Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5226 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

nema sega na nivou...
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#5227 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

leet wrote:Gdje je vase okupljanje veceras ?
Nisam lud da ti kažem, pa da dođete, vi Madridisti da širite frankoistički smrad.

Visca, Visca !!!
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#5228 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by nellington »

Obuca9 wrote: Katalonija nije Španija. I nikad neće biti.
Zvezda Srbija - Nikad Jugoslavija :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#5229 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Obuca9 wrote:
LSD wrote:
Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
Sigurno da se nece braniti i loviti Barcu na kontru kao u prvoj tekmi kad zna sad da mu trebaju minimalno 2 gola za prolazak dalje (uz uslov da Barca ne postigne niti jedan).
A 1:2, pa prolaz na penale? :D
Moguce je sve ...Real ima tim koji je u stanju izbaciti Barcu, toga su i u taboru Barce svjesni...vidjecemo veceras.
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#5230 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Richard Wagner »

sumirprimus wrote:nema sega na nivou...
nek se malo igraju :mrgreen:
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#5231 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hordash »

Platformas wrote:
Zbog toga i ne gotivim Barcelonu, lici mi na PC odnosno PCov "glavni" grad.
:lol: :lol: :lol: Druze, zar ne vidis da se ova dvojica zajebavaju na racun primera fanaticosa?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5232 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Obuca9 wrote: Nisam lud da ti kažem, pa da dođete, vi Madridisti da širite frankoistički smrad.

Visca, Visca !!!

Sad se i general vrijedja..

Spalit cemo vam stadion zbog ovoga !
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5233 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#5234 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Richard Wagner wrote:
sumirprimus wrote:nema sega na nivou...
nek se malo igraju :mrgreen:
:lol: :D samo nek ne idu daleko, jel
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5235 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
Odakle ti to da ja trolam ?

Ja navijam za Real iz Madrida od svoje sedme godine.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#5236 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
A šta si to ti bolji navijač od mene, pa smiješ pisati ovdje, a ja ne? Koliko si puta bio na Nou Campu? Koliko igrača Barcelone imaš na Fejsbuku u prijateljima? Ha?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5237 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by KatarinaKosaca »

leet wrote:
sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
Odakle ti to da ja trolam ?

Ja navijam za Real iz Madrida od svoje sedme godine.
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#5238 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by nellington »

KatarinaKosaca wrote:
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
Hoćeš reći da nisi navijala za Rayo kad su tamo igrali Granoff, Bola... ccc :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5239 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by KatarinaKosaca »

nellington wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
Hoćeš reći da nisi navijala za Rayo kad su tamo igrali Granoff, Bola... ccc :D
Ma, nisam, taj je klub posebna priča.. Vlasnik ukrao lovu pa bio u zatvoru pa ga njegova žena od 60 godina domaćica vodila, pa reklamirali jogurt da izađu iz bule... a kvart kao Buljakov potok nešto.. ma čudo.. Iako, Bola je bio standardan prvotimac :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5240 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane :mrgreen: i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5241 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

KatarinaKosaca wrote: Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
A to sto smo mi vrijedjali Ronalda ( koji je lijep, bogat i fantastican igrac ! ), to nista je li ?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#5242 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by KatarinaKosaca »

Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane :mrgreen: i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici :mrgreen:
Na marca.com je rat :D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#5243 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

Ispade sad ti sa marce, veći Katalonci od nas? E nece ici, daj linku za tu marku.
Last edited by Obuca9 on 25/01/2012 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5244 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

KatarinaKosaca wrote:
Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane :mrgreen: i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici :mrgreen:
Na marca.com je rat :D
:oops: :mrgreen:
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#5245 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Richard Wagner »

leet wrote:
KatarinaKosaca wrote: Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
A to sto smo mi vrijedjali Ronalda ( koji je lijep, bogat i fantastican igrac ! ), to nista je li ?
Papak zalizani!
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5246 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

nisam ti ja balavac da mi drzis pridike,sit sam vise vase ublehe i demagogije,sta vas briga ko za kog navija?
ja gledam fudbal zarad igre,zabole me cose i za navijanjem i za navijacima, i za suport your local club...
i dobro znas,da je citavo vrijeme prepirka oko toga simpatizer/navijac stava...
i nije problem sto ti pises ovde,nego sto ismijavasljude koji prate strane klubove,a ne zarezuju ni pod nkat katastrofalno stanje u domacem nogometu,.sta cu vam ja...tema je barca-real...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#5247 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Not My Idea »

Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane :mrgreen: i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici :mrgreen:

burek ce se desit :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#5248 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by nellington »

Bujrum kod mene na temu o ruskoj ligi ako vas odavde otjeraju - samo proberite za koga navijate: Spartak, CSKA, Zenit, Dinamo, Anži, Kuban, Rubin... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5249 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

Not My Idea wrote:
Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane :mrgreen: i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici :mrgreen:

burek ce se desit :lol:
Zavisi do koje tacke usijanja dodje. :mrgreen:
Ipak me interesuje da li je Pepe daleki Messijev rodjak pa je nesto ljut na njega i u kojoj vezi su Ramos i Puyol :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5250 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

nellington wrote:Bujrum kod mene na temu o ruskoj ligi ako vas odavde otjeraju - samo proberite za koga navijate: Spartak, CSKA, Zenit, Dinamo, Anži, Kuban, Rubin... :D
Anži do groba ! :D
Locked