Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#5176 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

ultima_palabra wrote:
CoCoLoCo wrote:dobio sam zadatk od cure da gledam neku tursku seriju nesta vrjeme neko se gubi tako nesta naslov, il lisce pada, nije vrjeme nesta vrjeme prolazi vrjeme se gubi, i ugl imal ko ovde da je gledo to samo da mi osnovno ono napishe da znam rech ko je ko i sta je furka, titavam nemojte da moram gledat.
Dobio lektiru od cure :mrgreen: Pa gdje ti je ponos? :lol:
mozda je neka trampa u pitanu, sta znas :D
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5177 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
jel iko to gledao :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5178 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Sjećam se da je to često bilo na onoj bihnetovoj freezoni, nije me nikad' dovoljno privuklo da skinem :mrgreen:
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#5179 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gnjev »

leet wrote:Sjećam se da je to često bilo na onoj bihnetovoj freezoni, nije me nikad' dovoljno privuklo da skinem :mrgreen:
Grabbit Jel ono bješe? :D

Sent from my ST21i using Tapatalk 4
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5180 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Aha, grabit :D
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#5181 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina

Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5182 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Nemoj mi dirati Supernatural :angry:
;)
Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#5183 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

svašta nadrobi :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5184 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

Kal El wrote:Nemoj mi dirati Supernatural :angry:
;)

+1 :D
User avatar
maramelica
Posts: 8
Joined: 18/11/2012 17:27

#5185 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by maramelica »

Korisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina

Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
A,da pogledaš ovu ,pogotovo jer se slažem sa tobom u ocjenama,osim za BB :-D : http://www.imdb.com/title/tt0477507/?ref_=nv_sr_1 porede je sa The Wire i meni je bila odlična a, http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=fn_al_tt_1 već spominjana također odlična(ali nedaj ti Bože da naletiš na američku verziju,malo je reć odron)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#5186 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Not My Idea »

Kal El wrote:Jeli iko gleda New Girl? :mrgreen:
kao da nije bilo dovoljno kad si nam prvi put rekao da te je odusevila... :mrgreen:
hrabri_per0
Posts: 9
Joined: 02/09/2012 19:07

#5187 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hrabri_per0 »

maramelica wrote:
nosara wrote:Image

http://www.imdb.com/title/tt1733785/

Samo jos jednom da skrenem paznju... Ko ne gleda, ne zna sta propusta... Epizoda 6 od prosle nedjelje VRH...

"Saga Norén, Länskrim, Malmö... " :lol:

Slažem se u potpunosti.Serija je mnogo dobra.Ja sam odgledala prvu sezonu i sada već šest epizoda druge,doduše izašla je već i sedma ali sve džabe kad čiko koji nam je prevodi kasni sa prevodom :sad: već nekoliko dana
hvala im sto su snimili ovo remek djelo iz dva razloga..prvi, da pokazu kako treba da izgleda krimi serija koju nosi radnja, dobra gluma i jos bolji scenarij.. i drugi, kako americka prenapuhana produkcija nije u stanju ni da podzoni/kopira kako treba, a pogotovo da nesto izmisli.. ovo definitivno - must watch.. i 2. sezona puno bolja 8-)
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#5188 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 1Dante1 »

Korisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina

Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
Brate, sve te serije koje si popljuvao su bile ili su i sad hit serije, ne znam kakvi su tvoji kriteriji kad si toliko dobrih serija malo je reći popljuvao :D.
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#5189 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Law & Order: Special Victims Unit

Det. Stabler :roza:

Eli Stone

Vizije u formi pjesama George Michaela :D
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#5190 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kal El »

Not My Idea wrote:
Kal El wrote:Jeli iko gleda New Girl? :mrgreen:
kao da nije bilo dovoljno kad si nam prvi put rekao da te je odusevila... :mrgreen:
A šta ću :lol: da se zaljubiš u onu Zooey Deschanel :mrgreen:
Gledao sam trailer i mislio sam da je za djevojke,i slučajno na Fox-u pogledam i svidi mi se, prejaka serija,još bolje što nema onih da se smiju :lol:

Ubjedljivo najsmiješniji u seriji :lol:

Sent from my LT26i using Tapatalk
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#5191 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by eboladeluxe »

True Detective na HBO- pocinje u Januaru.
Osam epizoda po sat vremena, ne izgleda lose- Woody Harrelson and Matthew McConaughey.
Masters of Sex je jedna od boljih novijih serija trenutno.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#5192 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by I am Happy »

fulio temu :D
Last edited by I am Happy on 13/11/2013 22:41, edited 1 time in total.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5193 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Ma to je film, garant je promasio temu. :D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#5194 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by I am Happy »

:lol: :lol:
Uhh jesam fulio temu i to debelo..
Taj film je odron teski, NE GLEDATI !!!!!!
User avatar
vee-jay
Posts: 9881
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#5195 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

Kal El wrote:Jeli iko gleda New Girl? :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk
ja glupog pitanja :mrgreen:
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#5196 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

Dramsko sudski serijal Perry Mason na HRT3

http://www.imdb.com/title/tt0050051/

super za ubiti poslijepodne a fino je za promjenu pratiti i malo stariji kov serija . sve u svemu dobro osmiljeno i dovoljno zanimljivo s obzirom na godiste

a ima i jednu od najjebenijih tv tema

User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#5197 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sir Charles »

Korisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
1. The Blacklist ovdje često navođen po meni - ne valja
2. Person of Interest visoka ocjena na IMDb po meni - odron i pored Michaela Emersona
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
5. Lie to Me - razočaravajuće i pored čovjeka kao što je Tim Roth
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
8. Breaking bad - ok nije loša ali je po meni navikana ili sam ja možda previše očekivao
9. The Mentalist - onako uglavnom sve na isti kalup.
10. The Walking Dead - uglavnom ok
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
14. Sons of Anarchy - Charlie Hunnam koji glumi lik Jacksona 'Jax' Tellera jednostavno je ukenjao seriju kako god okrenete lik ne može proći kao zajebani motorista/kriminalac - jednostavno je smiješno kad pokušava da glumi zajebanog i opsanog tipa dok je u nekim srceparajućim scenama izvrstan. Serija ok ali ne može proći zbog navedenog.
15. Doctor Who - ????!! koji qurac
16. Arrested Development - daleko najviše precijenjena serija stvarno humor nula bodova
17. Deadwood - onako, glavni glumac meni ne leži nikako ali serija nije loša
18. Justified - sranje ne samo zbog glavnog glumca
19. It's Always Sunny in Philadelphia - samo ako volite debile inače serija vam neće biti smiješna
Ima još ali ovo bilo na prvu.
Ta preporučit međutim
1. Homeland
2. Southland
3. Sherlock
4. Ripper Street (da nije Amera bila bi još bolja)
5. New Girl
6. HIMYM očigledno
7. House očigledno
8. Hell on Wheels - odlična
9. Game of Thrones očigledno
10. Firefly - prerano je ugašena
11. Falling Skies očigledno
12. Californication očigledno
13. Battlestar Galactica - samo su kraj ukenjali
14. Vikings
15. Rescue Me - još jedna starija
16. The Wire - također starija
17. NYPD Blue - ko voli malo realističnije serije detektivi kriminalistički žanr definitivno najbolja serije u zadnjih 20 godina

Ima još nekih ali i ove su onako na prvu.
Ako neko zna nešto slično bio bih zahvalan da me uputi jer tražim, tražim ....
Slažem se sa 95% napisanog


Tapatalked
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5198 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Korisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
18. Justified - sranje
K'o babo iz Sjecas li se Dolly Bell :D
Dino-sranje
Kerim-sranje
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#5199 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

phillie wrote:
Korisničkoime wrote:Hmmm pratim temu već neko vrijeme pokušavam neku dobru seriju da uganjam za ovo kišovito i hladno vrijeme koje nas očekuje i moram reći da nije lagano. Ne znam možda sam ja izbirljiv ali evo ja nekako ovako vidim:
3. Numb3rs - Bože pomoću matematičkih proračuna rješava/predviđa zločine koje sranje neopisivo
4. CSI svi mogući serijali - apsolutno sranje
6. Supernatural - mega ekstra sranje ako ste stariji od 14 godina
7. Usput da ne nabrajam sve serija sa vampirima, vukodlacima ili sličnim krvopijama - ultra sranje
11. Alias - sranje (ako nekome padne napamet da gleda nešto što misli da je propustio)
12. Agents of Shield - sranje
13. Burn Notice - sranje
18. Justified - sranje
K'o babo iz Sjecas li se Dolly Bell :D
Dino-sranje
Kerim-sranje
pisi, pisi, sabahudin sraaanje :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#5200 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

2 Broke klix :D
Post Reply