bosni i Hercegovini koja okuplja Bošnjake. Njezin predsjednik je Fahrudin Radončić.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#548 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
e nek' smo to drugo saznali...
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#549 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT
Znači ciljna grupa koju on isključivo predstavlja su Bošnjaci ??razonoda wrote:Svez za bolju budućnost Bosne i Hercegovine je konzervativna politička stranka desnog centra u Bosni i Hercegovini koja okuplja Bošnjake. Njezin predsjednik je Fahrudin Radončić.

