Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52326 Re: Liverpool FC
Ja ne znam kako ga nećemo primiti iz prvog kornera ovdje, života mi. Jedino Philips može skakati ali to je prijetnja po život svih u 16.
Razumijem da se mora rotirati, ipak nije puno prošlo od Tottenhama, ali iskreno više sam očekivao toga protiv Brightona, ovo nije ništa lakša tekma od neku noć.
Inače Origi ako bude opet na krilu onda bolje da ga nije ni ubacivao u startnih 11, ili bar da je Firmino tu umjesto Xherdana. Zato se i nadam da je devetka.
Takumija prodati na ljeto.
Razumijem da se mora rotirati, ipak nije puno prošlo od Tottenhama, ali iskreno više sam očekivao toga protiv Brightona, ovo nije ništa lakša tekma od neku noć.
Inače Origi ako bude opet na krilu onda bolje da ga nije ni ubacivao u startnih 11, ili bar da je Firmino tu umjesto Xherdana. Zato se i nadam da je devetka.
Takumija prodati na ljeto.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#52327 Re: Liverpool FC
jucer jedinstvo nerijeseno, danas leicester izgubio. fina sansa da se primaknemo vrhu, da vidimo mozemo li iskoristiti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52328 Re: Liverpool FC
Prije bih rekao six-pointer protiv direktnog konkurenta za TOP 4 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52330 Re: Liverpool FC
Taki je kur.cina obicna ali ne kontam forsiranje ovog mrtvog siptara
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52331 Re: Liverpool FC
Shaqiri Origi.
Pozlilo mi kad sam ih vidio u prvih 11.
Pozlilo mi kad sam ih vidio u prvih 11.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52332 Re: Liverpool FC
Steta sto i Oxa nije stavio 
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#52333 Re: Liverpool FC
Bile su prognoze i da se Jota vraca do kraja januara, kad ono karina. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52334 Re: Liverpool FC
Zapravo je Ox među najboljim partijama u Liverpoolu pružao baš protiv West Hama 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#52335 Re: Liverpool FC
Zabijanje u njihove odbrambene moze poceti
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52336 Re: Liverpool FC
Dobar start, zadovoljan sam.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52337 Re: Liverpool FC
Visko o fantaziju

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52338 Re: Liverpool FC
I ono malo šansi što imamo iz prekida upropastimo očajnim kornerom.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52339 Re: Liverpool FC
Napokon pravovremen tackle Thiaga.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52340 Re: Liverpool FC
Shaqiri je igrac manje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52341 Re: Liverpool FC
Dobar Nat za sada 
Shaqiri izgleda kao da je sinoć došao u klub i odma danas debituje. Baš izgubljen, ko da pojma nema šta treba raditi. Salaha dobro markiraju, znaju da haman on jedini ovdje može zabiti gol.
Shaqiri izgleda kao da je sinoć došao u klub i odma danas debituje. Baš izgubljen, ko da pojma nema šta treba raditi. Salaha dobro markiraju, znaju da haman on jedini ovdje može zabiti gol.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52342 Re: Liverpool FC
Kakvo drvo je Divock dan te jebo... Strasno.
Siptar je svakako 90% utakmica sto je igrao karina bio, tako da nista novo...
Siptar je svakako 90% utakmica sto je igrao karina bio, tako da nista novo...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52343 Re: Liverpool FC
Pa koliko loš moraš biti na treningu moj Taki 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#52344 Re: Liverpool FC
Ma Taki nije u izlogu i to je jedini razlog. Vidjecemo ga vjerujem uskoro u ekipi.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52345 Re: Liverpool FC
Jebo mater Shaqiri da nije fudbaler bio bi clan nekog kartela. I to kao egzekutor ili da bijelo tusi itd...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52346 Re: Liverpool FC
Mali off-game topic, iz Championshipa stiže vijest da se raspitujemo za Bena Daviesa, stopera Prestona. Zvuči glupo i nerealno, ali s obzirom da će Sepp u Preston ubrzo na posudbu možda i ima nešto. Celtic je navodno potpisao predugovor sa njim s obzirom da mu ističe ugovor u junu, ali nije ozvaničeno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52349 Re: Liverpool FC
Ja bi Origiju zabranio da se miče van 16 protivnika, a smiješno je što je zapravo najmanje tu kad je u igri.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#52350 Re: Liverpool FC
E gledaj ti smrada debelog ne da ni korner...
Origi i Sacko igraci manje na terenu. Trenutno su nivo otprilike WBA, Brightona itd... Uzas.
Nat - neureklo se.
Origi i Sacko igraci manje na terenu. Trenutno su nivo otprilike WBA, Brightona itd... Uzas.
Nat - neureklo se.
