Ja sam Kabak in, još od ljeta kad se počeo povezivati sa nama tako da nemam problem sa njim, cijenim ga i mislim da će biti dobro pojačanje. Čak mislim da nam je on bio i opcija za iduće ljeto pored Upamecana koji je već jednom nogom u Bayernu što je došlo i do Edwardsa vrlo vjerovatno pa je krenuo odma u završavanje Kabaka.BHF_Manijak wrote: ↑01/02/2021 13:20 I ovaj karina k'o da ocima gledam, ekipo moja draga.![]()
Daj neku Virgil klasu jebo ga tito.![]()
Ono što ne cijenim i što je veliki minus od mene za ovaj rok jeste to što smo čekali 01.02., da nam se gotovo raspadne sezona, povrijede svi stoperi i Fabinho, kako bi tek onda odradili ono što se trebalo odraditi još ljetos.
