Sarajevo Construction
-
elk
- Posts: 3154
- Joined: 14/08/2006 12:03
#5201 Re: Sarajevo Construction
A da,kad smo vec kod berbe 92,kako niko hifa pumpu i onaj masterpis ne spomenu...bila cesma vazda tamo,cuj ono napravilo novu.i to pored pumpe.da biva tu pijemo.o jebem ti bosno milu majku.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5202 Re: Sarajevo Construction
Ovo bi bilo super.thekupus wrote:
. Sa današnje press konferencije u Općini Stari Grad
Još ona 2-3 kafića zamijeniti sa radnjama (odjeća, nakit, itd.) i restoranima i to je to. Može se jedino ostaviti Monument, ostalo van.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#5203 Re: Sarajevo Construction
elk wrote:U pinu i sanilend ni mrtav.kad vidim ona "parkirana" auta tu prvi kljuc bacim.
ima srecom jos uvijek lijepih i jeftinih mjesta,ko je gore redovan i ko hoda, zna o cemu govorim.a ima se i popit.nisam cuger fala bogu,ali nemoj me ogranicavati.pun mi postenih sda hadzija,berba 92 ili kasnije.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- DaysleepeR
- Posts: 21065
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#5205 Re: Sarajevo Construction
samo da bude sreće da se odustane od onog krova u Štrosi prije nego padne prvi snijeg od pola metra pa se sam sruši
zakloniće pogled na katedralu a o sparini kad sunce udari da ne govorim
zakloniće pogled na katedralu a o sparini kad sunce udari da ne govorim
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5206 Re: Sarajevo Construction
kakvi top brendovi, sve se pozatvara u ferhadiji. otvaraju se jedino kafici ili pizza na komad. ostali sele u scc, bbiThorgerson wrote:Ma ja mislim da ce se oni kafici sami pogasiti. Mislim na onakvoj lokaciji jbt u svim gradovima su ili neki super restorani ili radnje top brendova, a kod nas zadnje kafancuge.
Ja ne pamtim kad sam zadnji put sjeo u neko od onih kafana, mozda nekad prije 10-12 godina. Al fakat.![]()
s
Ovo sa ukidanjem basti je odlicna stvar koja ce najvjerovatnije rastjerati tu bagru i dovesti ili normalne restorane ondje ili neke top brendove.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8007
- Joined: 20/01/2011 11:10
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5209 Re: Sarajevo Construction
Izgradnja Sarajevo Towera - 21. 12. 2017.










Last edited by So What! on 22/12/2017 16:10, edited 1 time in total.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5210 Re: Sarajevo Construction
Centar "Safet Zajko" dobio ledenu plohu
Ledena ploha u Centru za edukaciju, sport i rekreaciju "Safet Zajko" od danas je u funkciji za sve zaljubljenike u klizanje. Klizalište će biti otvoreno svakim danom od 10:00 do 21:00 sve do 15. februara 2018. godine.
Klizaljke će se moći iznajmiti po cijeni od 1,00 KM u krugu Centra, a za one koji dođu danas u 14h bit će besplatne.
Djeca do šest godina dužna su doći uz pratnju odrasle osobe. Investitor je Općina Novi Grad.
Akta
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5211 Re: Sarajevo Construction
Ovo bih pohvalio zaista.
Mada znam da je tu sigurno potroseno vise nego sto se moralo, jer u SDA nema nista bez IMT, ali hajd.
Mada znam da je tu sigurno potroseno vise nego sto se moralo, jer u SDA nema nista bez IMT, ali hajd.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5212 Re: Sarajevo Construction
Izgradnja dolazne stanice Trebevićke žičare - 19. 12. 2017.












- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#5213 Re: Sarajevo Construction
Dobro si.. praviti onakav krov kakav je zamisljen je katastrofa.DaysleepeR wrote:samo da bude sreće da se odustane od onog krova u Štrosi prije nego padne prvi snijeg od pola metra pa se sam sruši
zakloniće pogled na katedralu a o sparini kad sunce udari da ne govorim
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#5214 Re: Sarajevo Construction
pa imas Boss-ovu dobru radnju..nepass1 wrote:kakvi top brendovi, sve se pozatvara u ferhadiji. otvaraju se jedino kafici ili pizza na komad. ostali sele u scc, bbiThorgerson wrote:Ma ja mislim da ce se oni kafici sami pogasiti. Mislim na onakvoj lokaciji jbt u svim gradovima su ili neki super restorani ili radnje top brendova, a kod nas zadnje kafancuge.
Ja ne pamtim kad sam zadnji put sjeo u neko od onih kafana, mozda nekad prije 10-12 godina. Al fakat.![]()
s
Ovo sa ukidanjem basti je odlicna stvar koja ce najvjerovatnije rastjerati tu bagru i dovesti ili normalne restorane ondje ili neke top brendove.
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#5215 Re: Sarajevo Construction
Da se odmah ogradim od bilo kakvih konstrukcija, niti gotivim SDA (čak naprotiv) niti Efendića ali kao roditelj trogodišnjeg djeteta, samo da kažem da je Centar Safet Zajko nešto najbolje što se ovom gradu desilo od 1992. godine a sa tim su složni mnogi moji prijatelji (koji također imaju djecu hehe)...
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#5216 Re: Sarajevo Construction
Kao hajmo reć stariji tinejdžer (generacija što je odrasla uz kamene stative i 24/7 vani) slažem se, gradu fali onakva lokacija kao Centar Safet Zajko
- Haris.ba
- Posts: 35300
- Joined: 08/09/2005 20:08
#5217 Re: Sarajevo Construction
Mislim da su odustali od te ideje. Objašnjavali su im stručnjaci (arhitekte) da se ne može Štrosa onako mijenjati. Mogu neki privremeni zahvati, tipa postavljati bašte kafića. Ali, ako se bude struka slušala - to je to. Nema drveća, nema krovova.DaysleepeR wrote:samo da bude sreće da se odustane od onog krova u Štrosi prije nego padne prvi snijeg od pola metra pa se sam sruši
zakloniće pogled na katedralu a o sparini kad sunce udari da ne govorim
Znam koji je problem sa nadležnostima, ali meni je i dan danas žal što se ne da na korištenje općini Ilidža Stojčevac. Mislim da bi se mogla ta lokacija preurediti u čak i bolje područje nego što je Safet Zajko.liaar wrote:Kao hajmo reć stariji tinejdžer (generacija što je odrasla uz kamene stative i 24/7 vani) slažem se, gradu fali onakva lokacija kao Centar Safet Zajko
A Safet Zajko je vjerovatno najbolji novi javni objekat od rata. Ne pada ni meni napamet ništa drugo, a da nije obnovljeno.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#5218 Re: Sarajevo Construction
U potpunosti se slazemshalla wrote:Da se odmah ogradim od bilo kakvih konstrukcija, niti gotivim SDA (čak naprotiv) niti Efendića ali kao roditelj trogodišnjeg djeteta, samo da kažem da je Centar Safet Zajko nešto najbolje što se ovom gradu desilo od 1992. godine a sa tim su složni mnogi moji prijatelji (koji također imaju djecu hehe)...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5219 Re: Sarajevo Construction
SPO Otoka Meandar

Veneto Otoka


Veneto Otoka

- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#5220 Re: Sarajevo Construction
Subjektivno se njemu ne svidja je druga stvar a subjektivno sto se tebi svidja mora biti takoThorgerson wrote:Prica ti nema bas veze s vezom. Papaka ima svugdje. Dakle, ja sad trebam sjedit kuci il se zavlacit negdje gdje nema nikoga, da slucajno ne bih sreo nekog papka.amar1994 wrote: Mah ne mogu na forumu pisat i trollat
Ima jos mjesta odakle se vidi grad , isto cist zrak
Elita nije vlasnik , nego gro papaka koji ode u sunnyland![]()
Mislim, tvoj izbor, izlazi gdje hoces, ali ne mozes reci da je ono gore mjesto bezveze, eto jer se tebi ne svidja.
Objekat je prelijep, sto se tice arhitekture, uredjenja interijera, eksterijera i svega. To sto se subjektivno tebi ne svidja je druga stvar. Objektivno ono gore se bolje nije moglo urediti i samo hejteru moze smetati onakvo nesto. A ko izlazi, ko je vlasnik iskreno boli me neka stvar. Ja odem sa suprugom i djeteom, i s njima sjednem...ne sjedim s drugim ljudima nit me zanimaju. I naravno preporuka je da se ne ide gore vikendom.
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6563
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#5221 Re: Sarajevo Construction
cuo sam da ce Autoceste FBiH tu preseliti (mislim na bivsu zgradu Hidrogradnje)Dzontra_Volta wrote:Zar neće Union banka tu preseliti?DaysleepeR wrote:Hidrogradnja u stečaju prodala zgradu Union Banci za 11 miliona, dugovi odmah pojeli pare.
Namjena je nepoznata, meni ovo liči na hotel.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zgrada- ... /160418086
Čini mi se da su oni oglasili prodaju one njihove zgrade u Dubrovačkoj/Danijela Ozme.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5222 Re: Sarajevo Construction
Rekonstrukcija upravne zgrade Hidrogradnje - 23. 12. 2017.


- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5223 Re: Sarajevo Construction
Izgradnja objekata K-36 i K-37 u naselju Šip - 23. 12. 2017.



- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5224 Re: Sarajevo Construction
Subjektivno se njemu ne svidja je druga stvar a subjektivno sto se tebi svidja mora biti takosupercali wrote: Objekat je prelijep, sto se tice arhitekture, uredjenja interijera, eksterijera i svega. To sto se subjektivno tebi ne svidja je druga stvar. Objektivno ono gore se bolje nije moglo urediti i samo hejteru moze smetati onakvo nesto. A ko izlazi, ko je vlasnik iskreno boli me neka stvar. Ja odem sa suprugom i djeteom, i s njima sjednem...ne sjedim s drugim ljudima nit me zanimaju. I naravno preporuka je da se ne ide gore vikendom.
A gdje sam to napisao?
Procitaj fino sta sam napisao. Napisao sam za sam objekat da objektivno prelijepo izgleda i da je lijepo uredjeno.
Ako ti mislis da nije tako, jebiga, popricaj malo sa arhitektima, pa cuj i strucna misljenja.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#5225 Re: Sarajevo Construction
Jbg neko misli i da je reno megan lijep. Neko da je nova astra lijepa.
Ima ih i koji fiata oobzavaju.
Ukusi su razliciti, a sve je produkt profesionalnih dizajnera.
Ima ih i koji fiata oobzavaju.
Ukusi su razliciti, a sve je produkt profesionalnih dizajnera.






