Smourinhove "taktike"BuckScrotum wrote:Ne znam jel' bio ovaj video, ali stvarno ljudi moji...
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#5201 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5202 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
revolucionarneGandalf wrote:Smourinhove "taktike"BuckScrotum wrote:Ne znam jel' bio ovaj video, ali stvarno ljudi moji...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#5203 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
-
logika
- Posts: 10
- Joined: 20/12/2011 22:26
#5204 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Veceres ce tekma da ide samo u jednom pravcu ,a to je da ce Real povesti i onda strpljivo cekati na svoj drugi gol koji ce dati oko 70 minite i lagano privesti tekmu kraju. Obecali su srce na teren pa da vidimo, u inat svima uzet ih glat 
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#5205 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Da odigraju bez crvenih kartona jel?Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
Mozda.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#5206 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ja lično ne vjerujem u to, mada je nešto slično napravio u Interu, kad mu se glava skidala, mlatnuo Chelsea u Londonu i trijumfalno došao nazad u Milano. Tom pobjedom je apsolutno svakoga u Italiji uvjerio u svoje sposobnosti, a igrači su za njeg bili spremni doslovno poginuti. Slično bi se desilo ako bi večeras izbacili Barcelonu, samo ja sumnjam u to.Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#5207 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Sigurno da se nece braniti i loviti Barcu na kontru kao u prvoj tekmi kad zna sad da mu trebaju minimalno 2 gola za prolazak dalje (uz uslov da Barca ne postigne niti jedan).Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#5208 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Official: The Spanish federation has made the final decision to not punish Real Madrid player Pepe for his stamp on Messi last week
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5209 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jeste li spremni za show veceras ?????
hVala MADRID !
hVala MADRID !
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5210 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
A 1:2, pa prolaz na penale?LSD wrote:Sigurno da se nece braniti i loviti Barcu na kontru kao u prvoj tekmi kad zna sad da mu trebaju minimalno 2 gola za prolazak dalje (uz uslov da Barca ne postigne niti jedan).Plavih_11 wrote:Mogao bi Mourinho veceras iznenaditi sve i uzdignute glave se vratiti u Madrid da se posteno naruga svima.
- Richard Wagner
- Posts: 1138
- Joined: 30/04/2011 11:18
#5212 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
biće ovdje šamaranja
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5213 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Mi, vjerni cuvari Madrida, cemo da razbijemo Kataloniju veceras !
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5214 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
bice la klasika... 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5215 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
sta ostavijo si kosevo,otkljucato,zarad reala???leet wrote:Mi, vjerni cuvari Madrida, cemo da razbijemo Kataloniju veceras !
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5216 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Katalonija nije Španija. I nikad neće biti.leet wrote:Mi, vjerni cuvari Madrida, cemo da razbijemo Kataloniju veceras !
Jebo vas vaš kralj (namjerno malim), mi njega ionako ne priznajemo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#5217 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pepe medju 16 pozvanih za revans. Ne zna se hoce li igrati a posljednja spekulacija je razgovor izmedju R.Madrida i Chelsea o zamjeni Pepe-David Luiz. Navodno dobar dio uprave Reala smatra da Pepe steti ugledu kluba i da bi bilo najbolje da napusti klub.Koliko je istinito vidjecemo vrlo brzo.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5218 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Joj sto ne mogu ovih katalonskih separatista koji se usudjuju da pisu KRALJ malim slovima.
Predvidjam silovanje veceras, spremite vazeljin !
- Platformas
- Posts: 1323
- Joined: 07/08/2011 09:45
- Location: /public_html
- Contact:
#5219 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Obuca9 wrote:Katalonija nije Španija. I nikad neće biti.leet wrote:Mi, vjerni cuvari Madrida, cemo da razbijemo Kataloniju veceras !
Jebo vas vaš kralj (namjerno malim), mi njega ionako ne priznajemo.
Zbog toga i ne gotivim Barcelonu, lici mi na PC odnosno PCov "glavni" grad.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#5220 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ono fakt vise smarate s tim vasim,simpatizersko navijackim silovanim ofirlucima..
a veceras ces sjedit ko zakovan i pratit...
a veceras ces sjedit ko zakovan i pratit...
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5221 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Silovacemo vam kraljicu veceras !!!leet wrote:Joj sto ne mogu ovih katalonskih separatista koji se usudjuju da pisu KRALJ malim slovima.Predvidjam silovanje veceras, spremite vazeljin !
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5222 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Obuca9 wrote:Katalonija nije Španija. I nikad neće biti.leet wrote:Mi, vjerni cuvari Madrida, cemo da razbijemo Kataloniju veceras !
Jebo vas vaš kralj (namjerno malim), mi njega ionako ne priznajemo.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#5223 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nije mjesto za politiku, ali Katalunja je bila uz Bosnu puno više nego ostatak Španije. Ima i bosanska kuća u Barceloni, u Madridu nema... tako da nikako PC, nikako.. Njihova težnja za separatizmom je još od doba Franka i zabrane jezika.Platformas wrote:Zbog toga i ne gotivim Barcelonu, lici mi na PC odnosno PCov "glavni" grad.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#5224 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Catalan. I srcem i dušom.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5225 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Obuca9 wrote: Silovacemo vam kraljicu veceras !!!
Eto dokle ide taj vas separatizam, ne mogu da vjerujem !
Gdje je vase okupljanje veceras ?
