odronVenomousV wrote:2 Broke klix
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5201 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#5202 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#5203 Re: Gledate seriju - preporucite je
i ja sam imao istu dilemu, a onda pogledao treću epizodu i...da ne spojlamKinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5204 Re: Gledate seriju - preporucite je
Haven 3
solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#5205 Re: Gledate seriju - preporucite je
Black swan wrote:Haven 3
solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
4. sezona je kriza
-
hrabri_per0
- Posts: 9
- Joined: 02/09/2012 19:07
#5206 Re: Gledate seriju - preporucite je
kakvo vidjeno.. jos jace vjerujKinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#5207 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nastavio sam gledatzomri wrote:i ja sam imao istu dilemu, a onda pogledao treću epizodu i...da ne spojlamKinaski wrote:Pregledao prvu sezonu Mosta , prejaka serija
Pocinjem da gledam drugu i vidim onaj brod djeca u njemu ponovo sranje ... kontam da ce biti vec vidjeno . Ne znam da li da gledam dalje
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#5208 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cudno poredenje. Zanrovski nisu ni blizu jedna drugoj. Da si rekao Fringe i Haven ili Lost i Haven pa i nekako...Black swan wrote:Haven 3
solidna serija...ali se vidi razlika u kvaliteti npr sa deadwoodom kad se poredi... vide se razlike u scenarističkim sposobnostima i glumi
Za razliku od spomenutih Lost i Fringe, Haven ima slabiju produkciju, sto i ne cudi sa obzirom da
je u pitanju produkcija Sy-Fi kanala, a oni su notorni po tome sto ne daju mnogo love na serije. Mislim
da im je najskuplji projekat bio Battlestar Galactica. Jos i Haven ne izgleda tako lose kao neki njihovi drugi
projekti, posebice tv filmovi. Inace Haven mi se svida, dobra razbibriga, ni blizu gore spomenutih serija,
ali zabavna, sve dok ne mislis na mnoge nedosljednosti u radnji i toku price. Ali dok traje dobro je.
Plus imaju solidne likove koji su dragi i koji imaju dobru hemiju medu sobom.
- dalalala
- Posts: 214
- Joined: 23/10/2013 23:36
#5209 Re: Gledate seriju - preporucite je
1.House MD-inače najdraža od svih serija i odgledana cijela 
2.Seinfeld
3.HIMYM
4.Two and a half men(gledam iako mi nije ni blizu dobra kao kad je Charlie bio)
5.Grey's anatomy (ne znam majke mi što je još uvijek gledam, al' gledam od prve epizode, pa mi se ne da prestat)
6.The big bang theory (Sheldon
)
7. Castle
8. Fringe
9.Breaking bad (dobra serija)
10.Gossip girl(za tinejdžerke
)
11.Californication (jedna od dražih)
12. Modern family
13.That '70s show (
)
14.Friends(iako je mnogi pljuju, meni je zakon
)
15.Bones
2.Seinfeld
3.HIMYM
4.Two and a half men(gledam iako mi nije ni blizu dobra kao kad je Charlie bio)
5.Grey's anatomy (ne znam majke mi što je još uvijek gledam, al' gledam od prve epizode, pa mi se ne da prestat)
6.The big bang theory (Sheldon
7. Castle
8. Fringe
9.Breaking bad (dobra serija)
10.Gossip girl(za tinejdžerke
11.Californication (jedna od dražih)
12. Modern family
13.That '70s show (
14.Friends(iako je mnogi pljuju, meni je zakon
15.Bones
Last edited by dalalala on 16/11/2013 01:26, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5210 Re: Gledate seriju - preporucite je
imal ko sta pametno i dobro preporuciti?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#5211 Re: Gledate seriju - preporucite je
nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/
a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1
ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1
ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#5213 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mopy dick!
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5214 Re: Gledate seriju - preporucite je
Black Mirror

The River (2012)
Jedna sezona zasad. Kombinacija reality-ja i horora, ima reference na Steve Irwina, lovca na krokodile.

The River (2012)
Jedna sezona zasad. Kombinacija reality-ja i horora, ima reference na Steve Irwina, lovca na krokodile.
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#5215 Re: Gledate seriju - preporucite je
Peaky Blinders (TV Series 2013)
vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire

vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire

- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#5216 Re: Gledate seriju - preporucite je
Milloni wrote:Cillian kao rodjen za ovu uloguhorion_bosona wrote:Peaky Blinders (TV Series 2013)
vrhunska serija, kupi te odmah na prvoj sceni... priča, likovi, muzika... vjerovatno sam još pod dojmom, ali mi je bolja od Boardwalk Empire
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#5217 Re: Gledate seriju - preporucite je
jel' neko gleda republic of doyle? 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#5218 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledala prvu i drugu epizodu. Uopste nije losa serija. - In_side
- Posts: 477
- Joined: 18/12/2006 15:36
- Location: SJJ/OSl/LIS
#5219 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pocela gledati 1 sezonu The Bridge, awesome

- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#5221 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva epizoda nije loša....
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5222 Re: Gledate seriju - preporucite je
tenksic, provjerim ovaj hell on wheels.MedenoSrce wrote:nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/
a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1
ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
blacklist mi ne zvuci privlacno nimalo.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#5223 Re: Gledate seriju - preporucite je
i blacklist i hell on wheels su dobreomar little wrote:tenksic, provjerim ovaj hell on wheels.MedenoSrce wrote:nije losa ili ti nako http://www.imdb.com/title/tt2467372/
a ova je dobra http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=nv_sr_1
ovu sam pocela no nije me se dojmila pa sam prekratila sebi muke
http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nm_flmg_act_3
blacklist mi ne zvuci privlacno nimalo.
- RVP
- Posts: 180
- Joined: 28/12/2012 15:56
#5224 Re: Gledate seriju - preporucite je
Boardwalk Empire 2010 8,7 IMDB dobra serija vopra .
-
Livija32
- Posts: 2
- Joined: 19/11/2013 15:00
#5225 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zdravo raja 
Ne znam da li je ovaj site negdje vec spominjan na forumu, uglavnom moja preporuka svim ljubiteljima serija da posjete www.free-tv-video-online.me
tu se mogu naci i novije i starije serije, to se naravno ne odnosi na domace
Ne znam da li je ovaj site negdje vec spominjan na forumu, uglavnom moja preporuka svim ljubiteljima serija da posjete www.free-tv-video-online.me
tu se mogu naci i novije i starije serije, to se naravno ne odnosi na domace
