Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5176 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Hahaha


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5177 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Image

Jedva ga izguglah
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#5178 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#5179 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Kal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikat :-) :-) Nije ni čudo što raja govori da su grozni na osnovu onakvog slikanja dresa :D Garantujem da bi se svima svidio da su ga ovako postavili :bih: :bih:

Image
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5180 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Herr Flick wrote:
Kal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikat :-) :-) Nije ni čudo što raja govori da su grozni na osnovu onakvog slikanja dresa :D Garantujem da bi se svima svidio da su ga ovako postavili :bih: :bih:

Image
Ovaj dres je meni sasvim pristojan. Ne znam šta su ljudi očekivali, nekavu personalizaciju, samo me zanima s čime? Zmajeve, ljiljane, vartu...? Bjež' ba, k'o da nam je Hamuš sponzor, a ne adidas. Ja se držim parole, manje je više. Što manje džidža, što jednostavnije to bolje. Ne trebaju nam paunovi, nego igrači u pristojnoj opremi.
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#5181 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Ma ne mozes nama udovoljiti nema tih para...jos jednom,prelijepi dresovi

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
Tipizbih
Posts: 5
Joined: 14/03/2014 13:23

#5182 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipizbih »

Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5183 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Tipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
Cuj danas izisle slicice. Mora da se nisi naspavao.
User avatar
Tipizbih
Posts: 5
Joined: 14/03/2014 13:23

#5184 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipizbih »

Jazzy.ba wrote:Cuj danas izisle slicice. Mora da se nisi naspavao.
Od danas u prodaji na kioscima. Ako si ih našo prije dobro za tebe...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#5185 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

:lol:

Ima evo sedmica dana se prodaju
Rob_Atl
Posts: 6010
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#5186 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

Tipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
Pa u kojim ce biti nece u adidas dresovima biti, jedino da izbace nase slicice poslije svjetskog :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26231
Joined: 15/01/2010 06:28

#5187 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Adidas negirao bilo kakvu vezu sa ovm dresovima.Nasa posla
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5188 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

arshavin wrote:
argyle wrote:model Condivo 14


Image
Moze li neko staviti Seinu glavu umjesto ovog plavusana.
nije problem glOva vego telo care telo....tri plavohana = jedan Seo preko ramena
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5189 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Tipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
pa bolan nebio neki su već i album popunili :-) ćuj danas izašle :roll:
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#5190 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by VCorp »

irac300 wrote:
Herr Flick wrote:
Kal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikat :-) :-) Nije ni čudo što raja govori da su grozni na osnovu onakvog slikanja dresa :D Garantujem da bi se svima svidio da su ga ovako postavili :bih: :bih:

Image
Ovaj dres je meni sasvim pristojan. Ne znam šta su ljudi očekivali, nekavu personalizaciju, samo me zanima s čime? Zmajeve, ljiljane, vartu...? Bjež' ba, k'o da nam je Hamuš sponzor, a ne adidas. Ja se držim parole, manje je više. Što manje džidža, što jednostavnije to bolje. Ne trebaju nam paunovi, nego igrači u pristojnoj opremi.

Da sine moj, trebalo je postaviti zmaja. Prvo jer su poznati po tom nazivu a s druge strane i islo bi u cast Kapetanu Gradascevicu koji nam dade autonomiju pod okupatorima na koje svršava većina naših sugrađana. Ako mogu Francuzi horoza e mogu i Bosanci zmaja.. :bih:
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#5191 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

@VCorp

Nemaš ti pojma, realno. :bih:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5192 Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5193 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

luckylaka wrote:Adidas negirao bilo kakvu vezu sa ovm dresovima.Nasa posla


Muštuluk :D
Mustang1
Posts: 29961
Joined: 29/12/2010 17:31

#5194 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Jazzy.ba wrote:Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
Image
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#5196 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

treba pored zmaja i ljiljana ubaciti kao print in neke motive rata, oruzije i tako to...moramo biti orginalni
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5197 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

:oops:

Zbog vremenskog okvira i odgovarajućih procerdura, ne postoji mogućnost posebnog dizajniranja opreme, pa će naše selekcije igrati u standardiziranim dresovima „Adidasa“ do septembra/rujna 2015. godine, do kada će biti pripremljen novi, poseban dizajn za našu najbolju selekciju.


bjaaaži
Last edited by House on 21/03/2014 16:25, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#5198 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

S tim u vezi, ovom prilikom želimo informisati javnost da će oprema u kojoj će nastupati naša reprezentacija zvanično biti predstavljena krajem maja/svibnja 2014. godine. Zbog vremenskog okvira i odgovarajućih procerdura, ne postoji mogućnost posebnog dizajniranja opreme, pa će naše selekcije [b]igrati u standardiziranim dresovima „Adidasa“ do septembra/rujna 2015. godine, do kada će biti pripremljen novi, poseban dizajn[/b] za našu najbolju selekciju.
najbitnije podvučeno...dakle sad se ne isprati kupovati ovaj dres koji je privremeno rješenje do septembra 2014, odnosno početka kvalifikacija za SP kad ćemo imati prave dresove BiH
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#5199 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Do septembra 2015.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5200 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Jazzy.ba wrote:Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
Mora troglava


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply