+1 ekstra serija.RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
Juvelandia
- Posts: 532
- Joined: 24/10/2012 17:09
#5226 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#5227 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Trenutno gledam originalni 'Most' i drži mi pažnju dobro, mada kažu da će biti sve bolje i bolje.
- travar
- Posts: 2800
- Joined: 14/08/2006 21:23
- Location: Tudena
#5228 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izašla je i druga epizoda koja je, po meni, još bolja.yoda82 wrote:Prva epizoda nije loša....
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
#5229 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedina serija koja me smorila i koju sam prekinuo (u zadnjoj sezoni), mnogo više sam očekivaoAtticus Finch wrote:Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#5230 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jeste potanka ali zadnje 2-3 epizode su odlične. Druga sezona je bila vrhunac, treća sezona je bila kenjkava ali je koliko toliko izvadio đenijalni "Gypsy man".
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5231 Re: Gledate seriju - preporucite je
cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a 
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#5232 Re: Gledate seriju - preporucite je
Možda zato što niko ne gleda?VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a
Hajte ljudi dajte kakvih novih ideja, šta da se gleda od aktuelnih serija? Ostaju mi samo Bron/Broen, Homeland i (preko neke stvari) Scandal, pa mi treba još ponešto.
Boardwalk je i mene počeo smarati pa ovu 4. sezonu nisam ni počinjao, nešto me ne privlači trenutno. Kakve su Masters of Sex, Hostages... prati li neko?
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5233 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo pocela neka Almost Human, je li iko gledao?

Ova sezona losa skroz.VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5234 Re: Gledate seriju - preporucite je
masters of sex je
samo ovo cekanje novih epizoda ubi u pojam
tako sam se zeznula i sa house of cards pa nikad novu sezonu docekati
tako sam se zeznula i sa house of cards pa nikad novu sezonu docekati
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5235 Re: Gledate seriju - preporucite je
ćiribiribela wrote:Ova sezona losa skroz.VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a![]()
meni je postalo interesantno kad su onu malu danielovu bivsu ubacili
@vicious: jasta vec gleda, vise puta se nesto komentarisalo na ovoj temi
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5236 Re: Gledate seriju - preporucite je
VenomousV wrote:
meni je postalo interesantno kad su onu malu danielovu bivsu ubacili![]()
Da nije onog Aidenovog glasa prestala bih gledati skroz.
- Altsa
- Posts: 9262
- Joined: 19/03/2004 18:31
#5237 Re: Gledate seriju - preporucite je
odlicna serija zadnje dvije epizode vrhchino wrote:Jedina serija koja me smorila i koju sam prekinuo (u zadnjoj sezoni), mnogo više sam očekivaoAtticus Finch wrote:Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .

- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#5238 Re: Gledate seriju - preporucite je
horion_bosona wrote:Peaky Blinders (TV Series 2013)
vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire
Odlicna, plus sto soundtrack gori !
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5239 Re: Gledate seriju - preporucite je
almost human nije losa 
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#5240 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobar je Boardwalk, mada je meni poslije smrti Jimmy-ja malo dosadila. vrti se u krug.
- vicious
- Posts: 7668
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#5241 Re: Gledate seriju - preporucite je
E ovaj Peaky Blinders ćemo pristaviti večeras, hvala @madFlava, sad se sjetih da je Horion preporučivao neki dan 
-
hrabri_per0
- Posts: 9
- Joined: 02/09/2012 19:07
#5242 Re: Gledate seriju - preporucite je
Peaky Blinders

-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5243 Re: Gledate seriju - preporucite je
zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks. 
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5244 Re: Gledate seriju - preporucite je
Instaliraj IDM i skidaj s Youtube-a.omar little wrote:zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5245 Re: Gledate seriju - preporucite je
oo a vidi ima na youtube, super, tamo cu i pogledati. hvalairac300 wrote:Instaliraj IDM i skidaj s Youtube-a.omar little wrote:zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks.
-
clarion_
- Posts: 610
- Joined: 26/12/2010 00:28
#5246 Re: Gledate seriju - preporucite je
Saga dere, al bukvalnoMilloni wrote:madFlava wrote:
Odlicna, plus sto soundtrack gori !![]()
Koo je ono preporucio Bron Broen fasovat ceSinoc pocela, opsjednuta sam
Saga je genijalan lik.
-
hrabri_per0
- Posts: 9
- Joined: 02/09/2012 19:07
#5247 Re: Gledate seriju - preporucite je
Milloni wrote:madFlava wrote:
Odlicna, plus sto soundtrack gori !![]()
Koo je ono preporucio Bron Broen fasovat ceSinoc pocela, opsjednuta sam
Saga je genijalan lik.
hahahah.. jest, mada su i ostali likovi dobri i totalno razliciti.. e sad zamisli koji propust za onog ko gleda americku verziju Bridge
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5248 Re: Gledate seriju - preporucite je
U ovom Eruou niko da krepa do kraja 
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5249 Re: Gledate seriju - preporucite je
Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.Bodkin wrote:almost human nije losa
- harač
- Posts: 5273
- Joined: 13/02/2006 13:30
#5250 Re: Gledate seriju - preporucite je
veoma pozitivno iznenađen; istina pogledao samo jednu epizodubrown.sugar wrote:Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.Bodkin wrote:almost human nije losa

