Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#52176 Re: Liverpool FC
Treba ga vadit iz igre, nizasta nije. Kakva ubleha jbt.
Nije toliko ni do sudije, Alcantara je kriv 1/1.
Nije toliko ni do sudije, Alcantara je kriv 1/1.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52177 Re: Liverpool FC
Katastrofa, i ovaj karton Bergwijnu je jedva izvadio.no_sekirli wrote: ↑28/01/2021 21:29 Modus operandi sudaca ovu sezonu: na prvi start, Thiago, Fab, Hendo odmah dobiju zuti karton. Kasnije igraju s pola zestine. Mamu im sudacku vise.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52179 Re: Liverpool FC
Previše smo i agresivni u pojedinim momentima bez razloga. Thiago i Mane prednjače. Ni to ne pomaže.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#52180 Re: Liverpool FC
Peh nam je ovaj Plavsic, ne ocekujem dobar rezultat uopste
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52181 Re: Liverpool FC
A jebem ti petljavine naprijed, pa jel se ikad desilo da sva trojica ovako ispadnu iz forme istovremeno.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#52182 Re: Liverpool FC
Njemu je sevap zuti u tunelu odmah dati, ne bi li crveni fasovao da odmori malo. On i defanzivna rola veze nemaju, svaku utakmicu napravi 2-3 retardirana faula jer zakasni.no_sekirli wrote: ↑28/01/2021 21:29 Modus operandi sudaca ovu sezonu: na prvi start, Thiago, Fab, Hendo odmah dobiju zuti karton. Kasnije igraju s pola zestine. Mamu im sudacku vise.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52183 Re: Liverpool FC
To je nažalost cijena toga što nemamo Fabinha ili Hendu tu. Da je neki od njih tu, prije svega Fab, manje bi i toga bilo. To je ona kaskada izostanka stopera što sam pisao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52184 Re: Liverpool FC
Mane posvađan sa loptom večeras.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#52185 Re: Liverpool FC
Da jednu i sutne a da nije sam samcat ko na treningu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52186 Re: Liverpool FC
Opet nisam toliko nezadovoljan igrom kao igrom i stanjem na terenu, ali naprijed ne ide nikako. Imam osjećaj da bi prazan gol promašili. Neshvatljivo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52188 Re: Liverpool FC
Hvala ti Bože više hajde sad lijepo u drugom
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52189 Re: Liverpool FC
This aged wellAmiĐa_Idriz wrote: ↑28/01/2021 21:47 Opet nisam toliko nezadovoljan igrom kao igrom i stanjem na terenu, ali naprijed ne ide nikako. Imam osjećaj da bi prazan gol promašili. Neshvatljivo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52191 Re: Liverpool FC
Zadovoljan sam poluvremenom. Hajde sad dobro odraditi i drugo pa da se malo smirimo, pobjeda ovdje bi bila više od 3 boda.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#52192 Re: Liverpool FC
Uh... Strepio sam do usporenog snimka; rekoh sad će one linije...
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#52193 Re: Liverpool FC
Ma ljudi dragi, ovo svaki dupli pas probija, nije mi nikako jasno da barem ne pokusaju.
Mane je najlosiji vec 5, 6 utakmica. I ovo je jedva ubacio, frljoka. Svaka cast Bobi, ljubim te u dupe
Mane je najlosiji vec 5, 6 utakmica. I ovo je jedva ubacio, frljoka. Svaka cast Bobi, ljubim te u dupe
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#52194 Re: Liverpool FC
Dobro poluvrijeme! Mada ne znam koliko bi bio zadovoljan da ga ne utrpasmo zadnju sekundu.
Firminho ga zabio nakon 7 mečeva...
P. S. Jebo ga VAR.
Sve strepim nakon gola jel ofsajd ili nije, hoće li ih vratiti iz svlačionice i pokazati ofsajd Manea
Firminho ga zabio nakon 7 mečeva...
P. S. Jebo ga VAR.
Sve strepim nakon gola jel ofsajd ili nije, hoće li ih vratiti iz svlačionice i pokazati ofsajd Manea
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#52195 Re: Liverpool FC
Yebeni Thiago. Uzasan je, ako hocemo pobjedu treba ga izvaditi na poluvremenu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52197 Re: Liverpool FC
PA DA SAM BIRAO TO BI BILO TO

-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#52199 Re: Liverpool FC
PROCEPILOOOO
A u kurac, kasni mi stream, udje i nama
A u kurac, kasni mi stream, udje i nama
Last edited by UmaX on 28/01/2021 22:10, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#52200 Re: Liverpool FC
Jbg, ovdje se ne može ništa.
