Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5226 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nema sega na nivou...
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5227 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nisam lud da ti kažem, pa da dođete, vi Madridisti da širite frankoistički smrad.leet wrote:Gdje je vase okupljanje veceras ?
Visca, Visca !!!
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#5228 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Zvezda Srbija - Nikad JugoslavijaObuca9 wrote: Katalonija nije Španija. I nikad neće biti.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5229 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moguce je sve ...Real ima tim koji je u stanju izbaciti Barcu, toga su i u taboru Barce svjesni...vidjecemo veceras.Obuca9 wrote:A 1:2, pa prolaz na penale?LSD wrote:Sigurno da se nece braniti i loviti Barcu na kontru kao u prvoj tekmi kad zna sad da mu trebaju minimalno 2 gola za prolazak dalje (uz uslov da Barca ne postigne niti jedan).Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5230 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nek se malo igrajusumirprimus wrote:nema sega na nivou...
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#5231 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Platformas wrote:
Zbog toga i ne gotivim Barcelonu, lici mi na PC odnosno PCov "glavni" grad.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5232 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Obuca9 wrote: Nisam lud da ti kažem, pa da dođete, vi Madridisti da širite frankoistički smrad.
Visca, Visca !!!
Sad se i general vrijedja..
Spalit cemo vam stadion zbog ovoga !
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5233 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5234 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Richard Wagner wrote:nek se malo igrajusumirprimus wrote:nema sega na nivou...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5235 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Odakle ti to da ja trolam ?sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
Ja navijam za Real iz Madrida od svoje sedme godine.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5236 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
A šta si to ti bolji navijač od mene, pa smiješ pisati ovdje, a ja ne? Koliko si puta bio na Nou Campu? Koliko igrača Barcelone imaš na Fejsbuku u prijateljima? Ha?sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5237 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.leet wrote:Odakle ti to da ja trolam ?sumirprimus wrote:zar vi nemate svojih tema,gdje mozete istresat svoje frustracije do besvjesti,a ne ovdje trolat???
Ja navijam za Real iz Madrida od svoje sedme godine.
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#5238 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Hoćeš reći da nisi navijala za Rayo kad su tamo igrali Granoff, Bola... cccKatarinaKosaca wrote:
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5239 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ma, nisam, taj je klub posebna priča.. Vlasnik ukrao lovu pa bio u zatvoru pa ga njegova žena od 60 godina domaćica vodila, pa reklamirali jogurt da izađu iz bule... a kvart kao Buljakov potok nešto.. ma čudo.. Iako, Bola je bio standardan prvotimacnellington wrote:Hoćeš reći da nisi navijala za Rayo kad su tamo igrali Granoff, Bola... cccKatarinaKosaca wrote:
Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#5240 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa strane
i iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5241 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
A to sto smo mi vrijedjali Ronalda ( koji je lijep, bogat i fantastican igrac ! ), to nista je li ?KatarinaKosaca wrote: Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5242 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Na marca.com je ratTomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa stranei iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5243 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ispade sad ti sa marce, veći Katalonci od nas? E nece ici, daj linku za tu marku.
Last edited by Obuca9 on 25/01/2012 15:14, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#5244 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
KatarinaKosaca wrote:Na marca.com je ratTomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa stranei iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5245 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Papak zalizani!leet wrote:A to sto smo mi vrijedjali Ronalda ( koji je lijep, bogat i fantastican igrac ! ), to nista je li ?KatarinaKosaca wrote: Koliko su samo uvrijeda za Bosance rekli ti gadovi od navijača Madrida radi razmaženog derleta CR, to je strašno nešto.. Od tada mi je Rayo Vallecano najdraži madridski klub.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5246 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nisam ti ja balavac da mi drzis pridike,sit sam vise vase ublehe i demagogije,sta vas briga ko za kog navija?
ja gledam fudbal zarad igre,zabole me cose i za navijanjem i za navijacima, i za suport your local club...
i dobro znas,da je citavo vrijeme prepirka oko toga simpatizer/navijac stava...
i nije problem sto ti pises ovde,nego sto ismijavasljude koji prate strane klubove,a ne zarezuju ni pod nkat katastrofalno stanje u domacem nogometu,.sta cu vam ja...tema je barca-real...
ja gledam fudbal zarad igre,zabole me cose i za navijanjem i za navijacima, i za suport your local club...
i dobro znas,da je citavo vrijeme prepirka oko toga simpatizer/navijac stava...
i nije problem sto ti pises ovde,nego sto ismijavasljude koji prate strane klubove,a ne zarezuju ni pod nkat katastrofalno stanje u domacem nogometu,.sta cu vam ja...tema je barca-real...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5247 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa stranei iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici
burek ce se desit
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#5248 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bujrum kod mene na temu o ruskoj ligi ako vas odavde otjeraju - samo proberite za koga navijate: Spartak, CSKA, Zenit, Dinamo, Anži, Kuban, Rubin... 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#5249 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Zavisi do koje tacke usijanja dodje.Not My Idea wrote:Tomahawk11 wrote:Uzarenija atmosfera na forumu sa-x nego sto ce veceras biti na Camp Nou. Pratim sa stranei iscekujem sta ce se dalje desiti. Zateglo se ko u spanskoj sapunici
burek ce se desit
Ipak me interesuje da li je Pepe daleki Messijev rodjak pa je nesto ljut na njega i u kojoj vezi su Ramos i Puyol
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5250 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Anži do groba !nellington wrote:Bujrum kod mene na temu o ruskoj ligi ako vas odavde otjeraju - samo proberite za koga navijate: Spartak, CSKA, Zenit, Dinamo, Anži, Kuban, Rubin...
