Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Juvelandia
Posts: 532
Joined: 24/10/2012 17:09

#5226 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Juvelandia »

RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
+1 ekstra serija.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#5227 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Atticus Finch »

RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.

Trenutno gledam originalni 'Most' i drži mi pažnju dobro, mada kažu da će biti sve bolje i bolje. :)
User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#5228 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by travar »

yoda82 wrote:
Šveđanin wrote:Počela nova serija, Almost Human. :)

http://www.imdb.com/title/tt2654580/
Prva epizoda nije loša....
Izašla je i druga epizoda koja je, po meni, još bolja. :thumbup:
chino
Posts: 781
Joined: 21/11/2002 00:00

#5229 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chino »

Atticus Finch wrote:
RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.
Jedina serija koja me smorila i koju sam prekinuo (u zadnjoj sezoni), mnogo više sam očekivao :roll:
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#5230 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vinnie_jones »

Jeste potanka ali zadnje 2-3 epizode su odlične. Druga sezona je bila vrhunac, treća sezona je bila kenjkava ali je koliko toliko izvadio đenijalni "Gypsy man".
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5231 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a :D
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#5232 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a :D
Možda zato što niko ne gleda? :D

Hajte ljudi dajte kakvih novih ideja, šta da se gleda od aktuelnih serija? Ostaju mi samo Bron/Broen, Homeland i (preko neke stvari) Scandal, pa mi treba još ponešto.

Boardwalk je i mene počeo smarati pa ovu 4. sezonu nisam ni počinjao, nešto me ne privlači trenutno. Kakve su Masters of Sex, Hostages... prati li neko?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5233 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Evo pocela neka Almost Human, je li iko gledao?
VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a :D
Ova sezona losa skroz. :D :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5234 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

masters of sex je :thumbup: samo ovo cekanje novih epizoda ubi u pojam
tako sam se zeznula i sa house of cards pa nikad novu sezonu docekati
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5235 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

ćiribiribela wrote:
VenomousV wrote:cudo niko ne komentarise kako je bila dobra posljednja ep revenge-a :D
Ova sezona losa skroz. :D :D

meni je postalo interesantno kad su onu malu danielovu bivsu ubacili :D



@vicious: jasta vec gleda, vise puta se nesto komentarisalo na ovoj temi :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5236 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

VenomousV wrote:

meni je postalo interesantno kad su onu malu danielovu bivsu ubacili :D

Da nije onog Aidenovog glasa prestala bih gledati skroz. :oops: :lol:
User avatar
Altsa
Posts: 9262
Joined: 19/03/2004 18:31

#5237 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

chino wrote:
Atticus Finch wrote:
RVP wrote:Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Ja sam stao na 3. epizodi posljednje sezone. Blago me smorila moram priznati, ali bit će vremena da dovršim.
Jedina serija koja me smorila i koju sam prekinuo (u zadnjoj sezoni), mnogo više sam očekivao :roll:
odlicna serija zadnje dvije epizode vrh


Image
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#5238 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

horion_bosona wrote:Peaky Blinders (TV Series 2013)

vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire

Image


:thumbup: :thumbup:

Odlicna, plus sto soundtrack gori !
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5239 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

almost human nije losa :thumbup:
Revolver
Posts: 652
Joined: 24/04/2012 08:52

#5240 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Revolver »

dobar je Boardwalk, mada je meni poslije smrti Jimmy-ja malo dosadila. vrti se u krug.
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#5241 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

E ovaj Peaky Blinders ćemo pristaviti večeras, hvala @madFlava, sad se sjetih da je Horion preporučivao neki dan :thumbup:
hrabri_per0
Posts: 9
Joined: 02/09/2012 19:07

#5242 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hrabri_per0 »

Peaky Blinders :thumbup: :thumbup:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5243 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks. :)
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5244 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

omar little wrote:zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks. :)
Instaliraj IDM i skidaj s Youtube-a.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5245 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

irac300 wrote:
omar little wrote:zna li neko gdje se ima za skinuti ravna gora, ono sranje radosa bajica? na pp, tenks. :)
Instaliraj IDM i skidaj s Youtube-a.
oo a vidi ima na youtube, super, tamo cu i pogledati. hvala :)
clarion_
Posts: 610
Joined: 26/12/2010 00:28

#5246 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by clarion_ »

Milloni wrote:
madFlava wrote:
Odlicna, plus sto soundtrack gori !
:thumbup:

Koo je ono preporucio Bron Broen fasovat ce :) Sinoc pocela, opsjednuta sam :) Saga je genijalan lik.
Saga dere, al bukvalno :evil:
hrabri_per0
Posts: 9
Joined: 02/09/2012 19:07

#5247 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hrabri_per0 »

Milloni wrote:
madFlava wrote:
Odlicna, plus sto soundtrack gori !
:thumbup:

Koo je ono preporucio Bron Broen fasovat ce :) Sinoc pocela, opsjednuta sam :) Saga je genijalan lik.

hahahah.. jest, mada su i ostali likovi dobri i totalno razliciti.. e sad zamisli koji propust za onog ko gleda americku verziju Bridge :zid:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5248 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

U ovom Eruou niko da krepa do kraja :-)
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5249 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Bodkin wrote:almost human nije losa :thumbup:
Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#5250 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by harač »

brown.sugar wrote:
Bodkin wrote:almost human nije losa :thumbup:
Slazem se, definitivno ima potencijala. Ne bi J.J. Abrams stavio svoj potpis na svasta.
veoma pozitivno iznenađen; istina pogledao samo jednu epizodu :roll:
Post Reply