mozda je neka trampa u pitanu, sta znasultima_palabra wrote:Dobio lektiru od cureCoCoLoCo wrote:dobio sam zadatk od cure da gledam neku tursku seriju nesta vrjeme neko se gubi tako nesta naslov, il lisce pada, nije vrjeme nesta vrjeme prolazi vrjeme se gubi, i ugl imal ko ovde da je gledo to samo da mi osnovno ono napishe da znam rech ko je ko i sta je furka, titavam nemojte da moram gledat.Pa gdje ti je ponos?
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#5176 Re: Gledate seriju - preporucite je
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5177 Re: Gledate seriju - preporucite je
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
jel iko to gledao
jel iko to gledao
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5178 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sjećam se da je to često bilo na onoj bihnetovoj freezoni, nije me nikad' dovoljno privuklo da skinem 
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5179 Re: Gledate seriju - preporucite je
Grabbit Jel ono bješe?leet wrote:Sjećam se da je to često bilo na onoj bihnetovoj freezoni, nije me nikad' dovoljno privuklo da skinem
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#5180 Re: Gledate seriju - preporucite je
Aha, grabit 
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#5181 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina
Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina
Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5182 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nemoj mi dirati Supernatural 

Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#5183 Re: Gledate seriju - preporucite je
svašta nadrobi 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5184 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kal El wrote:Nemoj mi dirati Supernatural
![]()
+1
- maramelica
- Posts: 8
- Joined: 18/11/2012 17:27
#5185 Re: Gledate seriju - preporucite je
A,da pogledaš ovu ,pogotovo jer se slažem sa tobom u ocjenama,osim za BBKorisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina
Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#5186 Re: Gledate seriju - preporucite je
kao da nije bilo dovoljno kad si nam prvi put rekao da te je odusevila...Kal El wrote:Jeli iko gleda New Girl?![]()
-
hrabri_per0
- Posts: 9
- Joined: 02/09/2012 19:07
#5187 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvala im sto su snimili ovo remek djelo iz dva razloga..prvi, da pokazu kako treba da izgleda krimi serija koju nosi radnja, dobra gluma i jos bolji scenarij.. i drugi, kako americka prenapuhana produkcija nije u stanju ni da podzoni/kopira kako treba, a pogotovo da nesto izmisli.. ovo definitivno - must watch.. i 2. sezona puno boljamaramelica wrote:Slažem se u potpunosti.Serija je mnogo dobra.Ja sam odgledala prvu sezonu i sada već šest epizoda druge,doduše izašla je već i sedma ali sve džabe kad čiko koji nam je prevodi kasni sa prevodomnosara wrote:
http://www.imdb.com/title/tt1733785/
Samo jos jednom da skrenem paznju... Ko ne gleda, ne zna sta propusta... Epizoda 6 od prosle nedjelje VRH...
"Saga Norén, Länskrim, Malmö... "
već nekoliko dana
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#5188 Re: Gledate seriju - preporucite je
Brate, sve te serije koje si popljuvao su bile ili su i sad hit serije, ne znam kakvi su tvoji kriteriji kad si toliko dobrih serija malo je reći popljuvaoKorisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina
Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#5189 Re: Gledate seriju - preporucite je
Law & Order: Special Victims Unit
Det. Stabler :roza:
Eli Stone
Vizije u formi pjesama George Michaela
Det. Stabler :roza:
Eli Stone
Vizije u formi pjesama George Michaela
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#5190 Re: Gledate seriju - preporucite je
A šta ćuNot My Idea wrote:kao da nije bilo dovoljno kad si nam prvi put rekao da te je odusevila...Kal El wrote:Jeli iko gleda New Girl?![]()
Gledao sam trailer i mislio sam da je za djevojke,i slučajno na Fox-u pogledam i svidi mi se, prejaka serija,još bolje što nema onih da se smiju
Ubjedljivo najsmiješniji u seriji
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
eboladeluxe
- Posts: 23
- Joined: 07/11/2013 22:30
#5191 Re: Gledate seriju - preporucite je
True Detective na HBO- pocinje u Januaru.
Osam epizoda po sat vremena, ne izgleda lose- Woody Harrelson and Matthew McConaughey.
Masters of Sex je jedna od boljih novijih serija trenutno.
Osam epizoda po sat vremena, ne izgleda lose- Woody Harrelson and Matthew McConaughey.
Masters of Sex je jedna od boljih novijih serija trenutno.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#5192 Re: Gledate seriju - preporucite je
fulio temu 
Last edited by I am Happy on 13/11/2013 22:41, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#5193 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma to je film, garant je promasio temu. 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#5194 Re: Gledate seriju - preporucite je
Uhh jesam fulio temu i to debelo..
Taj film je odron teski, NE GLEDATI !!!!!!
- vee-jay
- Posts: 9881
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5195 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja glupog pitanjaKal El wrote:Jeli iko gleda New Girl?
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#5196 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dramsko sudski serijal Perry Mason na HRT3
http://www.imdb.com/title/tt0050051/
super za ubiti poslijepodne a fino je za promjenu pratiti i malo stariji kov serija . sve u svemu dobro osmiljeno i dovoljno zanimljivo s obzirom na godiste
a ima i jednu od najjebenijih tv tema
http://www.imdb.com/title/tt0050051/
super za ubiti poslijepodne a fino je za promjenu pratiti i malo stariji kov serija . sve u svemu dobro osmiljeno i dovoljno zanimljivo s obzirom na godiste
a ima i jednu od najjebenijih tv tema
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#5197 Re: Gledate seriju - preporucite je
Slažem se sa 95% napisanogKorisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina
Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
Tapatalked
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#5198 Re: Gledate seriju - preporucite je
K'o babo iz Sjecas li se Dolly BellKorisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
18. Justified - sranje
Dino-sranje
Kerim-sranje
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#5199 Re: Gledate seriju - preporucite je
pisi, pisi, sabahudin sraaanjephillie wrote:K'o babo iz Sjecas li se Dolly BellKorisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
18. Justified - sranje
Dino-sranje
Kerim-sranje
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#5200 Re: Gledate seriju - preporucite je
2 Broke klix 

