napad pasa / tuzba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#5226 Re: napad pasa / tuzba

Post by vješalica »

lavorpunvode wrote:"mi cukofili" nahranimo cuke, vama ostavimo smece, vi ga pokupite i na taj nacin ucestvujte i dajte svoj doprinos. da jos neko na svijetu vidi kakve koristi od vas. konkretne koristi, umjesto vasih tvrdnji o koristi za drzavu, zajednicu, i tako to. sve se to da rijesiti vrlo lahko.
Kad tad će cukofili dati doprinos državi kad ona odluči,a moraće kad tad,da vas na to podsjeti jednim prekršajnim nalogom. :wink:
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#5227 Re: napad pasa / tuzba

Post by Warashii »

Ja sam spomenuo to smece koje ostavljaju kada nahrane lutalice .
Cudi me iz razloga jer se radi o "savjesnim" gradjanima jer to ipak nisu primitivci, barem oni tako tvrde. Samo iz tog razloga spominjem to smece .
Kazem da nije ok hraniti neke copore u mahalama jer sam vec spomenuo sta se dogadja .
Kako se tako cudno uhvatite za jednu stvar iz posta kojoj kao nadjete odgovor a dok neke koje znate da nisu ispravne samo zanemarite, pa radije nemojte nista odgovarati nego li takve stvari raditi .
Ja lutalicu nikada nisam udario pogotovo bez nekog aman za aman razloga, gadjao jesam, nisam pogodio, jednom sam zaganja jednog kera koji je oborio starca na asfalt, da sam ga stigao bilo bi mi svejedno sta bi mu uradio ( imao sam zeljeznu sipku u ruci koju sam uzeo od nekog lika sto je prevozio neku tezgu ) al nemos ti to stic` i jos jednom sam budalesao kad su coporativno krenuli prema meni i to je to.
Psi su okej al ne na ovaj nacin .
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#5228 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

Warashii wrote: A oni opet takvi nahranjeni kopaju po kontejnerima, x y puta naletim razbacane djecije pelene i higijenske uloske oko kontejnera kao i po cjelom parkicu ispred zgrade .
Jbga ljudi ipak oni nisu prirodni stanovnici gradova, mozemo mi pricat sta hocemo .

nije cuko kesu sa uloscima i pelenama izvadio iz kontejnera nego pojedinci koji traze odredjen otpad, a to rade tako sto sve iz kontejnera izbace pored, otvore kese i na kraju samo ostave

Ljudi koji ne zive u zgradi u kojoj ja, cak ni u istom naselju konstantno dolaze i hrane pse koji su se sada tu udomili, osjecaju to svojim domom a ovih bas briga oni dodju budu 10-15 minuta tu i noga, bilo kako bilo nije ispravno .
ma da, prihvatljivije je kad pseto umire od gladi pored tebe
vješalica wrote:
U mom kvartu na dva mjesta je brutalni brlog koji smrdi na kilometar.Tu se nalaze neki dušeci jer u blizini je ostavljan kabasti otpad koji je RAD kupio u svojim akcijama.I onda su skontali da to treba za smještaj cuka....
Tu su tone konzervi otpada od hrane koji se razvlači okolo,fekalije itd itd. :roll:
da je kod mene tako, non stop bi bila na forumu :roll:
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#5229 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

:lol:
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#5230 Re: napad pasa / tuzba

Post by Warashii »

registrovana onako wrote:
Warashii wrote: A oni opet takvi nahranjeni kopaju po kontejnerima, x y puta naletim razbacane djecije pelene i higijenske uloske oko kontejnera kao i po cjelom parkicu ispred zgrade .
Jbga ljudi ipak oni nisu prirodni stanovnici gradova, mozemo mi pricat sta hocemo .

nije cuko kesu sa uloscima i pelenama izvadio iz kontejnera nego pojedinci koji traze odredjen otpad, a to rade tako sto sve iz kontejnera izbace pored, otvore kese i na kraju samo ostave

E Boga mi jest, jer isti ti ulosci budu rascupani kao i pelene a to ne rade oni sto rove po kontejnerima, osim toga to svakodnevno gledam svojim ocima i vidim one sto rove po kontejnerima kao i pse sto vade smece iz kontejnera .
ma da, prihvatljivije je kad pseto umire od gladi pored tebe
Ako ti ga je zao, odvedi na vikendicu i hrani . Nebi to trebalo imati pravo raditi na javnim povrsinama jer vjeruj da na taj nacin ne cinis mnogo dobroga .
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#5231 Re: napad pasa / tuzba

Post by Warashii »

pakica_ wrote:ja ne znam za vas, al' neku noc se vracam kuci i vidim kerove kako razbijaju flase od piva, bacaju kutije od drine po travi, pa se poseksase i ostavise kondome i maramice okolo, i isto tako pobacase papire i kese od sendvica ispod klupa.. stvarno cudna neka gamad ovi pasovi :lol: :lol:
To su krelosi koje takodje treba sterilisati ali fakat to mislim .
I sam x y puta vidim pocupano cvijece po parkovovima, a nisu lutalice to uradile, polomljene klupe, pocupane saobracajne znakove, sve je to za sterilizacije .
Last edited by Warashii on 29/03/2014 19:11, edited 1 time in total.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#5232 Re: napad pasa / tuzba

Post by pakica_ »

vješalica wrote:
Cukofili su dužni da se ponašaju u skladu sa zakonom.
Cukofili jesu svojim nesebičnim angažmanom isposlovali donošenje nakaradnog zakona,iako su znali da neće biti pare za to obezbijeđene.
Zato imaju punu odgovornost za sve ono što su uradili i trebaju snositi oni prvi posljedice svog maloumnog angažmana.
Dok se to ne desi,i dalje će bezbrižno mešetariti kako samo oni znaju.
ja stvarno ne znam koji put pisem ovo u nadi da ces/cete razumjeti..
nema para za zakon, je l'? zasto?! zato sto se ne kaznjavaju neodgovorni vlasnici!!!!! nema registra zivotinja!!!!!!
jes' da ces ti, mozak, sad opet reci nisu svi kerovi na ulici bili vlasnicki, pa prije nego to uradis, evo ja cu ti rec sljedece: da se na vrijeme pocelo kaznjavati, para bi bilo.. da se i sad pocne kaznjavati, para bi bilo.. ali, ali, ali..
bice da su cukoljupci krivi sto ne sprovode zakon :lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59100
Joined: 03/08/2010 19:04

#5233 Re: napad pasa / tuzba

Post by kakavdanakneiskustvu »

lavorpunvode wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
lavorpunvode wrote:"mi cukofili" nahranimo cuke, vama ostavimo smece, vi ga pokupite i na taj nacin ucestvujte i dajte svoj doprinos. da jos neko na svijetu vidi kakve koristi od vas. konkretne koristi, umjesto vasih tvrdnji o koristi za drzavu, zajednicu, i tako to. sve se to da rijesiti vrlo lahko.


na koga misliš konkretno?
uglavnom na ljude ovdje koji se konstantno zale, pricaju suplje price poput one "trebalo bi ovo trebalo bi ono", "ja bih ovo ja bih ono" a nista zivo i nista konkretno ne rade, daju kojekakve dijagnoze bez ikakvog utemeljenja, forumasa iznad koji se busa nekom koristi za drzavu za razliku (po njemu) od sasvim obicnih ljudi koji hrane lutalice, ne pozivaju na njihovo ubijanje i sl.


obični ljudi su i oni koji hrane kerove pred ulazom u zgradu kojoj stanujem,bukvalno na stepenicama,i tako godinu dana i kerovi narasli ko telad ali što je najgore po cijeli dan su na stepenicama,neki drugi obični ljudi ne mogu normalno ući u zgradu od tih kerova,zauzeli kerovi stepenice ko da su im to stanovi
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#5234 Re: napad pasa / tuzba

Post by pakica_ »

Warashii wrote:
pakica_ wrote:ja ne znam za vas, al' neku noc se vracam kuci i vidim kerove kako razbijaju flase od piva, bacaju kutije od drine po travi, pa se poseksase i ostavise kondome i maramice okolo, i isto tako pobacase papire i kese od sendvica ispod klupa.. stvarno cudna neka gamad ovi pasovi :lol: :lol:
To su krelosi koje takodje treba sterilisati ali fakat to mislim .
I sam x y puta vidim pocupano cvijece po parkovovima, a nisu lutalice to uradile, polomljene klupe, pocupane saobracajne znakove, sve je to za sterilizacije .
cisto i lijepo moje sarajevo.. a ves masine miljackom plove u 16 :lol: :lol:
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#5235 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

Warashii wrote:Vidis da je taj baca smece iz kucice u kontejner a ne iz kontejnera . :D
:D

opet je rad kriv jer dozvoljavaju da smece prepuni kontejnere plus snijeg umanjuje visinu kontejneru :oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 59100
Joined: 03/08/2010 19:04

#5236 Re: napad pasa / tuzba

Post by kakavdanakneiskustvu »

pakica_ wrote:
vješalica wrote:
Cukofili su dužni da se ponašaju u skladu sa zakonom.
Cukofili jesu svojim nesebičnim angažmanom isposlovali donošenje nakaradnog zakona,iako su znali da neće biti pare za to obezbijeđene.
Zato imaju punu odgovornost za sve ono što su uradili i trebaju snositi oni prvi posljedice svog maloumnog angažmana.
Dok se to ne desi,i dalje će bezbrižno mešetariti kako samo oni znaju.
ja stvarno ne znam koji put pisem ovo u nadi da ces/cete razumjeti..
nema para za zakon, je l'? zasto?! zato sto se ne kaznjavaju neodgovorni vlasnici!!!!! nema registra zivotinja!!!!!!
jes' da ces ti, mozak, sad opet reci nisu svi kerovi na ulici bili vlasnicki, pa prije nego to uradis, evo ja cu ti rec sljedece: da se na vrijeme pocelo kaznjavati, para bi bilo.. da se i sad pocne kaznjavati, para bi bilo.. ali, ali, ali..
bice da su cukoljupci krivi sto ne sprovode zakon :lol: :lol:


nema registra životinja jer još uvijek nema ni rezultata popisa LJUDI,koji su daleko bitniji za svaku državu od kerova
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#5237 Re: napad pasa / tuzba

Post by Warashii »

@pakica_ ja se slazem s tobom oko tih svari, konkretno ja nisma iz Sa ali znam da je svuda oko tih stvari ista stvar po svim gradovima i sa tim stvarima meni ljudsko ponasanje nije jasno . Za takve je najbolji nacin, kao sto sam rekao, sterilizacija ali onim nacinom sa cekicem .
Sad nevezano za to i tebe .
Ovo meni nije razlog da mrzim ljudski rod a da "obozavam" zivotinjski .
Ljudi idu u bananu ali takodje idu u bananu i sa ovim forsiranjem ljubimaca a narocito pasa .
Ja samo kazem ljubiteljima zivotinja da rade kontraefekat sa ovakvim ponasanjem .
Najgora stvar je nametati drugima svoje razmisljanje a oni koje vole pse, glupo napisano jer i ja volim pse, upravo to rade .
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#5238 Re: napad pasa / tuzba

Post by vješalica »

KatarinaKosaca wrote:
vješalica wrote:Cukofili su dužni da se ponašaju u skladu sa zakonom.
Naravno, evo čekamo azile. A gdje u zakonu piše da ih se ne smije hraniti i da ih se treba ubijati?
vješalica wrote:Cukofili jesu svojim nesebičnim angažmanom isposlovali donošenje nakaradnog zakona,iako su znali da neće biti pare za to obezbijeđene.
Lakše je negdje nešto nego tebi u glavu, očito... dakle, nije posao "cukofila" da znaju ima li para ili ne, nego vlasti, onoga ko aministrira te pare. A ti isti su dizali ruku. Što ih čini u najmanju ruku, političiki neogvofornim. I ti braneći vlast kopaš joj rupu sve dublje. Ja znam da tvoje sposobnosti nisu da to uvidiš, ali čita ovo i neko sem tebe :D
Cukofili se jesu dobrim dijelom obavezali da pomažu i da s eangažuju oko problema cuka (isključivo cuka),sad što ne žele snositi odgovornost za posljedice svog maloumnog ponašanja,to je već drugo.Naravno,branim vlast,jer nije ispunila nerealne želje cukofilima.Nisu li valjda toliko cukofili nerazumni da im je trebalo posebno naglasiti da para za te vrste njihovih egzibicija nema?
Sva sreća da i ti imaš mjesto u kojem možeš biti zadovoljna i da možeš nešto napisati da to neko pročita,pošto po svemu sudeći i vremenu tvom,nemaš to da obaviš u stvarnom životu. :wink:
vješalica wrote:Zato imaju punu odgovornost za sve ono što su uradili i trebaju snositi oni prvi posljedice svog maloumnog angažmana.
Dok se to ne desi,i dalje će bezbrižno mešetariti kako samo oni znaju.
Šta su, ba, uradili i šta trebaju? Shvatite da niste gospodari planete i nemate pravo ubijati, jer vam se tako sviđa. Iako rekoh na drugoj temi da sa tobom nema rasprave, jer ne kontaš, ne znaš, ne umiješ, ovaj kao pogrdni naziv "cukofili" me povuče da ti ovo napišem.[/quote]

Te svoje ideje i idejice propagiraj tamo gdje je već ubijanje zakonom propisano. :wink:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#5239 Re: napad pasa / tuzba

Post by vješalica »

kakavdanakneiskustvu wrote:
pakica_ wrote:
vješalica wrote:
Cukofili su dužni da se ponašaju u skladu sa zakonom.
Cukofili jesu svojim nesebičnim angažmanom isposlovali donošenje nakaradnog zakona,iako su znali da neće biti pare za to obezbijeđene.
Zato imaju punu odgovornost za sve ono što su uradili i trebaju snositi oni prvi posljedice svog maloumnog angažmana.
Dok se to ne desi,i dalje će bezbrižno mešetariti kako samo oni znaju.
ja stvarno ne znam koji put pisem ovo u nadi da ces/cete razumjeti..
nema para za zakon, je l'? zasto?! zato sto se ne kaznjavaju neodgovorni vlasnici!!!!! nema registra zivotinja!!!!!!
jes' da ces ti, mozak, sad opet reci nisu svi kerovi na ulici bili vlasnicki, pa prije nego to uradis, evo ja cu ti rec sljedece: da se na vrijeme pocelo kaznjavati, para bi bilo.. da se i sad pocne kaznjavati, para bi bilo.. ali, ali, ali..
bice da su cukoljupci krivi sto ne sprovode zakon :lol: :lol:


nema registra životinja jer još uvijek nema ni rezultata popisa LJUDI,koji su daleko bitniji za svaku državu od kerova
Ne znam ni šta podrazumijeva taj registar životinja?Da li treba u taj sistem upumpati 100 miliona da bi ga imali? :skoljka:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45813
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5240 Re: napad pasa / tuzba

Post by Chmoljo »

Aj hev a drim...

da se riješi pitanje pasa, i završi rat u Siriji... da i mi moderatori malo odmorimo...

čeka se lejdi. :sax:
Locked