Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52451 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 01/02/2021 13:20 I ovaj karina k'o da ocima gledam, ekipo moja draga. :lol: :mrgreen:
Daj neku Virgil klasu jebo ga tito. :mrgreen:
Ja sam Kabak in, još od ljeta kad se počeo povezivati sa nama tako da nemam problem sa njim, cijenim ga i mislim da će biti dobro pojačanje. Čak mislim da nam je on bio i opcija za iduće ljeto pored Upamecana koji je već jednom nogom u Bayernu što je došlo i do Edwardsa vrlo vjerovatno pa je krenuo odma u završavanje Kabaka.

Ono što ne cijenim i što je veliki minus od mene za ovaj rok jeste to što smo čekali 01.02., da nam se gotovo raspadne sezona, povrijede svi stoperi i Fabinho, kako bi tek onda odradili ono što se trebalo odraditi još ljetos.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52452 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#52453 Re: Liverpool FC

Post by convict »

stvarno je ovo trebalo zavrsiti na pocetku prelaznog roka. ovako, kad ovi novi da debituju? odmah prekosutra protiv brightona dok jos ne znaju ni imena saigraca? ili neku od sljedecih, a idu city, leipzig, leicester, gdje nece biti puno prostora za kiks i uigravanje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52454 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:-)

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52455 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Fabrizio Romano:

“Liverpool are so optimistic about Kabak. Upamecano is still a long term target for the summer.” [Sky]
Damn.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52456 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ma kakvi. Ako Kabak dodje nista od Upamecana.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52457 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Isto mislim.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52458 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:thumbup: :thumbup:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52459 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

To je vec dobra stvar :thumbup:

Imal ko da je gledao ovog Kabaka?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#52460 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mislim da je ovo najbezbolnije i najjeftnije rjesenje, ono daj sad posudbu, pa vidjet cemo na ljeto... A sto se uigravanja tice, ma ti kad si iole ok i igrac, uletit ces brzo u stos.
Ovo je ok rjesenje, ne wow, nego ok, jer ruku na srce ovaj iz Prestona Boga pitaj kakav je. Jebo ti stats freakove i analize, majstore da tako jebes parametrima, ne bi ti s 25 u Prestonu bio... Manimo se moneyballa i ostalih karafeka.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#52461 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ovo isto ono kad krene tulum, pije se viski i kola, heineken, na pola tuluma žuja i pelinkovac, a pred zoru daj popit šta ima, svejedno je :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52462 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa dobro od Daviesa niko ne očekuje da bude Dijk, on je tu više da ispuni kvotu stopera.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52463 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dobro je Pearce rekao za Daviesa, on će biti Klavan ovog tima sad.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52464 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustafi's move to Schalke is stalling. Club & player are generally in agreement but there are other issues - Especially when it comes to terminating his Arsenal contract [@BILD_Sport]
:roll:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52465 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



:D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52466 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Malo jače od dva sata su ostala Schalkeu da završe Mustafija.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52467 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Ide :thumbup:

Davies će nositi br. 2.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52468 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Celtic FC boss Neil Lennon on Ben Davies "It's a blow because we were very close to doing that and obviously we got gazumped at the last minute by Liverpool."
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#52469 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

BHF_Manijak wrote: 01/02/2021 14:56 Mislim da je ovo najbezbolnije i najjeftnije rjesenje, ono daj sad posudbu, pa vidjet cemo na ljeto... A sto se uigravanja tice, ma ti kad si iole ok i igrac, uletit ces brzo u stos.
Ovo je ok rjesenje, ne wow, nego ok, jer ruku na srce ovaj iz Prestona Boga pitaj kakav je. Jebo ti stats freakove i analize, majstore da tako jebes parametrima, ne bi ti s 25 u Prestonu bio... Manimo se moneyballa i ostalih karafeka.
Ako iko zna iskopati igrača za kojeg niko osim familije nije čuo, a može postati top onda je Klopp. Ne očekujem od ovoga da postane Van Dijk, samo govorim da je i Vardy do 26/27 god. igrao u nekom Halifaxu, Fleetwoodu i sličnim gigantima, pa poslije nije bilo odbrane koja ga je mogla zaustaviti. Treba milion stvari da se poklopi da bi neko prešao u klub iz lige 5, a ni 20-30m nisu garancija da ces imati boljeg igrača, puna Europa ubleha koje imaju bolje menadzere/agencije sto ih zastupaju.

Andy Robertson isto "anonimus" bio pored svih top bekova klinaca, palaca, sada mu niko pertle vezati ne može.

Bio sam se pomirio da neće nijednog štopera dovesti, a sa ova 2, samo neka igraju u odbrani već je jača ekipa je Fabihno i Henderson mogu igrati svoje pozicije.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52470 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

A ko kaze da ce neki od ta dva nova bit bolji od Nata ili Rhysa?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52471 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Poprilično sam siguran da je Kabak bolji.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#52472 Re: Liverpool FC

Post by Osim_13 »

Ja nisam gledao ni minutu niti jednog i 100% sam siguran da su bolji od njih. Pogotovo Rhysa.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52473 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

I ja mislim. Lik ima 20 godina jbg, kiksat ce sigurno. Uostalom ne moramo ga kupiti ha ya
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52474 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Ma kako god, ako Fabinho i Henderson budu mogli igrat na svojim pozicijama, dovoljno je dobro.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52475 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Schalke ima manje od sat vremena da ozvaniči Mustafija.
Post Reply