Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52176 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Treba ga vadit iz igre, nizasta nije. Kakva ubleha jbt.

Nije toliko ni do sudije, Alcantara je kriv 1/1.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52177 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote: 28/01/2021 21:29 Modus operandi sudaca ovu sezonu: na prvi start, Thiago, Fab, Hendo odmah dobiju zuti karton. Kasnije igraju s pola zestine. Mamu im sudacku vise.
Katastrofa, i ovaj karton Bergwijnu je jedva izvadio.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52178 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Sta ocekujete od Atkinsona?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52179 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Previše smo i agresivni u pojedinim momentima bez razloga. Thiago i Mane prednjače. Ni to ne pomaže.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52180 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Peh nam je ovaj Plavsic, ne ocekujem dobar rezultat uopste
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52181 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

A jebem ti petljavine naprijed, pa jel se ikad desilo da sva trojica ovako ispadnu iz forme istovremeno.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#52182 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

no_sekirli wrote: 28/01/2021 21:29 Modus operandi sudaca ovu sezonu: na prvi start, Thiago, Fab, Hendo odmah dobiju zuti karton. Kasnije igraju s pola zestine. Mamu im sudacku vise.
Njemu je sevap zuti u tunelu odmah dati, ne bi li crveni fasovao da odmori malo. On i defanzivna rola veze nemaju, svaku utakmicu napravi 2-3 retardirana faula jer zakasni.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52183 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To je nažalost cijena toga što nemamo Fabinha ili Hendu tu. Da je neki od njih tu, prije svega Fab, manje bi i toga bilo. To je ona kaskada izostanka stopera što sam pisao.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52184 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mane posvađan sa loptom večeras.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52185 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Da jednu i sutne a da nije sam samcat ko na treningu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52186 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Opet nisam toliko nezadovoljan igrom kao igrom i stanjem na terenu, ali naprijed ne ide nikako. Imam osjećaj da bi prazan gol promašili. Neshvatljivo.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52187 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaya
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52188 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:

Hvala ti Bože više hajde sad lijepo u drugom :(
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52189 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

AmiĐa_Idriz wrote: 28/01/2021 21:47 Opet nisam toliko nezadovoljan igrom kao igrom i stanjem na terenu, ali naprijed ne ide nikako. Imam osjećaj da bi prazan gol promašili. Neshvatljivo.
This aged well :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52190 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

:izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52191 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Zadovoljan sam poluvremenom. Hajde sad dobro odraditi i drugo pa da se malo smirimo, pobjeda ovdje bi bila više od 3 boda.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#52192 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Uh... Strepio sam do usporenog snimka; rekoh sad će one linije...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#52193 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ma ljudi dragi, ovo svaki dupli pas probija, nije mi nikako jasno da barem ne pokusaju.
Mane je najlosiji vec 5, 6 utakmica. I ovo je jedva ubacio, frljoka. Svaka cast Bobi, ljubim te u dupe :thumbup:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#52194 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Dobro poluvrijeme! Mada ne znam koliko bi bio zadovoljan da ga ne utrpasmo zadnju sekundu.
Firminho ga zabio nakon 7 mečeva...

P. S. Jebo ga VAR.
Sve strepim nakon gola jel ofsajd ili nije, hoće li ih vratiti iz svlačionice i pokazati ofsajd Manea :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#52195 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Yebeni Thiago. Uzasan je, ako hocemo pobjedu treba ga izvaditi na poluvremenu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52196 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa jel realno ovo
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52197 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

PA DA SAM BIRAO TO BI BILO TO :sretan: :sretan:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#52198 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Neeeee
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#52199 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

PROCEPILOOOO

A u kurac, kasni mi stream, udje i nama
Last edited by UmaX on 28/01/2021 22:10, edited 1 time in total.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#52200 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jbg, ovdje se ne može ništa.
Post Reply