Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5201 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

VenomousV wrote:2 Broke klix :D
odron :P :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5202 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinaski »

Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#5203 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Kinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
i ja sam imao istu dilemu, a onda pogledao treću epizodu i...da ne spojlam :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5204 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Haven 3

solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#5205 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Black swan wrote:Haven 3

solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi

4. sezona je kriza
hrabri_per0
Posts: 9
Joined: 02/09/2012 19:07

#5206 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hrabri_per0 »

Kinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
kakvo vidjeno.. jos jace vjeruj :)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5207 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kinaski »

zomri wrote:
Kinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
i ja sam imao istu dilemu, a onda pogledao treću epizodu i...da ne spojlam :mrgreen:
Nastavio sam gledat :D Znam sve odlicna serija , volim skandinavsku kinematografiju :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5208 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Black swan wrote:Haven 3

solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
Cudno poredenje. Zanrovski nisu ni blizu jedna drugoj. Da si rekao Fringe i Haven ili Lost i Haven pa i nekako...
Za razliku od spomenutih Lost i Fringe, Haven ima slabiju produkciju, sto i ne cudi sa obzirom da
je u pitanju produkcija Sy-Fi kanala, a oni su notorni po tome sto ne daju mnogo love na serije. Mislim
da im je najskuplji projekat bio Battlestar Galactica. Jos i Haven ne izgleda tako lose kao neki njihovi drugi
projekti, posebice tv filmovi. Inace Haven mi se svida, dobra razbibriga, ni blizu gore spomenutih serija,
ali zabavna, sve dok ne mislis na mnoge nedosljednosti u radnji i toku price. Ali dok traje dobro je.
Plus imaju solidne likove koji su dragi i koji imaju dobru hemiju medu sobom.
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#5209 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dalalala »

1.House MD-inače najdraža od svih serija i odgledana cijela :D
2.Seinfeld
3.HIMYM
4.Two and a half men(gledam iako mi nije ni blizu dobra kao kad je Charlie bio)
5.Grey's anatomy (ne znam majke mi što je još uvijek gledam, al' gledam od prve epizode, pa mi se ne da prestat) :D
6.The big bang theory (Sheldon :srce: )
7. Castle
8. Fringe
9.Breaking bad (dobra serija)
10.Gossip girl(za tinejdžerke :D )
11.Californication (jedna od dražih)
12. Modern family
13.That '70s show ( :thumbup: )
14.Friends(iako je mnogi pljuju, meni je zakon :D )
15.Bones
Last edited by dalalala on 16/11/2013 01:26, edited 1 time in total.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5210 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

imal ko sta pametno i dobro preporuciti?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5211 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MedenoSrce »

nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/

a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1

ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5212 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

meni The Americans nije losa

http://www.fxnetworks.com/theamericans
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#5213 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »



Mopy dick! :D wtf is Moby dick! :D
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5214 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Black Mirror

Image

The River (2012)

Jedna sezona zasad. Kombinacija reality-ja i horora, ima reference na Steve Irwina, lovca na krokodile.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#5215 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

Peaky Blinders (TV Series 2013)

vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire

Image

User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#5216 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

Milloni wrote:
horion_bosona wrote:Peaky Blinders (TV Series 2013)

vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire
Cillian kao rodjen za ovu ulogu
:thumbup: nakon The Wind That Shakes the Barley, njegova najozbiljnija uloga
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#5217 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by aCme »

jel' neko gleda republic of doyle? :-D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#5218 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image Odgledala prvu i drugu epizodu. Uopste nije losa serija. :D
User avatar
In_side
Posts: 477
Joined: 18/12/2006 15:36
Location: SJJ/OSl/LIS

#5219 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by In_side »

Pocela gledati 1 sezonu The Bridge, awesome :D :D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#5220 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Počela nova serija, Almost Human. :)

http://www.imdb.com/title/tt2654580/
User avatar
yoda82
Posts: 1993
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#5221 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by yoda82 »

Šveđanin wrote:Počela nova serija, Almost Human. :)

http://www.imdb.com/title/tt2654580/
Prva epizoda nije loša....
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5222 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

MedenoSrce wrote:nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/

a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1

ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
tenksic, provjerim ovaj hell on wheels.
blacklist mi ne zvuci privlacno nimalo. :D
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#5223 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

omar little wrote:
MedenoSrce wrote:nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/

a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1

ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
tenksic, provjerim ovaj hell on wheels.
blacklist mi ne zvuci privlacno nimalo. :D
i blacklist i hell on wheels su dobre :)
User avatar
RVP
Posts: 180
Joined: 28/12/2012 15:56

#5224 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by RVP »

Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
Livija32
Posts: 2
Joined: 19/11/2013 15:00

#5225 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Livija32 »

Zdravo raja :-)
Ne znam da li je ovaj site negdje vec spominjan na forumu, uglavnom moja preporuka svim ljubiteljima serija da posjete www.free-tv-video-online.me
tu se mogu naci i novije i starije serije, to se naravno ne odnosi na domace ;-)
Post Reply