Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
m1x
Posts: 124
Joined: 09/07/2012 21:43
Location: Tamo gdje strahovi prestaju

#526 Re: Veliki Brat 2013

Post by m1x »

Svakog dana se emituje pregled prethodnog dana, znači večeras su prikazali najzanimljivije događaje od jučer.
Pored pregleda dana nekad se uključuju uživo u kuću i tada piše UŽIVO.
Tako je na svim kanalima koji prenose.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#527 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Sad bi trebalo i na OBNu -bez cenzure
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#528 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »




sjećam se kao da je juče bilo
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#529 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#530 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

:lol:


Mene je odusevila. :-D
User avatar
newlevel
Posts: 1167
Joined: 30/03/2013 23:51

#531 Re: Veliki Brat 2013

Post by newlevel »

Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol :D :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#532 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
kad je s petoricom onda kapa dole
User avatar
Federenko
Posts: 78
Joined: 30/03/2013 01:30

#533 Re: Veliki Brat 2013

Post by Federenko »

Petruci gleda Maju i vjerovatno misli "kakva zena..." :-D

Maja... :thumbup:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#534 Re: Veliki Brat 2013

Post by radostan dan »

dječak sa šibicama wrote:Kako je ova Sindi nekad bila dobra riba... tacno se vidi da je presaugala sa smrkanjem i "nocnim zivotom".
puššćeder nam onaj spot sa gruom daliborom, bog ti pomogo...
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#535 Re: Veliki Brat 2013

Post by Casual's »

newlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol :D :D
Divim se i ja onima koji se dive ljudima koji gledaju osobe i osobama koji se dive osobama koje imaju zivce gledati indijske serije :lol:
switty
Posts: 130
Joined: 02/02/2013 20:20

#536 Re: Veliki Brat 2013

Post by switty »

Može li neki link, gdje mogu gledati Velikog brata online?
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#537 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

switty wrote:Može li neki link, gdje mogu gledati Velikog brata online?
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#538 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Casual's wrote:
newlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol :D :D
Divim se i ja onima koji se dive ljudima koji gledaju osobe i osobama koji se dive osobama koje imaju zivce gledati indijske serije :lol:
Meni se cini da ovi sto se dive nama koji gledamo VB, vise posjecuju ove teme od nas samih.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#539 Re: Veliki Brat 2013

Post by karanana »

imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#540 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

StupskaBitanga wrote:
karanana wrote:dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
kad je s petoricom onda kapa dole


čuj,pričala o tome?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#541 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.



kad?
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#542 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
:thumbup:

za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#543 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kisni indijanac wrote:
VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
:thumbup:

za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....



uh,sad mi je još draži,ne do bog kakve priče o politici,bilo bi vjerovatno velikog konflikta njega i slavka
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#544 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

šta je ovo na obn maja sa sorajom,stari snimak?
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#545 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »




3:46 :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#546 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Marica je legenda. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#547 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Creasy wrote:


3:46 :lol:


milić je car
Ime postoji
Posts: 160
Joined: 23/10/2012 00:37

#548 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ime postoji »

Eno sinoc Maja govori kako joj je sin kupio kondome i rekao joj kao vrati osmjeh na lice mama :-) ,i da kao spavao je sa svakom svojom drugaricom a ima tek 15 godina.I onda su je prekinuli..live bilo.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#549 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

maloprije je rekla kako ce biti mlada baka i da ce njen sin za 2-3 godine imati sina :-?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#550 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Kakva majka, takav sin.
Locked