Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5176 Re: Dres reprezentacije BiH
Hahaha
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#5177 Re: Dres reprezentacije BiH

Jedva ga izguglah
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5178 Re: Dres reprezentacije BiH
Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#5179 Re: Dres reprezentacije BiH
Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikatKal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5180 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj dres je meni sasvim pristojan. Ne znam šta su ljudi očekivali, nekavu personalizaciju, samo me zanima s čime? Zmajeve, ljiljane, vartu...? Bjež' ba, k'o da nam je Hamuš sponzor, a ne adidas. Ja se držim parole, manje je više. Što manje džidža, što jednostavnije to bolje. Ne trebaju nam paunovi, nego igrači u pristojnoj opremi.Herr Flick wrote:Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikatKal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk![]()
Nije ni čudo što raja govori da su grozni na osnovu onakvog slikanja dresa
Garantujem da bi se svima svidio da su ga ovako postavili
![]()
![]()
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5181 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ne mozes nama udovoljiti nema tih para...jos jednom,prelijepi dresovi
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Tipizbih
- Posts: 5
- Joined: 14/03/2014 13:23
#5182 Re: Dres reprezentacije BiH
Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#5183 Re: Dres reprezentacije BiH
Cuj danas izisle slicice. Mora da se nisi naspavao.Tipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
- Tipizbih
- Posts: 5
- Joined: 14/03/2014 13:23
#5184 Re: Dres reprezentacije BiH
Od danas u prodaji na kioscima. Ako si ih našo prije dobro za tebe...Jazzy.ba wrote:Cuj danas izisle slicice. Mora da se nisi naspavao.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#5185 Re: Dres reprezentacije BiH
Ima evo sedmica dana se prodaju
-
Rob_Atl
- Posts: 6010
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#5186 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa u kojim ce biti nece u adidas dresovima biti, jedino da izbace nase slicice poslije svjetskogTipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
- luckylaka
- Posts: 26231
- Joined: 15/01/2010 06:28
#5187 Re: Dres reprezentacije BiH
Adidas negirao bilo kakvu vezu sa ovm dresovima.Nasa posla
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5188 Re: Dres reprezentacije BiH
nije problem glOva vego telo care telo....tri plavohana = jedan Seo preko ramenaarshavin wrote:Moze li neko staviti Seinu glavu umjesto ovog plavusana.argyle wrote:model Condivo 14
![]()
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5189 Re: Dres reprezentacije BiH
pa bolan nebio neki su već i album popuniliTipizbih wrote:Danas izasle sličice Panini za SP. Naši igrači u Legea dresovima samo logo izbrisan... Fuj!
-
VCorp
- Posts: 1233
- Joined: 16/08/2013 16:59
#5190 Re: Dres reprezentacije BiH
irac300 wrote:Ovaj dres je meni sasvim pristojan. Ne znam šta su ljudi očekivali, nekavu personalizaciju, samo me zanima s čime? Zmajeve, ljiljane, vartu...? Bjež' ba, k'o da nam je Hamuš sponzor, a ne adidas. Ja se držim parole, manje je više. Što manje džidža, što jednostavnije to bolje. Ne trebaju nam paunovi, nego igrači u pristojnoj opremi.Herr Flick wrote:Vala mogli su ih malo photoshopirat i kompjuterski obradit a ne onako bacit i slikatKal El wrote:Bit ce da su iz saveza namjerno postavili da bi vidjeli je li nam se svidja ili ne...super su dresovi i tacka.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk![]()
Nije ni čudo što raja govori da su grozni na osnovu onakvog slikanja dresa
Garantujem da bi se svima svidio da su ga ovako postavili
![]()
![]()
Da sine moj, trebalo je postaviti zmaja. Prvo jer su poznati po tom nazivu a s druge strane i islo bi u cast Kapetanu Gradascevicu koji nam dade autonomiju pod okupatorima na koje svršava većina naših sugrađana. Ako mogu Francuzi horoza e mogu i Bosanci zmaja..
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#5191 Re: Dres reprezentacije BiH
@VCorp
Nemaš ti pojma, realno.
Nemaš ti pojma, realno.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#5192 Dres reprezentacije BiH
Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5193 Re: Dres reprezentacije BiH
luckylaka wrote:Adidas negirao bilo kakvu vezu sa ovm dresovima.Nasa posla
Muštuluk
-
Mustang1
- Posts: 29961
- Joined: 29/12/2010 17:31
#5194 Re: Dres reprezentacije BiH
Jazzy.ba wrote:Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
- dakine
- Posts: 692
- Joined: 09/01/2013 13:26
- Location: strogi centar
#5196 Re: Dres reprezentacije BiH
treba pored zmaja i ljiljana ubaciti kao print in neke motive rata, oruzije i tako to...moramo biti orginalni
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5197 Re: Dres reprezentacije BiH
Zbog vremenskog okvira i odgovarajućih procerdura, ne postoji mogućnost posebnog dizajniranja opreme, pa će naše selekcije igrati u standardiziranim dresovima „Adidasa“ do septembra/rujna 2015. godine, do kada će biti pripremljen novi, poseban dizajn za našu najbolju selekciju.
bjaaaži
Last edited by House on 21/03/2014 16:25, edited 1 time in total.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#5198 Re: Dres reprezentacije BiH
najbitnije podvučeno...dakle sad se ne isprati kupovati ovaj dres koji je privremeno rješenje do septembra 2014, odnosno početka kvalifikacija za SP kad ćemo imati prave dresove BiHS tim u vezi, ovom prilikom želimo informisati javnost da će oprema u kojoj će nastupati naša reprezentacija zvanično biti predstavljena krajem maja/svibnja 2014. godine. Zbog vremenskog okvira i odgovarajućih procerdura, ne postoji mogućnost posebnog dizajniranja opreme, pa će naše selekcije [b]igrati u standardiziranim dresovima „Adidasa“ do septembra/rujna 2015. godine, do kada će biti pripremljen novi, poseban dizajn[/b] za našu najbolju selekciju.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#5199 Re: Dres reprezentacije BiH
Do septembra 2015.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#5200 Re: Dres reprezentacije BiH
Mora troglavaJazzy.ba wrote:Cuj zmaja trebalo postaviti. Ja bi onu dvoglavu azdaju. Daj odrasti.
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
