Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- m1x
- Posts: 124
- Joined: 09/07/2012 21:43
- Location: Tamo gdje strahovi prestaju
#526 Re: Veliki Brat 2013
Svakog dana se emituje pregled prethodnog dana, znači večeras su prikazali najzanimljivije događaje od jučer.
Pored pregleda dana nekad se uključuju uživo u kuću i tada piše UŽIVO.
Tako je na svim kanalima koji prenose.
Pored pregleda dana nekad se uključuju uživo u kuću i tada piše UŽIVO.
Tako je na svim kanalima koji prenose.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#527 Re: Veliki Brat 2013
Sad bi trebalo i na OBNu -bez cenzure
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#528 Re: Veliki Brat 2013
sjećam se kao da je juče bilo
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#529 Re: Veliki Brat 2013
dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#530 Re: Veliki Brat 2013
Mene je odusevila.
- newlevel
- Posts: 1167
- Joined: 30/03/2013 23:51
#531 Re: Veliki Brat 2013
Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#532 Re: Veliki Brat 2013
kad je s petoricom onda kapa dolekaranana wrote:dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
- Federenko
- Posts: 78
- Joined: 30/03/2013 01:30
#533 Re: Veliki Brat 2013
Petruci gleda Maju i vjerovatno misli "kakva zena..."
Maja...
Maja...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#534 Re: Veliki Brat 2013
puššćeder nam onaj spot sa gruom daliborom, bog ti pomogo...dječak sa šibicama wrote:Kako je ova Sindi nekad bila dobra riba... tacno se vidi da je presaugala sa smrkanjem i "nocnim zivotom".
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#535 Re: Veliki Brat 2013
Divim se i ja onima koji se dive ljudima koji gledaju osobe i osobama koji se dive osobama koje imaju zivce gledati indijske serijenewlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol![]()
-
switty
- Posts: 130
- Joined: 02/02/2013 20:20
#536 Re: Veliki Brat 2013
Može li neki link, gdje mogu gledati Velikog brata online?
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#537 Re: Veliki Brat 2013
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.htmlswitty wrote:Može li neki link, gdje mogu gledati Velikog brata online?
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#538 Re: Veliki Brat 2013
Meni se cini da ovi sto se dive nama koji gledamo VB, vise posjecuju ove teme od nas samih.Casual's wrote:Divim se i ja onima koji se dive ljudima koji gledaju osobe i osobama koji se dive osobama koje imaju zivce gledati indijske serijenewlevel wrote:Divim se ljudima, ko moze gledati te gluposti, a pogotovu onim osobama, sto imaju zivaca gledati indijske serije lol![]()
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#539 Re: Veliki Brat 2013
imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#540 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:kad je s petoricom onda kapa dolekaranana wrote:dobra ova baba. inteligentna, multitalentovana i zna stvari. siguran sam da je i u sexu dobra.
čuj,pričala o tome?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#541 Re: Veliki Brat 2013
karanana wrote:imao sam dvojbu o njegovoj majici, ali evo celavac sam razjasni da je nosio chetnichku majicu.
kad?
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#542 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#543 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:VenomousV wrote:gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek![]()
za one koji ne znaju, aktivista pokreta "žene u crnom "....
uh,sad mi je još draži,ne do bog kakve priče o politici,bilo bi vjerovatno velikog konflikta njega i slavka
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#544 Re: Veliki Brat 2013
šta je ovo na obn maja sa sorajom,stari snimak?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#546 Re: Veliki Brat 2013
Marica je legenda. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#547 Re: Veliki Brat 2013
Creasy wrote:
3:46
milić je car
-
Ime postoji
- Posts: 160
- Joined: 23/10/2012 00:37
#548 Re: Veliki Brat 2013
Eno sinoc Maja govori kako joj je sin kupio kondome i rekao joj kao vrati osmjeh na lice mama
,i da kao spavao je sa svakom svojom drugaricom a ima tek 15 godina.I onda su je prekinuli..live bilo.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#549 Re: Veliki Brat 2013
maloprije je rekla kako ce biti mlada baka i da ce njen sin za 2-3 godine imati sina 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#550 Re: Veliki Brat 2013
Kakva majka, takav sin.
