Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#51951 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma nije covjek imao fakticki vremena da se poveze sa timom. Dosao kasno, malo utakmica, karantin, pa povreda. Pa sad pola tima van forme...neprirodne pozicije, itd.
Bio je medju boljim u ovim zadnjim tekmama, i da su bile pobjede, drugacije bi pricali.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51952 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

ne znam vala da je sanse stvorio svojim loptama, ali aj

https://www.youtube.com/watch?v=uOAQ9Ic ... l=jack_k31

:mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51953 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ono sto sad igra ne moze biti dobro, fale mu veznjaci koji su pomjereni na stopere i to se vidi. I ono sto u zadnje vrijeme igra nije dobro, nemojte se lagati bezveze, samo eto da bi se moglo reci "eto ubolo se sa pojacanjem".
Kazem opet do sistema je i povreda, ima eto alibi, ali meni nije dobro kad u 2 utakmice na svojoj prvoj trecini proda 3-4 puta loptu i stvori zicer protivniku. Meni je to kriminal, bar od igraca od kojeg mnogo ocekujem. Ostalo su vecinom alibi pasovi - prvom do sebe, kako i rekoh nakon Burnleya, posalje 2-3 dijagonale, 2 pasa dubinska od preko 20 metara i to je ono sto vrijedi. Ostatak utakmice mu je "prvom do sebe".
Zasad ne mogu reci da je top, ali kako gore rekoh alibi mu je jer je citav sistem igre sjeban. Vidjet cemo kad veza normalna bude kako ce to funkcionisati.
Zasad nije bas da se mora onanisati na njegove partije u dresu Poola. Nekad imam osjecaj da vi hocete Ronalda od nekog po svaku cijenu napraviti, eto da bi se moglo reci "joj jesu uboli, e igra svaka mu cast".

Dosao je da bi se lakse bunkeri probijali, da bi igra tecnije bila i brza - zasad to nismo vidjeli. Ende. Kazem povrede, cudna sezona i sve to stoji, ali kad je vec tako, onda uzmimo to u obzir i recimo prosjek dosad igra, ali eto sjebana je ekipa, a ne glorifikovati po svaku cijenu, samo eto jer bi on trebao biti pojacanje.
Recimo protiv Southamptona svaka cast za poluvrijeme i onih par strasnih lopti ,to je ono sto se trazi, ali u ostalim utakmicama toga nije bilo ili jako rijetko.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51954 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Protiv Burnleya konkretno je igrao dosta povučenije nego je trebalo po mom mišljenju. Gini je bio bliži 16 protivnika. Šta je ideja bila, teško je reći.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51955 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa igra generalno dosta dublje otkako nema Hendersona i Fabinha posebno, sto se vidi. Zato i kazem eto moze se to i mora uzeti u obzir, ali onda nemojmo govorit da je top, kad nije jbg. Ne igra na svojoj bas poziciji i OK, prihvatam, ali onda je i u konacnoj ocjeni to bitno.
Igra mu nosi prevelik rizik za dubinskog playa, kad je on kao posljednji osigurac ispred zadnje linije, i to je u nekoliko navrata umalo kostalo ekipu.
On prakticno u ovih 4-5 utakmica nema nikog iza sebe u vezi ako sta zajebe, odmah je na udaru zadnja linija.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51956 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

on je i u Bayernu postao klupa, ali ga je spasila povreda Pavarda, nakon cega je Kimmich pomaknut na poziciju desnog beka. Kimmich doktor nauka za njega
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51957 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote: 24/01/2021 00:47 Pa igra generalno dosta dublje otkako nema Hendersona i Fabinha posebno, sto se vidi. Zato i kazem eto moze se to i mora uzeti u obzir, ali onda nemojmo govorit da je top, kad nije jbg. Ne igra na svojoj bas poziciji i OK, prihvatam, ali onda je i u konacnoj ocjeni to bitno.
Igra mu nosi prevelik rizik za dubinskog playa, kad je on kao posljednji osigurac ispred zadnje linije, i to je u nekoliko navrata umalo kostalo ekipu.
On prakticno u ovih 4-5 utakmica nema nikog iza sebe u vezi ako sta zajebe, odmah je na udaru zadnja linija.
Apsolutno. Volio bih ga vidjeti sa Hendom i Fabinhom u vezi, to je neka kombinacija i koju su najavljivali insajderi kada je došao ali znamo već da je sve otišlo k vragu kasnije.

Istrpiti jednu utakmicu sa Rhys/Nat - Matip tandemom, ali od toga bojim se nema ništa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51958 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Man United will go head-to-head with Liverpool for RB Leipzig's defender Dayot Upamecano. Jürgen Klopp regards Upamecano as a natural partner for Virgil van Dijk when the Dutchman returns from his cruciate ligament injury. [@MirrorFootball]
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#51959 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Nema para, a nije ovaj Upecani bas neki dojam na mene ostavio.
Mustang1
Posts: 29915
Joined: 29/12/2010 17:31

#51960 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Alabom si rijesio pokrivanje tri pozicije. Upamecano buducnost. Dovedes obojicu odmah i ne moras majmunisati sa odbranom vise do kraja sezone a imas ih i za buducnost. Ali nema sanse da ce iko doci :D
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51961 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Hajmo Amidza, najava. Ne spavaj.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51962 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:izet: :izet:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51963 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Po kazni, i sa najave je skartiran napadacki trojac.
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#51964 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Pa na najavi je najjaca postava trenutno
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51965 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

drug_profi wrote: 24/01/2021 13:45 Pa na najavi je najjaca postava trenutno
Sve cu ti oprostiti, ali da kazes da je Ox najjaca postava, nikada :P
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#51966 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

no_sekirli wrote: 24/01/2021 13:48
drug_profi wrote: 24/01/2021 13:45 Pa na najavi je najjaca postava trenutno
Sve cu ti oprostiti, ali da kazes da je Ox najjaca postava, nikada :P
:lol:
Ma halali, bez cvika na mobitelu tipkam.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#51967 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ništa ne očekujem od današnje tekme.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51968 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Jel uzimamo danas?
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#51969 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma opusteno gledam. Boli me q za FA cup.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51970 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

I mene. Daj da ih izbacimo i ispadnemo poslije
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51971 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nemamo mi toliko loše rezultate protiv Uniteda u FA Kupu, samo je problematika što je glavnina tih rezultata dolazilo na Anfieldu.

OT nam je generalno problem, tamo nismo dobru utakmicu odigrali od 2016., a pobjedili od 2014.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51972 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Awoniyi igra super fudbal u Unionu, taman da uđe u fond za ljetnje kupovine :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51973 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Red je braco i da se dobije neka utakmica.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#51974 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Samo da kazem da necu gledat. Ne zanima me FA kup. Mozda bih i gledao da smo u nekadasnjoj formi, makar upalit pa usput gledat.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51975 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Post Reply